18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potężny ponad miarę

mati3004 • 2012-11-30, 13:33
Filmik głównie dla tych, którzy potrzebują kopa do działania.


mati3004

2012-12-01, 19:31
Myślisz, że ja nie wiem nic o zusie jaki to on jest zły? Wiem i to doskonale sam chce założyć firmę i wiem z opowieści ludzi w koło jak to coś potrafi pociągnąć na dno , ale nie płacze z tego powodu bo najzwyczajniej mam pomysł jak temu zaradzić wystarczyło chwile wysilić mózg. I nie, nie chodzi o to żeby opuścić kraj po prostu jest możliwość, że zakładam firmę w anglii gdzie nie mam na początek kija w dupie a prowadzę ją w polsce. Niemożliwe? A skądże. Wystarczy poszukać, a problem się rozwiąże. I nie przestrzegaj mnie przed porażkami bo wiem, że takie ponosić będę. Życie. I jak na razie to ty robisz z siebie barana i ofiare losu ;-)

artiee

2012-12-01, 21:54
Aleś Ty odkrywczy :D Myślisz dlaczego pisałem wyżej, że nie będę płacił ZUS-u ? Dobra koniec tematu, bo tylko skaczesz i uważasz się za mądrzejszego od reszty. Nara.

EDIT: widzę że edytowałeś post to i ja coś dodam bo żeś łajza. Baran to Ty, a ofiara losu to twój ojciec bo nie umiał się zabezpieczyć i spłodził takiego idiotę.

mati3004

2012-12-01, 22:09
Nieźle masz kolo na bani :-D nie możesz odpuścić łosiu co? polewka na takich genetyków jak ty, a wjazd na ojca świadczy o twojej gimbazjalnej mentalności pomimo twojego "dorosłego" wieku pozdrawiam ciepło

artiee

2012-12-01, 22:23
Jeb się ok ? Nie ja zacząłem wyzywać Cię od Ograniczników. Teraz to mogę nasrać Ci na łeb, bo jest zwykłym pedałem. Wjeżdżam na ojca, bo jesteś ch*jem, bo skaczesz , bo jesteś wieśniakiem, bo jesteś ciulem, bo zacząłeś, bo ch*j Ci w dupę. I gdyby to czytał lepiej by mu było gdyby Cie nie miał...Tobie bliżej do gimnazjum, więc skończ pie**olić wielce dorosły por*chańcu. Mimo twojego doj***nego ponadgimnazjalnego tylko wieku nie pozdrawiam, jak już wcześniej napisałem - w dupie byłeś i tylko gówno widziałeś. Trzym się stary :) Odpuściłem. Naucz się interpunkcji, bo widać żeś głąb.

Nikczemny_Płód

2012-12-02, 09:45
artiee napisał/a:

@up & upup :homer: wielcy karierowicze, po 20 lat na karku... skończcie studia, potem powiedzcie jak się Wam pracy szuka... Na razie na prawdę gówno wiecie, bez obrazy.



Niektórzy w wieku 20 lat się nie opie**alają i po za wypiciem piwa pod blokiem mają swoje potrzeby - a jak jet potrzeba to trzeba na nią zarobić. Podpowiem - przed komputerem sie nie da... Tzn da ale nie w tym wieku.

I dobrze pomimo swojego wieku miałem okazje poznać ten świat. Pracy w Polsce pewno nie znajdę, to niemal pewne a nawet gdyby to niestety ale widze i dośc dotkliwie odczuwam jak polskie instytucję robią nas w ch*ja i bogaty traktowany jest jak biedny a biedny jak szejk arabski.