18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu.

oskarious • 2017-10-22, 17:41
Witam Was Sadole.

Chciałbym Wam zaprezentować kilka zdjęć z zrobionych ponad rok temu. Wspólnie z życiową partnerką :mrgreen: (piękność ze zdjęć) lubimy eksplorować opuszczone obiekty. Jeśli, ktoś jest ciekaw, gdzie zostało jakieś konkretne zdjęcie zrobione to proszę o priv. Jeśli temat się przyjmie to systematycznie, będę wrzucał kolejne zestawy. Materiału mamy na co najmniej kilkanaście takich postów. 8-)























FalconNam

2017-10-22, 22:13
j***łem ją na imprezie integracyjnej, piszesz o dziecku, może jest moje bo lałem do środka

os...........wo

2017-10-22, 22:53
oskarious napisał/a:



Rozumiem, że Pański Nick (osztyk***o) to się wziął z częstego odbierania takiej informacji od ludzi, z którymi wdał się Pan w rozmowę? Czy to może z domu? Tata obrażał mamę? Oczywiście żartuję. Wiadomo, że chodzi o zazdrość. Spokojnie drogi Panie i Pan kiedyś znajdzie partnera.



Nick wziął się od ostatniego zdania moich ofiar. Poprzedzały je słowa typu: zlituj się, błagam, nie, proszę, lubię placki. Gdy zrozumieli, że błaganiem nic nie wskórają, zostały tylko wyzwiska, ale nie na długo. Wiesz, co z nimi robiłem ? ch*ja wiesz, bo wszyscy nie żyją i ich rodziny też. Może cie odwiedzę, adres mam.

oskarious

2017-10-22, 23:06
osztyk***o napisał/a:



Nick wziął się od ostatniego zdania moich ofiar. Poprzedzały je słowa typu: zlituj się, błagam, nie, proszę, lubię placki. Gdy zrozumieli, że błaganiem nic nie wskórają, zostały tylko wyzwiska, ale nie na długo. Wiesz, co z nimi robiłem ? ch*ja wiesz, bo wszyscy nie żyją i ich rodziny też. Może cie odwiedzę, adres mam.



Zapraszam. Mam kolegę geja, co akurat skończył dlugi związek. Chętnie umrze przez zar*chanie jak poprzedni Pana partnerzy.

czarnykun napisał/a:

Zdjęcia niezłe, kobieta nie moja bajka choć ma ładne cyce i słodkie piegi na nosku.
Skończ z tym oficjalnym tonem nawet jeśli jest ironiczny, nie jesteś w urzędzie. Generalnie jebiesz mi typem który sie brandzluje do swojego odbicia, bo jak poleciała pierwsza krytyka to już żeś pospieszył z wyjaśnieniami, że na innych forach to Ci liżą rowa a potem musiałeś wspomnieć, że tak na prawdę to Twoja pani ma dużo większe balony niż na zdjęciach niby się do czegoś odnosząc choć nie mogę dojść do czego.

Wrzucaj te zdjęcia, mi nie przeszkadzasz, ale nie pucuj się tak.



Słuchaj pałko j***na. Piszę jak mi się chce, a jeśli lustrem nazywasz twarz swojej macochy to wszystko się zgadza. Brandzluje się na nią za każdym razem, gdy przywożę Wam ubrania na zimę.

Pozdrawiam

os...........wo

2017-10-22, 23:11
oskarious napisał/a:



Zapraszam. Mam kolegę geja, co akurat skończył dlugi związek. Chętnie umrze przez zar*chanie jak poprzedni Pana partnerzy.



Wspomniałeś coś o rozwodzie ? Współczuję rozpadu związku, szczerze. Przez tyle lat byliście szczęśliwi a tu okazuję się, że brak zaspokojenia odbytniczego może prowadzić do myśli samobójczych, przykre. To nie twoja wina, że masz małego ku*asa i nie byłeś w stanie zaspokoić kolegi. Ciekawi mnie co z dzieckiem ? I który z was był mamusią ?

czarnykun

2017-10-22, 23:24
Cytat:

Słuchaj pałko j***na. Piszę jak mi się chce, a jeśli lustrem nazywasz twarz swojej macochy to wszystko się zgadza. Brandzluje się na nią za każdym razem, gdy przywożę Wam ubrania na zimę.

A więc trafiłem w punkt. Typ Ci pisze, że dymał twoją dupe i sie w nią schlapał a Ciebie najbardziej zabolało to, że dobrze wydedukowałem, że jesteś j***nym narcyzem. 30 lat chłop niepotrafiący odnieść się do treści, piszący o brandzlowaniu się na cudze macochy. Nie pozdrawiaj człowieku tylko ochłoń.

Pa...........ć

2017-10-22, 23:32
czarnykun,
oskarious


@oskarious Dałeś się sprowokować jak dziecko, w sumie to nie wiem czego się spodziewałeś publikując tutaj te zdjęcia (nie to że mi się nie podobają) :amused:

tranzystor

2017-10-22, 23:35
czarnykun napisał/a:

A więc trafiłem w punkt. Typ Ci pisze, że dymał twoją dupe i sie w nią schlapał ...




W Internecie, pozornie anonimowym, można napisać wszystko. Jakby napisał, że walił Twoją matkę, to też byś uwierzył? Choć trochę inteligentny człowiek olewa takie zaczepki.
Kiedyś na Sadisticu był motyw, że się dziewczyna puściła z gościem nie mówiąc mu, że jest w związku. Typ miał wyrzuty sumienia, znalazł jej chłopaka i uświadomił mu jaką ma dziewczynę. I to było słuszne rozwiązanie, a nie robienie publicznie dz**ki z dziewczyny, która prawdopodobnie taka nie jest.

i.m.p.

2017-10-22, 23:38
Dokonam dla Ciebie dokładnej analizy każdego zdjęcia z osobna, dzięki temu będziesz wiedział czy będzie z Ciebie fotograf czy nie.

nr 1.
spoiler

nr 2.
spoiler

nr 3.
spoiler

nr 4.
spoiler

nr 5.
spoiler

nr 6.
spoiler

nr 7.
spoiler

nr 8.
spoiler

nr 9.
spoiler

nr 10.
spoiler


Wyniki:
spoiler


I zapamiętaj sobie jeszcze jedno:
spoiler

czarnykun

2017-10-22, 23:54
@tranzystor

Nigdzie nie napisałem, że uważam, że faktycznie ją j***ł na imprezie integracyjnej. Jak sam wspomniałeś gościu zrobił z tej dziewczyny lambadziarę i jeśli miałbym się na coś wk***ić w jego wypadku to właśnie na to a nie na typa, który po prostu zawarł opinię na podstawie tego co tu zastał. Mógł się do tego jakoś odnieść i ewentualnie wyprowadzić mnie z błędu a zamiast tego utwierdził mnie w przekonaniu i wyleciał z tekstemo schlapywaniu się na macoche i o jakiejś domniemanej biedzie.

FalconNam

2017-10-23, 00:04
Ja pie**ole, myślałem że są tu poważniejsi ludzie... na ch*j wy się k***a kłócicie przez neta? Dystans panowie, dystans

oskarious

2017-10-23, 00:34
czarnykun napisał/a:

A więc trafiłem w punkt. Typ Ci pisze, że dymał twoją dupe i sie w nią schlapał a Ciebie najbardziej zabolało to, że dobrze wydedukowałem, że jesteś j***nym narcyzem. 30 lat chłop niepotrafiący odnieść się do treści, piszący o brandzlowaniu się na cudze macochy. Nie pozdrawiaj człowieku tylko ochłoń.



Dziecko drogie nie trafiłeś w żaden punkt. Ani w mój, ani w punkt G swojej kobiety. Odpisałem tylko dlatego że rozpie**ala mnie jak ktoś analizuje na podstawie dwóch zdań człowieka. Jeśli coś ma świadczyć o narcyzmie to właśnie przeświadczenie, że jest się alfą i omegą w zakresie ustalania rysu psychologicznego za pośrednictwem kilku postów. Na takie "analizy" można tylko idiotycznie odpisać. Więc jak to bywa na tym forum ironicznie zwróciłem się w kierunku Twojej matki. Napisałem pozdrawiam, aby dać znać że to żart. Nie wiem ile masz lat i od jak dawna bawisz się w psychiatrę on line, ale sugeruję więcej dystansu. Dlatego też olewam wpisy o spuszczaniu się na moją partnerkę. Wiem że to żałosne żarty. Zło konieczne tego portalu. Natomiast od Ciebie na odległość bije przeświadczenie o umiejętności analizy ludzkiego rozumu co najmniej na poziomie Freuda. Jebie mnie jakie ktokolwiek ma na mój temat zdanie, poza moimi dziećmi i partnerką

baxter

2017-10-23, 00:58
przez te foty mam ogromną ochotę bez żartu spuścić się na twoją życiową partnerkę :orgazm:

czarnykun

2017-10-23, 01:15
Rys psychologiczny? Analiza ludzkiego rozumu i bawienie się w psychiatre online? Skrajniej sie chyba nie dało odebrać przyj***nia się do jednej cechy. Napisałem, że według mnie jesteś narcyzem i to po swojemu uargumentowałem a nie robiłem żadnych prześwietleń całej twojej osoby.Nadal nie odpowiedziałeś co wnosiły do tematu rzeczy o których wspomniałem w pierwszym poście, nadal wplatasz jakieś super śmieszne smaczki o trafianiu w punkty G, oczywiście uprzednio zwracając się do mnie per dziecko drogie. Masz wyj***ne i jesteś w ch*j zdystansowany, ale tylko na mój wpis zareagowałeś bluzgami, więc nie wiem jakie inne domysły mógłbym wysnuwać. Tyle z mojej strony, konczmy ta ch*jowa dyskusje.

Pozdrawiam, aby dać znać, że się nie obraziłem.

elfis

2017-10-23, 01:41
nie bardzo wiem co twoje fotki robią na tym portalu, może trochę industrialne ale nie są sadystyczne ani erotyczne, na co czekają wielbiciele sadola, zapewne promujesz swoją twórczość , a że mało ciebie na tym portalu to leję na ciebie i twoje obrazki dzieciaku

jenna.jameson

2017-10-23, 02:07
"piękność" ??? Na ja pie**olę... Brzydka i zwyczajna jak wiadro ku*asów. Mijalna na ulicy jak zdeptany pet pod żabką.