18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu.

oskarious • 2017-10-22, 17:41
Witam Was Sadole.

Chciałbym Wam zaprezentować kilka zdjęć z zrobionych ponad rok temu. Wspólnie z życiową partnerką :mrgreen: (piękność ze zdjęć) lubimy eksplorować opuszczone obiekty. Jeśli, ktoś jest ciekaw, gdzie zostało jakieś konkretne zdjęcie zrobione to proszę o priv. Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów. 8-)























McKusmier

2017-10-23, 02:18
Nie bardzo wiem czego oczekiwałeś po wrzuceniu tych fotek tutaj, bo tutaj tylko będzie o j***niu twojej kobiety. No ziomek, który napisał, że ktoś ci r*chał dziewczynę i się w niej "schlapał" rozj***ł mnie po całości, no k***a umarłem w butach :D A co do zdjęć, to dzięki bo mega ciekawy sposób ujęcia tematu. Zawsze lubiłem połączenie ciekawych i tajemniczych miejsc oraz drobnej nieprzesadzonej erotyki. Także masz we mnie followersa. Podeślesz mi na priv namiary na swoje konta gdzie wrzucasz te fotki? Instagram, picasart itd? Powodzenia i gratuluje zajawki oraz wspaniałej kobiety, która dzieli ją razem z tobą :D

Xennon

2017-10-23, 08:54
Ale sk***iała sytuacja. Gość chce się podzielić ze społecznością sadiatica swoim hobby, a tu k***s ch*j w dupe na przywitanie. :mrgreen: I dobrze, bo sie puszy j***ny, pewnie go bili w szkole sredniej.

oskarious

2017-10-23, 09:10
jenna.jameson napisał/a:

"piękność" ??? Na ja pie**olę... Brzydka i zwyczajna jak wiadro ku*asów. Mijalna na ulicy jak zdeptany pet pod żabką.



Kwestia gustu. Jednym podoba się sztuczność jak u laski z twojego nicku, a innym naturalna uroda.

McKusmier napisał/a:

Podeślesz mi na priv namiary na swoje konta gdzie wrzucasz te fotki? Instagram, picasart itd? Powodzenia i gratuluje zajawki oraz wspaniałej kobiety, która dzieli ją razem z tobą :D



Dzięki za pozytywną opinię. Chętnie wszystko podeślę wieczorem po robocie. Dosyć spore zainteresowanie jest na priv i po kolei wszystkim odpowiem. Jak widać temat się przyjął, więc hejterom ch*j w dupę. Jutro kolejna porcja zdjęć.

Xennon napisał/a:

sie puszy j***ny, pewnie go bili w szkole sredniej.



Zajebisty jest ten portal. Spodziewałem się pogardy w moim kierunku i się nie zawiodłem. Ciśnijcie Panowie Ciśnijcie! Piwko!

sezamkowyRozpierdol

2017-10-23, 10:07
@elfis? Nie spodziewałem się takich słów po Tobie :amused:
Zawsze byłeś taki łagodny :krejzi:

kaspaaa

2017-10-23, 11:08
Świetne fotki! Mi bardzo przypadły do gustu mimo iż ciężko uwierzyć że nie maczał w nich palców żaden photoshopowy spec. No i przy okazji fajnie dzielić pasje z drugą połówką. Pozdrowienia dla modelki!

JacekGlaca

2017-10-23, 13:38
Dla mnie zdjęcia rewelka, baa powiem nawet, że mam ból dupy, bo sam chciałbym potrafić takie rzeczy robić, a nie naparzać zdjęcia automatem z telefonu.
Obiektu westchnień i celownika migawki też można pozazdrościć ;)

oskarious

2017-10-23, 14:39
BajecznyKrzysztof napisał/a:

a jebiecie się chociaż w tych ruinach ?



Tak. Nie wszędzie, ale generalnie tak.

kaspaaa napisał/a:

Świetne fotki! Mi bardzo przypadły do gustu mimo iż ciężko uwierzyć że nie maczał w nich palców żaden photoshopowy spec. No i przy okazji fajnie dzielić pasje z drugą połówką. Pozdrowienia dla modelki!



Jutro kolejna porcja! Jaram się, że temat się przyjął. :mrgreen:

JacekGlaca napisał/a:

Dla mnie zdjęcia rewelka, baa powiem nawet, że mam ból dupy, bo sam chciałbym potrafić takie rzeczy robić, a nie naparzać zdjęcia automatem z telefonu.
Obiektu westchnień i celownika migawki też można pozazdrościć ;)



Wszystkiego idzie się nauczyć samemu. Jestem amatorem, który do wprawy doszedł metodą prób i błędów. Największy problem to sprzęt. Szkła kosztują nie mało. Modelka dziekuje za uznanie. :-D

natking

2017-10-23, 16:26
Ustalmy jedno. Laska ma niewyjściowy ryj. Rób zdjęcia od tyłu albo samej dupy.

Jorgen88

2017-10-23, 17:09
jak ja czytam te komenty to rzygać mi się chce, autorze, k***a kiego się podlizujesz jakiś to ty fotograf, zluzuj. nie wyjaśniaj bo tak naprawdę ch*j kogo to obchodzi

PieronJasnySzlag

2017-10-23, 18:09
Nie będe ukrywał że Ci zazdroszcze. Robisz niezłe, klimatyczne fotki, chciałbym tak potrafić.
Ale głównie zazdroszcze Ci kobiety. Macie wspólną pasje, jedziecie gdzieś do zupełnego wygwizdowa, wchodzicie w zatęchłe miejsca i robicie sobie fotki. I podejrzewam że ona to lubi. No bajera.
Moja już marudzi jak 5 minut stoimy w korku jadąc do jakiegoś przyzwoitego pensjonatu :roll:
k***a ile ja bym się nasłchał marudzenia żeby zrobić takie jedno zdjęcie...ehhh
Zazdroszcze.

Dzisiaj

2017-10-23, 19:40
oskarious napisał/a:



Oczywiście mam też i takie, ale to na prywatny użytek. 8-) Chyba, że modelka się zgodzi...



spoko podeslij, nie wrzuce do neta, obiecuje prywatny uzytek :D

harnas53

2017-10-23, 19:45
oskarious napisał/a:



coś w tym stylu?

Obrazek

Obrazek



Idziesz w dobrą stronę. Niech zatem zapowiedziane jutrzejsze fotki wplasowują się w te ...

sezamkowyRozpierdol

2017-10-23, 20:19
Spiderowski napisał/a:

Nie będe ukrywał że Ci zazdroszcze. Robisz niezłe, klimatyczne fotki, chciałbym tak potrafić.
Ale głównie zazdroszcze Ci kobiety. Macie wspólną pasje, jedziecie gdzieś do zupełnego wygwizdowa, wchodzicie w zatęchłe miejsca i robicie sobie fotki. I podejrzewam że ona to lubi. No bajera.
Moja już marudzi jak 5 minut stoimy w korku jadąc do jakiegoś przyzwoitego pensjonatu :roll:
k***a ile ja bym się nasłchał marudzenia żeby zrobić takie jedno zdjęcie...ehhh
Zazdroszcze.



Polaczkowa cecha narodowa - zazdrość :amused:
Jesteś prawdziwym polakiem cebulakiem