18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska armia 2013

Bi...........ek • 2014-02-21, 16:10
Wszyscy, którzy mają zamiar drwić z polskich żołnierzy proszę o nie oglądanie filmiku. Wielu z was, których interesują takie rzeczy zapewne widziało ten filmik. Wstawiam, ponieważ wielu z was myśli, że nasz kraj nie ma dużych możliwości i ma gówno do gadania. Film przedstawia jak większość z was się myli. Mamy 100.000 zawodowych żołnierzy w Polsce. Jako armia posiadamy chyba największe morale na całym świecie ze względu na naszą historię..

Nie wspominam nawet o "GROM". To jedna z najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Są lepsi nawet od "SEALs"

Polska.. Nie jest idealna.. Jest rządzona przez polityków, którzy może nie potrafią, a może nie chcą wyprowadzić nas na prostą. Możecie myśleć, że ludzie którzy służą w wojsku są głupi, ale sam idę do wojska i domyślam się co oni mają w głowach. Obrona ojczyzny, honor, historia, duma.. Nosić polski mundur. Nie długo czeka mnie komisja. Jestem pewien, że będzie kategoria A. Potem to już z górki. :)




Namex

2014-02-22, 18:11
Nasz stan militarny jest tak zajebisty, że rosja by nas rozj***ła w 1 dzień ze sprzętem z 2 wojny światowej . W razie ataku do dyspozycji mamy 13k ludzi którzy byli by gotowi do natychmiastowej reakcji, a dla połowy zawodowych zabrakło by sprzętu. Dziękuje dobranoc

roman1556

2014-02-22, 18:11
@all

Co byście nie mówili misje w Iraku i Afganistanie wyciągnęły polskie wojska z głębokiej du*y. Dzięki tym misjom konieczny był zakup i modernizacja uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy, którego najprawdopodobniej bez utworzenia PKW'ów by nie było.
Do tego dochodzi jakże bezcenne doświadczenie bojowe.

pylaochos

2014-02-22, 18:12
BialyCzlowiek napisał/a:



Nie wspominam nawet o "GROM". To jedna z najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Są lepsi nawet od "SEALs"



A słyszałeś o Formozie? Chyba nie.

Virens

2014-02-22, 18:24
Namex napisał/a:

W razie ataku do dyspozycji mamy 13k ludzi którzy byli by gotowi do natychmiastowej reakcji, a dla połowy zawodowych zabrakło by sprzętu. Dziękuje dobranoc



Dowódca (Obrona Przeciwchemiczna, Ustka) nam mówił, że w razie wybuchu wojny najlepiej jest zwiewać, przeczekać i iść w partyzantkę. Front jest właśnie dla tych 13k ludzi, z których i tak by później pożytku nie było ;-)

Pan_Generał

2014-02-22, 18:29
Ja pie**ole, 90% filmiku przestawia specjalsów. Idź pan w ch*j.

bizzy

2014-02-22, 18:29
100 tyś. z czego połowa pierdzi w stołek.

Plecionkarz

2014-02-22, 18:30
Polska armia to ch*j nie armia. Do wojen się nie nadaje. Co najwyżej jako darmowe wsparcie w żydowskich wojnach z arabami.

H1ghlander

2014-02-22, 18:44
Smutas napisał/a:

Propagandowy filmik jak się patrzy. Ale czym tu się podniecać? Jak taka armia ma obronić kraj, skoro jego obywatele są nieuzbrojeni? Zobacz w takiej Szwajcarii, gdzie każdy dorosły może mieć w domu wojskową broń i ich obrona cywilna ma na terenie kraju przygotowane magazyny z uzbrojeniem. Zobacz np. USA, gdzie ludzie są tak uzbrojeni, że nawet bez armii mogą zadawać duże straty agresorom. A u nas? Butelkami z benzyną chcesz walczyć?


Jest w tym racja, ale imo i tak mam duży szacunek do 'chłopaków", moze zwlaszcza dlatego, ze maja takie środki a ni inne. Chociaz patrząc na tę ich strukturę, tych co 'awansowali' to juz troche masakra... W kazdym razie, imo armia, zawsze potrzebna.

A nasi rządzący to by raczej nie chcieli by spoleczenstwo bylo uzbrojone ;) Bo chyba bysmy ich rozniesli w pył.

Ale co jak co imo GROM wymiata ;)

ghan666

2014-02-22, 18:45
zaczne od ===BYLEM zolnierzem zasadniczej sluzby -ochotnikiem !!! TURBO LATO98!!!!
i powiem Wam ze armia to nie duch , ni morale , to nie historia dziadka z AK....
to k***a sprzet!!!! od kapiszoniaka do bomby A!!! i tu h*j z moralem i historia dziadka skoro starem 266 z kbk akm=em.... hahahaha pewiem jestem ze koles z marines z padem od xboxa obslugujac drona i pijac dietcole, morale ma rowne lub wieksze od Ciebie i twego kbk.... wojen nie wygrywa ulanska fantacja tylko logistyka....
a polandia -tak k***a z malej litery- guwno ma bo w dupie jest.... czolgi nam k***a dali niemcy!!! f-k***a-16 dal wujek k***a SAM....
...honor...ojczyzna? -czolgi nam niemcy dali!!!!!...bo maja dosc walczenia z kawaleria!!!
Sojusznicy???? uczcie sie k***a historii gimbusy,, historii polskich sojuszy!!!!
HANBA!!! polski zolnierz ginie za inny kraj narod , a precyzyjnie za inne niejasne interesy , za rope!, ...................za k***a zniesienie vis do usa............tak za rope wuja sama i za mzonke o wakacjach w disneylandzie ......
HANBA!!!

BLuE.

2014-02-22, 18:45
BialyCzlowiek@ Jak ci ręki albo nogi nie urwało to innej jak A nie dostaniesz, sam niedawno miałem komisje to coś tam wiem :D Co do kariery w WP to się puknij w głowę i nie wierz w filmiki których się naoglądałeś w sieci albo zobaczysz na WKU, propaganda i śmiech na sali. Cały nasz sprzęt jest w stanie tragicznym i z tego co wiem od jednego żołnierza amrerykanie po prostu śmieją się z nas. A jak myślisz że "a pójdę do woja i git po 15 latach emeryturka" to się nie zdziw że nie dostaniesz kontraktu po 13 latach służby.
Sam chciałem iść na WSO we Wrocławiu albo WAT, ale po dogłębnym info zrezygnowałem i się cieszę.

H1ghlander

2014-02-22, 18:47
ghan666 napisał/a:

...


Nie odnosząc siędo treści posta, napiszę tylko, że Twój język polski to też hańba...

A ogolnie imo nie ma juz co sie pchać do wojska, bo imo juz nie da sie zrobic tam kariery jesli nie ma się 'pleców' i ktoś ne pomoże awansować.

BrainSeeker

2014-02-22, 19:09
Namex napisał/a:

Nasz stan militarny jest tak zajebisty, że rosja by nas rozj***ła w 1 dzień ze sprzętem z 2 wojny światowej . W razie ataku do dyspozycji mamy 13k ludzi którzy byli by gotowi do natychmiastowej reakcji, a dla połowy zawodowych zabrakło by sprzętu. Dziękuje dobranoc

Putin może rozj***ć całą europę jednym przyciskiem/rozkazem/podpisem ch*j wie jak to działa, w czasie zimnej wojny Rosja wygrała wyścig na moc bomb atomowych (wtedy najmocniejsza miała jakieś 50MT, aż strach pomyśleć ile mają teraz...)


PS dla nie wtajemniczonych, 50MT może wam się wydawać w ch*j małe, w końcu to tylko 50, tyle zł to na paliwo idzie w tydzień itd, ale te bombki co się nimi hamburgery popisały kiedy Japonia się już i tak miała poddać podczas II WŚ miały moc 10-15 kiloton, więc to 50 megaton najprawdopodobniej swoim pierdem zmiotłyby te wyspy lepiej niż tsunami :)

POW667

2014-02-22, 19:24
Cytat:

Nie wspominam nawet o "GROM". To jedna z najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Są lepsi nawet od "SEALs"



Skąd to stwierdzenie? Odbyły się jakieś mistrzostwa świata jednostek specjalnych, o których nie wiem, że wyciągasz taki wniosek?
I tak btw, od którego teamu sealsów są lepsi (bo jest ich 9)? ;)

303

2014-02-22, 19:33
Dopiero tu był film jakim to sprzętem śmigają i że buty to sami sobie kupują bo im dają jakieś gówno made in china z bazaru, to że grom ma sprzęt nic nie zmienia, polska armia jest mniej liczna niż przed 2WŚ, jeden mój znajomy a raczej z widzenia to na zasadniczej służbie nie wystrzelił nawet jednego naboju to po ch*j tam był?

Rewolucjonista

2014-02-22, 19:34
Smutas napisał/a:

Propagandowy filmik jak się patrzy. Ale czym tu się podniecać? Jak taka armia ma obronić kraj, skoro jego obywatele są nieuzbrojeni? Zobacz w takiej Szwajcarii, gdzie każdy dorosły może mieć w domu wojskową broń i ich obrona cywilna ma na terenie kraju przygotowane magazyny z uzbrojeniem. Zobacz np. USA, gdzie ludzie są tak uzbrojeni, że nawet bez armii mogą zadawać duże straty agresorom. A u nas? Butelkami z benzyną chcesz walczyć?




Matole , a widzisz ile w tych państwach ginie dzieci przez uzbrojone dzieci? Chciałbyś aby któregoś dnia jakiś dzieciak rozj***ł twoje dziecko ? Nie potrzebna ci broń , masz pakt NATO i wojsko od obrony państwa . Gimbusie włącz myślenie.