18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedłem nagrać Baumana - zadyma i terror okiem blogera.

Pan_Generał • 2013-06-24, 17:31
Dla wszystkich którzy wierzą we wszystko co się mówi w tv.



Cytat:

Udało mi się nagrać nie tylko sceny z sali, których nie pokazała telewizja, ale również nagrałem "potajemnie" na komórkę pokój w którym było centrum dowodzenia policji, ich rozmowy, bałagan który tam panował. Zapraszam, zobaczcie jak to okiem blogera wyglądało od kuchni ;)


oc...........an

2013-06-24, 21:17
No tak, PiS jest tak lewicowy, że aż głosują na niego ludzie o poglądach prawicowych.


Zeszliśmy również z tematu i mojej wypowiedzi o którą się czepiają, a mianowicie: "Takie zachowanie jest skandaliczne i nie przystoi tak się zachowywać na uniwersytecie". Od tego zaczęliśmy, a teraz zaczynamy coraz bardziej meandrować wokół tematu "czy Bauman to zbrodniarz". Otóż nawet zbrodniarze hitlerowscy na procesie Norymberskim mieli adwokatów i zachowano wysoki poziom kultury w czasie prowadzenia postępowania.

Cały ta dyskusja idzie bokiem, a nie ma odpowiedzi na pytanie: "czy popieracie takie zachowanie NOP i kiboli". Ja nie popieram i ch*j im wszystkim w dupę, niech wrzeszczą u siebie na podwórku.


@Sert93

to żeś doj***ł

Ja mówię o politykach wybranych przez lud do sejmu, a Ty mi dopie**alasz jakąś drobnicę z Solidarni2010 czy Młodzierzy Wszechpolskiej...

Mi chodziło o ludzi których NARÓD WYBRAŁ (czyt. reprezentują naród w sejmie), a nie ludzi, co nie są politykami, ale mają poglądy prawicowe. Tak to też mogę zarzucić wypowiedź jakiegoś lewicowego oszołoma, który będzie twierdzić, że Bauman uratował Polskę czy coś w tym rodzaju.

:samoboj:


BTW: a co ma znajomość Polskiego do nasłuchiwania JEDNEJ fali radiowej. Szansa, że Polska partyzantka wykorzystywałaby właśnie tą falę była niezwykle niska, ponieważ niemcy nie byli tacy głupi, żeby nadawać na otwartym kanale lub jakiejś częstotliwości, którą można przez przypadek wybić. To była bardzo skomplikowana maszyneria, dokonywano nawet pierwszych szyfrowań połączeń, a sprzęt był tak skalibrowany, że nie było słychać ani typowych wojskowych częstotliwości, ani radia. Nawet gdyby Polska partyzantka zdobyła niemiecki szpiegowski odbiornik, co byłoby dla nich równie przydatne jak woda morska, bo nie działały one jak zwykłe radio i nawet mając dwa nie dało się porozumieć bo komunikaty odbierał tylko specjalny odbiornik, to jeszcze z całego pasma częstotliwości muslieliby trafić w tą samą "falę" na której siedział mój dziadek (szansa 1 do 40 000 000), a na dodatek nadać w takich godzinach (od 18 do 23) żeby mój dziadek to usłyszał. Teraz widzisz jak bardzo głupie są twoje stwierdzenia o "słyszeniu partyzantów"?
No a na koniec nie jestem pewien, czy byli w okręgu lwowskim partyzanci Polski, bo przecież tam wtedy panoszyło się UPA - sądzisz, że nacjonaliści Ukraińscy i Polscy mogli współistnieć?

@down

no spoko, teraz tylko znaleźć twarde dowody i do dzieła. Bez dowodów jest "domniemanie niewinności" i tego trzeba się trzymać, bo inaczej będziemy nie lepsi od ciapatych, co oskarżają ludzi wg woli allaha...

Sert93

2013-06-24, 21:21
DUST DEVIL napisał/a:

Zeszliśmy również z tematu i mojej wypowiedzi o którą się czepiają, a mianowicie: "Takie zachowanie jest skandaliczne i nie przystoi tak się zachowywać na uniwersytecie". Od tego zaczęliśmy, a teraz zaczynamy coraz bardziej meandrować wokół tematu "czy Bauman to zbrodniarz". Otóż nawet zbrodniarze hitlerowscy na procesie Norymberskim mieli adwokatów i zachowano wysoki poziom kultury w czasie prowadzenia postępowania.



Tak, będziemy meandrować. Zacznijmy od tego, że zbrodniarze hitlerowscy mieli jakiś proces i to dobrych kilkadziesiąt lat temu. Mamy dzisiaj "wolną" Polskę, "demokratyczną", a sprawiedliwości jak nie było tak nie ma. Ja bardzo chętnie dam komuchom adwokatów do rozprawy jak do niej dojdzie :) Oni też dawali obrońców, np. Pileckiemu.

PanMarian

2013-06-24, 21:29
froqer napisał/a:

Marianie, widocznie mam powody, żeby cwaniakować. Wytykanie komuś braku argumentu, trudno nazwać argumentem. A jeśli ich u mnie szukasz, to poczytaj wyżej albo na tym temacie:


Widze tam tylko przytoczenie kilku faktow, moze zle mnie zrozumiales, nie mialem na mysli ze pie**olisz farmazony, bo nie czytalem chyba nigdy twoich wypowiedzi wczesniej, a nawet jesli to nie zwracalem uwagi na nick. Po prostu nie podoba mi sie jak ktos zamiast wlaczyc sie normalnie do dyskusji zaczyna opowiadac jak to by kogo zgasic nie mogl.
froqer napisał/a:

Nie mówię, że Dust Devil jest zajebisty, bo w/w temacie wygarnąłem mu wulgarnie parę rzeczy, ja tylko mówię, że nikt nie potrafi go zmusić, żeby napisał "o k***a dobra macie rację".


Jak to czytalem to szczerze sie usmialem, zacznijmy od tego, ze chyba nigdy nie widzialem, zeby W INTERNECIE ktos napisal "o k***a, dobra macie racje" nawet poza internetami rzadko sie to slyszy, a juz prawie nigdy od kogos o tak skrajnych pogladach, z Leninem w Avatarze, i Stalinem w podpisie. Zazwyczaj osoby tak skrajnie oddane jakiejs ideologii, nawet pozbawione argumentow, sa w stanie upierac sie przy swojej sprawie, wyciagnac dane ze stron typu "imponujace fakty"/"Lewicapower", a jesli takich nie znajda, to przeciwne fakty zanalizowac w odwrotna strone, np. odwieczna dyskusja Kapitalizm vs Komunizm - Ameryka 19w. vs ZSRR, jak juz zaczyna brakowac argumentow, to komunisci zaczynaja porownywac 19w ameryke, z 21w swiatem, pomijajac kompletnie rozwoj technologiczny, i wytykajac ze komunizm musi byc super, skoro wystarczylo kilka z jego rozwiazan i w europie zyje sie nieco lepiej niz w Ameryce 200lat temu. Mniejsza z tym.
Sert93 zanim zaproponujesz komus obejrzenie 12minutowego filmu, powiedzialbys chociaz czego on ma dotyyczyc : D

Sert93

2013-06-24, 21:33
PanMarian napisał/a:

Sert93 zanim zaproponujesz komus obejrzenie 12minutowego filmu, powiedzialbys chociaz czego on ma dotyyczyc : D



O k***a dobra, masz racje :)

Film pokazuje jak prawica jeździ po Baumanie, tak dla Dust Devila, żeby sobie obejrzał.

froqer

2013-06-24, 21:35
Jak napisałem, że nikt nie potrafi zgasić Devila, to zostałem, delikatnie mówiąc, nie zrozumiany. To chciałem napisać obrazowo, tak żeby zrozumieli :)

Cytat:

wlaczyc sie normalnie do dyskusji zaczyna opowiadac jak to by kogo zgasic nie mogl.


Bodajże odpowiadałem na coś sertowi. Raczej nie wyjechałbym z takim tekstem bez powodu.

Cytat:

odwieczna dyskusja Kapitalizm vs Komunizm


Dawno zakończona, komunizmowi wytknięto tyle błędów, że tylko ktoś, kto nie zna zupełnie tematu może próbować go bronić. I nie mówię, że wytknęli to jacyś ludzie, tylko konkretni naprawdę wielkie umysły, głównie prawnicy i filozofowie.

PanMarian

2013-06-24, 21:37
DUST DEVIL napisał/a:

Cały ta dyskusja idzie bokiem, a nie ma odpowiedzi na pytanie: "czy popieracie takie zachowanie NOP i kiboli"

To ty wymysliles sobie takie pytanie, a inni sobie wymyslili inne czyli konkretnie "czy Baumann byl zbrodniarzem" wiec mozna sie ustosunkowac do obu.
DUST DEVIL napisał/a:

że aż głosują na niego ludzie o poglądach prawicowych.

Co to za ludzie? Mohery co w nich takiego prawicowego? Religia? i co jeszcze prawicowego? oni sa w 95% wiekszymi lewakami niz mlodziezowka palikota, jesli chodzi o gospodarke.
Sert93 napisał/a:

Tak, będziemy meandrować. Zacznijmy od tego, że zbrodniarze hitlerowscy mieli jakiś proces i to dobrych kilkadziesiąt lat temu. Mamy dzisiaj "wolną" Polskę, "demokratyczną", a sprawiedliwości jak nie było tak nie ma.

Szukaj sprawiedliwosci w demokracji = Szukaj szlachetnych pobudek u pedofila gwalciciela.
Cytat:

Dawno zakończona, komunizmowi wytknięto tyle błędów, że tylko ktoś, kto nie zna zupełnie tematu może próbować go bronić. I nie mówię, że wytknęli to jacyś ludzie, tylko konkretni naprawdę wielkie umysły, głównie prawnicy i filozofowie.

Ale mimo to niektorzy probuja, i stad to porownanie, oczywiscie bardzo wyolbrzymione, ale tylko po to, zeby bylo jasne o co mi chodzi.

Kreeggan

2013-06-24, 21:42
Ci co krzyczą "je**ć je**ć" mają tak sprane mózgi przez prawą stronę że aż żal :amused: Myślą że się udzielają w jakiś sposób a są tylko pionkami w rękach wyżej postawionych. Takich to tylko na stadion do skandowania prostych haseł i nic więcej. Kocham też plucie się takich osobników jak kaczus1993, który niechcący swoją bezdenną głupotą ośmiesza narodowców xD.

oc...........an

2013-06-24, 21:43
PanMarian, kurczę Marian, no wszyscy są lewakami jak czytam Twoje posty. Dobra, wybacz, ale męczy mnie taka rozmowa, szczególnie, że siedzę na tym temacie i odświeżam co parę sekund i odpisuję na posty 2-3 osób, jak chcesz coś mi powiedzieć, albo podyskutować to wal śmiało na PW. A teraz daj mi tylko odpowiedź na jedno pytanie: "Czy popierasz takie zachowanie":




@Sert93 do Ciebie to samo - co sądzisz o takim zachowaniu i jak coś to pisz do mnie na PW, wystarczająco naprodukowałem się w tym temacie.

PanMarian

2013-06-24, 22:03
DUST DEVIL napisał/a:

Czy popierasz takie zachowanie

Zalezy, mam za malo informacji o historii oskarzen wobec Pana Baumana, to co jest szczegolnie wazne w tej sytuacjii, to to jak sie ustosunkowywal do oskarzen, jak byli traktowani pytajacy itp. Jesli byla to jedna z historii jakich niemalo, czyli - znalazly sie papiery, zadano pytanie, znalazla sie wymowka, potem znalazly sie nastepne papiery, zostala ta sama wymowka, domagajacy sie wyjasniena sprawy zostali uciszeni i wysmiani. To tak, w takim wypadku byloby to jedyne wyjscie, chociaz to ze chlopaki musza sie liczyc z odpowiedzialnoscia prawna to inna sprawa, musza byc na to przygotowani idac tam. Natomiast jesli bylaby to jedna z historii typu "Podobno jakis profesorek przyjezdza na dzielnice" --->google------>agent----->"pocisnijmy mu na wykladzie" w co watpie, patrzac na ich zachowanie (Nie wyglada to na nieuzasadniona agresje, a raczej chec zadoscuczynienia (w zaleznosci od tego czy byl czy nie byl agentem, mogl przyczynic sie do smierci rodzicow/dziadkow niektorych z tych ludzi) ) ale w kazdym razie jeslibylby to ten drugi scenariusz to nie, wtedy rzeczywiscie powinni usiasc i z nim porozmawiac, to znaczy nie oni tylko inteligentniejsze osoby o ich pogladach.
Dodam, ze Panem Baumanem nigdy nie bylem specjalnie zainteresowany, wlasciwie dopiero teraz uslyszalem o nim cos wiecej niz to ze ktos taki istnieje i cos tam sobie wyglasza lewicowego, ale z tych informacji ktore zostaly tu podeslane i tych, ktore sam znalazlem w miedzyczasie, wynika, ze po prostu ten pierwszy scenariusz jest bardziej prawdopodobny. Co innego, ze uwazam ze osobe w takim wieku tak czy siak powinni po prostu zostawic w spokoju, minelo duzo czasu, a on sam wspomina to pewnie podobnie, jak wiekszosc z nas budowanie zamkow z piasku w przedszkolu. Jak bd mial potem czas to jeszcze troche poszperam w necie, bo jesli istnieja jakies bardziej przekonujace dowody niewinnosci niz jego slowa, to wiekszosc tego co wczesniej napisalem, nie bylaby zbyt adekwatna oprocz wypowiedzi ogolnikowych, ale po tym co do teraz widzialem, szczerze watpie zeby jakies dowody byly.
Kreeggan napisał/a:

Ci co krzyczą "je**ć je**ć" mają tak sprane mózgi przez prawą stronę że aż żal

Zeby do madrych nalezeli nie powiem, ale jak lewak mowi o praniu mozgu to na prawde, trace wiare w ludzkosc.

Sert93

2013-06-24, 22:04
DUST DEVIL napisał/a:

@Sert93 do Ciebie to samo - co sądzisz o takim zachowaniu i jak coś to pisz do mnie na PW, wystarczająco naprodukowałem się w tym temacie.



W momencie kiedy wmawiany sprawiedliwy, wolny, demokratyczny, wolny od komunizmu aparat państwowy nie potrafi, albo nie chce działać jak należy, ludzie biorą sprawy w swoje ręce.

Popieram.

Kreeggan

2013-06-24, 22:10
Czemu mnie, Panie Marianie nazwałeś lewakiem ? Nie wyraziłem swoich poglądów na rozmaite kwestie, po prostu skrytykowałem tych troglodytów, co im się należy niezależnie od opcji.
Kto nie z nami ten przeciwko nam - to was charakteryzuje najlepiej.

Sert93

2013-06-24, 22:13
Cytat:

Kto nie z nami ten przeciwko nam - to was charakteryzuje najlepiej.



Gratulacje! Długo do tego dochodziłeś?

"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy." - Jan Mosdorf

Stwierdzenie, że prawda leży po środku jest błędne, prawda jest jedna i nie może być połowiczna.

froqer

2013-06-24, 22:20
Sprawiedliwy, wolny, demokratyczny sąd nie oskarżył go o nic. Nie można go więc zamknąć ani pozbawić praw. To są zasady, które chronią też ciebie. Neminem captivabimus nisi iure victum. Inaczej mógłbyś trafić za kraty, bo np. Tusk stwierdziłby, że się źle wypowiadasz. Tak jak ci wszyscy kibole, gdyby nie to, już nikt nie usłyszałby o nich. Ta zasada jest dużo starsza niż Bauman i sam komunizm.
A, że jest wolny i demokratyczny w bardzo łatwy sposób mogę ci udowodnić. Poucz się, idź na prawo, skończ 5 lat studiów, 5 lat aplikacji, poczekaj na wolny etat, jedź na ślubowanie i już, jesteś sędzią.
Gdy ludzie biorą sprawy w swoje ręce leje się krew, bardzo często niewinnych ludzi. Od takich rzeczy jest prawo. I nie mów mi, że prawo sprzyja komunistom i jest niesprawiedliwe. Jest niedoskonałe i nie pasuje każdemu, ale jest sprawiedliwe w oczach większości.

Cytat:


Stwierdzenie, że prawda leży po środku jest błędne, prawda jest jedna i nie może być połowiczna.



Połowiczna prawda, to nie to samo co prawda leżąca po środku. Nie ma jednej prawdy, przede wszystkim nikt na nią nie ma monopolu, ani Ty ani narodowcy. Gdy ktoś mówi, że prawda jest tylko jedna i nie można mieć innego zdania, robi się niebezpiecznie.

Prawda zawsze leży po środku i już Arystoteles to wiedział. Nie znajdziesz prawdy w prawicowych gazetkach i narodowych portalach, bo ci ludzie piszą z perspektywy. Jeśli przeczytasz te gazetki, a potem lewicowe, a potem TVN, a na koniec posłuchasz Korwina, zrozumiesz to i przeanalizujesz, będziesz mógł powiedzieć, że znalazłeś prawdę. Nie mam zamiaru cię odciągać od prawicowych przekonań, ale nie daj sobą manipulować. Ci ludzie siedzą u góry i srają ze śmiechu jak można manipulować kibicami, lewakami, każdym.

Sert93

2013-06-24, 22:34
Wszystko to co opisałeś w powyższym poście uważam za nieudolność państwa, przypadkową, albo z premedytacją wprowadzoną w życie, tak samo jak poprawność polityczną i inne dziwne wynalazki, które demokracje ograniczają.

Dla mnie nie ma takiego czegoś jak połowiczna prawda, czy prawda leżąca po środku. Zbrodniarz komunistyczny to zbrodniarz komunistyczny, tak samo jak komunizm uznany jest za system zbrodniczy, tak samo ludzie, którzy służyli tej idei powinni odpowiedzieć za swoje czyny. Patologia rodzi patologię.

froqer napisał/a:

A, że jest wolny i demokratyczny w bardzo łatwy sposób mogę ci udowodnić. Poucz się, idź na prawo, skończ 5 lat studiów, 5 lat aplikacji, poczekaj na wolny etat, jedź na ślubowanie i już, jesteś sędzią.



Tak się składa, że studiuje, też nie łatwy kierunek, bo weterynarię i generalnie co Ty mi prawisz o uczeniu się, jak jeszcze wyników matury nie masz?

PanMarian

2013-06-24, 22:38
froqer napisał/a:

demokratyczny sąd

dwa slowa wykluczajace sie nawzajem. Demokratycznie osadzono Jezusa... Jak ktos mowi "Demokratyczny Sad" to mi przychodzi na mysl tylko to porownanie "Gdybym Ja, Pan i Pani wyladowali na bezludnej wyspie, to demokratycznie moglibysmy pania przeglosowac, w glosowaniu na temat ""czy powinna Pani z nami codziennie na przemian spac" a majac wiekszosc 2/3 moglibysmy to nawet wpisac do Konstytucji" Mozna przelozyc na warunki sadowe.
Kreeggan napisał/a:

Panie Marianie nazwałeś lewakiem?

Stwierdzilem to po twoich slowach, ktore zacytowalem, mianowicie tych o praniu mozgu przez prawice (o ile miales na mysli prawdziwa prawice, a nie PiS i Rydzyka) Do tego wyznaje zasade, ze osoba, ktora nie ma zdania - nie ma pojecia. Wiec w ten sposob nie uznaje czegos takiego Jak Centro-costam dla mnie strony sa Prawa/Lewa z czego Prawa kojarzy mi sie z Prawem-->Sprawiedliwoscia--->Zasadami a lewa z Zalegalizowanymi lewymi interesami, w interesie "wspolnego dobra, blizej niezidentyfikowanych postaci"
froqer napisał/a:

A, że jest wolny i demokratyczny w bardzo łatwy sposób mogę ci udowodnić. Poucz się, idź na prawo, skończ 5 lat studiów, 5 lat aplikacji, poczekaj na wolny etat, jedź na ślubowanie i już, jesteś sędzią.
Gdy ludzie biorą sprawy w swoje ręce leje się krew, bardzo często niewinnych ludzi. Od takich rzeczy jest prawo. I nie mów mi, że prawo sprzyja komunistom i jest niesprawiedliwe. Jest niedoskonałe i nie pasuje każdemu, ale jest sprawiedliwe w oczach większości.

Jesli byles choc raz w sadzie to powinienes wiedziec jakie brednie wygadujesz.
froqer napisał/a:

Prawda zawsze leży po środku i już Arystoteles to wiedział. Nie znajdziesz prawdy w prawicowych gazetkach i narodowych portalach, bo ci ludzie piszą z perspektywy. Jeśli przeczytasz te gazetki, a potem lewicowe, a potem TVN, a na koniec posłuchasz Korwina, zrozumiesz to i przeanalizujesz, będziesz mógł powiedzieć, że znalazłeś prawdę.

Klamstwo powtorzone 100razy staje sie prawda itd. Jesli mialbys sluchac sie filozofow w szukaniu prawdy, to skonczylbys myslac, ze to sen, a prawda jest tam gdzie ja sobie wyobrazisz. Prawda jest jedna. Jesli Kobieta zostala zgwalcona, i mowi ze zostala zgwalcona, natomiast gwalciciel mowi ze jej nie zgwalcil, to moznaby sie zastanawiac gdzie jest prawda, ale jesli wszystko zostalo nagrane z monitoringu, to prawdopodobnie zostala zgwalcona, a nie "do polowy zgwalcona"/""prawie zgwalcona"/"po czesci zgwalcona"