18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potężny ponad miarę

mati3004 • 2012-11-30, 13:33
Filmik głównie dla tych, którzy potrzebują kopa do działania.


mare30ks

2012-11-30, 14:53
jakie slodkie pie**olenie, niech rusza dupe zza swoich stolkow i sprubuja przy naszych zachodnich cenach wyzyc za wschodnie pensje. niech z tym powalcza

lg0r

2012-11-30, 15:39
chyba już to tutaj słyszałem, albo coś bardzo podobnego.

GenerousVitttake

2012-11-30, 18:04
Ja pie**ole, autor chyba myślał, że jest na kwejku wrzucając tu to gówno.

je...........ę

2012-11-30, 18:07
wyłączając muzykę w tle i ten obraz te słowa są gówno warte :) jak z którejś części Rockyego

ostatni

2012-11-30, 18:20
Proponuję to puścić dzieciakowi w Somalii, albo komuś na onkologii, albo dzieciakowi z jakiejś wioski popgr-owskiej. Takie pie**olenie jest dobre dla zachodnich pryszczatych gimbów, którym nie chce się uczyć. W Polsce jak się urodziłeś na dnie społecznym to takie k***y jak rudzielec przypilnują żebyś się nie wyrwał. Nie ma stypendiów, albo są szczątkowe, stosunek cen do zarobków jest zabójczy. Nawet jak poświęcisz całą młodość, zrezygnujesz z jakiegokolwiek życia osobistego na rzecz studiów, nauki i pracy w wakacje, to nie masz gwarancji, że po studiach nie zostaniesz bez roboty i z niespłaconym kredytem studenckim. Wiem, że zaraz zjadą mnie tvnowskie gimby, które nasłuchały się o cudach i pozytywnym myśleniu, ale zobaczycie czym jest życie gdy skończy się szkoła. Nie mówię o bananach typu dzieci premiera, które mają bezstresowe życie zapewnione aż do śmierci. Wy po szkole średniej w większości traficie na bezrobocie, nie będziecie wiedzieli co ze sobą zrobić. Część będzie zapie**alać za 1500, część pójdzie na studia by egzystować za drobne i potem sp***alać do Anglii. Tak wygląda życie i "potęga" ludzi urodzonych w Polsce. Ktoś na górze już pomyślał, żebyście mieli podcięte skrzydła zanim na dobre zaczniecie żyć-sprzedajne polskie k***y, żydzi, niemcy, komuchy, kościół, długo by wymieniać naszych dobroczyńców. Niemniej jednak zawsze będziecie żyć takimi propagandowymi kłamstwami, które nie mają szans w zderzeniu z rzeczywistością, a najboleśniejsze jest to, że nic z tym nie zrobicie, bo jesteście za tępi, a ci inteligentniejsi najczęściej "popełniają samobójstwo"

torro

2012-11-30, 18:32
No i nie wytrzymał i mu przypie**olił... ;-)


P.S.
Swoją drogą, dosyć słabe dziełko. Gość posklejał parę fragmentów z Przekrętu, Rockiego i paru innych(spis na końcu),okrasił muzyką z Gladiatora, dodał parę patetycznych zdanek i myśli "how great I am..."

mati3004

2012-11-30, 18:32
@Ja-ah-qu-ub-el dobrze synku napisałeś co myślałeś a teraz nam wytłumacz jakie jest lekarstwo na to wszystko? Owszem w naszym kraju jest do dupy jak i w wielu innych. Piszesz o gównianym rudym który tłamsi państwo polskie i tak jest, ale czy nie można być ponad tym? Zaufaj mi że można spryt odpowiednie podejście do życia i nie narzekanie jak jest źle przecież mieszkam w takim kraju nie ma pieniędzy na nic jak tu żyć itd i można wyjść z tego gówna, ale przecież łatwiej jest powiedzieć że to propaganda dla gimbusów :D zresztą nie dziwie wam sie, że tak piszecie zostaliście tak zaprogramowani od samego początku tak że nie macie widzieć żadnych możliwości i w gównie macie sie taplać do usranej śmierci, ale to tylko za waszym pozwoleniem.

Pozdrawiam.

komandoklucha

2012-11-30, 18:37
Je3anyPrzystojny napisał/a:

Co to za film w tle, bo zapomniałem ?

snatch

ostatni

2012-11-30, 18:49
mati3004 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el dobrze synku napisałeś co myślałeś a teraz nam wytłumacz jakie jest lekarstwo na to wszystko?



Nie ma lekarstwa na to wszystko, tak po prostu jest. Jeśli rodzisz się robakiem to w 999999 na milion robakiem pozostaniesz, możesz najwyżej skończyć zabawę wcześniej i się powiesić.


Cytat:

Piszesz o gównianym rudym który tłamsi państwo polskie i tak jest, ale czy nie można być ponad tym? Zaufaj mi że można spryt odpowiednie podejście do życia i nie narzekanie jak jest źle przecież mieszkam w takim kraju nie ma pieniędzy na nic jak tu żyć itd i można wyjść z tego gówna, ale przecież łatwiej jest powiedzieć że to propaganda dla gimbusów zresztą nie dziwie wam sie, że tak piszecie zostaliście tak zaprogramowani od samego początku tak że nie macie widzieć żadnych możliwości i w gównie macie sie taplać do usranej śmierci, ale to tylko za waszym pozwoleniem.

Pozdrawiam.



takich hura optymistów jak ty ziemia nosiła miliardy, możesz być nie wiem jak zmotywowany, a wystarczy, że potrąci cię jakiś pijak, spadnie ci na łeb kawałek zamrożonego gówna z samolotu i zostaniesz warzywem, możesz też na okresowych badaniach w robocie mieć złe wyniki, potem okaże się że masz raka, albo możesz się urodzić w biednej rodzinie gdzie co miesiąc brakuje kasy nawet na chleb. Stres i głód w dzieciństwie czynią ogromne spustoszenie w organizmie, którego już nigdy nie zniwelujesz i do końca życia tacy ludzie są poszkodowani. Myślisz, że pie**olenie o pozytywnym mysleni uzupełni braki wapnia w kosciach gościa który był niedożywiony w dzieciństwie i uratuje go przed osteoporoza po 40., albo zregeneruje jego płaty czołowe uszkodzone kortyzolem w wyniku długotrwałego stresu. ch*ja wiesz o życiu. Prawda jest taka, że ty, ja i 99,9999% wszystkich ludzi jesteśmy zwykłymi robalami za których już ktoś zdecydował. Powiedzenie 1 śmierć to tragedia milion to statystyka i tak cech*je duzo miłosierdzia. Dla przeciętnego bankiera czy polityka nie ma znaczenia 1, 5 czy 10 czy 100 złamanych biedą żyć. Jesteśmy tak naprawdę cyferkami, z których mozna wycisnąć jesszcze więcej cyferek na czyimś koncie. Snij dalej dzieciaczku, przebudzenie nie będzie miłe

Anonymouz

2012-11-30, 18:57
Będę wdzięczny jeżeli ktoś mi poda tytuł utworu w tle. ;)

mati3004

2012-11-30, 19:01
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Prawda jest taka, że ty, ja i 99,9999% wszystkich ludzi jesteśmy zwykłymi robalami za których już ktoś zdecydował.



To skocz najlepiej z mostu po co masz żyć jak nie masz nic do gadania? :) Myślisz, że ja nie wiem jak funkcjonuje świat? Że nie wiem nic elitach które r*chają społeczeństwo ludzkie jak chcą, ale dlaczego mam sie na to godzić? Dlaczego mam żyć jak mi zagrają? A co do życia zdarzają sie wypadki może mnie p*zdnąć samochód owszem, ale i co z tego? Tak to już jest, a rozmyślanie o tym nie ma sensu kompletnie i nie powstrzyma mnie takie gadanie przed tym co chce robić i jest moją pasją tak samo jak i świadomość na jakim świecie przyszło mi żyć. Temat z tobą skończyłem.

Anonymouz napisał/a:

Będę wdzięczny jeżeli ktoś mi poda tytuł utworu w tle. ;)



Transformers Soundtrack - Bumblebee
Gladiator - Now We Are Free