18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu.

oskarious • 2017-10-22, 17:41
Witam Was Sadole.

Chciałbym Wam zaprezentować kilka zdjęć z zrobionych ponad rok temu. Wspólnie z życiową partnerką :mrgreen: (piękność ze zdjęć) lubimy eksplorować opuszczone obiekty. Jeśli, ktoś jest ciekaw, gdzie zostało jakieś konkretne zdjęcie zrobione to proszę o priv. Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów. 8-)























Poloo

2017-10-23, 20:47
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Polaczkowa cecha narodowa - zazdrość :amused:
Jesteś prawdziwym polakiem cebulakiem




Zazdrość o ile nie chorobliwa sama w sobie nie jest zła, może być powodem, impulsem do działania. Weźmy na przykład małe dzieci które chcą grać jak Ronaldo czy Messi, one im zazdroszczą umiejętności, kariery ale w żadnym wypadku nie złorzeczą, tylko ciężko trenują i chcą być coraz lepsi.


Niestety widzę że treść postu cytowanego przerosła autora, ale czego można było się spodziewać po małym Icku :amused:

KiKiZ

2017-10-23, 20:53
Co ja tu k***a w ogóle w tych komentarzach przeczytałem... W sumie sadistic to dobre miejsce na wylanie całej ch*jni, jaka w człowieku siedzi ;)

oskarious

2017-10-23, 21:55
KiKiZ napisał/a:

Co ja tu k***a w ogóle w tych komentarzach przeczytałem... W sumie sadistic to dobre miejsce na wylanie całej ch*jni, jaka w człowieku siedzi ;)



Co racja to racja. Pełen przekrój ludzkiej psychiki. Różnorodność poziom ponad 9000.

Poloo napisał/a:



Niestety widzę że treść postu cytowanego przerosła autora, ale czego można było się spodziewać po małym Icku :amused:



Nic dodać, nic ująć.

ccac0la

2017-10-23, 21:59
Jakim szkłem to robiłeś?

oskarious

2017-10-23, 22:01
Jorgen88 napisał/a:

jak ja czytam te komenty to rzygać mi się chce, autorze, k***a kiego się podlizujesz jakiś to ty fotograf, zluzuj. nie wyjaśniaj bo tak naprawdę ch*j kogo to obchodzi



może jak widzisz mój nick to po prostu nie czytaj? poj***ne czasy, że ludzie mylą życzliwość z podlizywaniem się. Chętnie tłumaczę wszystkim zainteresowanym i odpowiadam na pytania. Temat się przyjął. Sekcja komentów kwitnie. Jak widać sadistic to nie tylko hard, a miejscowi ortodoksi to w 99% trolle, którzy na szczęście są w miejszości. Cieszę się, że mogę się przyczynić do urozmaicenia portalu. To nie wchodzenie w dupę, to poprostu jakaś inicjatywa z mojej strony. Dla innych bardziej ch*jowa, dla innych nie.

Goolasek669

2017-10-23, 22:02
Zalogowałem się, żeby dac Ci piwko. Nie zmarnuj tego, a dupeczkę masz r*chable. Pozdrawiam :)

oskarious

2017-10-23, 22:08
ccac0la napisał/a:

Jakim szkłem to robiłeś?



Body to 5dmk2 szkła to wszystko CANON : 50mm 1,4 / 80mm 1,8 / 24mm 1,8 / 24-105mm

zdjęcia, które załączam nie są nigdy obrobione w photoshopie, zrobione przy świetle zastanym bez lampy.

Goolasek669 napisał/a:

Zalogowałem się, żeby dac Ci piwko. Nie zmarnuj tego, a dupeczkę masz r*chable. Pozdrawiam :)



Dupeczka pozdrawia.

natking napisał/a:

Ustalmy jedno. Laska ma niewyjściowy ryj. Rób zdjęcia od tyłu albo samej dupy.



Przemyślę.

Spiderowski napisał/a:

Nie będe ukrywał że Ci zazdroszcze. Robisz niezłe, klimatyczne fotki, chciałbym tak potrafić.
Ale głównie zazdroszcze Ci kobiety. Macie wspólną pasje, jedziecie gdzieś do zupełnego wygwizdowa, wchodzicie w zatęchłe miejsca i robicie sobie fotki. I podejrzewam że ona to lubi. No bajera.
Moja już marudzi jak 5 minut stoimy w korku jadąc do jakiegoś przyzwoitego pensjonatu :roll:
k***a ile ja bym się nasłchał marudzenia żeby zrobić takie jedno zdjęcie...ehhh
Zazdroszcze.



Może szukaj dalej chłopie. Tak jak pisałem jestem w trakcie rozwodu, więc też nie trafiłem na początku. Z Panią ze zdjęć jestem dwa lata i to zupełnie inny poziom. To wielka zmiana, ale czasem naprawdę warto!

ccac0la

2017-10-23, 22:09
Podobają mi się, chociaż za często umieszczasz modelke w centralnym punkcie kadru i po którymś zdjęciu to męczy oko. Ogólnie spoko, fajne foty, szklarnia też fajna, kobita piękna, powodzenia w rozwijaniu hobby. Imho strobing daje fajne efekty w takim urbexie.
Ale moim zdaniem to jest ostatnie miejsce w jakim powinienes pokazywac jakiekolwiek fotki :D

oskarious

2017-10-23, 22:54
ccac0la napisał/a:

Podobają mi się, chociaż za często umieszczasz modelke w centralnym punkcie kadru i po którymś zdjęciu to męczy oko. O



I to jest konstruktywna krytyka. Dzięki. Tak jak wspominałem zdjęć mam bardzo dużo. W kolejnych postaram się urozmaicić lokalizację modelki w kadrze.

wujekbaniu

2017-10-24, 01:03
oskarious napisał/a:

lubimy eksplorować (...) będę wrzucał kolejne zestawy.



Jakieś materiały z eksploracji partnerki na hardzie? :wytrysk:

Jorgen88

2017-10-24, 02:17
kwejdistic....nosz k***a :fuck-off:

golip

2017-10-24, 08:08
Zwaliłem konia do zdjęć z Twoją partnerką.

Pozdrawiam serdecznie.

oskarious

2017-10-24, 10:18
golip napisał/a:

Zwaliłem konia do zdjęć z Twoją partnerką.



Dziękuję.

wujekbaniu napisał/a:



Jakieś materiały z eksploracji partnerki na hardzie? :wytrysk:



Myślę, że pobilibyśmy wszystkie rekordy otrzymanych piw razy 1000, ale póki co taki "fejm" styka.

ciepson

2017-10-24, 18:56
oskarious,
misiu kolorowy, krótko i bez pie**olenia:
- podoba mi się szóste zdjęcie
- jakim aparatem się bawisz?
Nikon, Leica czy jakiś inny Pentax? Dobra, doczytałem.
Super robisz obróbkę, z klimatem.

oskarious

2017-10-24, 20:34
ciepson napisał/a:

oskarious,
misiu kolorowy, krótko i bez pie**olenia:
- podoba mi się szóste zdjęcie
- jakim aparatem się bawisz?
Nikon, Leica czy jakiś inny Pentax? Dobra, doczytałem.
Super robisz obróbkę, z klimatem.



Pozdro kotku czarno-biały.