18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójne standardy w lesie

Macias17 • 2019-06-21, 02:19
Piotr Najsztub uniewinniony po dwóch latach

W 2017 roku dziennikarz potrącił na pasach 77-latkę. Po trwającym 2 lata procesie został uniewinniony. Na kanapie "Dzień dobry TVN" powiedział: "Czuję spokój".

Starsza pani, która ucierpiała w wypadku została odwieziona do szpitala z rozległymi obrażeniami, miała połamane żebra i kość pokrywy czaszki. Prokuratura oskarżyła Najsztuba o nieumyślne spowodowanie wypadku poprzez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. W wyniku śledztwa okazało się, że tego dnia Najsztub nie miał ważnego prawa jazdy (zostało mu odebrane za zbyt dużą ilość punktów karnych) oraz ważnego przeglądu technicznego auta.

Teraz, po dwóch latach, sąd uznał, że dziennikarz zachował należytą ostrożność. Śledztwo wykazało, że jechał z prędkością 20 km/h.

- Pani wyszła ze szpitala po kilku dniach. Jechałem ok. 20 km/h, padał deszcz, pasy były niedoświetlone, nie miałem szans zahamować - powiedział w TVN.

- Czuję teraz spokój (...) Oczywiście przejechanie kogokolwiek będzie czynnością dla kierowcy, którą będzie się długo pamiętać. Ja odtwarzałem tę sytuację przez kilka następnych miesięcy - dodał.



źródło: o2.pl

Śmieszy mnie uzasadnienie sądu. "Ślectwo" po dwóch latach wykazało że jechał tylko 20 km/h. Więc wszystko ok, bo zachował szczególną ostrożność na przejściu. Czyli co, jakby wyszło że jechał 10 albo 5 km/h i ją potrącił, to już w ogóle spoko, po co ta sprawa w sadzie? Oczywiście nie było mnie tam, ale skoro faktycznie jechał te 20 km/h, to ta 77 letnia babka musiałaby mu wyskoczyć przed maskę niczym łania.

A wy sadole na jaki wyrok liczylibyście od naszych niezawisłych sądów? Za potrącenie na pasach kogokolwiek, nie mając prawa jazdy i ważnego przeglądu?

Strielok1

2019-06-23, 22:47
Niezwyciężony napisał/a:

Mam lepszy pomysł, powieś się śmieciu pie**olony, społeczeństwo będzie ci wdzięczne za wyeliminowanie wadliwych genów z puli genowej
Ja pie**ole, to wam się gówno wylewa uszami że nic mu nie doj***li.
Był sądzony za wykroczenia to mogli mu grzywnę doj***ć najwyżej i dostał maksymalną przewidzianą przez ustawę kwotę.
Łącznie z zadośćuczynieniem dla starej k***y i kosztami chyba ze 20k wypłacił to mało ? Zacietrzewione, małe, j***ne polaczki
A o zakwalifikowaniu zdarzenia jako wykroczenie nie decyduje sąd, tylko policja/prokuratura więc podtrzymuje to co napisałem że jesteście bezmyślnymi kretynami z gównem zamiast mózgów


A argumenty gdzie? Czy tak pie**olisz dla samego pie**olenia?

Niezwyciężony napisał/a:

Mam lepszy pomysł, powieś się śmieciu pie**olony, społeczeństwo będzie ci wdzięczne za wyeliminowanie wadliwych genów z puli genowej
Ja pie**ole, to wam się gówno wylewa uszami że nic mu nie doj***li.
Był sądzony za wykroczenia to mogli mu grzywnę doj***ć najwyżej i dostał maksymalną przewidzianą przez ustawę kwotę.
Łącznie z zadośćuczynieniem dla starej k***y i kosztami chyba ze 20k wypłacił to mało ? Zacietrzewione, małe, j***ne polaczki
A o zakwalifikowaniu zdarzenia jako wykroczenie nie decyduje sąd, tylko policja/prokuratura więc podtrzymuje to co napisałem że jesteście bezmyślnymi kretynami z gównem zamiast mózgów



Kórwa zapomniałem że wakacje się zaczęły i gownazeria nie ma co robić

pankruk

2019-06-23, 23:06
Cóż podwójne standardy. Jedne dla tych wszystkich sk***ysynków z tv, często komunistycznych zbrodniarzy, a drugie dla zwykłych ludzi.

poligon6

2019-06-24, 09:42
Niezwyciężony napisał/a:

Wszystkim kretynom bez mózgu którzy się podniecają niskim wyrokiem, chciał bym zwrócić uwagę że kobiecina spędziła w szpitalu mniej niż 7 dni co sprawia że najszczub był sądzony za wykroczenie a nie przestępstwo.



No prosze jak sprawnie działa medycyna, urazy klatki piersiowej i głowy potrafi wyleczyc w kilka dni. Bo jakby dłużej trzymali w szpitalu to by sie gorąco zrobiło wokół dupy.


Ni...........ny

2019-06-24, 10:32
poligon6 napisał/a:

No prosze jak sprawnie działa medycyna, urazy klatki piersiowej i głowy potrafi wyleczyc w kilka dni. Bo jakby dłużej trzymali w szpitalu to by sie gorąco zrobiło wokół dupy.



Właśnie o tym piszę, pompuje się sztucznie urazy, wymyślając jakieś pęknięcia czaszki, połamane kończyny, a wy to łykacie, na tym polega debilizm który wam wytykam.
Bo gdyby urazy były tak ciężkie jak się wam wmawia to albo by jej nie wypuścili po 2 dniach albo by ją wypuścili ale babuni by się zmarło, żadna z tych dwóch sytuacji nie zaistniała. Wniosek ? Urazy nie były aż tak ciężkie jak wam wmawiają, dajecie się robić w ch*ja jak małe dzieci.

mygyry

2019-06-24, 10:52
poligon6 napisał/a:

No prosze jak sprawnie działa medycyna, urazy klatki piersiowej i głowy potrafi wyleczyc w kilka dni. Bo jakby dłużej trzymali w szpitalu to by sie gorąco zrobiło wokół dupy.



Zarzuty nie mają związku z ilością dni w szpitalu, pisałem już to we wcześniejszym poście.

Macias17

2019-06-24, 11:57
Niezwyciężony napisał/a:

Mam lepszy pomysł, powieś się śmieciu pie**olony, społeczeństwo będzie ci wdzięczne za wyeliminowanie wadliwych genów z puli genowej
Ja pie**ole, to wam się gówno wylewa uszami że nic mu nie doj***li.
Był sądzony za wykroczenia to mogli mu grzywnę doj***ć najwyżej i dostał maksymalną przewidzianą przez ustawę kwotę.
Łącznie z zadośćuczynieniem dla starej k***y i kosztami chyba ze 20k wypłacił to mało ? Zacietrzewione, małe, j***ne polaczki
A o zakwalifikowaniu zdarzenia jako wykroczenie nie decyduje sąd, tylko policja/prokuratura więc podtrzymuje to co napisałem że jesteście bezmyślnymi kretynami z gównem zamiast mózgów



O ja pie**olę lecz się człowieku na nogi, bo na głowę to już za późno

KrwawyEric

2019-06-30, 13:11
j***ny lewacki śmiećio-człowieczek. Za potrącenie kogokolwiek bez ważnego prawa jazdy, mało tego, odebranego za przekroczenie liczby punktów karnych powinni mu dać dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów* i taką karę, żeby już nikt nigdy o tym ŚMIECIU nie usłyszał.