18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika

~LegendarnyZiom • 2013-08-08, 14:50
Przy użyciu włóczni. Akcja od 0:30. :-)


Seboolek

2013-08-09, 01:22
O k***a ile tutaj mysliwych jest :) Wszyscy wiedzą jak sie poluje na zwierzynę i że to na filmiku to nie polowanie. k***a, co wy wiecie o tych rzeczach. Myslicie że polowanie sprowadza się tylko do szukania tropów? To jest po prostu zwykła pułapka, jedne sie kładzie na ziemi i daje troche żarcia, zwierzątko wchodzi i bum, zdycha. To samo tutaj, zastawiona pułapka, dzik upolowany. Jak was to tak boli to sp***alac stąd.
Polowanie to polowanie, liczy się zdobycz. Snajper jak upie**oli komus pół czaszki z kilkuset metrów to tez sk***ysyn? Pomyślcie troche a nie pie**olicie takie farmazony.

Pizkes

2013-08-09, 02:10
peaceBro napisał/a:

ja pie**ole , ale sie spinacie. Zabił humanitarnie, tak zabijaliśmy przez tysiące lat. Jeżeli ścierwo pójdzie na mięso to git, jeżeli zrobił to dla zabawy/filmu tu ku*as z niego



Ty w ogóle wiesz, co to znaczy humanitarnie? Odnoszę wrażenie, że nie, tępaku. To, że zabijaliśmy tak przez tysiące lat nie czyni tego sposobu humanitarnym.

Humanitarnie, to znaczy mając na uwadze drugą istotę. Bacząc na jej prawa, wolności, godność, uczucia[...] starając się zaoszczędzić niepotrzebnych cierpień.

Xs...........33

2013-08-09, 02:11
Piękny rzut ... :krawaciarz:

czaki257

2013-08-09, 02:28
Ostatnio dzik mi wbiegł w bok auta. Także dobrze tak ch*jowi. Dziki to k***y. Pozdrawiam.

Kingstonek

2013-08-09, 05:52
"Cara_Al_Sol
Wielcy k***a, humaniści... Tak się polowało kiedyś, nim wymyślono nowoczesne narzędzia
Obierał ktoś kiedyś kurczaka? Albo zabił gęś? Nie?
Jak Wam prawdziwy głód zajrzy w dupę - też będziecie latać po lesie za dzikiem.
Dziczyzna jest pyszna - jeśli kucharz dobry
Piwko za film!"
Faktyczne głód zajrzał mu w dupe jak ch*j , GoPro na tym pie**olonym badylu i kamerka itp .

Voidereles

2013-08-09, 09:53
"Cara_Al_Sol
Wielcy k***a, humaniści... Tak się polowało kiedyś, nim wymyślono nowoczesne narzędzia
Obierał ktoś kiedyś kurczaka? Albo zabił gęś? Nie?
Jak Wam prawdziwy głód zajrzy w dupę - też będziecie latać po lesie za dzikiem.
Dziczyzna jest pyszna - jeśli kucharz dobry
Piwko za film!"

A ja się zgadzam :) Tak trochę z innej beczki, ja kiedyś zabijałem z wujkiem króliki jak miałem jakieś 7 lat, a sam jednego hodowałem bardzo długo :P Trochę mi go żal było, ale jak mama zrobiła z niego kotlety to mmmm palce lizać :] Najlepsze mięso jakie jadłem, (ogólnie swojskie jest najlepsze) choć zbyt wielu rodzajów nie próbowałem.

Wracając do tematu, dziki to ch*je. Latają po plażach i promenadach w Świnoujściu, a drugi powód to taki że nikt nie ubiera w WoW'ie ubranek które mają na końcu napisane "of Boar" :D

Aragon1988

2013-08-10, 00:36
Z tego co wiem myśliwy kłaść powinien zwierze pierwszym strzałem/rzutem i to tak by nie cierpiało.