18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod kancelarią Chyżego Ruja

GeorgeHarvey1 • 2024-04-14, 13:34

Wkurzony rolnik

psyhepl

2024-04-14, 14:17
Ujpa123 napisał/a:

Sadistic przypomina mi trochę unie, tam ogranicza się swobody - tutaj zaczynanie zdania od capslocka (tak mi wygodniej!) zamiast shiftu, tfu na te komunę



też mnie to wk***ia! kto to wymyślił

psotny_fiutek

2024-04-14, 14:19
modified1 napisał/a:

Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK k***A PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, j***ni hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ k***A NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpie**alali :]






grucha85

2024-04-14, 14:28
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



A może byś wypie**alal na wschód skoro w Polsce ci źle j***na parowo?

:-)

Spychacz

2024-04-14, 14:28
pyotreck napisał/a:

Za chwilę odbędzie się tutaj zlot obrońców volksdojcza tyfuska



ciekawe że mordy nie darłeś jak PiS zielony bezład zachwalał i podpisał

xv89

2024-04-14, 14:30
r061071 napisał/a:

idz pie**ol te wypociny na kremlu



Lepiej od pensji zacznij już odkładać dodatkowy procent na poczet kolejnych podatków, bo wukrainu ma niebawem partycypować w polskim budżecie. Tj. otrzymywać z budżetu Polski stałą część PKB.

Na zbrojenia kasy nie ma. Na elwktrownię nie ma. CPK nie ma. Za to zawsze znajdzie się kasa na pomoc ruskom z południa.

DR.SYKULSKI

2024-04-14, 14:33
To nie rolnicy tylko ruskie z kamractwa.

psotny_fiutek

2024-04-14, 14:38
DR.SYKULSKI napisał/a:

Lepiej od pensji zacznij już odkładać dodatkowy procent na poczet kolejnych podatków, bo wukrainu ma niebawem partycypować w polskim budżecie. Tj. otrzymywać z budżetu Polski stałą część PKB.

Na zbrojenia kasy nie ma. Na elwktrownię nie ma. CPK nie ma. Za to zawsze znajdzie się kasa na pomoc ruskom z południa.






Antoni79

2024-04-14, 14:46
modified1 napisał/a:

Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK k***A PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, j***ni hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ k***A NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpie**alali :]



Unia żadnemu polskiemu rolnikowi nic nie dała. Te dotacje o których piszesz służyły sterowaniu konkurencyjnością gospodarek i pochodzą z naszych składek. Pieniądze nie biorą się znikąd. Jeżeli Niemiec dostał do hektara 1000 dopłaty, a Polak 400, to wiesz co się działo z rolnictwem przy otwartym rynku? Ogarniesz to, że te dopłaty służyły likwidacji rolnictwa, nie rozwojowi? Jeżeli masz dwa zakłady stolarskie obok siebie produkujące to samo i jeden zakład dostaje 50% zwrot kosztów produkcji, a drugi tylko 20% to myślisz, że będą sprzedawać po tych samych cenach? W Polsce zostało bardzo mało rolników. Z 5-10 ha nie przeżyjesz. Zostali duzi. 2-3 gospodarzy na wieś i całkowicie bez ochrony. Każda branża co jakoś się rozwinie jest poddawana ekstemalnym przygodom. ASF, BSE, świńska grypa, ptasia grypa, embargo na owoce i warzywa w imię walki o biedę w Rosji. Przy ASF mrożone dziki wisiały na drzewach, zrzucane z samolotów. Rozkładałeś maty, dywaniki przed chlewem, bo za matą i kałużą do płukania już nie było choroby. Przy ptasiej grypie musiałeś zafoliować płot i trzymać kury w zamknięciu, żeby nie dostały kataru od wróbli. Jeżeli bierzesz kilka milionów na kurnik, czy chlewnię i każą ci profilaktycznie wybić i spalić wszystkie zwierzęta za milion odszkodowania, bo interesy niemieckich rolników są zagrożone, to zostaje Ci tylko jedno. Ostatni film na sadola. No ale jaka ta unia dobra, bo dała odszkodowanie.

Kristo96 napisał/a:

Ten ochroniarz jaki zestresowany haha. Jako znawca tematu mam wrażenie że Pan ochroniarz pomieszał kolejność czynności i użył bezpodstawnie środków przymusu bezpośredniego nieadekwatnie do zaistniałej sytuacji. Powinien się przedstawić lub chociaż wydać polecenie danego zachowania zanim dotknął rolnika. Nieprawidłowe wykonanie czynności plus nieadekwatne do sytuacji zastosowanie środka przymusu w postaci gazu oraz panika i chaotyczne działanie jakby terroryste zatrzymywał.
Powinna być rozmowa dyscyplinarna z przełożonym, adnotacja w papierach i skierowanie na kurs doszkalający.



Może jaki niepełnosprawny? Kiedyś z aspergerem pracowałem. Masakra.

Tulkas

2024-04-14, 14:51
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



może nie zniszczona, a obecna władza powinna polecieć sprawdzić czy jej nie ma z drugiej strony księżyca

xv89

2024-04-14, 14:53
@psotny_fiutek

A merytorycznie potrafisz się odnieść, czy cała swoją siłę argumentów zabierając głos w dyskusji opierasz na inwektywach?

Myxxer

2024-04-14, 14:54
Prosze yyyyyy...ręce do gór y...
Ciekawe która grupa inwalidzka.

Pierkaczyn1

2024-04-14, 14:54
Mnie zastanawia dlaczego on był sam i miał tak mało perfum ?

juderaus

2024-04-14, 14:55
Znowu polityczne gówno. Wy k***a PO- PISowcy, rusko-ukraińsko- niemiecko- lewacko-prawacko-unijne pedały już do końca żywota będziecie obciągać sobie nawzajem. Oczywiście tego obciągania nigdy nic nie wyniknie. Taplacie się we własnym gównie i próbujecie w to gówno wciągać resztki normalnych ludzi. Kiedyś się przyglądałem tej walce idiotów z boku a dzisiaj nie da rady stać z boku bo ta wasza walka na kloce jest dosłownie na każdym kroku. Oby was chudy byk wyr*chał.