18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedłem nagrać Baumana - zadyma i terror okiem blogera.

Pan_Generał • 2013-06-24, 17:31
Dla wszystkich którzy wierzą we wszystko co się mówi w tv.



Cytat:

Udało mi się nagrać nie tylko sceny z sali, których nie pokazała telewizja, ale również nagrałem "potajemnie" na komórkę pokój w którym było centrum dowodzenia policji, ich rozmowy, bałagan który tam panował. Zapraszam, zobaczcie jak to okiem blogera wyglądało od kuchni ;)


Roszp

2013-06-24, 20:09
wiesiors4 napisał/a:

Ale jak wypowiada się Michalkiewicz, Pietrzak, JKM, Bosak znowu im coś nie pasuje, i już wtedy bez podania żadnych argumentów leci hejt. Sztuka dla sztuki. Przypie**alanie się aby się przypie**olić.


Tyle, że ci panowie nie operują argumentami, lecz czarną retoryką. W taki sposób to nieinteligentnej i nieasertywnej osobie można wmówić wszystko. Ot co.

Kozar

2013-06-24, 20:15
Zarejestrowani na nop.org.pl powinni mieć autobana na sadisticu.

froqer

2013-06-24, 20:19
@Sert93, po pierwsze, naucz się czytać. Napisałem, że JEGO nikt nie może zagiąć.
Po drugie, ja nie mam wyrobionego zdania? A możesz przeczytać co napisałem wyżej?
Po trzecie, nie, Devil nie potrafi mnie zagiąć, ty też nie. Mam bardzo dobrze wyrobione zdanie o komunie. Tylko, że ja w przeciwieństwie do większości ludzi potrafię swoje zdanie poprzeć argumentami. Jeśli cie to interesuje to komuniści i UPA, to obiekty mojej szczerej nienawiści. Bo zwykłe "komuna to ch*j, bo mordowali", to każdy prostak potrafi. A takiego prostaka potrafię zniszczyć argumentami, nieważne za czym opowiadałby się.

LICH0

2013-06-24, 20:24
DUST DEVIL napisał/a:


Wiecie co mnie najbardziej "kłuje"? Że wrzaski typu "wypie**alaj, wypie**alaj, sierpem i młotem w czerwoną hołotę itp." są uważane za bohaterstwo :roll:



A mnie "kłuje" to, że stawiasz się za autorytet moralny a masz avatar jaki masz z napisem nad nim " Józef Stali i symbol komunizmu - najbardziej zbrodniczego systemu jaki istniał.

Sert93

2013-06-24, 20:29
@froger

Super fajnie, że jesteś taki fajny i że masz takie zdanie o komunie, cieszy mnie to. Tylko mnie niczym on nie zagina, cały czas ten sam bełkot, że to, że tamto, że to było trzeba, a takie czasy itd.

PanMarian

2013-06-24, 20:33
DUST DEVIL
Cytat:

Bundy, bardzo proszę o rzetelny materiał pt. "Co Bauman robił za komuny". I to nie jakieś prawicowe gówno, bo takie to sam mogę sobie napisać, a rzetelny materiał, podparty dokumentacją IPN, bo widzę, że jesteś takim szpecem w wykrywaniu komunistów.

- chociazby wikipedia twierdzi, ze zdania na temat jego pracy sa podzielone, bo wedlug niektorych byl niezbyt sklonny do wspolpracy a wg. innych bardzo pomocny, to juz mowi wiecej niz dowody na bolka. Nie musial nikogo personalnie zabijac, wystarczy ze donosil, informowal, pomagal, a juz jest wspolwinny morderstwom.
Froqer
Cytat:

po pierwsze, naucz się czytać. Napisałem, że JEGO nikt nie może zagiąć.
Po drugie, ja nie mam wyrobionego zdania? A możesz przeczytać co napisałem wyżej?
Po trzecie, nie, Devil nie potrafi mnie zagiąć, ty też nie. Mam bardzo dobrze wyrobione zdanie o komunie. Tylko, że ja w przeciwieństwie do większości ludzi potrafię swoje zdanie poprzeć argumentami. Jeśli cie to interesuje to komuniści i UPA, to obiekty mojej szczerej nienawiści. Bo zwykłe "komuna to ch*j, bo mordowali", to każdy prostak potrafi. A takiego prostaka potrafię zniszczyć argumentami, nieważne za czym opowiadałby się.

Nie cwaniakowal bys tak lepiej, bo jak na razie jedyne argumenty z twojej strony to to ze druga strona nie ma argumentow i ze Devil Dust jest zajebisty...
ROSZP -
Cytat:

Tyle, że ci panowie nie operują argumentami, lecz czarną retoryką. W taki sposób to nieinteligentnej i nieasertywnej osobie można wmówić wszystko. Ot co.

Pietrzaka nie lubie sluchac za bardzo to sie nie wypowiem, co do Michalkiewicza to masz po czesci racje, ale on nie probuje uzywac argumentow, on prowadzi swoje monologi o teoriach spiskowych, ot tak zeby zaciekawic, Bosaka nie lubie, ale jesli dla ciebie JKM to "czarna retoryka" to podejrzewam, ze znasz jego wypowiedzi wylacznie z TVN i TVP. Ten Pan w kazdym wywiadzie rzuca z pamieci mase danych, tone obliczen, i kontenery wnioskow, retoryki nie uzywa w ogole, uzywa suchych faktow, no chyba ze zapraszaja go do wywiadow na temat feministek to co innego, bo tam nie ma o czym gadac jak zamkna go w jednym pomieszczeniu z 5 krzykliwymi feministkami, to co on ma im tlumaczyc?
A co do filmiku, chlopaki i tak pokazali wg. mnie ogrom kultury, gdyby chcieli to by zdazyli Pana Baumana zaatakowac fizycznie, zanim policja zdazylaby sie podniesc z krzesel na tym trzecim pietrze, krzyki to byla ich jedyna bron bo to nie sa typy inteligentow, ale tez nie kazdy zostal stworzony do bycia profesorem, uzyli takiej formy, prezentacji swoich pogladow, bo wszystkie inne byly zagluszane. Malo to bylo przypadkow jak mimo dowodow komunisci byli uniewinniani?
Co do "w 21sekundzie sie posral" no tak 2metrowypolicjant zaczyna dusic szczyla 1.70m, ktory nie moze mu nawet oddac bo w kabarynie by go przerobili na sito, a ty sie dziwisz ze nic nie zrobil? Gratuluje logiki.

oc...........an

2013-06-24, 20:33
Sert93 napisał/a:

A właśnie miałem napisać, kiedy pojawi się DUST DEVIL, czołowy sadolowy obrońca komuny, gardzę Tobą.



Pokaż mi czego mogę się tu upie**olić? Tylko stwierdziłem FAKT, że mimo, że mną "gardzisz", a piszesz "Tobą" :P

Ja przynajmniej mam podpis i avatar, którego możesz się upie**olić. Co najlepsze są to niezwykle kruche dowody mojej "lewicości" - mogę w ciągu sekundy je zmienić na orzełka czy innego husarza i od razu dostaję od społeczności +10 do wiarygodności, "bo patryjota" :roll:

Co jak co, ale avatary na SADISTICU są najmniejszym wskaźnikiem kto do jakiej frakcji należy.

Co do dowodów: hah! Gdyby istniały choćby najmniejsze przesłanki, że Bauman miał wkład w czyjąś śmierć to myślisz, że miałby tytuł profesora? Czy myślisz, że zostałby zaproszony przez Dudkiewicza na wykład? Nie ma ANI JEDNEGO dowodu, nawet słabego, że Bauman przyczynił się do śmierci kogokolwiek, a jego otwartość w opowiadaniu czym się zajmował i z kim współpracował jest wystarczającym dowodem - Ty myślisz, że tego co on mówi nikt nie sprawdzał? Sądzisz, że wszyscy mu na słowo uwierzyli? Oczywiście, że było wszystko rozkopane, sprawdzone. Zobacz na Jaruzela lub Kiszczaka - mieli bierny wkład w kilkanaście morderstw i zostali poddani ostracyzmowi. Ich kariery polityczne się skończyły, ciągle ich po sądach prowadzą. Gdyby był choć cień podejrzenia, że Bauman zajmował się czymś więcej niż propaganda, to nie ma możliwości, żeby tak jawnie Dudkiewicz mu rękę podawał. Zauważ, że nawet politycy prawicy nie popierają działań kiboli - owszem, mówią, że Bauman ma naj***ne w papierach, ale NIKT z nich nie nazywa go zbrodniarzem i mówią o nim z szacunkiem per "pan profesor".
A skoro nawet PiS nie atakuje Baumana to to już coś znaczy. Tak to widzę. Prove me wrong ;)

Vebb proszę Ciebie, gdzie ja jawnie bronię komuny?! Sam napisałem, że:
Cytat:

O ile sama chęć rozliczania komunistów jest godna pochwały, to środki jakie stosują kibole i NOP to po prostu farsa - czy wy naprawdę myślicie, że COKOLWIEK zmienicie wrzeszcząc wulgaryzmy na uczelni (dla wielu idiotów to był pewnie pierwszy raz kiedy w ogóle weszli do gmachu instytucji szkolnictwa wyższego :P )



A gdyby mój dzidek był w Waffen-SS lub nawet w strukturach NKWD odpowiedzialnych za ściganie bandytów to w życiu bym o tym nie wspominał. No, ale Ty dostajesz bólów dupy na widok NKWD i nie doczytasz do końca, że to była sekcja nasłuchowa... k***a, aż się boję jaki kim jesteś w realu, skoro dla Ciebie słuchanie radia to zbrodnia :roll:
A bohaterem mój dziadek był i zdania nie zmienię, choćbyś podwiesił pod niego Katyń, Operację Wisła, wszystkie czyny UPA i Wołyń - zawsze będzie dla mnie bohaterem i nigdy się nie będę wstydził historii mojej wspaniałej rodziny!


Dobrutro, nawet w Norymbergi, gdzie rozprawiano się z takimi "gwiazdami" jak Göth czy Göring zachowanie było godne sali sądowej - nikt nie wrzeszczał, nikt nie przeklinał i stawiano twarde fakty i każdy oskarżony miał adwokata - to jest cywilizacja, jak nie rozumiesz pewnych standardów, które powinny być zachowane, to nie mamy o czym rozmawiać.

wiesiors4 no jak na razie to właśnie prawica się do mnie przypie**ala, a porządnych argumentów jak nie było tak nie ma. Więc nie mów, że przypie**alanie się dla samego przypie**alania to domena lewicy :roll:



PanMarian
naucz się cytować, bo mi oczy wypala jak próbuję przebić się przez twoją wypowiedź -_-

smougie

2013-06-24, 20:39
@bump

Muszę wtrącić swoje 5 groszy, jako ZNAWCA :beka: tego typu muzyki, którą słychać z telefonu.

Nie żadne allah akbar tylko coś ala
"Aman aman aman aman aman aman ya yauuauua eikh
La leili ya leili yayayaileili
yayayaya yayayayaya leili
leili ya ya leili yayayaaaaa
ou ou ou aaaaaaaaaaaa"

Nutka to "DJ Antoine - Arabian Adventure 2" ;DDDD

PanMarian

2013-06-24, 20:50
Cytat:

Co do dowodów: hah! Gdyby istniały choćby najmniejsze przesłanki, że Bauman miał wkład w czyjąś śmierć to myślisz, że miałby tytuł profesora? Czy myślisz, że zostałby zaproszony przez Dudkiewicza na wykład? Nie ma ANI JEDNEGO dowodu, nawet słabego, że Bauman przyczynił się do śmierci kogokolwiek, a jego otwartość w opowiadaniu czym się zajmował i z kim współpracował jest wystarczającym dowodem - Ty myślisz, że tego co on mówi nikt nie sprawdzał? Sądzisz, że wszyscy mu na słowo uwierzyli? Oczywiście, że było wszystko rozkopane, sprawdzone. Zobacz na Jaruzela lub Kiszczaka - mieli bierny wkład w kilkanaście morderstw i zostali poddani ostracyzmowi. Ich kariery polityczne się skończyły, ciągle ich po sądach prowadzą. Gdyby był choć cień podejrzenia, że Bauman zajmował się czymś więcej niż propaganda, to nie ma możliwości, żeby tak jawnie Dudkiewicz mu rękę podawał.

Jaruzel i Kiszczak czyli typowy przyklad jak wydaje sie osoby, ktorych nie da sie juz uratowac, zeby wzbudzic zaufanie tlumu i w efekcie uratowac dupe reszcie. Twoje "argumenty" wygladaja jak przepisane z ulotek propagandowych. No i moglbym sie zalozyc ze conajmniej polowa stojacych obok Pana profesora, byla tez chetnie wspolpracujaca za komuny, tak jak 3/4 klasy rzadzacej obecnie, to po prostu kolko wzajemnej adoracji, twoj post sprawia wrazenie naiwnego, albo wrecz napisanego z rownoleglego wymiaru.
DUST DEVIL napisał/a:

A gdyby mój dzidek był w Waffen-SS lub nawet w strukturach NKWD odpowiedzialnych za ściganie bandytów to w życiu bym o tym nie wspominał. No, ale Ty dostajesz bólów dupy na widok NKWD i nie doczytasz do końca, że to była sekcja nasłuchowa... k***a, aż się boję jaki kim jesteś w realu, skoro dla Ciebie słuchanie radia to zbrodnia
A bohaterem mój dziadek był i zdania nie zmienię, choćbyś podwiesił pod niego Katyń, Operację Wisła, wszystkie czyny UPA i Wołyń - zawsze będzie dla mnie bohaterem i nigdy się nie będę wstydził historii mojej wspaniałej rodziny!

Nie kojarze historii twojego dziadka, ale z samego stylu pisania, moge stwierdzic, ze nawet jakby byl w SS albo nawet osobistym pomocnikiem Hitlera to i tak bys go bronil, wiec nie bede sie do tego odnosil, tym bardziej, ze nie uwarzam aby drzewo genealogiczne rozmowcy, bylo dobrym argumentem przeciw niemu.
DUST DEVIL napisał/a:

PanMarian naucz się cytować, bo mi oczy wypala jak próbuję przebić się przez twoją wypowiedź -_-


Pomyslalem o tym po czasie, ale juz poprawilem wiec mozesz sobie w spokoju poczytac. : P

Sert93

2013-06-24, 20:53
Cytat:

A skoro nawet PiS nie atakuje Baumana to to już coś znaczy. Tak to widzę. Prove me wrong



Cóż, jak PiS uważasz za prawicę i łączysz z narodowcami, to serdecznie Ci gratuluję.
DUST DEVIL napisał/a:

skoro dla Ciebie słuchanie radia to zbrodnia



NKWD nie da się scharakteryzować jako część zbrodnicza i część nie zbrodnicza, cała organizacja miała charakter policji wojskowej stricte politycznej, także takie głupoty zostaw dla siebie. Cóż, Twój dziadek nie miał szczęścia, że trafił do NKWD, trudno, ale żeby chwalić się tym na prawo i lewo, to jeszcze wśród ludzi szanujących się nie widziałem. Być może przez nasłuchy Twojego dziadka, albo obok NIEWINNEGO innego żołnierza od radiostacji ginęli polscy partyzanci.

DUST DEVIL napisał/a:

Gdyby istniały choćby najmniejsze przesłanki, że Bauman miał wkład w czyjąś śmierć to myślisz, że miałby tytuł profesora? Czy myślisz, że zostałby zaproszony przez Dudkiewicza na wykład?



Jeżeli w sprawie urodzin Jaruzelskiego są pomysły, aby urządzić je w sejmie, to w sprawie Baumana z tym co piszesz wcale bym się nie zdziwił, niestety tak jest, nie wiem w jakim świecie żyjesz.

DUST DEVIL napisał/a:

obacz na Jaruzela lub Kiszczaka - mieli bierny wkład w kilkanaście morderstw i zostali poddani ostracyzmowi.



Nie kilkanaście, a kilkadziesiąt i to nie jest dowodem na ich usprawiedliwienie, a raczej na upadek systemu, który dzisiaj rządzi krajem.

oc...........an

2013-06-24, 20:56
PanMarian napisał/a:

Jaruzel i Kiszczak czyli typowy przyklad jak wydaje sie osoby, ktorych nie da sie juz uratowac, zeby wzbudzic zaufanie tlumu i w efekcie uratowac dupe reszcie. Twoje "argumenty" wygladaja jak przepisane z ulotek propagandowych.



Można prosić o wspomnianą ulotkę propagandową? To raz. Dwa nie rzuciłem sobie "tak ok" byle kim, tylko podałem konkretne przykłady ludzi, którzy mieli BIERNY wkład w zbrodnie swoich podkomendnych i teraz ciągają ich po sądach, ale NADAL NIE SKAZANO ICH - co oznacza, że takich jak oni nie trzeba nawet ratować, bo przed czym? Nie zrozumiałeś o co mi chodziło - jeśli ktoś miał za PRL jakikolwiek wkład w ludzką krzywdę, to ma problemy i jest wyłączony z życia politycznego i społecznego na amen. Natomiast Bauman jest tak daleki od bycia winnym jakiejś zbrodni, ŻE NAWET POLITYCY PRAWICY MÓWIĄ O NIM Z SZACUNKIEM.


@Sert93 k***a, czasami zastanawiam się czy ty w ogole potrafisz czytać, czy raczej siedzisz w jakiejś melinie i moje posty czyta tobie jakiś pijany żul - połącz 3 fakty: okręg Lwowski w roku 1946, znajomość NIEMIECKIEGO, słuchanie komunikatów PO NIEMIECKU na częstotliwościach niemieckich szpiegów. No chyba, że Polscy partyzanci dla zmyłki nadawali na radiach po niemiecku, na falach, na których nadawali niemieccy szpiedzy w latach 41-45.
:homer_uv:

Co do urodzin Jaruzela - no tak, połowa chce, połowa nie chce. Już mamy dwa głosy, dwa punkty widzenia. A tymczasem w sprawie Baumana WSZYSCY politycy jak jeden mąż wypowiadali się z szacunkiem, wspominając tylko, że powinien rozliczyć się z przeszłością.

Sert93

2013-06-24, 20:58
DUST DEVIL napisał/a:

ŻE NAWET POLITYCY PRAWICY MÓWIĄ O NIM Z SZACUNKIEM.



Śmiechłem, politycy prawicy.

PanMarian

2013-06-24, 21:03
DUST DEVIL napisał/a:

Można prosić o wspomnianą ulotkę propagandową?

"ulotka propagandowa" te slowa mialy na celu jedynie pokazanie logiki twoich wypowiedzi, nie mialem na mysli zadnej konkretnej, bo wlasciwie w kazdej moglbym wyczuc podobienstwo.
Cytat:

ŻE NAWET POLITYCY PRAWICY MÓWIĄ O NIM Z SZACUNKIEM.


Jedyne co laczy pis z prawica to... sam nie wiem co, chyba to, ze sie tak nazywaja w internecie, no chyba, ze do "prawicy kulturowej" dodasz kosciol (co moim zdaniem jest rozsadne ale nie konieczne) to wtedy masz jedna zbierznosc.
DUST DEVIL napisał/a:

Dwa nie rzuciłem sobie "tak ok" byle kim, tylko podałem konkretne przykłady ludzi, którzy mieli BIERNY wkład w zbrodnie swoich podkomendnych i teraz ciągają ich po sądach, ale NADAL NIE SKAZANO ICH - co oznacza, że takich jak oni nie trzeba nawet ratować, bo przed czym? Nie zrozumiałeś o co mi chodziło - jeśli ktoś miał za PRL jakikolwiek wkład w ludzką krzywdę, to ma problemy i jest wyłączony z życia politycznego

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem o Jaruzelskim, jak nadal nie zrozumiesz co mialem na mysli (nie mowie o zgadzaniu sie, tylko o zrozumieniu) to nie widze sensu w dalszym kontynuowaniu dyskusji.

froqer

2013-06-24, 21:14
Cytat:

Nie cwaniakowal bys tak lepiej, bo jak na razie jedyne argumenty z twojej strony to to ze druga strona nie ma argumentow i ze Devil Dust jest zajebisty...


Marianie, widocznie mam powody, żeby cwaniakować. Wytykanie komuś braku argumentu, trudno nazwać argumentem. A jeśli ich u mnie szukasz, to poczytaj wyżej albo na tym temacie: http://www.sadistic.pl/antyterrorysci-na-wykladzie-prof-baumana-we-wroclawiu-vt208814,165.htm#2266079 , o tym samym jest, a rozpisywałem się więcej. Miłej lektury życzę.
Nie mówię, że Dust Devil jest zajebisty, bo w/w temacie wygarnąłem mu wulgarnie parę rzeczy, ja tylko mówię, że nikt nie potrafi go zmusić, żeby napisał "o k***a dobra macie rację".

Cytat:

wiec nie bede sie do tego odnosil, tym bardziej, ze nie uważam aby drzewo genealogiczne rozmowcy, bylo dobrym argumentem przeciw niemu.


No, no chyba pierwsza osoba, która tak mówi. Bardzo dobrze, to się ceni w dyskusji. Nie, żebym miał się czego wstydzić, wręcz przeciwnie, ale to najgłupsze co można zrobić, wytykać, że twój x to był ch*j i morderca.

Sert93

2013-06-24, 21:15
DUST DEVIL napisał/a:

okręg Lwowski w roku 1946, znajomość NIEMIECKIEGO, słuchanie komunikatów PO NIEMIECKU na częstotliwościach niemieckich szpiegów.



To j. polskiego już nie znał? W 46' roku nie było juz partyzantki polskiej na Kresach? I jeszcze raz powtarzam, chociaż zostałem zwyzywany od żuli, nie mam pretensji do Twojego dziadka, a raczej do Ciebie, powodem do dumy dziadek NKWDzista raczej nie jest, jak by nie był dobry dla Polaków i bierny.

DUST DEVIL napisał/a:

Co do urodzin Jaruzela - no tak, połowa chce, połowa nie chce. Już mamy dwa głosy, dwa punkty widzenia. A tymczasem w sprawie Baumana WSZYSCY politycy jak jeden mąż wypowiadali się z szacunkiem, wspominając tylko, że powinien rozliczyć się z przeszłością.



Tak zajeżdżana na sadisticu poprawność polityczna, a znalazł się jeden baranek co nie rozumie o czym mówi. Smutne.

Łap:


http://www.ewastankiewicz.wordpress.com/2013/06/23/ewa-stankiewicz-solidarni2010-z-narodowcami-i-kibicami/

http://www.prawy.pl/felieton/3346-robert-winnicki-albo-my-albo-oni-to-jest-wojna