18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedłem nagrać Baumana - zadyma i terror okiem blogera.

Pan_Generał • 2013-06-24, 17:31
Dla wszystkich którzy wierzą we wszystko co się mówi w tv.



Cytat:

Udało mi się nagrać nie tylko sceny z sali, których nie pokazała telewizja, ale również nagrałem "potajemnie" na komórkę pokój w którym było centrum dowodzenia policji, ich rozmowy, bałagan który tam panował. Zapraszam, zobaczcie jak to okiem blogera wyglądało od kuchni ;)


oc...........an

2013-06-24, 19:08
kaczus1993 napisał/a:

Gdzie oni k***a się zachowali agresywnie japie**ole. Że krzyczeli to co sadza , ze wypowiadają się na temat Komunizmu negatywnie.? Ja jebie nie wierze poprostu. W takim razie każdy kto krzyczy jest agresorem, Zamknijcie mordy dla rodzicow ktorzy krzycza na dzieci, dla Sedziow ktorzy krzycza na pilkarzy. Nie rozumiem, jak mozna isc na Wykład Komunisty ktory jeszcze szczyci sie faktem dokonania i wspolpracy z Lewactwem z pod znaku sierpa i mlota? Boze k***a.



Gdzie zachowywali się agresywnie pytasz się? A proszę bardzo:



0:31-0:35 lewa strona - dwóch pojebów jasno krzyczy "no chodź tu k***a" i nagle wyrywają się na kogoś kto chciał ich uciszyć



A tu masz bonus jak się zachowywali twoi idiole i jak szybko policja ich utemperowała - 0:21 koleś jawnie się zesrał po chwycie :amused:




I pomyśleć, że takie bydło ma poklask :facepalm:

Tu k***a nie chodzi o to, kto jest "lewy", a kto "prawy" - tu chodzi o podstawowe standardy zachowania w cywilizowanym społeczeństwie. No ale ty chyba tego nie zrozumiesz...

Bundy

2013-06-24, 19:20
Cytat:

Na dodatek Bauman już nie raz mówił na czym polegała jego praca w NKWD - pisanie ulotek propagandowych. Przecież to nic takiego!







Twój czerwony mózg, pewnie każe ufać każdemu który ma papier NKWD. Kłamał pracując w NKWD, więc pewnie teraz też kłamie. Zresztą takim folksdojczom i podobnym temu odpowiednikom rosyjskim wierzyć nie można, bo tacy to nawet jak im dowody przed nosem położysz i tak będą się wypierać. Zresztą pewnie coś o tym wiesz lewaku.



Cytat:

Dlaczego nie nagrał kibiców? Jak prowadzili "dyskusję". Chyba, że hasło "norymbergia dla komuny" to wszystko.
Dlaczego nie nagrał tego jak wychodzą?
Dlaczego nie nagrał policjantów, którzy weszli przed antyterrorką?




To już pokazały media, tu masz coś nowego.

avic

2013-06-24, 19:22
Niestety przez takich "dyskutantów" prawica kojarzona jest z głupotą i chamstwem. Chłopaki może i wiedzieli dlaczego tam byli, ale niestety PR mają fatalny... Choć i tak wolę kiboli krzyczących "Norymberga(...)" niż oglądać liżących się pedałów w miejscach publicznych.

btw: chciałbym zobaczyć tego chłoptasia w okularkach, jak krzyczy na ulicy "j***ć Śląsk" do kibiców/kiboli. Jaką ja mam alergię na takich mąciwodów...

Robot

2013-06-24, 19:26
A ja leję na całą politykę.

kaczus1993

2013-06-24, 19:26
Boze ty widzisz a nie grzmisz

oc...........an

2013-06-24, 19:32
Bundy, bardzo proszę o rzetelny materiał pt. "Co Bauman robił za komuny". I to nie jakieś prawicowe gówno, bo takie to sam mogę sobie napisać, a rzetelny materiał, podparty dokumentacją IPN, bo widzę, że jesteś takim szpecem w wykrywaniu komunistów.


Japie**ole, 27 lipca 1992 roku - to żeś k***a widział tyle tej komuny, że nie mam wątpliwości w twe zdolności rozpoznawania zbrodniarzy komunistycznych
:homer_uv:


No, czekam "prawaku". Postanowiłeś teraz nie komentować?



mazitbg

2013-06-24, 19:32
To k***a siedźcie dalej na dupach i nic nie mówcie, k***a bohaterzy się znaleźli co japy nie potrafią otworzyć na żywo tylko w necie twardziele i jeszcze zapraszają sk***ysyna mordercę co naszych dziadków zabijał na "inteligentną rozmowę" W Polsce dalej będzie tak jak było złodzieje i mordercy będą robili co będą chcieli bo nachapali się wcześniej i nikt im nie podskoczy a zwykli ludzie będą w dupę r*chani. Zaczyna się u nas robić jak dawniej w szwabialni będzie nrd i rfn tylko muru brakuje.

Sert93

2013-06-24, 19:43
A właśnie miałem napisać, kiedy pojawi się DUST DEVIL, czołowy sadolowy obrońca komuny, gardzę Tobą.

oc...........an

2013-06-24, 19:46
Sert93 napisał/a:

A właśnie miałem napisać, kiedy pojawi się DUST DEVIL, czołowy sadolowy obrońca komuny, gardzę Tobą.



Gardzisz mną, ale ciągle piszesz o mnie z dużej - znaczy, że szacunek jest :P

A tak z ciekawości - gdzie ja niby bronię komunę?

froqer

2013-06-24, 19:51
@up, hehe obrońca nie obrońca, ale jakoś nikt nie potrafi go zagiąć. Jak widzę odpowiedzi na jego posty: "huj ci w dupe lewaku", "jeb sie lewaku", "czerwony ch*j ci w dupe", "komunistyczna mendo". Wszystko fajnie, ale może coś konstruktywnego?

Prawdę mówiąc jak czytam obrońców kiboli, to z reguł są to ludzie, którzy nie potrafią pisać. A swoje myśli wyrażają w prostacki sposób. Może dlatego nie rusza ich chamstwo na uniwersytecie, bo nigdy tam nie byli? Bo tu chodzi o obronę powagi Uniwersytetu, a nie Baumana. Dlaczego trzeba słuchać Baumana napisałem wyżej.

I powiem jeszcze raz: Prawica i nacjonalizm tak - debile i szowinizm nie.

@DUST_DEVIL, napisałeś komuś tam, że jest z 1992 i co może wiedzieć o komunie. Ja jestem z 1993 i wydaje mi się, że wiem więcej niż chłopcy krzyczący raz sierpem... Otóż słuchałem wielu ludzi, gdy opowiadali jak walczyli z komuną, słuchałem ludzi, którzy w najgorszym okresie przez Stalina zostali (prawie) złamani, czytałem i uczyłem się o tym jak działa gospodarka kraju socjalistycznego, jakie są podstawy działania politycznego, jakie metody. Zrozumiałem podłoże ideologiczne, nauczyłem się jak Lenin wypaczył marksizm. Wyciągnąłem z tego wszystkiego wnioski i porównałem z historią innych krajów. Więc myślę nawet, że wiem więcej niż zwykli, przeciętni i okłamywani ludzie, którzy mieli nieszczęście żyć w tych czasach :)

Sert93

2013-06-24, 19:55
DUST DEVIL napisał/a:

bardzo proszę o rzetelny materiał pt. "Co Bauman robił za komuny".



Ja też proszę rzetelny dokument, że ulotki pisał przez 29 lat, przechodząc przez Moskwę, NKWD, KBW, PPR I PZPR.


Gardzę się Tobą nawet za podpis i avatar..., a pisownia to pisownia, jak nie masz się do czego przypie**olić to schodzisz na literki, jak bym z małej napisał, też by był to argument.

froqer napisał/a:

@up, hehe obrońca nie obrońca, ale jakoś nikt nie potrafi go zagiąć. Jak widzę odpowiedzi na jego posty: "h*j ci w dupe lewaku", "jeb sie lewaku", "czerwony ch*j ci w dupe", "komunistyczna mendo". Wszystko fajnie, ale może coś konstruktywnego?



Mnie nie zagiął, cały czas ta sama śpiewka. Widać ludzi takich jak Ty, którzy nie mają wyrobionego zdania na temat komuny, tak.

Ol...........up

2013-06-24, 19:56
@DUST DEVIL od jakiegoś czasu widzę twoje głupkowate posty. Jak możesz bronić komunistów? Już nie wspomnę o tym jaki to dumny jesteś z tego, że twój dziadek walczył dla czerwonych. I nie mam nawet o to do niego pretensji, zapewne zrobił to by przetrwać, ale ty szczycisz się tym jakby to był heroiczny czyn.
Czy gdyby twój dziadek był w waffen-ss też byś się tak podniecał? Nie wiem czy to wynik wieloletniej sowieckiej propagandy, ale ludzie traktują sowietów jako tych lepszych od Niemców (a powinno być wręcz odwrotnie).

Dobrutro

2013-06-24, 19:58
DUST DEVIL napisał/a:


Tu k***a nie chodzi o to, kto jest "lewy", a kto "prawy" - tu chodzi o podstawowe standardy zachowania w cywilizowanym społeczeństwie. No ale ty chyba tego nie zrozumiesz...



Cywilizowane społeczeństwo? Wsadź sobie to w dupę takie poglądy. Zbrodniarzy się rozlicza, jeżeli hitlerowskich wysyłało się na szafot tak samo stalinowskich się powinno rozliczyć. Bo oni mieli gdzieś coś takiego jak cywilizowane zachowanie wobec swoich ofiar.

Sprawiedliwość jakaś musi być, bez sprawiedliwości nie ma cywilizacji. Są tylko fałszywe uśmieszki i poklepywanie po pleckach, układziki, unikanie "trudnych" tematów. Leje na taką lewacką cywilizację. "Lewacką" czyli wrzucając do wora wszystkich socjalistów, od fanów Hitlera po Stalina.

Kardio_Error

2013-06-24, 20:00
majfon napisał/a:

Już wolę być lewacką k***ą, niż prawdziwym "męszczyznom". Sądząc po okrzykach, które wydawali ci troglodyci to ich średnie IQ jest dwucyfrowe. :) Łyse, niemyte pały.


ten błąd ortograficzny był zrobiony specjalnie ale lewak tematu nie potrafi przeanalizować
good night left side

wiesiors4

2013-06-24, 20:03
Lewaki zawsze prują dupy. Najpierw, że prawica mocna tylko w Internecie. Potem, jak są organizowane jakieś akcje to znowu że bydło nie umie się zachować i że prawica to tylko kibole, nikt mądry. Ale jak wypowiada się Michalkiewicz, Pietrzak, JKM, Bosak znowu im coś nie pasuje, i już wtedy bez podania żadnych argumentów leci hejt. Sztuka dla sztuki. Przypie**alanie się aby się przypie**olić.