18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebut niech brzdeknie

krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j

Szoqn

2013-10-26, 17:17
Pieszy jest po jego stronie pasa, gdy ten zapie**ala swoje >90 km/h. Gdyby w tym momencie pieszy się przewrócił do tyłu, zostałby przejechany, nie pie**olcie więc o tym, że mógł sobie spokojnie zapie**alać dalej.
Zgodnie z GDDiK odległość tych linii wynosi koło 3,8m tak pi razy drzwi na oko jest ich około 13 do VW. Może być ich równie dobrze 15 albo 12, odległość jednak spokojnie przekracza 30 metrów, a typ ostro zapie**olił w ten samochód. droga hamowania od 100 km/h wynosi ponad 30 metrów. [30-40] Ile dokładnie, zależy od samochodu Oto moment hamowania. I to jeszcze z jakim impetem walnął. Moim zdaniem, nie ma tutaj żadnych wątpliwości, że winny jest burak-autor filmiku. Kamera z tego kąta nie łapie nawet maski. Zresztą obserwując ten film każdy człowiek się dziwi "jak można było nie zareagować"

Pablo_OPC

2013-10-26, 17:40
Uwaga, tryb Macierewicza ON...

Może jak będzie mi się nudziło, to zmierzę odległość, amplitudę i ciśnienie przy gruncie wokół miejsca zdarzenia.

[img]https://i.sadistic.pl/pics/1a8176d7c40b.jpg - widok miejsca zdarzenia z innej perspektywy.

Tak po prawdzie gdyby Passat ustawił się mniej więcej tak jak czarny SUV z linku, to tego filmiku byśmy nie obejrzeli. Miał taką możliwość, tylko wystraszył się srebrnego samochodu widocznego z lewej strony. No, ale można gdybać.

Co do pieszego, to chyba rzadko kto stosuje się do tego aż przejdzie na drugą stronę, a w samych przepisach nie ma takiego nakazu. Jeśli się mylę, to kotwica mi w plecy.

Nie będę oceniał z jaką prędkością jechał posiadacz kamerki, ale jeśli to świeża sprawa, to sprawdzę w TOP-ie gdy będę u babki, bo ostatnio miałem do niej wpaść. Kupię jej Ajerkoniak, to sobie kolejkę strzelimy i zacznie opowiadać jak to w 67' roku poszła na operację żylaków w Końskich, by potem przejść do tego jak jej ciężko było i jak mój ojciec wespół z rodzeństwiem popie**alali do szkoły w tych samych butach.

Przepraszam, musiałem się wyżalić... :(

Szoqn

2013-10-26, 17:43
@up przecież ty nawet nie umiesz zdjęcia wstawić pierdoło.

Pablo_OPC

2013-10-26, 17:50
Oj przepraszam.

Przez pomyłkę mi się tak zrobiło. Jakby co Szoqn, to wklej link bez "[img]" i Ci wyskoczy.

Mam nadzieję, iż pomogłem. ;)

Mycoplasmatal

2013-10-26, 18:15
@Szoqn Ty naprawdę tak na poważnie? będziesz się bawił w co by było gdyby? gdyby sie wyj***ł w tył to by zmienił pas i pewnie tak czy siak wyj***łby w barana z passata. W ogóle gdyby babcia miała wąsy... chłopie 3 dychy na karku a już Cię poj***ło jak Macierewicza. Ostro zapie**olił? a skąd ten wniosek? bo kamerkę ch*jowo zamontował i spadła? nie jesteś w stanie powiedzieć jakie zniszczenia spowodowała kolizja.

pierdolado2

2013-10-26, 18:29
Szoqn napisał/a:

Obrazek Pieszy jest po jego stronie pasa, gdy ten zapie**ala swoje >90 km/h. Gdyby w tym momencie pieszy się przewrócił do tyłu, zostałby przejechany, nie pie**olcie więc o tym, że mógł sobie spokojnie zapie**alać dalej.
Zgodnie z GDDiK odległość tych linii wynosi koło 3,8m tak pi razy drzwi na oko jest ich około 13 do VW. Może być ich równie dobrze 15 albo 12, odległość jednak spokojnie przekracza 30 metrów, a typ ostro zapie**olił w ten samochód. droga hamowania od 100 km/h wynosi ponad 30 metrów. [30-40] Ile dokładnie, zależy od samochodu Oto moment hamowania. I to jeszcze z jakim impetem walnął. Moim zdaniem, nie ma tutaj żadnych wątpliwości, że winny jest burak-autor filmiku. Kamera z tego kąta nie łapie nawet maski. Zresztą obserwując ten film każdy człowiek się dziwi "jak można było nie zareagować"
Obrazek



j***na cioto gdyby twoja matka miała ch*ja to by Twój ojciec był 100% pedałem i nie spłodził debila. Jak tam gdzie zaznaczyłeś jest 30 metrów to mamy szerokie drogi w polsce... spójrz w prawo jest jezdnia co ma dwa pasy ruchu - minimalna szerokość pasa ruchu to 2,5 maksymalna to 3,5 zależna od kategorii drogi.. szerokość przejścia to minimum 4 wieć do podanych 30 i tak daleko.
Sami eksperci a k***a nikt się nie zapytał czy został koś poszkodowany. A pieszy jak auto było na przejściu był już na 3 pasie ruchu i gdy auta się pierdoły był pewnie na wysepce.
Droga hamowania a zatrzymania to dwie sprawy j***ne debile!
A te linie to mówisz o innej kategorii psi bolcu tę są grubsze krótsze itp.. Gdyby zapie**olił 100km/h w to auto to by raczej nie wstawił tego filmiku.... k***a mać nawet jak tam zaznaczyłeś to już pieszy jest poza jego pasem gdyby zrobił salto do tyłu z telemarkiem to kierowca dupo woza miał gdzie uciekać a za przejściem nie widzę gdzie miał uciekać... j***na ciota wymusiła pierwszeństwo a wieszata psy na tym który przyj***ł...

Pizkes

2013-10-26, 18:51
Do autora:

Ślepy, k***a, jesteś, czy co? Dlaczego zacząłeś tak późno hamować, jak na przejściu był pieszy i wjechały Ci dwa samochody? Dokładnie byłe je widać, a Ty dalej zapie**alałeś. Jak się brandzlowałeś w czasie jazdy, to nic dziwnego, żeś wyj***ł. Jak, k***a, można było tak późno hamować? Masz refleks misia koala, czy co?

Szoqn

2013-10-26, 19:08
@pie**olado twój nick mówi wszystko o tobie. twoja podświadomość wysyła ci info, że jesteś śmieciem i cwe*em osiedlowym. "szerokie drogi" naucz się odróżniać szerokość od długości, masz np. penisa długiego na 3 cm, zmierz kciukiem. Tak się zapaliłeś, widzę, że jechałeś z kolegą, nie słychać cię co prawda, pewnie robiłeś mu loda. Nieźle się zakrztusiłeś, słychać to na filmie, pewnie urwałeś mu zębami jaja.

quartz75

2013-10-26, 19:27
Daj se spokój, on bana nie dostanie. Ty dostaniesz, widzisz w tym jakieś korzyści?

pierdolado2

2013-10-26, 19:35
Szoqn napisał/a:

@pie**olado twój nick mówi wszystko o tobie. twoja podświadomość wysyła ci info, że jesteś śmieciem i cwe*em osiedlowym. "szerokie drogi" naucz się odróżniać szerokość od długości, masz np. penisa długiego na 3 cm, zmierz kciukiem. Tak się zapaliłeś, widzę, że jechałeś z kolegą, nie słychać cię co prawda, pewnie robiłeś mu loda. Nieźle się zakrztusiłeś, słychać to na filmie, pewnie urwałeś mu zębami jaja.


Widzę ze wszystko trzeba tłumaczyć łopatologicznie:

i jak to się ma do twoich 30 metrów?
nawet jak by były 3,5 to by było to 7 a mi ni ch*ja nie wychodzi tam 30
wtedy tamte pasy musiał by mieć szerokość 10m.
I tak pewnie nie zrozumiesz więc nie zniżam się do poziomu psiego bolca i już se daruje.

pak88

2013-10-26, 19:37
Ale tu się instruktorów bezpiecznej jazdy odezwało, ciekawe czemu na naszych drogach dziennie ginie kilka osób?

takija

2013-10-26, 19:39
pie**olado2 napisał/a:


Widzę ze wszystko trzeba tłumaczyć łopatologicznie:
Obrazek
i jak to się ma do twoich 30 metrów?
wtedy tamte pasy musiał by mieć szerokość 10m.
I tak pewnie nie zrozumiesz więc nie zniżam się do poziomu psiego bolca i już se daruje.



perspektywa ci sie pie**oli....jak cos udowadniasz to rób to porządnie. Jednego macierewicza juz mamy...wystarczy.

quartz75

2013-10-26, 20:26
Następnym razem wrzuci coś takiego. http://www.sadistic.pl/wypadek-przecinanie-3-pasow-vt239541.htm#2611659
Przecież nie widział, to jego wina bo tak mu się wydaje. I wszystko w tym temacie, dopóki zapie**olenie komuś w bok nie przestanie powiększać jajec których brak, dopóki ubezpieczalnie nie przestaną zatrudniać pociotków to tak będzie. Dla mnie to nie jest powód do dumy, to tylko wyraz buractwa wszech ogólnego, tego że tu wciąż jakaś niepojęta niemoc panuje. Że k***a Polak czuje się lepszym jak kogoś opie**oli, oszuka i przy tym udaje wielkiego wyznawcę martyrologii.

kasanovva

2013-10-26, 20:35
Jakim trzeba być beznadziejnym i skretyniałym kierowcą żeby nie wyhamować mając taką odległość do przeszkody.