18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod kancelarią Chyżego Ruja

GeorgeHarvey1 • 2024-04-14, 13:34

Wkurzony rolnik

Bul_od_bytu

2024-04-15, 02:28
Niezły pie**olnik tam mają bo przez chwilę myślałem, że ten spanikowany ochroniarz zacznie strzelać. Pełen profesjonalizm naszych służb, które wozu z gównem nie potrafią powstrzymać, a co tu mówić o jakichś zorganizowanych wariatach :D
Oni się chyba nadają tylko do rzucania kamieniami w protestujących

Love_is_Love

2024-04-15, 08:41
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



ch*j z Tobą, z tym co uważasz i chu jz tym zj***nymi rolnikami. Jak gdzieś widzę że coś jest z polskiego rolnictwa to omijam i staram się w to miejsce kupić produkty zagraniczne.

Wsioki dokonały niemożliwego - jak w krótkim czasie dać się dosłownie znienawidzić. A takie organizacje jak Unia Europejska czy NATO to najlepsze to Polskę spotkało w całej jej historii. Aczkolwiek taki prosty umysł może tego nie pojąć.

Bul_od_bytu

2024-04-15, 09:04
Love_is_Love napisał/a:

ch*j z Tobą, z tym co uważasz i chu jz tym zj***nymi rolnikami. Jak gdzieś widzę że coś jest z polskiego rolnictwa to omijam i staram się w to miejsce kupić produkty zagraniczne.



Można być idiotą, ale czy to od razu powód do chwalenia się tym?

Tenbel

2024-04-15, 09:04
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



Rolnicy to debile. W ostatnich wyborach głosowali w większości na pis-ten sam pis przeciwko któremu protestowali ostatnio. Ehh

Kristo96

2024-04-15, 10:14
Tenbel napisał/a:

Rolnicy to debile. W ostatnich wyborach głosowali w większości na pis-ten sam pis przeciwko któremu protestowali ostatnio. Ehh



Było już tłumaczone że ten wynik nie jest zgodny z rzeczywistym wynikiem rolników bo wlicza się w ten wynik mieszkańców wsi którzy mają uprawy na własny użytek. Oni nie mieli na co narzekać bo pis inwestował w wieś. Weryfikuj informacje jeden z drugim nie szerzcie fakeów.

dżonyłojlker

2024-04-15, 14:56
SinestroPL napisał/a:

Chyba nie to ż



Rozwiązanie rebusu dla upośledzonych - Ryżego ch*ja

russian-roulette

2024-04-15, 15:17
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



pisowski przygłup. Zawsze możesz do ruskich uciec

kris1978

2024-04-15, 18:26
@JebacPis100procent

Ale rolnicy na zachodzie też głosowali ma PiS? Wiesz głąbie co wrzucasz i o co w tym chodzi?

mit2

2024-04-15, 18:55
Do wszystkich, którzy twierdzą że za pisiorów rolnicy nie protestowali:

- Wejdźcie w wyszukiwarkę Google,
- wpiszcie "protest rolników Polska",
- u góry zakładka "Narzędzia",
- w zakładce "kiedykolwiek", ustawcie "zakres dat..." na lata 2015-2023,
- miłej lektury.

RodrigoCortez

2024-04-15, 19:04
wiem że rolnicy to nie są orły jeśli chodzi o myślenie ale ten manewr jest epicko głupi, typ podjechał wylał gnojówkę i wysiadł czekając na ochronę. Debil i do tego na koniec teks "położę się sam" Rolnicy niby walczą o swoje ale tego nie potrafią robić

krzxsiek

2024-04-15, 20:13
Jak nagrywający to "Hiphopotam LGBT", kolega Szczurka. Mam pamięć do głosów i jestem niemal pewien że to jego głos.
To Ci co nagrywali streamy pod domem Kaczyńskiego, a Szczurek dostał nawet ładną kasę za bezpodstawne zatrzymania go.
Często też robili inby pod schodami smoleńskimi.
Także to nie żaden rolnik, chociaż miło popatrzeć jak gówno politykom pod kancelarią rozlewają :D

Wojtek76

2024-04-15, 20:51
YebusMaksimus napisał/a:

Nie chce mi sie czytać 93 stron pisowskiego gówna ale na podlasiu nie uczą języka polskiego? Skoro mówią bezosobowo to tak ich traktujmy i dajmy autonomie, kasa na wszystko sie znajdzie.
Kto tam był chociaż raz to wie, że to stan umysłu.



fakt, ruskiego myślenia jak twoje , trudno,
żryj trawę bolszewiku

reaperek007

2024-04-15, 20:51
pie**olone wiejskie scierwo rolnicze, taki hojrak , niech zapie**ala na Zoliborz na kogo glosowal, tych rolnikow to dojade jak beda zbiory moim quadem