18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak vs Polak

castagir • 2018-11-19, 20:24
Nie jestem autorem tylko podj***łem z innej strony.
Wstawiam dlatego, że jest to trafne porównanie dwóch rodzajów obywateli naszego kraju i chciałbym, aby tego typu materiały rozłaziły się po internecie - być może to niektórym nieco rozświetli mózgownice.

devonisch

2018-11-20, 08:23
@mygyry przecież 2/3 tutaj nawet nie r*cha.....

kamuha

2018-11-20, 08:37
Loaloa napisał/a:

@TB303
Właśnie dlatego wasz k***idołek populizmem stoi, a gospodarka to dla większości beneficjentów pisiego rozdawnictwa jest czarna magia.



Mowi Hans do zydow. Zorganizujemy dzisiaj zawody. Widzicie ten komin? Kto w ciagu minuty na niego wbiegnie, zostanie Niemcem.
START- tabun zydow biegnie, trzech wysunelo sie na prowadzenie, wskoczyli na komin, idą leb w leb. Sa juz prawie na gorze i tylko upadem moze im odebrac wygraną. Nagle dwoch slabnie, wyciagaja wiec do pierwszego rece i jeden mowi:
-Bracie... pomoz nam!
Na co ten na gorze:
-Won żydzi!!!

j-...........s1

2018-11-20, 09:23
sanctusdiavolos napisał/a:


Na marginesie mówiąc, ja się tam rozmnażać nie zamierzam. Jeśli moje gówniaki miałyby się wychowywać na jednym podwórku z gówniakami userów tego forum, to pie**olę, oszczędzę im psychicznego cierpienia i nieustannej konfrontacji z głupotą, chamstwem, prostactwem i sk***ysyństwem. :-> Wystarczy jak ja się męczę czytając bóldupiących sebiksów i telepiące się sfrustrowane dzieci neostrady, niepotrafiące wysrać kilku zdań bez napie**alania inwektywami. Pińcet złotych nie jest warte weltschmerzu który przeżywać będzie niewinna duszyczka sprowadzona na ten świat.



Najmądrzejszy komentarz w całej dyskusji.
Paweł nie jest lepszy od Sebixa.
Kredyt? Dziecko? Z pracą za 3k?
Nieodpowiedzialny kretyn.

Taz

2018-11-20, 09:35
Szczerze mówiąc, to ten po prawej, nie dość ze wyglada jak cwe* z sojowym makjato i jarmuzowym ciasteczkiem, to jest jeszcze kretynem.
Po 1. Jeśli ma JDG i zarabia na czysto mniej niz dozorca na osiedlu, to jest dupa nie biznesman
2. Jeśli przy zarobkach mniejszych niz dozorca na osiedlu dostał kredyt na mieszkanie - to żyjemy w innej bajce...
3. Jeśli przy takich zarobkach zrobił dzieciaka - jest idiota :D

Generalnie ten obrazek jest mega z dupy. Zdupość lewej strony juz kilkukrotnie została na gorze wykazana.
A ja Wam dla przykładu powiem, ze jeśli dostał kredyt, to musiał bankowo byc w zupełnie innej sytuacji finansowej ;)
Ja mając 3.5k do reki (+ trzynastka, mundurówka, nagrody), wynajmuje mieszkanie mając z niego drugie tyle, czyli przyjmijmy ze 7 - kredyt chciałem wziąć na dom, to mi bank powiedział ze mogę wziąć uwaga - 80 tys złotych. :mrgreen: :lol: wiec juz to widzę jak jakiś Paweł na JDG (a banki na JDG bardzo słabo patrzą) ma kredyt 1200 miesięcznie przy zarobkach do reki 1700zl i dzieciakiem... :D

Quareatures

2018-11-20, 10:51
@mygyry w niezłej bajce żyjesz z myślą, że utrzymasz 5 dzieci plus żonę za +2000zł. Czas wypełznąć spod kamienia i otworzyć oczka.

j-...........s1

2018-11-20, 11:14
Rosolsky napisał/a:

Zdupość lewej strony juz kilkukrotnie została na gorze wykazana.



Nie jestem w stanie pojąć postrzegania na tym forum podziału lewica/prawica.

Tak to z grubsza wygląda:


Tak wygląda to tutaj:

batons0

2018-11-20, 11:36
Widzę tutaj sami zarobkowicze. Paweł jak zarabia 3k mając firmę to już musi być p*zdą no bo przecież jak masz DG to masz zarobki minimum 20K które oczywiście otrzymujesz bezwarunkowo zaraz po zarejestrowaniu działalności. Infantylne.

gabriel0

2018-11-20, 12:04
mygyry napisał/a:

Zróbcie PiSwcom na złość i napie**olcie tyle dzieci, żebym im 500+ budżet rozpie**oliło, będziecie zarabiać lepiej od seby z obrazka i leżeć do góry ch*jem resztę życia ;-)



Problem w tym że trzeba się potem tych dzieciaków pozbyć, bo każde jedno będzie wymagało więcej niż 500zł miesięcznie.
Ale plan dobry.

skin88

2018-11-20, 12:36
Tak czytam i czytam, i w sumie temat prawie się wyczerpał, jestem ojcem dwójki dzieci, 5 i 3 łata, z góry uprzedzam, iż nie jestem beneficjentem programu 500+, powiem tak, posiadane dziecka to zajebiście wyczerpującą sprawa, aż k***a żal czytać tych debili, którym wydaje się, że ktokolwiek byłby aż takim idiotą, żeby zrobić dzieciaka czy dzieci dla tych k***a śmiesznych groszy, poprostu k***a jełopy do potęgi, gorzej niż dindu nuffiny, cała ciąża, co chwilę do ginekologa przez 9 miechów, cały czas stres, poród po 12 h, wyprawka, koszt około 2000-3000 tyś złotych, mówimy tu o przeciętnej wyprawce, sam byle gówniany wózek kosztuje 1000-1500 zł, milion badań, szczepień, wstawianie w nocy co 3 h przez 6-12 miesięcy, potem co kilka h ale i tak aż do jakiegoś 2-3 roku życia, a to zachoruje a to się przeziębi, zapieprzaj do lekarza przy każdym poerdnięciu, niech będzie niedziela 2-3 w nocy, wstawaj, zapie**alaj do szpitala bo młody ubzdurał Sobieskiego, że ma coś w uchu, całe życie przewraca się do góry nogami, koniec imprez, baletów, wyjazdów we dwoje nad może czy ch*j wie gdzie, koniec leniwej niedzieli, z r*chaniem trzeba czekać aż gnojki pójdą spać albo chować się po kątach czy klepać niemca w chełm, fajne coupe wymieniasz na jakieś zj***ne kombi, w środku wszystko upie**olone od mleka, picia i ch*j wie czego, osrsne pampersy, nawet odćiśnięte palce z gówna na ścianie, i wiele wiele wiele innych tego typu sytuacji i tak k***a cały czas, 24/h 7/7, więc niech teraz te wszystkie j***ne tępaki, niech się k***a zastanowią tak na chłopski rozum, co to jest k***a te śmieszne k***a 500 zł przy tym k***a wszystkim, uprzedzam, nie chwale się ani nie żale, rodzicielstwo daję wiele szczęścia i satysfakcji ale także i tego co wyżej wymieniłem, dodam na koniec, że średnio od poczęcia dziecka do ukończenia przez nie pełnoletniości, musimy wydać około 200 000 zł, czyli dwójka daje nam 400 000 a 500+ to zaledwie 1/4 tej kwoty, są pomocne te pieniądze, można dziecia lepiej obkupić na zimę, wysłać na ferie, dać kieszonkowe czy kupić droższy prezent na gwiazdkę, i to tyle, dodam, że dla przykładu w niemczech, na pierwsze i drugie dziecko dostaje się po 180€ na 3 i 4 200, bez względu na zarobki do 24 roku życia jeśli się uczy, czyli na dwójkę jest około 1600 zł w przeliczeniu miesięcznie, do tego są 4 klasy podatkowe, 1 i najwyższą płaci kawaler, 2 niższą płaci żonaty, 3 i 4 płaci żonaty, dzieciaty czyli najniższe, aby zobrazować o czym mówię, przykład : Pan kawaler z klasą podatkową nr. 1 mając umowę o pracę na 1800 euro brutto, na konto dostanie około 1300 euro, pan dzieciaty, żonaty mając umowę o pracę na kwotę 1800 euro brutto, dostanie na konto około 1700 euro, k***a, ale to by był dopiero ból dupy jak by u nas takie klasy podatkowe wprowadzić, masowo by dupska pękały a jakie było by pie**olenie, łohohoho, drugi majdan, gołymi rękoma by się pozabijali. :mrgreen:

Tak pie**olą jacy to biedni bo podatki płacą na 500+, a jakby nie 500+ to by k***a każdy po 50 tyś miesięcznie zarabiał, podatki były są i będą, i będą zawsze prawie takie same a na co pójdą, czy na 500+ czy na czyjeś konto na kajmanach to już jeden ch*j, seba z karyna, jeśli nie przepracowali roku, i mają dwójkę dzieci, to może w miesiącu wycisną 1500 zł, jeśli przepracowali rok to może wycisną z 2500, średni koszt kawalerki a gdzie rachunki i reszta, , a nawet oni muszą kupić dzieciakowi jakieś ubrania, jedzenie, pampersy, i ch*j wie co jeszcze, a takich skrajnych przypadków gdzie każdy grosz idzie na wódę, jest bardzo malutko, i w takich rodzinach dzieci długo nie zabawiają,

fieryangel

2018-11-20, 14:38
Spokojnie, w przyszłych wyborach zagłosujecie za PO, to będzie lepiej.
:wyj***ne:

TB303

2018-11-20, 15:13
fieryangel napisał/a:

Spokojnie, w przyszłych wyborach zagłosujecie za PO, to będzie lepiej.
:wyj***ne:


Zabłysnąłeś jak reflektor na słońcu. Cały PiS to ta sama okrągłostołowa banda co PO. Wie to każdy, kto ma chociaż ten przeciętny iloraz inteligencji.

InnyName

2018-11-20, 16:38
Ja mam dość tego gowna. Idę głosować na Korwina.

mygyry

2018-11-20, 16:45
Quareatures napisał/a:

@mygyry w niezłej bajce żyjesz z myślą, że utrzymasz 5 dzieci plus żonę za +2000zł. Czas wypełznąć spod kamienia i otworzyć oczka.


Sarkazm, mówi ci to coś?

R41NM4N

2018-11-20, 18:23
Ale tak serio.
Kto mu dał ten kredyt jak zdolności nie ma przy takich ch*jowych zarobkach?
No i żeby przy zarobku 3000 wjebac się w ratę na 50% przychodu to trzeba być debilem, dobrze że wyjechał. Średnie IQ wzrosło tym sposobem i w Polsce i za granicą .

Po...........no

2018-11-20, 19:27
Wszyscy jesteście niedoj***nymi pajacami, nie urodziłem się wczoraj k***a, pie**oli mnie polityka tego zj***nego państwa, bo żyją tu tacy zj***ni ludzie jak wy!

Jak nie masz swojej firmy to nie masz prawa głosu p*zdo!