18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod kancelarią Chyżego Ruja

GeorgeHarvey1 • 2024-04-14, 13:34

Wkurzony rolnik

TwójCzarnyPan

2024-04-14, 17:50
Powiedz "Unia", a dzieci na Sadolu się zesrają. Ledwie od cyca oderwane, ale już pie**olą, że unia zła i musi być zniszczona. Czemu? Bo tak wyczytały na jakimś sriterze posła Grzegorza Dałna.

Wojtek76

2024-04-14, 18:06
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



ja nie mogę, pod tym postem piwka daje gimba, tak gimba,
to pokolenie zmanipulowanych tłuków, wgapionych w srajtoka, bo
może unia ostatnio daje d., ale jak jej nie będzie to co,
ruski mir..........debile , weźcie zacznijcie myśleć

i weźcie sie do jakiejś roboty, najlepiej fizycznej,
wtedy , dużo więcej zrozumiecie

Ukasz995

2024-04-14, 18:13
Maxilinexis napisał/a:

Rudego na taczkę załadować i wywieźć na gnój



Swojego starego i stara wywieź już k***a zapomniałeś jak na k***e mordercę brata głosowali debile rolasy 4 i 8 lat temu

T3RMINATOR napisał/a:

Bo Tfusk to niemiecki agent



A jarek morderca brata I 96 osób!!!

smc

2024-04-14, 18:15
Odkąd pamiętam, wszystko co zachodnie było złe.
Nasze było jeszcze gorsze, ale przynajmniej było nasze.
Bracia przyjaciele byli na wschodzie, a nie daleko za oceanem.
RWPG było dobre, a złe EWG chciało nas podbić.
Broniliśmy się za pomocą UW przed drapieżnym NATO.

Tak dobrze nam to szło, że pragniemy wrócić do systemu, w którym czuliśmy się najlepiej.





I to nic, że przekonała do takiego stanu nasze społeczeństwo russka agentura, tym bardziej że to nieprawda i prawie wcale nie padało toówiłem ja Jarząbek trener trzeciej klasy...

lsmlsm

2024-04-14, 18:17
Złodzieje z PiSu nakradli a teraz oderwani od koryta robią takie szopki. Śmieszni jesteście. Utopcie się w tym gnoju.

habiTEK

2024-04-14, 18:20
"Za chwilę odbędzie się tutaj zlot obrońców volksdojcza tyfuska "

jak na razie to widze zlot pisowców

Rolnicy placą KRUS a nie ZUS, znacznie nizszy. mieli czas na protesty. a teraz k***a morda w kubeł i do traktorów za milion
orać glebe.

oiko

2024-04-14, 18:23
Gość z moich stron. Drewno monter rekonstrukcja czy jak on tam na FB się nazywa. Niezły odklejeniec. Większość ma o nim zdanie, że powinien wybrać się na jakaś terapie :mrgreen:

TwójCzarnyPan

2024-04-14, 18:26
habiTEK napisał/a:

"Za chwilę odbędzie się tutaj zlot obrońców volksdojcza tyfuska "
jak na razie to widze zlot pisowców
Rolnicy placą KRUS a nie ZUS, znacznie nizszy. mieli czas na protesty. a teraz k***a morda w kubeł i do traktorów za milion
orać glebe.


To chyba nastoletni fani Konfy i tych jawnych ruskich agentów Brauna, Korwina, Olszańskiego, albo podobnych pojebów.

A co do traktorów, widzę teraz na polach trochę Ursusów i podobnego starego sprzętu. Na protestach takich nie było, ale same wypasy po milion sztuka. Czyli protestują najbogatsi, którzy chcą być jeszcze bogatsi naszym kosztem. ch*j im w dupę.

kobo7

2024-04-14, 18:37
Vinyl napisał/a:

Wiem jedno że jeśli teraz za czasu przynajmniej mentalnie się nie zsolidaryzujemy z tkanką której na czymś jeszcze zależy (również z tym indywidualnym przypadkiem- tym właśnie przedstawionym na filmie rolnikiem) to bądźcie pewni, biorąc pod uwagę wszystko co się dzieje od plandemii --> bez tej solidarności rząd wydyma nas jak jeszcze nigdy dotąd a rolnicy będą po prostu pierwsi.
Dlatego piszę: pokój temu chlopowi, to jest męska rzecz, by wyznaczać granicę przyzwoitości. Granice tego chłopa zostały przekroczone widocznie co pchnęło go do takiej akcji. Smutne że poniesie za to zapewne niewspółmierne konsekwencje.



pie**olisz koleś. Jeżeli jego granice zostały przekraczane to miał 8 lat na wysypywanie gówna. A jednak wyszedł teraz, bo był/jest opłacany przez sowietów, a Polacy w ostatnich wyborach odsunęli od władzy sowiecką agenturę. Przewrót i wprowadzenie prosowieckiego reżimu się nie udało, więc radziecko-watykańska agentura musi posuwać się do bardziej radykalnych akcji.

witossnn

2024-04-14, 18:39
ten ,,,,pajac z gazem niech kibla pilnuje

=CAMEL=

2024-04-14, 18:53
Pierwszy raz daje w życiu piwo na tym portalu chociaż dawałem wiele. Mega propsy dla kolesia. Strażak widać ze z mopsu czy ki ch*j. "odważcie się, zróbcie ten krok, podnieście wzrok". Brawa dla kierowcy na stojąco. Mandat pińćset złotych. Potrzebujemy takich ludzi.

Siriuz

2024-04-14, 18:57
babazwozu napisał/a:

Dodam jeszcze, że jak zdrajca Donland Tfusk ostrzegał bodajże w czerwcu 2022 że będzie problem ze zbożem z Ukrainy, to ówczesny premier zdrajca Matołusz Zmorawiecki beształ go od ruskich onuc (że powtarza w ślad za rosyjską propagandą).



Dzięki, fajnie że jakieś nazwisko pada, ale to nadal są plotki i żadnych konkretów. Chciałbym zobaczyć konkretne głosowanie nad konkretną ustawą, bo wiesz podejrzewam, że całe PiS+PO się pod tym podpisało.

ellsworth

2024-04-14, 19:01
Ten amator jest serio od chronionia jednego z najważniejszych budynków w kraju? Spanikowany jakby miał do czynienia z połową hesbollachu, a to jak słabo wyszkolony widać po tym, że nawet nie wiem gdzie co ma pochowane.

lukaszjb

2024-04-14, 19:42
Czytając komentarze jednak 90% komentujących to idioci, jeszcze troche i nie opie**olicie marchewki z własnego ogródka i wtedy zrozumiecie. Ale dobrze, że in vitro będzie, mozna popic tabletką po i poprawić eutanazją :lol:

Szary_Jeleń

2024-04-14, 19:48