18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika

~LegendarnyZiom • 2013-08-08, 14:50
Przy użyciu włóczni. Akcja od 0:30. :-)


Dziki93

2013-08-08, 21:32
Ci co znają się w temacie to dzik już nie żył jak się szamotał. To że on się tak chaotycznie rzucał to skurcze mięśni mózg był martwy to tyle w temacie

Bartors

2013-08-08, 21:41
Powiem tak, nie chodzi mi o dzika czy o to że się męczył, chociaż powinien był mu ulżyć, to i mięsko lepsze. Chodzi mi o to że takie rzucanie oszczepem z góry to gówno. Rozumiem zapędzić się na dzika z włócznią w dawnym stylu i wbić mu ją w oko z odległości metra, wtedy trzeba mieć jaja, czy chociażby rzucić poziomo gdzie ten dzik może cię wywęszyć/zwiać albo rozpie**olić bebechy, ale tak z góry to żadna chwała.

krzysiek0909

2013-08-08, 21:52
Trzeba kolesia podać na kolegium. Jak tak można się znęcać nad zwierzątkami. Mógł tego dzika od razu dobić, a tak zwierzę konało w męczarniach.

SoNyCS

2013-08-08, 21:54
Dobrze, że przynajmniej czarne B|

panmorda

2013-08-08, 22:01
zajebisty filmik!!! Ehhh chciałoby sie z takimi myśliwymi co nie chłopaki ? :D trza kasiurke mieć i pozwolenia... Ale film piersza klasa... żona by się obraziła na tydzień za takie coś, ale dla swoich to arcydzieło!

OffSystem

2013-08-08, 22:09
Sk***ysyństwo, to sk***ysyństwo, nieważne czy na Sadisticu, Pudelku czy Gościu Niedzielnym. Kłusownictwo jest nielegalne a poza tym jest sk***ieniem gatunku ludzkiego. W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby zapie**alania po lesie w oszczepem i własnoręcznego mordowania zwierząt. Chcesz mięso - idziesz do sklepu, a nie że k***a wlezie psiku*as na drabinkę, zwabi zwierzaka pod siebie żarciem i zaszlachtuje. Oby sk***iela zaj***ło podczas obiadu... Jak czytam tych wielkich troglodyckich cwaniaków broniących takie bestialstwo tracę wiarę w ludzi pomimo, tego, że staram się być humanistą.

dawid21177

2013-08-08, 22:13
Szacun dla myśliwego bo skutecznie trafił :D

Ciekawych różnych odmian polowania odsyłam do youtube z hasłem "bowhunting" (niestety w Polsce zabronionym, ale nie u naszych południowych sąsiadów)

I dodatek do hejterów:

Weźcie k***a taką dzidę i spróbujcie celnie trafić w cokolwiek a potem komentujcie.




Mantuanuliupu

2013-08-08, 22:21
dawid21177 napisał/a:



Weźcie k***a taką dzidę i spróbujcie celnie trafić w cokolwiek a potem komentujcie.


Celnie rzucić i trafić, to może być problem, ale celnie spuścić w pionie... raczej niewielki.

Poza tym, ch*j wie za którym razem mu się to udało.

Fiszu92

2013-08-08, 22:33
Az mi sie kawal przypomnial. :krejzi:

Facet pzyjechał do lasu na polowanie i idzie do leśniczego po pozwolenie. Leśniczy bierze go na stronę i mówi:
-Wie pan co, tu już nie ma na co polować... zające pozdychały, lisy też pozdychały bo nie miały co jeść... Ale mogę panu dać pozwolenie na cygana.
-Na "cygana"??
-No tak, na cygana.
-No dobra, to wezmę - Facet wziął, idzie sobie, nagle patrzy, a koło śmietnika przechodzi cygan. Wyjął strzelbę i go zastrzelił. Natychmiast zjawia się policja. Facet zdziwiony wyjmuje papier:
-Wszystko jest w porządku panowie, ja mam tutaj pozwolenie!
-k***aaa, panie, ale przy pasniku?!

chujciwcycki

2013-08-08, 22:50
Nie ma to jak karkówka z dzika pie**olnięta na grilla. Niebo w gębie.

niwet

2013-08-08, 23:06
teraz mieć pretensje do każdego drapieżnika o to jak poluje, człowiek nie ma ani pazurów, ani szponów, nie ma też kłów i mocnej szczęki, poluje jak potrafi. Ryzykuje dużo, to wy macie pretensje ze nie zabił go z saltem i, że dzida poleci prosto między oczy, takie pie**olenie zamiast sie zastanowić na czym to polega, człowiek ma mózg, a jak wam kiedys przyjdzie zapolować, to zrozumiecie, że bez odpowiedniego sprzętu, lepiej z poziomu dzika na dzika nie polować. To tak jakby wymagać, żeby na niedźwiedzia poszedł z nożem i walczył cios za cios. po to mamy mózg żeby kombinować.

kolejne zjeby mówiące o tym jak to BIEDNA ŚWINKA, z pewnością teraz Tato Dzik nie wróci na kolacje a cała rodzina czeka aż wróci z polowania, póxniej pogrzeb, a skąd niby weźmiemy pieniądze na pogrzeb skoro lasy państwowe nie są w żadnym stopniu socjalne a my (dziki) nie płacimy podatków. :( Ci ludzie o niczym nie myślą.

mare30ks

2013-08-08, 23:21
Cara_Al_Sol napisał/a:

trebal,
Wiecie co jest najdziwniejsze? Ludziska lubią patrzeć na płonących ciapatych, rozerwanych na strzępy przechodniów czy strzelanie do ptaków. A jak pojawia się film z typem, który zdobywa jedzenie starą jak świat metodą - odzywa się w nich 'humanitaryzm'. Dziwne.
Miłego dnia, wrażliwcy ;) !

tak bo ciapaci sa dla mnie mniej warci niz zwierzeta, sa gdzies na poziomie komara czy innej stonki, to szkodniki

Pizkes

2013-08-08, 23:40
To wszystkich tych bezmózgich ch*jów, którzy pie**olą coś typu: "sp***alać żreć trawę, obrońcy zwierząt". Czy ty ch*ju, jeden z drugim, nie rozumiesz, że tu chodzi i niepotrzebne cierpienie zwierzaka i do tego debilizm "myśliwego"? Po co zwierze ma cierpieć, jak można zabić je szybko i prawie bezboleśnie? Nie, lepiej żeby zwierze zwijało się w konwulsjach i wykrwawiało powoli.

Banda tępych ch*jów i nic więcej.

peaceBro

2013-08-08, 23:52
ja pie**ole , ale sie spinacie. Zabił humanitarnie, tak zabijaliśmy przez tysiące lat. Jeżeli ścierwo pójdzie na mięso to git, jeżeli zrobił to dla zabawy/filmu tu ku*as z niego

kials

2013-08-09, 01:01
Gdzie k***a dzidą pie**olnięci czy co? To nie jest k***a średniowiecze, teraz sie z broni myśliwskiej zwierzakowi kule w łęb a nie rzuca go dzidą niech sie k***a męczy i miota. Obrońcą praw zwierząt nie jestem co muchy broni ale wk***ia mnie bezsensowne męczenie zwierząt.