18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu.

oskarious • 2017-10-22, 17:41
Witam Was Sadole.

Chciałbym Wam zaprezentować kilka zdjęć z zrobionych ponad rok temu. Wspólnie z życiową partnerką :mrgreen: (piękność ze zdjęć) lubimy eksplorować opuszczone obiekty. Jeśli, ktoś jest ciekaw, gdzie zostało jakieś konkretne zdjęcie zrobione to proszę o priv. Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów. 8-)























PietraZ

2017-10-22, 20:54
Myślałem, że na sadolu same stulejki, a jednak niektórzy mają kobiety, i jak widać nawet atrakcyjne ;)

Dobre foty! Czekam na więcej!

korowiow777

2017-10-22, 20:58
Autorze, z sadolami rozmawiaj. Pomijaj jednak chamów, niedojebów społecznych i emocjonalnych czy zwykłych prostaków. Dziękuję.
Co do zdjęć podobają mi się, są lepsze niż ja bym zrobił :) Unikaj tak mocnego hdru

adamZjeb

2017-10-22, 21:02
korowiow777 zdjęcia lepsze niż ty byś zrobił? Zdejmij majtki swojej babci to wygrasz.

Mors_Nigra

2017-10-22, 21:04
Tylko szkoda, że dzisiaj każdy musi dodać jakiś sp***olony tandetny kolorowy filtr na zdjęcia... w grach to samo odpie**alają... wszędzie zj***ne filtry, rzygać już się chce.

oskarious

2017-10-22, 21:18
harnas53 napisał/a:

Zdjęcia, miejsce, modelka - fajnie.
Ale pewien niedosyt jest - if u know what i mean ;)
Lepiej niech się modelka zgodzi na mocniejszy dział :P



coś w tym stylu?




Admirał

2017-10-22, 21:19
Meh. Ta laska zasłania. Weź no wrzuć to samo, ale bez niej.

Bizior4

2017-10-22, 21:21
Zdjecia bardzok***afajne, powiedz kolego byles może w opuszczonym starym szpitalu w Raciborzu?


oskarious

2017-10-22, 21:38
Wszystko się zgadza, tylko modelka w rzeczywistości ma kilka rozmiarów większy biust. W szczególności teraz, gdy karmi piersią.

Bizior4 napisał/a:

Zdjecia bardzok***afajne, powiedz kolego byles może w opuszczonym starym szpitalu w Raciborzu?



Akurat w tym nie, w kilku innych. Kolega poleca?

sezamkowyRozpierdol

2017-10-22, 21:41
Ostrzegałem, że to nie jakieś kwejki, demotywatory czy gówno wykop.pl :krejzi:
To jest sadistic :krejzi:

@dopanaodpostazezdjbabyzku*asem
Czemuś to ku*asie j***ny usunął? :krejzi:

oskarious

2017-10-22, 21:42
korowiow777 napisał/a:

Autorze, z sadolami rozmawiaj. Pomijaj jednak chamów, niedojebów społecznych i emocjonalnych czy zwykłych prostaków. Dziękuję.
Co do zdjęć podobają mi się, są lepsze niż ja bym zrobił :) Unikaj tak mocnego hdru



Dzięki za miłe słowa. Co do HDR to kolega myli pojęcia. Nie korzystam z wielu ekspozycji i nie łączę ich następnie w Photoshopie. Każde ze zdjęć jest zrobione raz bez statywu. Najprawdopodobniej chodzi koledze o podkręcenie kontrastu lub "wyciąganie" cieni. To zwykłe zabiegi w lightroom, żaden HDR.

magicrodek123

2017-10-22, 21:43
Wrzucaj tu wszystkie fotki, jak nie będziesz reagować na trolling to nic się nie stanie. Zdjęcia zacne, a pani jeszcze lepsza ;-)

Bizior4

2017-10-22, 21:54
Akurat w tym nie, w kilku innych. Kolega poleca?[/quote]

Polecam, do niedawna calkiem fajnie zachowwany sprzet, lampy, stól do sekcji zwłok, klimat jest na pewno.

czarnykun

2017-10-22, 22:02
Zdjęcia niezłe, kobieta nie moja bajka choć ma ładne cyce i słodkie piegi na nosku.
Skończ z tym oficjalnym tonem nawet jeśli jest ironiczny, nie jesteś w urzędzie. Generalnie jebiesz mi typem który sie brandzluje do swojego odbicia, bo jak poleciała pierwsza krytyka to już żeś pospieszył z wyjaśnieniami, że na innych forach to Ci liżą rowa a potem musiałeś wspomnieć, że tak na prawdę to Twoja pani ma dużo większe balony niż na zdjęciach niby się do czegoś odnosząc choć nie mogę dojść do czego.

Wrzucaj te zdjęcia, mi nie przeszkadzasz, ale nie pucuj się tak.

Loaloa

2017-10-22, 22:03
Cytat:

Fotki fajne, mysle, ze wypowiem sie za wiekszosc sadoli - wrzuc jeszcze cycki i bedzie gitara ;)



Nie gitara, tylko dżołmonster. Idźcie walić konia do cyców na dżołmonstera, nie róbcie śmietnika z sadola.

Do autora: zastanów się co robisz, rozmieniasz swoją partnerkę na drobne. Nawet nie na drobne, na kilka wirtualnych piw.

Pa...........ć

2017-10-22, 22:09
Gratulacje, nie każdy odważyłby się wstawić zdjęcia swojej dziewczyny na portal pełen różnej masy zobczeńców, chamów, oblechów, perwersów i setek stulejarzy :amused: