18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedłem nagrać Baumana - zadyma i terror okiem blogera.

Pan_Generał • 2013-06-24, 17:31
Dla wszystkich którzy wierzą we wszystko co się mówi w tv.



Cytat:

Udało mi się nagrać nie tylko sceny z sali, których nie pokazała telewizja, ale również nagrałem "potajemnie" na komórkę pokój w którym było centrum dowodzenia policji, ich rozmowy, bałagan który tam panował. Zapraszam, zobaczcie jak to okiem blogera wyglądało od kuchni ;)


sauerps

2013-06-24, 18:20
mistrz tagów k***a

darthbercik

2013-06-24, 18:23
Najbardziej śmieszą mnie Funkcjonariusze SPAP'u grający na Telefonach przed akcją.

froqer

2013-06-24, 18:24
Tak świetny materiał.

Dlaczego nie nagrał kibiców? Jak prowadzili "dyskusję". Chyba, że hasło "norymbergia dla komuny" to wszystko.
Dlaczego nie nagrał tego jak wychodzą?
Dlaczego nie nagrał policjantów, którzy weszli przed antyterrorką?

A co do tego, co na końcu mówi Bauman, że zabijał takich. Bo ja mam informacje, że zdaje się, iż podczas nakręcania filmiku operator krzyczał "heil hitler", ponoć nawet hitler mu odkrzyknął "no hej".

Bauman nie jest papieżem, żeby antyterroryści go wprowadzali na uczelnie.

Każda nowoczesna uczelnia ma system nagrywania sali. Ja jestem na egzaminach notorycznie nagrywany, ale zawsze o tym informują. Idę o zakład, że przez wykładem powiedziano, że wykład będzie rejestrowany. Blogerze, takie same prawo ma policja nagrywać, jakie ty miałeś nagrywając ich.

Policja nie ma prawa wejść na uniwersytet. Zostali poproszeni przez rektora z powodu zapowiedzianego na fejsbuku przybycia kibiców. Nie byli tam przez Baumana, tylko kibiców.

k***a nagrał normalnych ludzi i "terroryści wchodzą", czemu nie nagrałeś jak kibice wchodzą.

To teraz będziemy bić nawet za rozmawianie z komunistą? Świetnie. Naprawdę super. Ciekawe ilu rodziców tych patriotów było w Partii, ciekawe ilu powiedziało "eh za komuny było lepiej". pie**oleni hipokryci. Jesteście tacy sami jak Bauman, możecie sobie podać ręce i polizać się po jajach.

majfon

2013-06-24, 18:26
Już wolę być lewacką k***ą, niż prawdziwym "męszczyznom". Sądząc po okrzykach, które wydawali ci troglodyci to ich średnie IQ jest dwucyfrowe. :) Łyse, niemyte pały.

froqer

2013-06-24, 18:29
O polecam posłuchać Ziemkiewicza, parę postów wyżej. Kto jest narodowcem, a kto popie**olem.
Zgadzam się z nim w 100%, w stosunku do Baumana też. Aczkolwiek powinniśmy go słuchać, żeby zapamiętać czym był totalitaryzm. Macie go posłuchać, a potem się oburzyć, wk***ić, znienawidzić totalitaryzm i jego metody. Tylko po to.

kaiel

2013-06-24, 18:30
ciekawe ile emerytury dostaje "stalinowska kanalia"?

desperadonbth

2013-06-24, 18:31
Typeczek w okularach w 6:00 bedzie mial przesrane na osiedlu :D

Fukuoka

2013-06-24, 18:33
hahahah Allah akbar koleś pomylił z Dj Antoine :)

herbalix

2013-06-24, 18:35
krzykacze i zadymiarze. zwietrzyli zadymę to się zlecieli sami nie wiedząc, kogo przyszli wygwizdać. a że antyterroryści przyjechali? a kogo mieli wysłać do ewentualnej bitki z kibolami, z których większość trenuje sztuki walki?

Roszp

2013-06-24, 18:42
Suty_dziobaka napisał/a:

Mogli wziąć swój sprzęt nagłaśniający, mikrofony i wejść w polemikę z profesorem. Ale po co, skoro można drzeć japę wyrzucając z siebie wyuczone slogany.



Tak k***a, brawo. I zagłuszać wykładowcę? Wyobrażasz sobie, żeby student przychodził na wykład z własnym sprzętem nagłośnieniowym, żeby zadawać pytania?


Gość się dziwi, że pozwalają mu filmować? A co to, tajemnica, że policja wkracza? A jakby nie pozwolili? Pewnie darłby japę, że cenzura. ch*j do dupy z takim materiałem.

Gość pisze o "tajnej rejestracji audio/video na publicznej uczelni". Brawo, szkoda tylko, że to władze uczelni wystąpiły do policji o działanie, a uczelnia udostępniła sprzęt (na każdej nowoczesnej sali wykładowej znajdują się kamery). To jest kolejny materiał od przekonanego, do przekonanych.

Kimkolwiek był ten profesor i cokolwiek zrobił, tak się k***a nie zachowuje na uczelni wyższej. Można przyjść, podyskutować, pospierać się, ale nie drzeć japę jak na stadionie. Nikt nikomu nie zabrania myśleć inaczej, dopóki jednak ta osoba myśli. Jeśli bowiem myśleć przestaje, to zaczyna się burdel jak na załączonym obrazku. Ktoś kiedyś powiedział:

"Nienawidzę Twoich poglądów, ale oddam życie, żebyś mógł je głosić"

oc...........an

2013-06-24, 18:50
Padłem w 1:23 - "policjant" w szortach i adidasach...

Padłem w 2:39 - rzekomy "telefon Marka", a brzmi jak doklejony głos (w porównaniu do zwykłego telefonu, który dzwoni później), no i dziwne, że jest ciągłe szuranie, rozmowy są przytłumione, ale Allaha to słychać idealnie :roll: No i ta nagła utrata ostrości - klasyka kina :facepalm:

Padłem w 3:00 - 5 kolesi, z czego jedynie dwóch wygląda jak policjanci (nawet nie antyterroryści, ale wmawia się nam, że to policja)

Padłem w 3:05 - przecież to zwykła dzieciarnia przeszła, a autor filmiku próbuje nam wmówić, że to Ci sami chuligani, co wykład zagłuszali (szukałem uparcie zielonych koszulek śląska i nie znalazłem, ale za to zauważyłem 2 dziewczyny i parę chłopaków - wszyscy mają włosy na głowach, podczas gdy hołota była w większości łysa. No i żaden z nich nie niósł transparent.

A po 6:17 to już leżę pod stołem i kwiczę, tak mnie ten "rzetelny" materiał rozbawił - k***a, nie dość że spowolniona scena, nie dość, że półgębkiem mówi jawne 2-3 słowa, to autor doj***ł monolog, który mi z 10 sekund zajmuje wypowiedzenie, a jemu to niby zajmuje 3 sekundy, przy czym scena jest zwolniona o połowę

Go home prawica, you're drunk!
:samoboj:

Sami porównajcie:
Materiał autora:


Zdjęcia z samego "wiecu" hołoty





Wiecie co mnie najbardziej "kłuje"? Że wrzaski typu "wypie**alaj, wypie**alaj, sierpem i młotem w czerwoną hołotę itp." są uważane za bohaterstwo :roll:

Przecież gdyby ci patrioci po onkologii po prostu podnieśli rączkę i zadali kulturalnie pytanie pokroju "Panie profesorze, jak się pan odniesie do swojej działalności w latach 44-50'" to mogę się założyć, że dostaliby odpowiedź, może wywiązałaby się dyskusja i ciekawe wnioski by wyszły.

A tak weszła hołota, zaczęła wrzeszczeć i zachowywać się agresywnie w UNIWERSYTECIE, który jest miejscem dialogu, a niektórzy jeszcze temu przyklaskują :roll:


Na dodatek Bauman już nie raz mówił na czym polegała jego praca w NKWD - pisanie ulotek propagandowych. Przecież to nic takiego! Owszem, jawnie współpracował z komunistami, ale nie zrobił przecież nikomu krzywdy, nie zabił nikogo, a niektórzy mają tutaj takie bóle dupy, jakby na uniwersytet wprowadzili Amona Götha (kto nie wie kto to, niech szybciutko doedukuje się ;) )

O ile sama chęć rozliczania komunistów jest godna pochwały, to środki jakie stosują kibole i NOP to po prostu farsa - czy wy naprawdę myślicie, że COKOLWIEK zmienicie wrzeszcząc wulgaryzmy na uczelni (dla wielu idiotów to był pewnie pierwszy raz kiedy w ogóle weszli do gmachu instytucji szkolnictwa wyższego :P )




Stryjek co jak co, ale z tym gównem to przebiłeś wszystko, co widziałem na sadolu w ostatnim roku -_-

kaczus1993

2013-06-24, 18:53
Ale wy jesteście żałośni, wam sie w dupach poj***ło. Komunisci dla was to idole, bronicie pojeba Baumana który mordował waszych przodków. Policja zrobiła prowokacje na która wy klaszczecie i jeszcze sie pod nią podpisujecie. śmierdzi od was ch*jem i komunizmem. Cieszycie sie i krytykujecie kibicow. pie**olicie o jakiejs demokracji, wolnosci słowa a teraz wjezdzacie na nich choć mają racje. Wielu z nich oddałoby zycie za ojczyzne a wy ch*ja , co najwyzej sp***alalibyscie przed kazdym żołnierzem opozycji. Szkoda mi na to , w wiekszym wypadku sie nie wypowiadam bo nie chce bo ten sadistic jest tak samo oj***ny lewactwem jak i cala reszta wirtualnego swiata. Kibic to krzykacz,kibic to , kibic tamto, japie**ole bez kitu z wami jest coraz gorzej. Lepiej glosowac na zaj***ne P.O, na ruch palikota, ganja itp. To głosujcie, ktoś ma odwage krzyczec precz z komuna a wy to krytykujecie. Zal mi was pojeby, i tak zhejtujecie moja wypowiedz na co leje cieplym moczem. Kazdy z was kiedys wspomni slowa kibicow. Kazdy generał, kazdy prawdziwy obywatel polski dla którego nie jest obojetne by nazreć sie k***a i zyc z dnia na dzien w tonących długach ma odwage powiedziec swiatu co jest nie tak. A wy siedzicie jak te p*zdy przed komputerem i piszecie bzdury i jakies jazdy na Kibicow, idz jeden z drugim w dupe j***ny i powiedz któremus to w twarz, no tak zaraz jakis inteligent napisze ze ich jest wiecej ze oni to tacy i tacy :) Na kazde slowo wyraz, czy zdanie macie wytlumaczenie. Bo jestescie j***nym plebsem. Dostane bana czy mnie wykasujecie czy cokolwiek innego , mam to w dupie. Calym sercem jestem za tym by jebac Żydostwo ktore finansowo niszczy nasz kraj, Lewactwo ktore niszczy spoleczenstwo , homosie czy jak to tam, bo nie wiem jak te kurestwo sie wabi.

P.S pisze z zagranicy nie posiadam pl znaków.

kilroy.ok

2013-06-24, 18:55
normalne działanie policji i trzeba ich pochwalić. Dostali informację, że grupka osób może przyjść i zachowywać się agresywnie, więc się przygotowali na taką okoliczność. Nie wiem co w tym dziwnego - zachowywali się jak trzeba, byli niewidoczni, do momentu zaistnienia bezpośredniej potrzeby interwencji nikomu nie przeszkadzali. Doszukiwanie się spisków to już schizofrenia.
Raz autor filmiku ma pretensje, że Policja monitoruje sytuacje ( tak monitoring na auli jest dozwolony, może dla niektórych to jakaś abstrakcja ale jak by jakiś prostak coś zniszczył to nagle pada pytanie " co z monitoringiem"), drugi raz pisze o tym, że mógł wnieść jakąś broń na teren uczelnie i zaatakować "profesora", bo był bez obstawy - a po co miał mieć obstawę ? - normalny "profesor" nie idzie z prywatną obstawą. To może autor by się zdecydował jakiej formy nadzoru i kontroli sobie życzy - tak żeby było dla niego idealnie.
Ciekawi mnie tylko, co by się stało, gdyby Policji tam nie było. Czy by doszło do rękoczynów, czy wszyscy grzecznie by się rozeszli?
Uczelnia to nie jest miejsce, gdzie się krzyczy - chyba jest to ostatni bastion, w którym przeprowadza się dyskusje, jak zaznaczył autor każdy może przyjść, a ja dodam, żę każdy może wziąć czynny udział w polemice. Pewnie część osób zbyt często oglądała obrady sejmowe i pewnie stąd to nieporozumienie dotyczące formy.
Bliżej mi do prawicowca niż lewaka i uważam, że dyskusja jest czym normalnym. Z chęciom słucham merytorycznych debat, szanuję osoby, które operują argumentami innymi niż siła. Sądzę, że normalna dyskusja zaskoczyłaby tego "profesora" bardziej niż okrzyki, a przy okazji ukazano by luki w jego "socjalistycznym" rozumowaniu. Jest jednak jak zawsze i mamy obrazek jak 50 chłopa drze się na starego człowieka - tyle właśnie ludzie zapamiętają.



kaczus1993

2013-06-24, 18:58
Gdzie oni k***a się zachowali agresywnie japie**ole. Że krzyczeli to co sadza , ze wypowiadają się na temat Komunizmu negatywnie.? Ja jebie nie wierze poprostu. W takim razie każdy kto krzyczy jest agresorem, Zamknijcie mordy dla rodzicow ktorzy krzycza na dzieci, dla Sedziow ktorzy krzycza na pilkarzy. Nie rozumiem, jak mozna isc na Wykład Komunisty ktory jeszcze szczyci sie faktem dokonania i wspolpracy z Lewactwem z pod znaku sierpa i mlota? Boze k***a.

Roszp

2013-06-24, 19:04
kaczus1993 napisał/a:

Komunizmu

kaczus1993 napisał/a:

Zamknijcie

kaczus1993 napisał/a:

Sedziow

kaczus1993 napisał/a:

Wykład Komunisty

kaczus1993 napisał/a:

Lewactwem


Shift na randomie. Kocham takich ludzi.

I kolejny:
kaczus1993 napisał/a:

P.S pisze z zagranicy nie posiadam pl znaków.


I kolejny koleżka, któy chce usprawiedliwić swój debilizm "nie mam polskich znaków". Kilka jednak masz:
kaczus1993 napisał/a:

Żydostwo