18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebut niech brzdeknie

krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta) :jezdziec:
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga :psycho: ...



Nie było bo materiał własny i ch*j

krecik-2

2013-10-26, 01:25
nie dziwie się ze mamy takich ekspertów od brzozy... prędkość przy przejściu około 60 km/h (dozwolone 50km/h i można się pomylić do 10km/h wiec ch*je zamknąć ryje) droga zatrzymania wtedy wynosi około 36m, hamowanie rozpoczęte w okolicach przejścia czyli miałem około 15-20m do uderzonego auta na filmie nawet słychać jak zaczął działać ABS tuż za przejściem czyli już hamowanie z maksymalną siła a odległość około 10m. Waga auta miedzy 1400kg a 1500kg więc ponad przeciętna osobówkę i ch*jem nie zatrzymasz.. a bym musiał jechać ze 30km/h aby wyhamować... a tamten zamiast gazu to przyhamował i prawię się zatrzymał i był to młody przed 20lat..

Gu...........99

2013-10-26, 01:30
Krzysu napisał/a:

@up jebnięty jesteś. Po pierwsze: po prawej znak D-1. Po drugie, wątpię żeby kolega jechał więcej niż 60.
Po ostatnie: sądząc po nicku, więcej drogi widziałeś poprzez tylny fotelik niż k***a z fotela kierowcy.



Odezwał się 19-letni król kierownicy!

Znaki pozwalają na to, żeby na drodze z pierwszeństwem taranować wszystko co wjedzie z boku?
Wiesz co to jest k***a myślenie na drodze?

pokson

2013-10-26, 01:36
Na filmiku słychać jak hamujesz dopiero jak ten z lewej odsłonił ci tą p*zde w passacie, co nie zmienia faktu, że ta p*zda wystartowała zanim, chyba fiat, przejechał przed nią (tą p*zdą).
Pomimo tego że ewidentna wina passata (p*zdy) to ty też wykazałeś się nadzwyczaj szybka reakcją, zasadą ograniczonego zaufania, no i co najważniejsze.......... po mieście się nie zapie**ala DEBILU!!!!!!!!!





Ba...........co

2013-10-26, 01:59
Pieszemu też prawie po piętach przejechałeś... pochwaliłeś się tym filmem niebieskim?

Szymekspt

2013-10-26, 01:59
Całkiem jasno jak na 22:17 a i tak przyj***ł. :amused:

Gu...........99

2013-10-26, 02:17
Gdybyś jechał 3-4 sekundy później, to rowerzysta po prawej na bank wpie**oliłby się pod koła.

wbijam

2013-10-26, 02:21
8 dych na blacie jak nic.jestem expertem.

andyq

2013-10-26, 02:50
Jak by dał film jako dowód to uznali by jego winę. Zapie**alał nie czekając aż pieszy opuści przejście. A passata było widać z daleka i było mnóstwo czasu na hamowanie. Raczej nie można tu mówić o wymuszeniu. To raczej było jakieś celowe taranowanie.

WojtkU

2013-10-26, 04:26
ja tam słysze strzały

hubi96

2013-10-26, 08:17
Widać było że typ nawet się nie spojrzał. Pewnie myślał że ma pierwszeństwo :D

Pablo_OPC

2013-10-26, 11:39
Trochę głupie to skrzyżowanie i jak się człek zagapi, to potem widać takie sytuacje jak na nagraniu. Skoczę sobie do tego miejsca i wykorzystam znajomości z Macierewiczem, aby ocenić czy nie było to celowe zagranie. Przyznaj się krecik, że zapierdzielałeś z Promilka z kratą piwa, a czas na kamerce wskazywał, iż byłeś już po popołudniówce z Cery i tak wyszło. :P

SuchyX

2013-10-26, 11:41
Szkoda że szybciej nie zapie**alałeś i masz ch*jową wadę wzroku bo tego paszteta nie widziałeś wcześniej a zapie**alałeś jak poj***ny.

Dać Ciebie na stery pługa w zimę może będziemy mieli jezdnie czyste.

Pablo_OPC

2013-10-26, 11:51
Ja się nie dziwie krecik, że nie pojechał dalej, bo przydzwoniłby w ten biały samochód. Zakładam, że jesteś z okolic bądź z samego Opoczna, więc wiesz jak to skrzyżowanie funkcjonuje. Sam bym starał się wjechać na środek skrzyżowania, bo czasami średnio jest tam z wjazdem i opuszczeniem tego burdelnika. No, ale żeby nie było, to mi też zdarza się tam mieć choćby 80km/h jak nie więcej, więc wiem jak to bywa. ;)

genghiskhan

2013-10-26, 12:41
Krzysu napisał/a:

@up jebnięty jesteś. Po pierwsze: po prawej znak D-1. Po drugie, wątpię żeby kolega jechał więcej niż 60.
Po ostatnie: sądząc po nicku, więcej drogi widziałeś poprzez tylny fotelik niż k***a z fotela kierowcy.


nie więcej niż 60?


jaaasne

Vinsix

2013-10-26, 12:47
" k***a mać "
Klasyk :D .