18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak vs Polak

castagir • 2018-11-19, 20:24
Nie jestem autorem tylko podj***łem z innej strony.
Wstawiam dlatego, że jest to trafne porównanie dwóch rodzajów obywateli naszego kraju i chciałbym, aby tego typu materiały rozłaziły się po internecie - być może to niektórym nieco rozświetli mózgownice.

Kriski

2018-11-19, 20:27
Tylko dlaczego na emigrację zarobkową decydują się w większości takie sebixy?

jakubczyk1985

2018-11-19, 20:30
500+ to największa głupota jaką pis popełnił

aaaaaaaaaaaaaa

2018-11-19, 20:33
Czy ten co to stworzył rozumie pojęcie "dochód netto"??

TB303

2018-11-19, 20:34
jakubczyk1985 napisał/a:

500+ to największa głupota jaką pis popełnił


Gospodarczo oczywiście jest to głupi pomysł. Ale populistycznie(z czego słynie PiS) to był strzał w 10.

castagir

2018-11-19, 20:35
Kriski napisał/a:

Tylko dlaczego na emigrację zarobkową decydują się w większości takie sebixy?


Jeździłem kilka razy za granicę do pracy wraz z narzeczoną oraz oddzielnie. W tym roku byliśmy w Holandii - kraju do którego szczególnie ciągnie polska patologia i powiem szczerze, że obawialiśmy się, że Polonia w tym kraju to głównie takie Sebki i Karyny. Na szczęście pozytywnie się rozczarowaliśmy.
Większość Polaków jakich tam poznałem to porządni ludzie, którzy byli zmuszeni wyjechać tam za pieniędzmi.

Loaloa

2018-11-19, 20:36
@TB303
Właśnie dlatego wasz k***idołek populizmem stoi, a gospodarka to dla większości beneficjentów pisiego rozdawnictwa jest czarna magia.

Budrys2000

2018-11-19, 20:39
k***a, teraz magistrem jest każdy

i jeszcze te studia podyplomowe, he he he, pewnie jeszcze z politologii w prywatnej szkole biznesu w Częstochowie

mygyry

2018-11-19, 20:41
Wiecie co jest najzabawniejsze w komentach? pie**olicie o 500+ i że trzeba wyjeżdżać a pomijacie, że w krajach do których Polacy jeżdżą dodatki na dzieci są w ch*j większe niż te 500zł.
PiS populistycznie dał 500zł na dzieci, PO populistycznie napuściło polaków jeden na drugiego, żeby się o ten utopijny datek żarło, banda idiotów.

castagir

2018-11-19, 20:42
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że w ciągu kilku minut mój temat skomentuje aż tylu beneficjentów :lol:
Wytrzyjcie tylko monitory i klawiatury :chomik:

freddy.krueger

2018-11-19, 20:46
3000 netto za magistra i studia podyplomowe hahahah to ja mam 3500 za zawodówkę :P (ukończone mam też technikum żeby nie było )

hfbnmiuytp

2018-11-19, 21:22
Co to za lewackie pie**olenie? Podj***łeś to z fb Antify?

Teraz tak na serio, jaki % społeczeństwa stanowią ludzie w których osobie ziściły się wszystkie cechy wymienionego Sebastiana? Po drugie, jeżeli w twoim towarzystwie takich ludzi się szanuje i "docenia" to może sam jesteś rzeczonym Sebastianem?

Iiiiiiii oczywiście tak samo w drugą stronę. Takich Pawlaczy jest też tylko promil, więc teraz wytłumaczmy sobie jaki trik tutaj zastosowałeś. Zamiast odnieść się do całości wykresu obrazującego przekrój społeczny, jak typowy cwaniaczek wywołałeś dyskusję na temat dwóch skrajnych stanowiących najmniejszą jego część przypadków.

Więc umyślnie zignorowałeś to co wszystko w środku, czyli ludzi z miksem wymienionych cech obu rzeczonych osobników, Sebastiana i Pawlacza. A takich ludzi spotykamy najczęściej na swojej drodze życiowej, i bynajmniej nie są oni jakimś odpadem społecznym, są normalnym ludźmi do których można mieć mniejszą lub większą sympatię.

Podsumowując,
Sebastian z obrazka to debil,
Pawlacz to również debil, ma odsłoniętą szyję pomimo posiadania szalika,
Ty jesteś debilem, bo... bo tak.

PhantomMask

2018-11-19, 21:30
freddy.krueger napisał/a:

3000 netto za magistra i studia podyplomowe hahahah to ja mam 3500 za zawodówkę :P (ukończone mam też technikum żeby nie było )


Ale 3000 to jest przeciętny zarobek w przeciętnej fabryce czy magazynie po okresie próbnym. ;-) Porównanie totalnie z dupy wyciągnięte.

LaChupacabra

2018-11-19, 22:16
500+ jak najbardziej, ale model np. holenderski: 1-szy gówniak 300, drugi 250, trzeci 200, a nie perpetum mobile, w nieskończoność tyle samo. Po drugie: im dziecko starszy tym więcej potrzeb więc można dołożyć po 50pln, 40pln itd., ale nie za dużo żeby była motywacja do samodzielnych akcji, dorywczej pracy itp.
PS Żeby nie było, że jestem beneficjentem bo oprócz zasiłków to muszę zapie**alać jeszcze w fabryce żeby mieć się w co ubrać, zjeść i na siłkę ;)

ziajos

2018-11-19, 22:39
k***a! Myślałem że debilami są użytkownicy kwejka, demotywatorów czy nawet jbzdy... Ale stwierdzam że tutaj większość jest debilami i nieudacznikami.

Możesz mieć tytuł magistra ch*jowej uczelni, i dyplom z pierdzenia w stołek, a to nie gwarantuje ci zarobków. Od 2 lat jest 500+ i ciągle czytamy o "robieniu dzieci żeby żyć z zasiłku". No ale k***o bez mózgu wcześniej nie istniał MOPS i nie było zasiłków?!
No chyba że wiecie teraz o zasiłkach, bo wasi starzy dopiero teraz na was kasę zaczęli brać,
Zapie**alasz za najniższą krajową - bez względu czy jesteś Sebixem czy magistrem - to nie ma znaczenia! Jesteś nieudacznikiem i przegrywem. Mam nadzieję że razem z twoją lafiryndą umrzecie z głodu - zanim zaczniecie się rozmnażać.