18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod kancelarią Chyżego Ruja

GeorgeHarvey1 • 2024-04-14, 13:34

Wkurzony rolnik

Veni_Vidi

2024-04-14, 13:37
Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.

r061071

2024-04-14, 13:43
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



idz pie**ol te wypociny na kremlu

Maxilinexis

2024-04-14, 13:49
Rudego na taczkę załadować i wywieźć na gnój

Veni_Vidi

2024-04-14, 13:49
r061071 napisał/a:

idz pie**ol te wypociny na kremlu



Nie pisz do mnie ukraiński sługusie

pyotreck

2024-04-14, 13:49
Za chwilę odbędzie się tutaj zlot obrońców volksdojcza tyfuska

Ujpa123

2024-04-14, 13:52
Sadistic przypomina mi trochę unie, tam ogranicza się swobody - tutaj zaczynanie zdania od capslocka (tak mi wygodniej!) zamiast shiftu, tfu na te komunę


dżonyłojlker

2024-04-14, 13:54
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



Unia jako unia, byłaby dobra, ale to co jest obecnie, czyli ZSRE, powinno zostać rozj***ne doszczętnie.

Kristo96

2024-04-14, 13:58
Ten ochroniarz jaki zestresowany haha. Jako znawca tematu mam wrażenie że Pan ochroniarz pomieszał kolejność czynności i użył bezpodstawnie środków przymusu bezpośredniego nieadekwatnie do zaistniałej sytuacji. Powinien się przedstawić lub chociaż wydać polecenie danego zachowania zanim dotknął rolnika. Nieprawidłowe wykonanie czynności plus nieadekwatne do sytuacji zastosowanie środka przymusu w postaci gazu oraz panika i chaotyczne działanie jakby terroryste zatrzymywał.
Powinna być rozmowa dyscyplinarna z przełożonym, adnotacja w papierach i skierowanie na kurs doszkalający.

mesjans

2024-04-14, 14:00
r061071 napisał/a:

idz pie**ol te wypociny na kremlu



Kreml akurat ma tylu opłaconych europosłów że nie wiadomo w którą stronę te wypociny pie**olić. Myślisz kto te zielone łady i inne ch*jstwa wprowadza, sama Europa sobie kłody pod nogi podkłada? Zobacz na "rozwój" gospodarczy głównych państw europejskich. Nie zdziwiłbym się gdyby te wszystkie proekologiczne organizacje miały prawie same rosyjskie przelewy.

kobo7

2024-04-14, 14:05
Sowieckie k@rwy

Vinyl

2024-04-14, 14:09
Wiem jedno że jeśli teraz za czasu przynajmniej mentalnie się nie zsolidaryzujemy z tkanką której na czymś jeszcze zależy (również z tym indywidualnym przypadkiem- tym właśnie przedstawionym na filmie rolnikiem) to bądźcie pewni, biorąc pod uwagę wszystko co się dzieje od plandemii --> bez tej solidarności rząd wydyma nas jak jeszcze nigdy dotąd a rolnicy będą po prostu pierwsi.

Dlatego piszę: pokój temu chlopowi, to jest męska rzecz, by wyznaczać granicę przyzwoitości. Granice tego chłopa zostały przekroczone widocznie co pchnęło go do takiej akcji. Smutne że poniesie za to zapewne niewspółmierne konsekwencje.

modified1

2024-04-14, 14:11
Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK k***A PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, j***ni hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ k***A NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpie**alali :]