18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie w parku? rudy z warszawy znów w akcji

he...........el • 2021-03-04, 22:45
Rudy jak nigdy nie zawodzi. Choć kierowca też nieźle poj***ny jak filmiki prontcha :idzwch*j:


Guwnojat

2021-03-05, 08:58
Wszystkim amebom umysłowym, którzy cisną na nagrywającego i bronią janusza szumahera drogowego - solidny ch*j w oko (bo pewnie w dupke lubicie). Z całego serduszka życzę Wam, aby Wasza przyszła żona z dzieckiem (o ile w ogóle do tego dojdzie, bo nie chciałbym żebyście się rozmnażali po tym co tutaj wypisujecie) miała mały incydent z takim oto kierowcą. Może wtedy zrozumiecie jak niewiele potrzeba, żeby zepsuć życie sobie i innym oraz docenicie to co macie i co mogliście stracić. Buziaczki.

raq

2021-03-05, 09:28
litek napisał/a:

przez właśnie takie k***y jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, j***ć przepisy jestem panem świata. ch*j ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba k***a codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo p*zda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pie**ole.

litek napisał/a:

przez właśnie takie k***y jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, j***ć przepisy jestem panem świata. ch*j ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba k***a codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo p*zda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pie**ole.

petru23 napisał/a:

Nie, bo jest uprawniony do poruszania się po parku. Nawet koguta ma. A kierowca i ew pasażer są oznakowani zapewne kamizelkami jako jakas służba miejska do ogarniania zieleni miejskiej czy inne takie.
A yariska z campingiem już k***a nie.



I powiedz nam jeszcze jak Ci to k***a rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no ch*j wie ale wtedy byla by uprawniona.

Swinkwizytor

2021-03-05, 09:31
Koles nagrywa zeby miec wyswietlenia. Gdyby chcial cos zrobic to by wylaczyl nagrywanie i zadzwonil przy nim na psy. Podajesz miejsce numer rejestracji i ze masz wszystko nagrane i czekasz na przyjazd bo zostales potracony i zle sie czujesz. Poj***ni stoja na przeciwko siebie i k***uja

Sawix

2021-03-05, 10:55
już bym temu ch*jowi z auta dawno przyj***ł

kolosasz

2021-03-05, 10:56
Swinkwizytor napisał/a:

Koles nagrywa zeby miec wyswietlenia. Gdyby chcial cos zrobic to by wylaczyl nagrywanie i zadzwonil przy nim na psy. Podajesz miejsce numer rejestracji i ze masz wszystko nagrane i czekasz na przyjazd bo zostales potracony i zle sie czujesz. Poj***ni stoja na przeciwko siebie i k***uja



no też nagrywa, żeby go ktoś, k***a, kluczem od odkręcania kół po łbie nie popieścił.
Wiadomo - widzisz, że jesteś nagrywany to się hamujesz.

j***ć samochodziarzy!


i

2021-03-05, 10:59
shoe5maker napisał/a:

A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?



Nie, nie zatrzyma j***na cwe*ozo.
To są służby porządkowe j***ny półgłówku

cesarz1982

2021-03-05, 11:06
shoe5maker napisał/a:

A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?



Ale wy pie**olicie ,a gowno wiecie.
To bylo juz ze 2 tygodnie temu,gosc tak naprawdę wiózł kamping dla pracowników którzy rewitalizują park.
A niestety tez byście chcieli zjeść w normalnych warunkach A nie pod chmurką.

Sv...........ge

2021-03-05, 11:37
PietiaGoras napisał/a:

Nie przez takie "k***y" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpie**alał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopie**olą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.



Nie zesraj się patolo

Smokw

2021-03-05, 12:00
litek napisał/a:

przez właśnie takie k***y jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, j***ć przepisy jestem panem świata. ch*j ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



A za chwilę będzie pchała wózek z bachorem i narzekała jaki ten chodnik popękany i nierówny. Dla ciekawostki dodam że większość tych przyczepek ma większy nacisk na oś niż osobówki, czyli koleś jeszcze bardziej rozpie**ala ten chodnik. o bezpieczeństwie i komforcie pieszych nie wspominając.

cesarz1982 napisał/a:

Ale wy pie**olicie ,a gowno wiecie.
To bylo juz ze 2 tygodnie temu,gosc tak naprawdę wiózł kamping dla pracowników którzy rewitalizują park.
A niestety tez byście chcieli zjeść w normalnych warunkach A nie pod chmurką.



Jedno naprawią, a drugie przy tym rozpie**olą. Super fachowcy. Pewnie dźwigami też tamtędy popie**alają.

JebacToGowno

2021-03-05, 13:41
Skąd on wziął przyczepę Niewiadów na chodzie?

ar...........up

2021-03-05, 13:54
raq napisał/a:

Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba k***a codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo p*zda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pie**ole.
I powiedz nam jeszcze jak Ci to k***a rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no ch*j wie ale wtedy byla by uprawniona.


No właśnie, wszyscy tacy gorliwi społecznicy, hejtują kierowcę, a zastanowił się który co robi facet w Yarisie z przyczepą w parku? Myślicie, że na kemping tam przyjechał, czy co? Skrót może sobie zrobił bo mu niewygodnie jechać ulicą? Pomyślcie chwilę.

razak

2021-03-05, 14:19
Przecież to cieć który pewnie pilnuje sprzętu i wiezie sobie swoją budkę gdyż sam wspomniał, że remontuje ten park. Trochę się chyba przyj***łeś autorze nagrania. Może nie miał faktycznie jak dojechać nie wiem do końca nie oglądam bo mam wyj***ne.

mystic4

2021-03-05, 14:31
Ludzie, może najpierw ustalmy parę rzeczy. Nie wiemy jaki to park , nie wiemy czy przypadkiem na początku terenu zielonego nie ma ustawionych odpowiednich znaków ruchu drogowego. W tym momencie widzimy jedynie brak kultury i dobrego zachowania. Może ktoś z wawy mógłby wrzucić zdjęcia z początku tego parku, tak aby to na spokojnie sobie wyjaśnić. W innych komentarzach jak zwykle przekrzykiwanie się, wyzywanie a przecież to takie małostkowe.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-03-05, 15:14
Ale pedalarze na kradzionych rzęchach mają ból dupy, ze kogoś stać na samochód.
To pewnie przez te obcisłe gatki: gówno zamiast być wydalone wchodzi w czerep.

Chyba wreszcie ruszę dupsko i znowu skopię pampersa jakiemuś cyklieście w tej całej postkomuszej "włarszowie" :P