18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebut niech brzdeknie

krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j

TwójIdol

2013-10-26, 12:47
Po pierwsze pieszy nie opuścił przejścia(prawie go rozjechałeś), po drugie prędkość, po trzecie miałeś w ch*j miejsca i czasu na prawidłową reakcję czyli hamowanie po czym stwierdzam iż celowo w niego przyj***łeś żeby zrobić szkode całkowitą na swoim złomiku( trzeba dodać że przyj***łeś w jego bok więc się k***a ciesz żeś chłopa nie zaj***ł przez pie**oloną pazerność)

Mycoplasmatal

2013-10-26, 12:48
k***a oglądają i nic nie widzą. Chłop odpuścił gaz przed przejściem a Passat miał 2 razy tyle czasu żeby się ustawić na środku w miejscu gdzie krzyżówka przecina pas zieleni. Skąd miał wiedzieć że w pasku jedzie niedzielny niedorozwój? Wszyscy miszcze kierni a ch*ja z filmiku widzieli oprócz tego że kamera spadła.
Jakby celowo taranował to w ogóle hamować by nie musiał, powiedziałby że mu opel zasłonił, a przejazd przez przejście gdy pieszy jest poza zasięgiem i oddala się od pasa nie jest błędem czy też wykroczeniem. Gdyby pieszy szedł w drugą stronę to by była inna sytuacja i musiałby się krecik zatrzymać a tak to tylko pie**olicie od rzeczy. Mam nadzieję że pasek ma oc u niemiaszków w allianz bo szybko wypłacaja.

Salieri16000

2013-10-26, 12:54
Pieszy jeszcze nie opuścił pasów, "lecisz grubo" i nie zachowałeś bardzo ważnej zasady, której uczą na prawku, a mianowicie: "ograniczone zaufanie". To, że masz zielone światło, nie znaczy, że możesz gnać na "złamanie karku", musisz wziąć pod uwagę, że ktoś się zagapi, nawali mu auto, etc. i nieszczęście gotowe... Mam nadzieję, że ta kolizja nauczyła Ciebie czegoś. Ciesz się, że tylko autka się popsuły- pozdrawiam!

Black Snake

2013-10-26, 12:57
@Hasky128, tak, a przed każdym przejściem dla pieszych trzeba zwolnić -.- jedziesz 5km/h i i tak musisz zwolnić. Jakby zwalniać we wszystkich niebezpiecznych miejscach to droga 10km zajmowała by godzinę -.-

quartz75

2013-10-26, 12:58
Przecież widać, że to albo celowane było albo kierowca z koziej dupy trąba. Jest jeszcze inna możliwość, właśnie pisał SMS'a, drapał się po czole albo przeglądał jakieś strony na tablecie. Zapie**ala jak po swoje, hamowania jakoś nie widać (i bez pieprzenia o ABS proszę), uciec w prawo też można było.

Black Snake

2013-10-26, 13:01
O.o gdzie w przepisach macie, że pieszy musi opuścić przejście? W przepisach jest, że jak ktoś jest na przejściu to trzeba ustąpić mu pierwszeństwa. A co to ustąpienie pierwszeństwa? Ustąpienie pierwszeństwa jest wtedy gdy kogoś z pierwszeństwem nie zmuszamy do zmiany kierunku ruchu i/lub prędkości poruszania.

Anper

2013-10-26, 13:08
Przy 50km/h droga hamowania to 36m? Chyba k***a u Flinstona w jego kamiennym aucie.
p*zda, a nie kierowca z Ciebie.

~zsakuł

2013-10-26, 13:09

Ty ku*asiarzu, jak jest przejście a w dodatku z pieszym na nim się znajdującym, to się k***a przyhamowuje. A nie zapie**ala jakby życie było "colinem mcrae rally 2"

BykoZauruz

2013-10-26, 13:13
Zapierdzielasz jak nie wiem co.

Pieszy na pasach. Jeszcze ich nie opuścił. A ty dzida dalej.

Odstaw prawko (o ile go masz) i pograj w GTA. Szkoda zdrowia albo życia Twojego i innych

@ Kodeks drogwy sobie poczytaj znajdziesz to czego szukasz( o pieszym o opuszczeniu)

Damisss

2013-10-26, 13:18
Widać że dziś sobota i wolne od szkoły, tyle ekspertów :D
Pokażcie gdzie w przepisach o ruchu drogowym jest wzmianka że należy czekać aż pieszy zejdzie z jezdni?
Jeśli droga jest 2/3 pasmowa ja jadę 1 pasem od prawej puszczam pieszego też z chodnika od prawej mija mój pas to muszę czekać aż on przejdzie całą drogę? Ahahaha śmieszni jesteście, koleś wymusił jak nic, i wina gościa w passacie teraz znowu musi buraki sadzić aby wyremontować Paska w TDI :P

@up jak już chcesz tak się pokazać to w kodeksie jest wzmianka nie o opuszczaniu tylko o ustąpieniu pierwszeństwa pieszemu, a to spora różnica...

eldomel

2013-10-26, 13:20
Polak Polakowi Polakiem k***a. co za kraj. ja pie**ole. zjedzcie go za to ze w niego udzerzyl pajace

wedkarz88

2013-10-26, 13:35
k***a z 80 chyba miałeś na zegarku

Kislowy_wampir

2013-10-26, 13:35
@ up Damisss

Polecam porozmawiać z osobami które nie zdały prawka bo pieszy był na 2 pasie już po przejściu 1 więc tak jak mówisz każdy rusza i jedzie w ch*j a na egzaminie miałbyś zonka i uwalone prawko :) I nie pie**ol że to jest tylko naciągane uwalanie na egzaminie bo jak byś nie wiedział sporo osób na tym leci no i są nagrania z kamer i jakoś jeszcze nie słyszałem o tym żeby ktoś się odwołał i wygrał :)

Nawet jeśli masz racje to zrozum jełopie że przy pasach należy zwolnić jeśli ktoś na nich jest bo nigdy nie wiesz co ten pieszy odpie**oli :)

Co do paska no niestety, ale krecik troszke zapie**alałeś, jeśli to prawda że jechałeś te 50 ewentualnie 60, to jednak hmmm miałbyś czas na reakcje, bo na początku filmiku widać że pieszy ledwie zdążył opuścić pas Twojego ruchu to szare autko jest na środku skrzyżowania , tak więc kierowca paska mógł Cię nie widzieć bo zasłaniało mu to szare auto a Ty jednak zapie**alałeś, a później troche lipy odj***łeś wiesz czemu: jebłeś po hamulcach i miałeś dużo miejsca na prawo od paska by go minąć, ale wydaje mi się że właśnie to wina Twojej prędkości spowodowała to że niedałeś rady zareagować :)


Zreszta uważasz że jechałeś przepisowo, zawsze można podesłać nagranie policji z Twojego miasta, na kamerce mamy czas, z miejsca wydarzenia można spokojnie ustalić drogę jaką przejechałeś podstawiając to do prostego wzoru otrzymujemy Twoją prędkość :)

Tak więc następnym razem pamiętaj zwolnij przy pasach i skrzyżowaniu :) to nic nie kosztuje, a i autko masz całe :)

Damisss

2013-10-26, 13:53
Proszę bardzo chwila w google prawdę wam powie :D
Jeśli nie zmuszę pieszego do zatrzymania się , zwolnienia lub przyspieszenia kroku w myśł w. w . defincji rozumie się jako ustąpienie pierwszeństwa .
i jeszcze coś poczytajcie i się do edukujcie jeśli wgl posiadacie prawko ;)
http://www.naukajazdy-poznan.eu/jazda-w-ruchu-miejskim-przejscie-dla-pieszych.html
Nigdzie nie ma napisane , że muszę czekać aż pieszy wejdzie na chodnik .
Dziękuję dobranoc
Kislowy_wampir ja nie pisałem czy on zpier***** czy nie, to dyskusja na odrębny temat, według mnie także jechał za szybko, na pewno więcej niż dopuszczone 50 w terenie zabudowanym, ale to nie zmienia faktu że tamten w pasku musi stać i czekać aż wszystkie pojazdy na drodze z pierwszeństwem opuszczą skrzyżowanie!

zenekpogromca

2013-10-26, 13:55
andyq napisał/a:

Jak by dał film jako dowód to uznali by jego winę. Zapie**alał nie czekając aż pieszy opuści przejście. A passata było widać z daleka i było mnóstwo czasu na hamowanie. Raczej nie można tu mówić o wymuszeniu. To raczej było jakieś celowe taranowanie.



k***a ekspert ;/ wiesz że na kilku pasmowej jezdni możesz ruszyć jeżeli pieszy zejdzie już z twojego pasa? na filmiku widać jak pieszy jest już na środkowym a nawet na lewym.