18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potężny ponad miarę

mati3004 • 2012-11-30, 13:33
Filmik głównie dla tych, którzy potrzebują kopa do działania.


artiee

2012-11-30, 22:46
mati3004 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el dobrze synku napisałeś co myślałeś a teraz nam wytłumacz jakie jest lekarstwo na to wszystko? Owszem w naszym kraju jest do dupy jak i w wielu innych. Piszesz o gównianym rudym który tłamsi państwo polskie i tak jest, ale czy nie można być ponad tym? Zaufaj mi że można spryt odpowiednie podejście do życia i nie narzekanie jak jest źle przecież mieszkam w takim kraju nie ma pieniędzy na nic jak tu żyć itd i można wyjść z tego gówna, ale przecież łatwiej jest powiedzieć że to propaganda dla gimbusów :D zresztą nie dziwie wam sie, że tak piszecie zostaliście tak zaprogramowani od samego początku tak że nie macie widzieć żadnych możliwości i w gównie macie sie taplać do usranej śmierci, ale to tylko za waszym pozwoleniem.

Pozdrawiam.

Ile kasy od taty dostałeś że tak pie**olisz? Kto nie ma floty na start może jebnąć się od razu na linę. Ja kilka lat temu zarabiałem 3k, 2 lata temu czasem 6k. Teraz nie mogę zarobić 2k. Jest coraz gorzej i podejrzewam że lepiej nie będzie.

sinjids

2012-11-30, 22:58
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

pozwolić na coroczne wakacje w tajlandii i cotygodniowe przepie**alanie kilku kafli na imprezach. . W interesie społeczeństwa leży aby każdy miał równe szanse na starcie, aby zdolna młodzież nie kończyła w biedrze z powodu braku kasy na studia i aby tępy ku*as nie zostawał słabym lekarzem czy szefem ważnych dla kraju spółek tylko dlatego że jest synem jakiegoś bogatego złodzieja.



Akurat z Tajlandią to słyszałem, że tam jest nawet dla nas, Polaków, tanio w ch*j, tylko przelot drogi. I ciekaw jestem kto jest wg Ciebie taki zajebisty, że przepie**ala kilka kafli co tydzień na imprezę. :roll:

W Polsce dla każdego jest sytuacja taka sama. Powietrze jest takie samo do oddychania, ziemia tak samo twarda i woda tak samo mokra. To o czym mówisz to płakanie nad losem nieudacznika. Ja mam kumpli, których starzy kręcą własne interesy, mają własne firmy, a na osiemnastki podostawali samochody po 25k+.
Mój ojciec jest biednym nauczycielem i takich prezentów od niego nie dostaję. Ale mam co żreć, mam fajnego kompa do którego mi dołożył i mam gdzie spać. Niczego mi nie brakuje. Osobiste marzenia w stylu sprzętu do treningów, gitarki czy innych bajerów zaspokajam wykorzystując swoje pasje i zarabiając na nich pieniądze. Czyli jestem zmuszony do zapie**alania po godzinach i przegrywania życia na naukę i pracę. Czy jestem człowiekiem nieszczęśliwym? Nie. Robię to co kocham, mam z tego forsę, a i czas na przyjemności zawsze się znajdzie.

Twój problem tkwi nie w tym, że jesteś biedny, lecz w tym że zazdrościsz innym. Zawsze znajdą się lepsi i gorsi. Ważne by cieszyć się z tego co mamy i przeć do przodu, zdobywać to czego pragniemy. Bo jedyną barierą dla naszych marzeń jesteśmy my sami.

Mówisz "powiedz to dziecku w Somalii, albo jakiemuś biednemu polskiemu proletariuszowi?"
Otóż przytoczę tutaj dwa moje ulubione przykłady:
Hitler i Stalin! :D

Jeden i drugi to proletariacka biedota, wypie**olona ze studiów lub seminarium. Jeden i drugi za sprawą ciężkiej pracy i charyzmy dopchał się do władzy i wymordowali wespół pół świata na zawsze zmieniając jego historię. Ich czyny były straszliwie, owszem. Ale nikt nie powie, że nic nieznaczące.


A i te Twoje elity rządzące społeczeństwem zostały np. w Rosji wymordowane przez pospólstwo którym przewodził niedoszły student prawa podczas Rewolucji Październikowej. ^^


I proszę się tutaj nie spinać o przykłady bo podałem je bo akurat te każdy zna.

artiee

2012-11-30, 23:32
Airflo napisał/a:

@a-ah-qu-ub-el
ale wywod zaj***les. Smieszny jestes, jak masz glowe na karku to bedziesz mial hajs i dobre zycie, a jak nie to 1500 i tyle. Na ch*j tak pie**olic.


sinjids napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el,
Nic dziwnego, że jesteś nikim skoro poświęcasz tyle czasu na pie**olenie bzdur w internecie i publiczne użalanie się nad sobą. :roll:


A Wy kim do ch*ja jesteście ? 19 lat na karku i takie bogasie jesteście? Zejdźcie z garnków starych to pogadamy pedały j***ne. W dupie byliście i gówno widzieliście.

eboleq

2012-11-30, 23:37
@Ja-ah-qu-ub-el

Co to za bełkot człowieku. Studiuje z dobrymi wynikami i mam stypendium w wysokości 550 złotych na miesiąc. Mam je bo chciałem czuć że studiuje sam bez wkładu rodziców. W Polsce nie musisz mieć kokosów żeby życ jak normalny człowiek. Praca za 3-4 tysiące kiedy masz na utrzymaniu tylko żonę, która zarabia dodatkowe 1500, jest wystarczająca. Czego zazdrościsz innym ludziom? Lepszego startu? Bo ich rodzice są bogatsi? Każdy mądry i bogaty rodzic pokieruje swoim potomstwem z rozwaga a nie rzuci mu na tace 500 złotych w piatkowy wieczór i podpowie: "baw się dobrze". Napisz czego wymagasz od państwa polskiego? Żeby wpływało Ci 2500 zł co miesiąc na twoje konto. Kolego tak to nie działa. Sam pochodze raczej ze skromnej rodziny. Nigdy sie nie przelewało dopóki rodzice nie wzieli spraw w swoje ręce i jakoś teraz gdy odchowali mnie mają kasę na swoje przyjemności a dzieki temu że nie jestem pie**olonym leniem jak 3/4 studentów którzy studiują bo rodzice im karzą mam swoją kasę która na moje potrzeby jest wystarczająca. Co ty myślisz że życie jest przegrane bo trzeba pracować? Zostań nauczycielem. Prosta droga. W szkole dostaniesz 2000 tysiące, do tego naucz się robić strony wizytówki, wplynie ci co miesiąc jakieś 400-600 zlotych. Mało? Jesteś przecież nauczycielem. Zorganizuj jakieś koło zainteresować lub załóż klub. Napisz podanie do burmistrza/prezydenta. Dostaniesz dodatek do pensji w wysokości 400 złotych. Mało a to juz przecież 3 tysiące. Jest tyle sposobów by godnie życ nawet w takim poj***nym kraju że Tobie sie w głowie nie mieśći. Ale łatwiej przecież uciec za granice i udawać że jest sie kims, kiedy jesteś pie**olonym nierobem idącym na łatwizne. Pozdrawiam Cię i życze jak najlepiej.

artiee

2012-11-30, 23:42
@up i pracuj 20 godzin na dobę za 3 klocki gdzie można to samo zarobić bez studiów w 8 dziennie... Argumentowanie wszystkiego zapie**alaniem na/po studiach jest ch*jowe. Tylko nie wziąłeś pod uwagę tego, że i tak będziesz musiał stąd wypie**alać, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nawet jak teraz masz całkiem dobrze, to podejrzewam że za 2 latka będzie koszmar.

eboleq

2012-11-30, 23:46
artiee napisał/a:

@up i pracuj 20 godzin na dobę za 3 klocki gdzie można to samo zarobić bez studiów w 8 dziennie... Argumentowanie wszystkiego zapie**alaniem na/po studiach jest ch*jowe.



Podaj przykład pracy w której zapie**alasz 20 godzin na dobę i masz tylko 3 tysiące. Rzucasz słowa na wiatr buraku. W internecie możesz byc każdym, czemu wybrałeś bycie idiotą?

artiee

2012-11-30, 23:50
Buraka szukaj sobie wśród rodziców, ok? Wg twoich nędznych wywodów to wynika, "zostań nauczycielem" ," rób tam jakieś wizytówki" itd itd, czasu na sranie zabraknie. 3 klocki przecież dużo...

Nie rzucam. Pracuję góra 8 godzin, bo wyrosłem już z zapie**alania jak osioł i mam w najgorszym razie jakim był ten miesiąc 2k.

eboleq

2012-11-30, 23:57
artiee napisał/a:

Buraka szukaj sobie wśród rodziców, ok? Wg twoich nędznych wywodów to wynika, "zostań nauczycielem" ," rób tam jakieś wizytówki" itd itd, czasu na sranie zabraknie. 3 klocki przecież dużo...



Czasu na sranie zabraknie? Nauczyciel to nie dyrektor/księgowy firmy buraku. Nie będe ci odpisywał bo jesteś zwykłym idiotą który nie ma pojęcia o czym pisze. Mało Ci 3-4 tysiące mieszkając samemu? Ok to sp***alaj na prawo/medycyne/stomatologie? Co wyniki z matury Ci nie pozwalają? To do ksiązek, mature możesz poprawiac kiedy chcesz. Nie chce Ci się? To wypie**alaj zrobić kurs na spawacza za który zapłaci ci UE w ramach rozwoju regionalnego? Jesteś zwykłym nędzarzem umysłowym którego jedyną zaletą jest narzekanie. Weź wypie**alaj już do Anglii czy Niemiec wzbogacaj obcy kapitał. Ale najpierw zrzeknij się obywatelstwa polskiego zasrańcu a nie tak jak wielcy możni opie**alają tutaj emerytury/renty a na budowie w holandi zapie**ala lepiej niż nie jeden student który sobie chce przyrobić na konsole i nowe gry.

artiee

2012-12-01, 00:11
Niby inteligent, a durny jak sprzątaczka w bloku... Coś o buraku Ci powiedziałem pseudointeligencie ale nich*ja to do Ciebie nie dociera.
Cytat:

Jesteś zwykłym nędzarzem umysłowym którego jedyną zaletą jest narzekanie.



Na razie to Ty chyba narzekasz. Ja tylko mówię że jest coraz gorzej. Nie widzisz tego, trudno w końcu zobaczysz.

Cytat:

Weź wypie**alaj już do Anglii czy Niemiec wzbogacaj obcy kapitał. Ale najpierw zrzeknij się obywatelstwa polskiego zasrańcu a nie tak jak wielcy możni opie**alają tutaj emerytury/renty a na budowie w holandi zapie**ala lepiej niż nie jeden student który sobie chce przyrobić na konsole i nowe gry.



Już wolę chyba to niż płacić polskiemu złodziejowi ZUS-owi z którego i tak ch*j będziesz miał, a jeśli myślisz inaczej to rozwiązanie jest proste - jesteś idiotą.

eboleq

2012-12-01, 00:16
artiee napisał/a:

Niby inteligent, a durny jak sprzątaczka w bloku... Coś o buraku Ci powiedziałem pseudointeligencie ale nich*ja to do Ciebie nie dociera.


Na razie to Ty chyba narzekasz. Ja tylko mówię że jest coraz gorzej. Nie widzisz tego, trudno w końcu zobaczysz.



Już wolę chyba to niż płacić polskiemu złodziejowi ZUS-owi z którego i tak ch*j będziesz miał, a jeśli myślisz inaczej to rozwiązanie jest proste - jesteś idiotą.



Jesteś zerem piszac ze sprzątaczka w bloku jest durna. pie**olony internetowy ciul który nie ma za grosz rozumu i nie wiem kiedy skonczyc trolling. Takich k***iszczów jak Ty życie weryfikuje bardzo szybko. Nie płać na ZUS i wypie**alaj do Luksemburgu mam to w dupie wiecej miejsca dla tych którzy chcą zmieniać swój kraj za który przodkowie umierali.

artiee

2012-12-01, 00:24
Nie zesraj się, akurat u mnie w bloku jest.

Cytat:

pie**olony internetowy ciul który nie ma za grosz rozumu i nie wiem kiedy skonczyc trolling.



Jakoś to Ty do mnie się doj***łeś nie ja troliku. Ja tylko napisałem że Twoim trybem pracy, doby zabraknie. No ale cóż tuman zostanie tumanem i nie zatrybi co w prosty sposób się do niego mówi.

Cytat:

Takich k***iszczów jak Ty życie weryfikuje bardzo szybko.



Takich jak ty szybciej, ja się mam bardzo dobrze. Mam stały dochód mimo braku studiów i to Cię najbardziej denerwuje :D . Skończyłem 3 lata ale uświadomiłem sobie że poradzę sobie bez nich. Dzięki temu nie siedzę przed bandą debili z gimnazjum i nie użeram się z nimi.

Cytat:

Nie płać na ZUS i wypie**alaj do Luksemburgu mam to w dupie wiecej miejsca dla tych którzy chcą zmieniać swój kraj za który przodkowie umierali.



A Ty płać i zdychaj w nędzy idioto :D

eboleq

2012-12-01, 00:26
artiee napisał/a:

Nie zesraj się, akurat u mnie w bloku jest.



Jakoś to Ty do mnie się doj***łeś nie ja troliku. Ja tylko napisałem że Twoim trybem pracy, doby zabraknie. No ale cóż tuman zostanie tumanem i nie zatrybi co w prosty sposób się do niego mówi.



Takich jak ty szybciej, ja się mam bardzo dobrze. Mam stały dochód mimo braku studiów i to Cię najbardziej denerwuje :D . Skończyłem 3 lata ale uświadomiłem sobie że poradzę sobie bez nich. Dzięki temu nie siedzę przed bandą debili z gimnazjum i nie użeram się z nimi.



A Ty płać i zdychaj w nędzy idioto :D



Bez komentarza.

artiee

2012-12-01, 00:27
@up dokładnie, nie błaźnij się więcej. Już dość.

Dziękuję i dobranoc.

Pariah

2012-12-01, 00:42
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Proponuję to puścić dzieciakowi w Somalii, albo komuś na onkologii, albo dzieciakowi z jakiejś wioski popgr-owskiej.



Dzieciaków na onkologii sięnie motywuje, tylko umola czas cukierkami, najlepiej przynieś im "raczki" będą wniebowzięte

ostatni

2012-12-01, 00:51
Ostatnio w jakiejś śląskiej szkole zrobili badania 80% dzieci ma gruźlice. Choroba ta to wynik niedożywienia i biedy. Powiedzcie mi k***y jedna z drugą jak takie dziecko ma pójść na studia jak w domu może najwyżej dostać trochę chleba z margaryną. Zal dupę ściska. 35 ludzi w Polsce żyje poniżej minimum socjalnego. Ci ludzie nie mają takich problemów jak zbieranie na gitarę czy komputer. Oni zastanawiają się czy zapłacić rachunki czy kupić sobie jedzenie. O podręcznikach ubraniach, lekarzach, kinach, teatrach itp. nikt nie myśli. Ponad 20% pracujących legalnie również żyje poniżej minimum socjalnego. Mają takie same problemy jak ludzie na zasiłku, podczas gdy pracujący na tym samym stanowisku Niemiec zarabia w swoim kraju 5 razy więcej. I co wina ludzi? Każecie im się kształcić? Ale zaraz robotnicy i inni pracownicy niższego stopnia są również potrzebni. Tylko u nas robi się z nich niewolników robiących za ochłapy.

Pewnie temu dzieciakowi też byście powiedzieli, że jest leniem, jedna k***a taka jak wy była przy nim i tylko fotę jebnęła żeby zarobić: