18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu.

oskarious • 2017-10-22, 17:41
Witam Was Sadole.

Chciałbym Wam zaprezentować kilka zdjęć z zrobionych ponad rok temu. Wspólnie z życiową partnerką :mrgreen: (piękność ze zdjęć) lubimy eksplorować opuszczone obiekty. Jeśli, ktoś jest ciekaw, gdzie zostało jakieś konkretne zdjęcie zrobione to proszę o priv. Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów. 8-)























Halman

2017-10-22, 17:49
Cytat:

Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów


Nie nadużywaj naszej cierpliwości... lepiej iść na jakość niż ilość, zapewniam.

oskarious

2017-10-22, 18:11
HAL9000/2 napisał/a:


Nie nadużywaj naszej cierpliwości... lepiej iść na jakość niż ilość, zapewniam.



Skąd przypuszczenie, że chciałbym wrzucić słabe/średnie zdjęcia? Dla Was przygotowany mam osobny folder z najlepszymi. ;-) Poza tym nie do końca rozumiem sens Twojego postu. Proszę nie odbierz tego źle/agresywnie. Chciałbym, abyś mi wytłumaczył jak jednym zdaniem mogłem nadużyć Waszą cierpliwość? Widzę, że jesteś doświadczonym użytkownikiem i zależy mi na zrozumieniu Twojego podejścia.

Serdecznie pozdrawiam

Attero132

2017-10-22, 18:12
Mam nadzieję, że jesteś świadomy co robisz. :D

Halman

2017-10-22, 18:20
oskarious napisał/a:



Chciałbym, abyś mi wytłumaczył jak jednym zdaniem mogłem nadużyć Waszą cierpliwość? Widzę, że jesteś doświadczonym użytkownikiem i zależy mi na zrozumieniu Twojego podejścia.

Serdecznie pozdrawiam


Jeszcze nie nadużyłeś cierpliwości skoro to pierwszy post, informuję ze nadmiar monotematyzmu (nawet z kobietą) nie jest tutaj popularny.

vagatiosoul

2017-10-22, 18:21
@Autor
Twój "urban" folder stanie się naszymi fapfolderami.
Pozdrawiam i liczę na więcej :D

Qunda

2017-10-22, 18:23
Wiecej. widze stópki

Dzisiaj

2017-10-22, 18:24
Fotki fajne, mysle, ze wypowiem sie za wiekszosc sadoli - wrzuc jeszcze cycki i bedzie gitara ;)

oskarious

2017-10-22, 18:25
Attero132 napisał/a:

Mam nadzieję, że jesteś świadomy co robisz. :D



Na wszystkim się nie znam, więc zawsze wolę doprecyzować i stawiać sprawę możliwie jasno. Nie wiem dokładnie czy wypada wrzucić w jednym poście kilkaset zdjęć. Założyłem, że nie. Mało kto będzie wdzięczny za półgodzinne scrollowanie. Na niektórych stronach przeprasza się nawet jeśli post jest za długi post. (np. 9gag) Zauważyłem, że niektórzy załączają resztę fotek w komentarzach. Jeśli tak się rzeczywiście powinno robić to mogę wrzucić wszystko, ale wtedy dużo ciężej byłoby mi ewentualnie udzielić informacji na priv co do lokalizacji i sposobu wejścia do obiektu.

Serdecznie pozdrawiam

HAL9000/2 napisał/a:


Jeszcze nie nadużyłeś cierpliwości skoro to pierwszy post, informuję ze nadmiar monotematyzmu (nawet z kobietą) nie jest tutaj popularny.



No i gitarra! Sprawa jasna. :) będę wrzucał też bez modelki.

Pozdrawiam!

oskarious

2017-10-22, 18:29
Dzisiaj napisał/a:

Fotki fajne, mysle, ze wypowiem sie za wiekszosc sadoli - wrzuc jeszcze cycki i bedzie gitara ;)



Oczywiście mam też i takie, ale to na prywatny użytek. 8-) Chyba, że modelka się zgodzi...

vagatiosoul napisał/a:

@Autor
Twój "urban" folder stanie się naszymi fapfolderami.
Pozdrawiam i liczę na więcej :D



no i na taką reakcję liczyłem! Przekażę wyrazy uznania mojej Pani. :-)

sezamkowyRozpierdol

2017-10-22, 18:45
Fajna karynka, sadole nigdy takiej mieć nie będą :amused:
Swoją drogą masz mocną psychikę, że wrzucasz jej foty na forum dla psycholi mimo iż zdajesz sobie sprawę z tego, że do tych zdjęć będą spuszczać się sadolowi zwyrole, wszelkiej maści spermiarze i nawet do stalkingu dojść może :amused:

PA...........SM

2017-10-22, 19:05
Czy ta Twoja sucz ciągnie gałę po same jaja? Lubi na dwa baty?

medyklujleczywchuj

2017-10-22, 19:08
Do autora:
Na co tyle photoshopa wciskasz w te zdjęcia? To tak h*jowo wygląda że głowa mała

tarcer123

2017-10-22, 19:22
Dobra jest w te klocki?

ToPrzeciezJa

2017-10-22, 19:27
r*cha się czy trzeba z nią chodzić?