18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebut niech brzdeknie

krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j

Devilyn

2013-10-26, 20:58
krecik-2 napisał/a:


Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j



Mata? cieszta się? kupujta? no do k***y nędzy ktoś tu och*jał doszczętnie.


Ti...........ch

2013-10-26, 21:02
Do autora: Mata to taki chinski mebel do j***nia. Zapamiętaj to sobie.

Caban1908

2013-10-26, 22:31
E ch*j tam, czym sie przejmujecie? Materiał na sadola macie, bite gówno (passat) też macie, jednego debila z drugim za kierownica też macie. Żyć nie umierać :P

jpdl

2013-10-26, 22:33
Przeczytałem prawie wszystkie komentarze i stwierdzam, że autor chciał po prostu zabłysnąć na sadolu i dlatego tak szybko jechał i późno hamował. No w końcu nie po to wydał parę stówek na kamerkę żeby potem jej nie wykorzystać ;P

Madroxx

2013-10-26, 23:04
Na pewno nie jechałeś 60km/h. Też mam kamerkę i przy 60/70 mam wolniejszy obraz od Ciebie. Po 2 już na początku filmiku widać, że gość wjeżdża na skrzyżowanie...

tranzystor

2013-10-26, 23:16
Gacus91 napisał/a:

Prędkość rzeczywistą pojazdu można ocenić jedynie poprzez pomiar długości śladu hamowania.




Chyba w twoim Polonezie, jak depniesz po heblach i ci koło zablokuje, bo ABSu nie masz.

takija

2013-10-27, 01:15
Obowiązuje jedna najważniejsza zasada! Jak jade z podporządkowanej to najpierw upewniam się że nikomu nie zagrozę i że wykonam manewr szybko i sprawnie....zawinił kierowca passata. Nad czym tu debatować.

Kislowy_wampir

2013-10-27, 07:13
@ up hpiotrekh

Ja zdałem prawko za pierwszym podejściem i to 3 kategorie w jeden dzień :) Tak więc ciągnij lache szmato :mrgreen:
Masz tu mały dowód :)


P.S. W przeciwieństwie do Ciebie nie musiałem jeździć na tylnym siedzeniu eLki, zwyczajnie mam znajomych :)

genghiskhan

2013-10-27, 09:11
pomijam już tą całą dyskusję i komisję macierewicza w sprawie tego wypadku a także wypowiedzi expertów
piwo i tak się należy dla autora tematu za rozpie**olenie kolejnego paserrati w tedeiku zapewne - świat stał się lepszy :D

161ZT650

2013-10-27, 14:00
Ja pie**ole jak niektórych czytałem to musiałem sprawdzić skąd Wy k***a jesteście na szczęscie żadnego jełopa z Białegostoku lub okolic nie ma a większośc jest w takim wieku że im tatus co najwyżej daje poprowadzić auto. Więc tacy z Was eksperci jak Macierewicz.

Ja dodam tylko od siebie że szacowana prędkość przy dojeździe do pasów które pieszy juz opuszczał to ~60 km/h żaden policjant Was za taki manewr nie zatrzyma i nie ukarze mandatem, co innego gdyby pieszy szedł w stronę przeciwną. Druga sprawa że ten passat to jakaś p*zda zamiast już dynamicznie opuścić skrzyżowanie, jeżeli nie było możliwości opuszczenia skrzyzowania to zatrzymać sie na jego środku, to nie k***a tak jak on to zrobił dziadkowym tempem wyjechał, pod prawidłowo jadący pojazd.


ch*j Wam w czoło znawcy PRD którzy tworzą własne przepisy lub nowe interpretacje starych.

lith

2013-10-27, 16:06
Dokładnie, czytając te komentarze o 'zapie**alaniu 60 km/h' o nieustąpieniu pieszemu, który szedł w ogóle w przeciwną stronę i o tym, że można sobie wyjechać z podporządkowanej i stanąć na środku to zaczynam się bać co będzie jak te wszystkie gimbusy kiedyś prawka porobią.


paul000

2013-10-27, 20:55
Aaaahaahaaa pojebie jeden... dobrze ci tak, szkoda że ci tam łba nie urwało aaaahhhahahhahaaa!!!!
Jeździć to trzeba umieć, a nie zapie**alać jak dzik z klapkami na oczach

Mycoplasmatal

2013-10-28, 01:12
@Kislowy... napisz do bravo że zdałeś prawko jednego dnia w zajebiście eksperckich kategoriach motorynki i ciągnika rolniczego pewnie załatwią Ci posadę egzaminatora gdziekolwiek tym traktorem i komarem musiałeś wykonać bardzo wymagający manewr dojazdu do chałupy sołtysa. W ogóle może od razu gdy donek zobaczy twe niebywałe osiągnięcie pewnie zaproponuje Ci posadę nowaka ze względu na niebywały talent i wszechstronną wiedzę w zakresie transportu wszelakiego.

Voltron

2013-10-28, 22:02
@up k***a nie wypowiadaj sie bo cofanie na luku z 2 osiowa przyczepa jest przej***ne...

co do filmiku to koles w passacie zaj***l sprawe

trzeba zapie**alac!

Mycoplasmatal

2013-10-29, 02:50
@up pie**olisz jakby w ciągniku sprawiałoby to kłopot nie pozwalaliby gówniarzom robić kategorii.