18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

suborg

2021-10-20, 15:01
Mógł jakiś sznurek przywiązać i przewrócić go dopiero jak w pobliżu by jakaś babka przechodziła :-D

KFCnigget

2021-10-20, 15:09
Spqr86 napisał/a:

To kto w kościele nie jest podrabianiem bo się pogubiłem ?



nie wiem może ten który nie jest hipokrytą? słyszałeś o czymś takim jak to że to szatan czy tam antychryst stoi na czele kościoła? to jest ta hipokryzja i podróbka, jak z politykami, mówią że chcą dobrze dla ludzi a robią coś zgoła odmiennego i nikt tego nie widzi i nazywa wariatami tych którzy to widzą XD dobrze wiesz że kościół ma zasady do których zmusza innych a sam się do nich nie stosuje :)

Quassar napisał/a:

Ale on jest tym debilem co ma zaślepione oczy bredniami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie on chce mi powiedzieć żę kościół wspierał rozwój technologi kiedy to za czasów samego choćby samego Rzymu nie jeden wybitny naukowiec który wiedział tyle o astronomii co obecni dzisiaj dopiero, Nie jeden naukowiec wtedy stracił głowę bo to było nie po myśli kościoła i swojej filozofii jaką narzucał kościół.
Puki co to gości jest nikim sam sie rzuca ale nie potrafi podać sensownych argumentacji tylko jak gówniak z gimnazjum byle by na bluzgać i luz.



a Ty o czym pie**olisz bo nie rozumiem? kiedy to ja broniłem kościoła? zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o to że kościół to ciemnogród :D palenie na stosach, walka z nauką tak tak wiem to :D

Quassar

2021-10-20, 15:10
suborg napisał/a:

Mógł jakiś sznurek przywiązać i przewrócić go dopiero jak w pobliżu by jakaś babka przechodziła



My sie śmiejemy a możę to było jak z wiarą żydowską jezus byl bogiem tylko dla żydów a biali zrobili z tego biznes wycieli jedno z przykazań
"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!"

I potem may takie sytuacja gdzie w najświętszym miejscu gdzie była droga krzyżowa stacja została przesunięta bo stragany i sklepy z pamiątkami były ważniejsze :D

szpaku196

2021-10-20, 15:10
Powinien bo wbić do góry nogami :lol:

Spqr86

2021-10-20, 15:12
KFCnigget napisał/a:

nie wiem może ten który nie jest hipokrytą? słyszałeś o czymś takim jak to że to szatan czy tam antychryst stoi na czele kościoła? to jest ta hipokryzja i podróbka, jak z politykami, mówią że chcą dobrze dla ludzi a robią coś zgoła odmiennego i nikt tego nie widzi i nazywa wariatami tych którzy to widzą XD dobrze wiesz że kościół ma zasady do których zmusza innych a sam się do nich nie stosuje



Żyli wychodzi na to ze mam ich chwalić kochać wielbić a jak się okaże ze podrabianiec to stwierdzić ze on nie kościół pokochać innego i tak w koło Macieju? Trochę to głupie zdajesz sobie sprawę?

KFCnigget

2021-10-20, 15:12
Quassar napisał/a:

My sie śmiejemy a możę to było jak z wiarą żydowską jezus byl bogiem tylko dla żydów a biali zrobili z tego biznes wycieli jedno z przykazań
"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!"
I potem may takie sytuacja gdzie w najświętszym miejscu gdzie była droga krzyżowa stacja została przesunięta bo stragany i sklepy z pamiątkami były ważniejsze



dobra widać że to Ty nie masz żadnego pojęcia o świecie w którym żyjesz XD Jezus nie byl ani bogiem ani mesjaszem dla żydów i dlatego go zabili :)

KundiKrzywus

2021-10-20, 15:13
Nie popieram tego, co gość zrobił, ale religie to gówno. Mamy tutaj najprostszy przykład w komentarzach srogiej gównoburzy i jak potrafi Was skłócić kwestia dwóch patyków...

KFCnigget

2021-10-20, 15:14
Spqr86 napisał/a:

Żyli wychodzi na to ze mam ich chwalić kochać wielbić a jak się okaże ze podrabianiec to stwierdzić ze on nie kościół pokochać innego i tak w koło Macieju? Trochę to głupie zdajesz sobie sprawę?



trochę głupie jest to że nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie :D idź k***a głosować na polityków którzy walą Cię w ch*ja i tak w koło Macieju :) to samo z wiarą, powiedzieć można wszystko, wprowadzić to w życie niekoniecznie, a kto nie widzi tego że ktoś mówi jedno a robi drugie to wiesz co :D

Adam_WKLADAM

2021-10-20, 15:15
Quassar napisał/a:

Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..



Mozliwe ze nie zdajesz sobie z tego sprawy ale co najmniej 80% ludzkiej populacji potrzebuje religii ( poniewaz nadaje ona ludziom sens zycia oraz lagodzi bol codziennego istnienia )... w krajach progresywnej europy zachodniej tradycyjna religie katolicka zamieniono na RELIGIE LEWACTWA.. czyli lgbt, francja tolerancja itd. Zobacz sobie jak te lewaki wygladaja, otyli, niechlujni. Jedyne o czym potradfia gadac to ta ich poj***na ideologia ktora sensu nie ma i jest sprzeczna z ludzka natura. Lewactwo to religia rozpadu ismierci czczona przez ludzi ktorzy nienawidza siebie .


Quassar

2021-10-20, 15:25
KFCnigget napisał/a:

trochę głupie jest to że nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie idź k***a głosować na polityków którzy walą Cię w ch*ja i tak w koło Macieju to samo z wiarą, powiedzieć można wszystko, wprowadzić to w życie niekoniecznie, a kto nie widzi tego że ktoś mówi jedno a robi drugie to wiesz co



Dokładnie,,,,,, Dokładnie najbardziej żałosne jest to że jak jakaś partia ich wydyma w dupsko za mocno to lecą z płaczem do drugiej partii najlepsze jest to że takie gówno co żyje z dna nia dzień nie pamięta jak tam druga partia ich za dawnych czasów też w dupe dymała.
I tak sie odbijają jak w pinpongu z PiS do Po z PO do PIS teraz chyba z PiS do PO świnie lecą chyb tak.. ale barany nie pomyślą żeby wyjść z tego błędnego koła i zagłosować na kogoś innego .. o ile jest jeszcze na kogo głosować xD

I ich analogia jest taka że jaj sie nie zgadzasz z jakaś stroną opozycji to od razu przypisują cie do drugiej opozycji choć tak na prawdę obu nie lubisz hahaha i przyjdzie taki jeden debil z drugi i od razu przypisuje ci gejoze albo lewacto tylko dlatego że jesteś ateistą.
To trzeba mieć smutne życie aby widzieć politykę tylko w barwach czarno biały i nie znać innych kolorów xD


Co jeśli jestem Ateistą nie uznaje gejów i lewaków gdzie mnie teraz przypiszecie xD
Kocham to jak ludzie srają sie w obronie tych bredni religijnych a sami jeszcze do nie dawna śmiali sie z krzywdy innego człowieka i podżegania do dalszych zbroni na sadolu ale jak scieli krzyż to śle zły sadol hahahahahahaha japie**ole ale to trzeba mieć nasrane w głowie albo najbardziej mnie jeszcze rozpie**ala jak ludzie sie definiują że jestem wierzącym nie praktykującym

Ale właśnie Bog i Jezus nakazywał praktyk i czczenia dni świetych i tak dalej.. i nie przyjście jest równo warte z grzechem.
I jak sobie to tłumaczycie sorry Boże dzis mi sie nei chce przyjde jutro albo wcale xD

Adam_WKLADAM napisał/a:

Mozliwe ze nie zdajesz sobie z tego sprawy ale co najmniej 80% ludzkiej populacji potrzebuje religii ( poniewaz nadaje ona ludziom sens zycia oraz lagodzi bol codziennego istnienia )... w krajach progresywnej europy zachodniej tradycyjna religie katolicka zamieniono na RELIGIE LEWACTWA.. czyli lgbt, francja tolerancja itd. Zobacz sobie jak te lewaki wygladaja, otyli, niechlujni. Jedyne o czym potradfia gadac to ta ich poj***na ideologia ktora sensu nie ma i jest sprzeczna z ludzka natura. Lewactwo to religia rozpadu ismierci czczona przez ludzi ktorzy nienawidza siebie .



ja już w pierwszym poście na strone głównej opisałęm ci smutną prawde jaką religia odgrywa role.

Lily

2021-10-20, 16:53
Bardzo dobrze, oby wszystkie krzyże tak skończyły.

Anosa20

2021-10-20, 17:01
Halman, wygrałam zakład :lol:

mesjans

2021-10-20, 17:01
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jeśli wam to się podoba lub nawet jest akceptowalne, to życzę wam żeby w najbliższym czasie przyszedł jakiś krzykacz allah akbar z maczetą i zrobił z waszej i waszych bliskich głowy piłki nożne.



A co ty zrobisz jak taki krzykacz przyjdzie, pie**olniesz w niego chrześcijańską Kamehame.

Wiewór

2021-10-20, 18:49
~LeweOkoSaurona napisał/a:

Gdyby nie Jezus i wiara katolicka, to w Polsce panowałby j***ny ciemnogród. Przez tysiąclecia wiara kształtowała wszystko w tym kraju, powinno się nie tylko zakazań innych wiar, ale stanowczo bronić jedynej słusznej, bo dzięki niej jesteśmy na takim a nie innym poziomie cywilizacyjnym. Zobaczcie, żydzi zabili Jezusa i teraz mają ciągłe problemy z innymi wiarami, a my dzięki niemu odpieramy zakusy wrogich cywilizacji i tylko dzięki modlitwie jesteśmy w stanie być silnym i samodzielnym narodem, z własną katolicką tradycją. Tak trudno zrozumieć?



Twoje słowa są dowodem na to że pranie mózgu od dziecka w Polsce przynosi kościołowi nieskończone zastępy sluzalczych bezkrytycznych idiotów.
W każdym kraju gdzie religia dochodzi do głosu ponad władze i prawo dochodzi do upadku zasad moralnych, upadku oświaty, nauki, praworządności. Panoszy się bieda i złodziejstwo.
Przykładem koronnym jest Brazylia i Meksyk.
Gdyby nie religia i kościół to dziś Polska była by dużo lepiej rozwinięty krajem. Kościół niszczyl nas przez wieki skutecznie hamując rozwój i postęp.
Kolaborowali z naszymi wrogami o sprzedawali nas zawsze gdy mieli z tego cień korzyści.
Np. targowica w której kościół sprzedał nas Rosji czy kolaborowanie z nazistami i bolszewikami.

Marcin360360

2021-10-20, 19:13
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.
==========================================================
Życie sie ma jedno i tak życie bywa k***a często mega nie sprawiedliwe..
Uczciwie tyrasz i ch*ja masz a inni schowali dumę w kieszeni kradną i wykorzystują innych jak tylko sie da a potem sie rozwalają swoimi jachtami po w ekskluzywnych miejscach..
Są też ludzie co sobie sp***olili życie na własne życzenie ćpanie, kaskaderskie wypadki co doprowadził do inwalidztwa i inne gówna i głupoty które za dobrze sie nie skończyły..
Człowiek jako "inteligenta osoba" (napisałem w cudzysłowiu bu jednak na sadolu widać że skończonych debili nie brakuje)
I jako istota zdaje sobie sprawę w własnej śmiertelności i niemoże sie pogodzić z tym żę zj***ł sobie życie albo że ktoś żyje 100 razy lepiej rodząc sie na "gotowo" bogatym w innej rodzinie co jest ustatkowana a nie w jakiejś patologii,
I wie że powtórki nie będzie czy będzie miał dobre życie czy ch*jowe to nie gra nie ma tutaj guziku restart.
Dobra żeby nie przeciągać przejdę do meritum.. i tu pojawiają się zakapturzeni panowie co wmawiają nam różne fantasy typu życie po za życiem, i inne duperele by ludzie tacy jak wyżej mieli tą sztuczną kłamaną nadzieje ale jednak mają nadzieje i to złudne poczucie że można coś jeszcze zmienić osiągnąć.
Oczywiście to wszystko kosztuje i dzięki wciskaniu kitu i wmawianiu tych kitów sobie srogi majątek dorobili i sobie zacnie żyją..
I teraz dla was taka rozkmina: skoro oni mówią że obecne życie to tylko taki przejściowy stan do lepszego nieskończonego życia co czemu sami nie żyją skromnie i nie pomagają tam bardzo jak sie da innym potrzebującym, aby sobie zapewnić miejsce w tym obiecanym raju przez boga tylko sami sie rozbijają drogimi autami i nie tylko.
Bo sami wiedzą dobrze że to są brednie i tylko wykorzystują waszą naiwność by sie dorobić bo wiedzą że życie ma sie jedno i przeżyje się je tylko raz.


Zdecydowana większość pedofili związanych z Kościołem jest lgbt(to po prostu geje)
Fakty mówią wszystko oglądam łowców pedofili na około 50 osób które złapano nie było żadnego księdza ale za to ludzie twojego pokroju już tak. Tak tacy ludzie jak ty to pedofile ktorzy robią wszystko by odwrócić uwagę od własnej osoby normalny czlowiek jedzie kazdwgo pedofila ty tylko tych którzy ci nie pasują.
X