18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika

~LegendarnyZiom • 2013-08-08, 14:50
Przy użyciu włóczni. Akcja od 0:30. :-)


Machol

2013-08-08, 17:21
pie**olona amatorszczyzna... Jeszcze się tym chwalić na necie, k***a.
Widzicie jak jebnął drugą włócznią i nie trafił? Potem cięcie i nagle tadam! Dzik ma włócznie akurat w ranie. Ta ciota zeszła do niego, wbiła włócznie gdzie powinna trafić i zaczęła znów nagrywać.
Widać na początku, że ma jeszcze broń palną. Mógłby chociaż jebnąć na dobicie, jak chciał się pobawić włócznią a mu nie wyszło.

A tym co każą wracać na kwejka salutuję trzecim palcem, informując że tam nie bywam, jeżeli ktoś chciałby mnie też tam skierować.

Mantuanuliupu

2013-08-08, 17:34
Gość zrobił to humanitarnie... zawsze mógł spuścić 4 granaty.

Onyx1

2013-08-08, 17:42
Wchodzę na sadistica, patrze - polowanie na dzika - oglądam i potem czytam te wasze pedalskie komentarze i nie moge uwierzyć w to co widzę. To jest wasze sp***olone dziecięce podejście - 'biedne zwierzątka". Tak się k***a pozyskuje dzikie mięso. Założę się, że wataha wilków zabiła by tego dzika podając mu zastrzyk trucizny... Nie! rozj***ły by go na drobiazgi.

witmac

2013-08-08, 17:42
Kwiczał jak zarzynana świnia! :mrgreen:

Templariusz Mariusz

2013-08-08, 17:48
To jest nie fair. Jak nie umiesz zaj***ć dzika dzidą w taki sposób aby nie cierpiał za bardzo, to tego nie rób. Od czego karabin/kusza myśliwska? Autorowi filmiku murzyńska dzida w zadek x 20.

kamysie2misie

2013-08-08, 18:07
I bardzo dobry material, rodem ze starego sadistica zanim przypaletala sie tu dzieciarnia z kwejka i zaczela umieszczac gowniane materialy typu moj ojciec troll albo kawaly wymyslone na kiblu, ktore nie nadaja sie nawet do familiady. Daja sobie nawzajem piwka za te syfy zasmiecajac glowna gownami. Kiedys praktycznie kazdy material z wyjatkami bedacy na glownej byl godny uwagi, a teraz na odwrot. Nie podoba sie jak wyje pastowany kaban to won na kwejka i ogladajcie sobie smieszne koty albo czytajcie slit historie o klaszczacym autobusie.

Zgon14

2013-08-08, 18:19
Wszyscy strzelają foszki, że dziki zwabił rzarciem. Bo tak naprawde taka jest przynęta na dziki i tak się robi. Nie używa się żadnych chrząkaczy bo to gówno daje. A do rzarcia świnia przyjdzie szybciej.

Tco

2013-08-08, 18:21
Wieszkosc z Was to zwykle popie**olki, ktore o zyciu pojecia nie maja.Siedza wiekszosc zycia przed komputerkiem, na mamusinym garnuszku.Co Wy na tej stronie robicie leszcze, zyciowe kaleki, skoro juz takie cos niszczy Wasz swiatopoglad !!?? Pojecia nie macie ile pracy trzeba wlozyc w to zeby zwabic zwierzyne w jedno miejsce i do tego z tak malego dystansu niezauwazony ta zwierzyne zabic.Wiedzieliscie moze o tym , ze koles ktory jest na filmie prawdopodobnie naprawde dlugo scisle trzymal sie specjalnej diety ??! Zeby przestac smierdziec jak czlowiek i przestac pocic sie smrodem czlowieka ?!
Dla was wszystko jest proste do zrobienia, i wszystko jest godne potepienia. Ale kim wy jestescie zeby osadzac innych?, powiem wam kim, jestescie. Ofiarami systemu, kalekami zyjacymi w wyimaginowanym swiecie ktory multimedia przedstawiaja jako realny, a wy wniego uwierzyliscie . Gdyby wam przyszlo przetrwac miesiac czasu, bez waszych supermarketow, pradu, ognia i biezacej wody, to k***a 90% z was juz po 2 dniach powiesila by sie na sznuruwkach na pierwszym lepszym drzewie.Nasz dziadkowie za takich jak wy nie walczyli.

Klapu

2013-08-08, 18:38
Odchodząc trochę od hejtowania na chómanistów i myśliwych, powiem wam coś. Jesteście durnie. Tam nie ma żadnej włóczni. To oszczepy.
A coś takiego jak dzida nie istnieje jako broń. To w sumie tylko puste słowo, nieuznawane i nieużywane nigdzie poza podwórkiem z kolegami.

pak88

2013-08-08, 19:11
Drze to papę jak dzika świnia

HatakeIV

2013-08-08, 19:32
pie**olicie głupoty, byliście w takiej miejscowości jak Krynica Morska? ja tam byłem na wakacje i o ile dobrze wiem tam wręcz plaga jest dzików i miejscowi za nimi także nie przepadają tylko ludzie z miast którzy nigdy nie widzieli dzikiej świni mają atrakcje.

jedrzej152

2013-08-08, 19:51
k***a mam wrażenie, że przebywa tu gimbaza, wielce j***ne sadole...

Toljanos

2013-08-08, 20:18
Chciałem tylko napisać że myśliwi którzy strzelają do zwierzyny także ją "nęcą"
Sypią kukurydze i dopiero wchodzą na ambone

Mykolla

2013-08-08, 20:52
Poczytałem trochę was i powiem jedno, to jest sadistic, a nie jakieś pie**olenie. Jęczenie dzika was wzrusza? Że umarł ciężką śmiercią? Ojej, to źle. Dwie kamery? Świetny pomysł , ciekawe siedzisko na drzewie. Ładna skóra będzie wisieć na ścianie .

dram09

2013-08-08, 21:10
Spadła z nieba dzida w dzika, poj***ny ni ucika. Na sadolu płaczą dzieci, zaj***ni filareci. :D