18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebut niech brzdeknie

krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j

Janóż

2013-10-26, 15:54
ahahaha jakiś atak gimbazy dzisiaj co na sadola trafili przypadkowo. Fakt koleś jechał pewnie z 80 i powinien przyhamować przed pasami i skrzyżowaniem, no ale k***a. Kto z nas od czasu do czasu nie zapie**ala w zabudowanym? Czasem jest się gdzieś spóźnionym, wk***ionym, albo po prostu naga dziewczyna czeka na nas w łóżku, a ty wracasz z roboty i wtedy się nie jeździ 50 ( no chyba że jest się lewakiem r*chającym kolegów)

quartz75

2013-10-26, 15:58
Jednego jestem pewien. Właśnie udowodniłeś to, że jesteś idiotą.

Ba...........co

2013-10-26, 15:58
Pieszy na przejściu ma pierwszeństwo, i nie ma tłumaczenia czy był na twoim pasie czy na innym. Gdyby na lewym jechał jakikolwiek samochód i zwolnił przed pieszym dostałby 500 zł i 9 pkt za wyprzedzanie na przejściu. Pieszy na zebrze to świętość, gamonie.

wrobel242424

2013-10-26, 15:59
Nie ma to jak wj***ć się z hamulcem w podłodze w samochód/pieszego/drzewo zamiast odpuścić i dać w bok... ja pie**olę...

KingOfDarkness

2013-10-26, 16:01
No k***a, nie wierze co czytam :o Sami radcy prawni ds. ruchu drogowego na Sadolu ;)

@Kislowy_Wampir: A ile jest osób, które zostały uwalone kiedy ktoś je wpuszczał (Lka wyjeżdża z podporządkowanej, ktoś na głównej sie zatrzymuje i ją wpuszcza), a egzaminator uznał to za wymuszenie pierwszeństwa?

@Dża: A znasz coś takiego jak 'zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez możliwości kontynuowania jazdy'? 4 punkty chyba za to są ;)

thqpo

2013-10-26, 16:06
A na pasach pieszy!!!

_sTaRa_

2013-10-26, 16:28
Opoczno LOL

Gacus91

2013-10-26, 16:37
Ci co piszą, że pieszy w tym wypadku powoduje, że musimy zatrzymać się przed pasami jadąc tak jak kierowca na filmiku,

połamać swoje prawa jazdy, kupić bilet, lecieć do afryki i popie**alajcie sobie bo buszu bo do życia w społeczeństwie gdzie komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę nie nadajecie się kompletnie.

Czarna94

2013-10-26, 16:38
Ktoś tu wodze hamował w ostatniej chwili,bo wyczul wysokie odszkodowanie :) Czyżby auto potrzebowało szybkiego remontu :) ?

go...........11

2013-10-26, 16:39
Zapie**alanie zapie**alaniem, ale, że też chciało ci się w niego przyj***ć, zamiast starać się ominąć.

Szoqn

2013-10-26, 16:59
Nie mógł "kontynuować jazdy" bo zapie**alał koło 90km/h w terenie zabudowanym. Kierowca pasata ocenił odległość na zasadzie prędkości. Pieszy znajdował się na jego stronie pasu, gdy ten zapie**alał te swoje 90 km/h, co by było, gdyby ten pieszy się przewrócił albo zasłabł? Kierowca jest taką głupią k***ą, przez którą giną ludzie. Mam nadzieję, że nie dostaniesz grosza z ubezpieczalni i przerzucisz się na rower. Mam prawko od ch*ja czasu i zdążyłem nauczyć się jazdy po mieście. Pierwsza zasada: pierwszeństwo jest jedynie przywilejem, nie prawem. "15 metrów" wiesz co ile są linie rysowane? TO policz sobie linie baranie i dowiesz się jaką odległość do połowy dystansu miałeś, a pod kątem można wyliczyć, że było to około 30-40 metrów. Gdybyś jechał 60 km/h [o 10 za dużo] to zahamowałbyś. Gdybyś jechał 70 km/h to pewnie na ostrzu noża by było albo lekko byś go stuknął. Gdybyś jechał 80 km/h to przyłożyłbyś mu z prędkością 10-15 km/h, a leciałeś ponad 90 km/h każdy kto jeździ samochodem wie jak odczuwa się prędkość, pie**olenie, że to było 60 jest żałosne. I jeszcze pedale się mądrzysz.

mloncur

2013-10-26, 17:05
jasno i wyraźnie widać, że wymuszałeś pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu, zasady prawej ręki się nie zna?

Gacus91

2013-10-26, 17:05
Sami ignoranci w tym temacie. Czytaj komentarze, stronę wcześniej masz wypowiedź odnośnie speców oceniających prędkość na "oko"


Cytat:

jasno i wyraźnie widać, że wymuszałeś pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu, zasady prawej ręki się nie zna?



Jesteś głupi czy przyj***ny? Przez takich jak Ty to my się pozabijamy na drogach. Droga po prawej stronie jest drogą podporządkowaną, spójrz na linie którą przekroczył passat. Trójkąciki, linia warunkowego zatrzymania się przed wjazdem na drogę z pierwszeństwem przejazdu.

k***a....

mloncur

2013-10-26, 17:11
Gacus91 napisał/a:

Sami ignoranci w tym temacie. Czytaj komentarze, stronę wcześniej masz wypowiedź odnośnie speców oceniających prędkość na "oko"




Jesteś głupi czy przyj***ny? Przez takich jak Ty to my się pozabijamy na drogach. Droga po prawej stronie jest drogą podporządkowaną, spójrz na linie którą przekroczył passat. Trójkąciki, linia warunkowego zatrzymania się przed wjazdem na drogę z pierwszeństwem przejazdu.

k***a....





Kurczę, weź wyluzuj i wyjdź z domu czasem, odkąd wszystko na sadisticiu na poważnie bierzesz?

Dobrze, że tak późno założyłem konto na portalu- krócej będę się musiał użerać z takimi sztywniakami :badyl:


Swoją drogą można pogratulować kierowcy passata za całokształt, zaś autor tematu też powinien pamiętać o tym że na drodze nikomu nie można ufać :)

Stranuh

2013-10-26, 17:14
Uwielbiam czytać posty ekspertów... BTW tagi "auto jebut bum" no k***a poszalałeś.