18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potężny ponad miarę

mati3004 • 2012-11-30, 13:33
Filmik głównie dla tych, którzy potrzebują kopa do działania.


Luck95

2012-12-01, 01:13
@Ja-ah-qu-ub-el

Masz 3 opcje:
1. wyjechać
2. siedzieć na dupie, żyć tak dalej i przestać marudzić
3. wyjść na ulicę i zmienić realia.

Zaraz pewnie ktoś napisze o braku znaczenia jednostki. Odsyłam do rewolucji na Islandii.

Silnoręki

2012-12-01, 01:51
k***a jak zwykle j***ne polaczki w necie...tylko narzekanie i narzekanie. Siedźcie przy kompach dalej.

!Timon

2012-12-01, 02:04
Ja swoje robię i problemów z pracą po kierunku który [kiedyś :) ] skończę mieć nie będę. Praca ta jednak polega w 99% na kontakcie z ludźmi zatem wolałbym widzieć wokół siebie zadowolone społeczeństwo [z egoistycznych powodów - optymizm jest zaraźliwy].
Ludzie którzy są zadowoleni ze swojego życia i tego co osiągają też widzą jak to wszystko wokół ch*jowo działa.
Każdy kto miał w życiu jakieś większe potknięcie [a to jest kwestia czasu] będzie chciał, żeby zapewnienie sobie i rodzinie tego minimum na życie nie było tak problematyczne jak jest teraz.

Anatorn1993

2012-12-01, 08:19
Piwko za Rockiego - "It's not how hard you hit, but how hard you can get hit and keep moving forward"

artiee

2012-12-01, 09:36
Bengajlo napisał/a:

k***a jak zwykle j***ne polaczki w necie...tylko narzekanie i narzekanie. Siedźcie przy kompach dalej.



A ty co zrobiłeś poza wpie**alaniem z gara rodziców? Wk***ia mnie gadanie szczawia który nawet dobrze w życie nie wszedł, a już k***a najmądrzejszy. W wieku 19 lat to Ty dobrze szkoły nie skończyłeś.

Bzg

2012-12-01, 10:35
Standardowa Polaczkowa zazdrość i hejt. Muzyka dla moich uszu.
Gimbus Gimbusa od Gimbusiarni wyzywa.
Zawsze można coś zrobić żeby poprawić swoją sytuację w życiu, tylko ludzie się boją.
Nie podoba się ustrój? Jakiś chemik ostatnio chciał na to zaradzić.

Yu-gi-oh czy jak mu tam napisał, że w każdym momencie możemy zginąć albo zostać warzywem - fakt.
Ale właśnie dlatego życie jest piękne. Nigdy nie wiesz co będzie jutro, czy jutro pójdziesz do pracy, zjesz cokolwiek, zobaczysz swoje dzieci.

Nie wiem jak wy, ale ja wiem, że trudno jest żyć, że trudno coś osiągnąć w życiu żeby Cię później pozytywnie wspominali. Ale właśnie dlatego, że to jest takie trudne jeszcze bardziej chce mi się to robić.
Jestem Polakiem i jakoś nie przypominam sobie, żeby się w ważnych sprawach poddawali.

A jak tu na prawdę nie da się żyć, to wyjedź sobie zarobić do Anglii, Niemiec, Holandii.
"Ale z Ciebie patriota, nasi dziadkowie walczyli za ten kraj plepleple."
Spytałem się mojego dziadka, powiedział że za taki kraj pełen oszustów nie walczył, tylko za kraj wolny.
Wg mnie nie ważnie GDZIE jesteś, ważne żeby pamiętać że jesteś Polaczkiem.

Dlatego, podczas gdy wy się tu kłócicie o byle gówno, zamiast brać się do roboty/nauki - bo przecież jakiś guru internetu wam powiedział że to nie ma sensu. Ja się uczę, pracuję i każdego dnia walczę z tym zasranym światem, bo uwielbiam to robić!

eboleq

2012-12-01, 10:46
Śmiszne jest że ludzie z Polski za przykład braku perspektyw pokazują afrykańskie dzieci. Żenujący przykład który nic nie wnosi do dyskusji a tylko pokazuje jak ograniczony jesteś. Ale lepiej gadać zamiast wziąć dupe i jak wam tak ich szkoda wyjechac na wolontariat.

Nikczemny_Płód

2012-12-01, 13:23
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Proponuję to puścić dzieciakowi w Somalii, albo komuś na onkologii, albo dzieciakowi z jakiejś wioski popgr-owskiej. Takie pie**olenie jest dobre dla zachodnich pryszczatych gimbów, którym nie chce się uczyć. W Polsce jak się urodziłeś na dnie społecznym to takie k***y jak rudzielec przypilnują żebyś się nie wyrwał. Nie ma stypendiów, albo są szczątkowe, stosunek cen do zarobków jest zabójczy. Nawet jak poświęcisz całą młodość, zrezygnujesz z jakiegokolwiek życia osobistego na rzecz studiów, nauki i pracy w wakacje, to nie masz gwarancji, że po studiach nie zostaniesz bez roboty i z niespłaconym kredytem studenckim. Wiem, że zaraz zjadą mnie tvnowskie gimby, które nasłuchały się o cudach i pozytywnym myśleniu, ale zobaczycie czym jest życie gdy skończy się szkoła. Nie mówię o bananach typu dzieci premiera, które mają bezstresowe życie zapewnione aż do śmierci. Wy po szkole średniej w większości traficie na bezrobocie, nie będziecie wiedzieli co ze sobą zrobić. Część będzie zapie**alać za 1500, część pójdzie na studia by egzystować za drobne i potem sp***alać do Anglii. Tak wygląda życie i "potęga" ludzi urodzonych w Polsce. Ktoś na górze już pomyślał, żebyście mieli podcięte skrzydła zanim na dobre zaczniecie żyć-sprzedajne polskie k***y, żydzi, niemcy, komuchy, kościół, długo by wymieniać naszych dobroczyńców. Niemniej jednak zawsze będziecie żyć takimi propagandowymi kłamstwami, które nie mają szans w zderzeniu z rzeczywistością, a najboleśniejsze jest to, że nic z tym nie zrobicie, bo jesteście za tępi, a ci inteligentniejsi najczęściej "popełniają samobójstwo"



Kogo obchodzą somalijskie dzieci?! O k***a... :roll:

Onkologia? Zapytaj dobrego lekarza jak wiele zależy od nastawienia pacjenta. Wpływ pozytywnego myślenia w każdej chorobie jest bardzo ważny.

Dzieciak z wioski popgrowskiej? No k***a litości, zyją w ubóstwie nie dlatego, że nie dostali szansy - a sami jej sobie nie dali, poszli za kolegami i jebią jabole pod sklepem. Jednostka silna, mysląca potrafi się wyrwać i mam wiele takich przypadków - w rodzinie. A jak ktoś wybiera studia typu, ch*jografia w zastosowaniach etniczno społecznych to się nie dziwie.

Ale po za tym pozytywnym myśleniem trzeba mieć BARDZO ważną rzecz - wytrwałość i cierpliwość, tacy ludzi odnosza sukces, choć przewaznie mniejszy niż być powinien - brak znajomości.

Taki filmik może zrobić każdy, każdy go może zinterpretować jak chce ale tylko nie liczni potrafią wyciągnąć wnioski - Ty z pewnością do nich nie należysz.

ostatni

2012-12-01, 14:09
kLinekk_Analny napisał/a:

Kogo obchodzą somalijskie dzieci?!



niektórych


Cytat:

Onkologia? Zapytaj dobrego lekarza jak wiele zależy od nastawienia pacjenta. Wpływ pozytywnego myślenia w każdej chorobie jest bardzo ważny.




ja pie**ole :homer: pozytywne nastawienie to może ci pomóc przetrwać katar, kolejna propagandowa bajeczka, są takie nowotwory, zresztą większość, że połowa chorych musi kipnąć, choćby odpie**alali tańce słońca i srali pozytywną energią, ale ch*j ci w oko głąbie, dalej powtarzaj bajeczki


kLinekk_Analny napisał/a:

Dzieciak z wioski popgrowskiej? No k***a litości, zyją w ubóstwie nie dlatego, że
nie dostali szansy - a sami jej sobie nie dali, poszli za kolegami i jebią jabole pod sklepem.



Zyją w nędzy dlatego, że k***y u władzy takie jak ty rozj***ły 20 lat temu PGRy, rzekomo w celu reprywatyzacji gruntów. A ludzie jak ziemi nie dostali tak do dziś nie mają. Tylko niektórzy posłowie mają nie wiadomo skąd 1000ha.


kLinekk_Analny napisał/a:

ednostka silna, mysląca potrafi się wyrwać i mam wiele takich przypadków - w rodzinie. A jak ktoś wybiera studia typu, ch*jografia w zastosowaniach etniczno społecznych to się nie dziwie.



Ty jesteś jednostką silną? Bo tatus powiedział ci co masz studiować, dał kasę i jeszcze załatwił miejsce na liście przyjętych. ch*ja wiesz o życiu głąbie.


kLinekk_Analny napisał/a:

Taki filmik może zrobić każdy, każdy go może zinterpretować jak chce ale tylko nie liczni potrafią wyciągnąć wnioski - Ty z pewnością do nich nie należysz.
______________




Raczej ty, łyknąłeś propagandowe gówno jak leming, jakiś ch*jowy cytat z rockiego i już srasz ogniem. Ja w pełni rozumiem ten filmik i wiem że nadaje się do realiów amerykańskich, szwedzkich czy niemieckich, gdzie są zdrowe zamożne społeczeństwa. A nie ugnębieni ludzie i k***y takie jak ty, które dzieki złodziejstwu mają lepiej i uczciwych ludzi wyzywają od nieudaczników

Nikczemny_Płód

2012-12-01, 17:03
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



niektórych





ja pie**ole :homer: pozytywne nastawienie to może ci pomóc przetrwać katar, kolejna propagandowa bajeczka, są takie nowotwory, zresztą większość, że połowa chorych musi kipnąć, choćby odpie**alali tańce słońca i srali pozytywną energią, ale ch*j ci w oko głąbie, dalej powtarzaj bajeczki




Zyją w nędzy dlatego, że k***y u władzy takie jak ty rozj***ły 20 lat temu PGRy, rzekomo w celu reprywatyzacji gruntów. A ludzie jak ziemi nie dostali tak do dziś nie mają. Tylko niektórzy posłowie mają nie wiadomo skąd 1000ha.




Ty jesteś jednostką silną? Bo tatus powiedział ci co masz studiować, dał kasę i jeszcze załatwił miejsce na liście przyjętych. ch*ja wiesz o życiu głąbie.





Raczej ty, łyknąłeś propagandowe gówno jak leming, jakiś ch*jowy cytat z rockiego i już srasz ogniem. Ja w pełni rozumiem ten filmik i wiem że nadaje się do realiów amerykańskich, szwedzkich czy niemieckich, gdzie są zdrowe zamożne społeczeństwa. A nie ugnębieni ludzie i k***y takie jak ty, które dzieki złodziejstwu mają lepiej i uczciwych ludzi wyzywają od nieudaczników



Chodziłem do najgorszej podst. w moim mieście/wsi, do przeciętnego gimnazjum i równie przeciętnego liceum. na studia dostałem się tylko dzięki sobie i nikomu więcej.

Niestety tacy inwalidzi umysłowi jak ty swoją słabość wolą zwalić na wszystko co złe. Juz sam sposób pisania świadczy o twoim kalectwie. ch*j wiesz o wszystkim:

Jesli piszesz, że motywacja jest nie ważna w chorobie nowotworowej to jestes DEBILEM który zapewne i tak długo nie pożyje, włożysz dwa palce do kontaktu albo utopisz się we własnej wannie bawiąc się w łódź podwodną.

Zawsze jak dostawałem po dupie to byłem winny sam sobie, złe towarzystwo, złe wybory. Wystarczy wyciągać wnioski.

Żyje na pograniczu, mam kontakt z takim i takim światem i sory ale ludzi bez jakichkolwiek szans jest mało.

mati3004

2012-12-01, 17:36
kLinekk_Analny napisał/a:



Chodziłem do najgorszej podst. w moim mieście/wsi, do przeciętnego gimnazjum i równie przeciętnego liceum. na studia dostałem się tylko dzięki sobie i nikomu więcej.

Niestety tacy inwalidzi umysłowi jak ty swoją słabość wolą zwalić na wszystko co złe. Juz sam sposób pisania świadczy o twoim kalectwie. ch*j wiesz o wszystkim:

Jesli piszesz, że motywacja jest nie ważna w chorobie nowotworowej to jestes DEBILEM który zapewne i tak długo nie pożyje, włożysz dwa palce do kontaktu albo utopisz się we własnej wannie bawiąc się w łódź podwodną.

Zawsze jak dostawałem po dupie to byłem winny sam sobie, złe towarzystwo, złe wybory. Wystarczy wyciągać wnioski.



nie ma co sie kłócić z tym ograniczkiem umysłowym pewne osoby u władzy biły by brawo gdyby czytały jego idiotyczne słowa i na pewno byli by z niego dumni no cóż tak czy inaczej koleś jest przegrany :dead: umarły za życia zwykły bot

artiee

2012-12-01, 18:38
@up & upup :homer: wielcy karierowicze, po 20 lat na karku... skończcie studia, potem powiedzcie jak się Wam pracy szuka... Na razie na prawdę gówno wiecie, bez obrazy.

mati3004

2012-12-01, 18:56
artiee napisał/a:

@up & upup :homer: wielcy karierowicze, po 20 lat na karku... skończcie studia, potem powiedzcie jak się Wam pracy szuka... Na razie na prawdę gówno wiecie, bez obrazy.



Dobra mam tyle lat ile mam jestem po zawodówce zaliczyłem już prace na kilku budowach i w dwóch gównianych "obozach" pracy masowej, ale nie narzekam tylko robie to co musze i pnę sie powoli do przodu żeby robić to co w końcu chce więc skończ pie**olić bo mnie nie znasz i nie wiesz w jakiej jestem sytuacji i co wiem o życiu. Kiedyś jak miałem 14 lat i chciałem mieć komputer to musiałem sobie sam na niego zarobić przez 2 miesiące tyrania jako pomocnik brukarza na czarno kiedy inni smażyli dupy nad jeziorem ja kopałem rów tylko po to aby mieć upragniony sprzęt. Skończ się spinać ograniczniku i weź się do roboty!

artiee

2012-12-01, 19:14
Ja pie**ole, dlaczego wyzywasz mnie od "ogranicznika" , kto tu się spina? Ja pisałem to zupełnie spokojnie, a ty na mnie naskakujesz jak jakiś upośledzony dresiarz. Wydaje mi się że mam łeb na karku, myślę, kombinuję jak koń pod górkę, żeby coś w tym zj***nym państwie mieć. Nie narzekam na to że nie dam rady, tylko na to j***ne państwo i w końcu Ty też zaczniesz. Na każdym kroku kłody pod nogi. ZUS niedługo będzie równy z najniższą krajową, a jak k***a idziesz do dentysty to nie masz szans. Miałem podobną sytuację do Ciebie napie**alałem jak osioł od 14 roku i dzięki temu coś mam, tylko wk***ia mnie to że masz 20 lat a wypowiadasz się jakbyś zęby zgubił na tym bruku. Popracuj jeszcze z 10 lat i wtedy krzycz, że do czegoś doszedłeś jeśli Cię wcześniej nie zajebie państwo :) I czytaj co wcześniej pisałem, boś z siebie barana zrobił.