18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potężny ponad miarę

mati3004 • 2012-11-30, 13:33
Filmik głównie dla tych, którzy potrzebują kopa do działania.


Cyrk

2012-11-30, 19:06
Co za bełkot.

ostatni

2012-11-30, 19:12
mati3004 napisał/a:

To skocz najlepiej z mostu po co masz żyć jak nie masz nic do gadania? Myślisz, że ja nie wiem jak funkcjonuje świat? Że nie wiem nic elitach które r*chają społeczeństwo ludzkie jak chcą, ale dlaczego mam sie na to godzić? Dlaczego mam żyć jak mi zagrają?



bo musisz



mati3004 napisał/a:

Tak to już jest, a rozmyślanie o tym nie ma sensu kompletnie i nie powstrzyma mnie takie gadanie przed tym co chce robić i jest moją pasją tak samo jak i świadomość na jakim świecie przyszło mi żyć.




Pewnie, że nie to cię powstrzyma. Powstrzymają cię realia ekonomiczne i społeczne, na które nie masz żadnego wpływu

!Timon

2012-11-30, 19:32
@mati3004

Widzisz, Twoją receptą jest 'spryt' czyli szeroko pojmowane wciskanie się w kolejkę przed ludzi pracowitych którzy 'nie są sprytni'. Z tego powodu jest ch*jowo, jeśli pracownikiem miesiąca zostaje osoba która najwięcej wódki z szefem wypiła a nie ta co wyrabia najlepszą normę.

t00malek4

2012-11-30, 20:00
AŻ CZTEEEEERY MINUTYYYY !!! Nie mam motywacji żeby to oglądnąć.

NafazowanyKoleś

2012-11-30, 20:05
Oglądając ten filmik raczej zachciało mi się srać.. W ogóle mnie nie motywuje, ponad to gdy usłyszałem nutę z gladiatora od razu wiedziałem, że to dzieło jakiegoś nieudolnego zjeba który w kółko się powtarza.

Kiedyś docierały do mnie takie słowa, o:




boogeyman

2012-11-30, 20:55
Nigdy będzie lepiej w Polsce, tylko przewrót w światowej gospodarce i ustanowienie nowego porządku na świecie może zaowocować lepszymi standardami zycia dla naszych dzieci. Ten kto nie poczuł twardej ręki nicości i wątłego bezsensownego życia może marzyć i realizować się. Po ch*j w takim razie żyć i zasiedlać dodatkowo już przeludnioną Ziemię? Po cholerę żyć na skraju ubóstwa, ciągle odmawiając sobie przyjemności, które są standardem w innych krajach. Dlatego mamy popełnić masowe samobójstwo? Niestety, większosci nie starczy odwagi a nawet na myśl nie przyjdzie im taki proceder. Nażreć się wyspać i jakoś ciągnąc powoli, takie jest motto zyciowe większosci a zachód karmi się sprzedawanymi przez nas firmami i drenażem mózgów. Stagnacji siąg dalszy, nie będzie lepiej, nigdy!

Prokurator

2012-11-30, 21:11
@Ja-ah-qu-ub-el o i teraz zostanę zj***ny przez nieudaczników i gamoni życiowych, którzy przyzwyczaili się do kieszonkowego od mamusi. Życie w cieplutkim domu kiedyś się, k***a, kończy i żeby coś zarobić, żeby do czegoś dojść trzeba zapie**alać, bo nikt niczego Wam za darmo nie da. No ale zapomniałem, łatwiej jest dłubać w nosie przed telewizorem i czekać na zasiłek. Pozdro, żyjcie dalej w cieniu innych

theolympah

2012-11-30, 21:52
...ale pie**olicie. j***ni proletariusze. Przewrotow im sie zachialo. Historia jeszcze nie nauczyla, ze to gowno daje? Jest masa i sa jednostki. Kazdy jest kowalem swego losu. Zrobcie rachunek sumienie czy poswiecaliscie kazda swoja wolna chwile i wszystkie sily by osiagnac upragniony cel. Zyjecie w kraju w ktorym kazdy debil moze isc na studia i jeszcze placzecie? W USA sie buli za to. Tam to pewnie bylibyscie murzynami z ghetta. haha.
Jezeli uwazacie, ze zycie w Polsce jest nie sprawiedliwe i powinniscie zarabiac wiecej to mam dla was wyzwanie:

- Zrobic certyfikat Doradcy Inwestycyjnego. Obecnie w kraju ma go ok. 300 osob. Zarobki od 20k+ i premie liczone w xxx k.
Ogolnie w p*zdu nauki i w p*zdu wiedzy. To wedlug mnie dobry przyklad na to, ze nic na swiecie nie ma za free a wszystko mozna osiagnac praca. dziekuje dobranoc lenie.

ostatni

2012-11-30, 22:20
theolympah napisał/a:

Kazdy jest kowalem swego losu.



ta? ciekawe jak to ma się do dzieciaka urodzonego w Afryce, który umrze w kilka dni z braku wody i dzieciaka urodzonego w Niemczech...


theolympah napisał/a:

Zyjecie w kraju w ktorym kazdy debil moze isc na studia i jeszcze placzecie?




każdy? to ciekawe. Dobre studia to koszt książek, stancji, wyżywienia itd. Myślisz, że każdą rodzinę w Polsce stać na wyj***nie minimum 1500 miesięcznie

theolympah napisał/a:

- Zrobic certyfikat Doradcy Inwestycyjnego. Obecnie w kraju ma go ok. 300 osob. Zarobki od 20k+ i premie liczone w xxx k.
Ogolnie w p*zdu nauki i w p*zdu wiedzy. To wedlug mnie dobry przyklad na to, ze nic na swiecie nie ma za free a wszystko mozna osiagnac praca. dziekuje dobranoc lenie.



Co tatuś ci załatwił? Zapłacił za kurs? Uwielbiam patrzeć na takie przemądrzałe banany. Jeszcze zwyzywaj wszystkich od debili i głąbów, mimo, że ty i twoja rodzina żyjecie z wyzysku tych ludzi. Sam widziałem dzieciaczki, głąby j***ne na imprezach jebiące jacka danielsa i naśmiewające się z biedniejszych studentów, którym na drugi dzień liżą dupę o pomoc na kole. Bo prawda jest taka, że takie k***y nigdy nie byłyby na studiach gdyby nie opcja studiów płatnych i znajomości rodziców. Koleś jesteś gównem, które może jeszcze śmierdzieć tylko dzięki bogatym rodzicom, ja w twoim świecie sobie poradzę, ty w moim nie przetrwałbyś 5 minut

Numernabis

2012-11-30, 22:20
@a-ah-qu-ub-el
ale wywod zaj***les. Smieszny jestes, jak masz glowe na karku to bedziesz mial hajs i dobre zycie, a jak nie to 1500 i tyle. Na ch*j tak pie**olic.

sinjids

2012-11-30, 22:27
Ja-ah-qu-ub-el,
Nic dziwnego, że jesteś nikim skoro poświęcasz tyle czasu na pie**olenie bzdur w internecie i publiczne użalanie się nad sobą. :roll:

Logopeda

2012-11-30, 22:30
Ja-ah-qu-ub-el nie ten film nie jest dla wszystkich tu masz racje bo to tak jakby pokazywać człowiekowi bez nóg jak fanie jest jeździć na deskorolce. Jest to film dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć w życiu. I oczywiście wszyscy którzy dobrze zarabiają są częścią jakieś propagandy, iluminatów i ch*j wie czego. Powiedzmy nawet ze 100 tysięcy osób w Polsce dobrze zarabia i twoja decyzją jest to czy ty będziesz należał do tych stu tysięcy czy nie. Oczywiście jest zawsze jakieś wytłumaczenie czemu człowiekowi się nie udało - nie miałem środków, złe czasy, kryzys, złe miejsce, zła edukacja. W taj sekundzie ludzie zarabiają miliony bo nie siedzieli na dupie i gadali tylko robili i nie było że nie mogę bo... No ale najlepiej sobie wytłumaczyć ze coś było nie tak żeby się lepiej czuć. Oczywiście wszystko to co napisałem nie jest możliwe bo jak to tak ze coś ja mogę? Elita kontroluje nas!!!! A zobaczycie za 20 lat przyjdzie nowa elita z naszego pokolenia i dzieci będą gadać znowu ze nic nie mogą osiągnąć przez elite.

ostatni

2012-11-30, 22:32
Cytat:

Ja-ah-qu-ub-el,
Nic dziwnego, że jesteś nikim skoro poświęcasz tyle czasu na pie**olenie bzdur w internecie i publiczne użalanie się nad sobą.

Airflo napisał/a:

@a-ah-qu-ub-el
ale wywod zaj***les. Smieszny jestes, jak masz glowe na karku to bedziesz mial hajs i dobre zycie, a jak nie to 1500 i tyle. Na ch*j tak pie**olic.




a gdzie użalam się nad sobą, ja mam cel w życiu, realizuję go powoli, niestety nie mogę sobie przy tym pozwolić na coroczne wakacje w tajlandii i cotygodniowe przepie**alanie kilku kafli na imprezach. Po prostu widzę to co się dzieje wokół mnie. Nie jestem tak zapatrzony na czubek własnego nosa jak bananowe k***y, które docierają tam gdzie jak tylko za sprawą bogatych rodziców. W interesie społeczeństwa leży aby każdy miał równe szanse na starcie, aby zdolna młodzież nie kończyła w biedrze z powodu braku kasy na studia i aby tępy ku*as nie zostawał słabym lekarzem czy szefem ważnych dla kraju spółek tylko dlatego że jest synem jakiegoś bogatego złodzieja.

Luck95

2012-11-30, 22:42
"O! ci młodzi ludzie,
odchodzą od nas i wołają głośno:
Idziemy szukać szczęścia. Więc my starce,
Cośmy przebiegli po tej biednej ziemi,
A nigdy szczęścia w życiu nie spotkali;
Możeśmy tylko szukać nie umieli... "