18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod kancelarią Chyżego Ruja

GeorgeHarvey1 • 2024-04-14, 13:34

Wkurzony rolnik

psotny_fiutek

2024-04-14, 15:03
AleksanderKuszeta napisał/a:

***** rolniczą hołotę






tolek01

2024-04-14, 15:04
r061071 napisał/a:

idz pie**ol te wypociny na kremlu



spieprzaj do bandery

KewinDeBrujne

2024-04-14, 15:06
Ogólnie beka z rolników. Jak PiS panował 8 lat i to za nich był przyjęty ten cały zielony ład, który nie w smak rolnikom to siedzieli cicho jak mysz. Teraz zapewne jeszcze w wyborach samorządowych czy tych w październiku 2023 mimo wszystko na PiS głos poleciał. Teraz rudy, to wina rudego i można syf robić. Nawet mi nie szkoda tych ameb umysłowych. Z resztą co się dziwić po kimś co się nadaje tylko żeby całe życie gnój przerzucać :)

tolek01

2024-04-14, 15:09
modified1 napisał/a:

Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK k***A PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, j***ni hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ k***A NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpie**alali :]



no k***a debil

psyhepl

2024-04-14, 15:19
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



Też popieram i najlepiej byśmy wrócili pod but rosji

ba...........zu

2024-04-14, 15:24
Uważam że:
1. Powinniśmy wyjść wpissdu z UE
2. Tusk to zdrajca
3. Rolnicy mają rację blokując niekontrolowany napływ syfu z Ukrainy z poprzekraczanymi normami zawartości pestycydów
4. Rolnicy to idioci, bo powinni w pierwszej kolejności protestować przed domem Matułusza Zmorawieckiego, który im ten Zielony Ład negocjował, podpisywał i jeszcze zachwalał. To jego rząd nawciskał Ukrom tyle przywilejów, dodatków, udogodnień i nonsensownych profitów za samo jestestwo, że nie tylko rolnicy są tym przkrzywdzeni. A te głąby co? Nadal na pis głosują!

Low-

2024-04-14, 15:24
xv89 napisał/a:

Lepiej od pensji zacznij już odkładać dodatkowy procent na poczet kolejnych podatków, bo wukrainu ma niebawem partycypować w polskim budżecie. Tj. otrzymywać z budżetu Polski stałą część PKB.
Na zbrojenia kasy nie ma. Na elwktrownię nie ma. CPK nie ma. Za to zawsze znajdzie się kasa na pomoc ruskom z południa.



duda cos pie**olnął rząd sie z tym nie zgadza a onuce sie produkują i pie**ola na lewo i prawo że Polska bedzie % z PKB oddawac ukrom. pie**olnij sie w cymbał razem z innymi i zacznij k***a informacji szukać a nie cos przeczytasz i pie**olisz wszedzie gdzie sie da, na Fb juz wj***łeś 10 postów dzis? nie ? to wypie**alaj stąd i weź sie do roboty.

modified1

2024-04-14, 15:27
tolek01 napisał/a:

no k***a debil



Sam jesteś debil i to pewnie jeden z tych co chcą z UE wyjść i znowu cło na towar z ue płacić a najlepiej ruskiego lizać ku*asa :]

xv89

2024-04-14, 15:35
Low- napisał/a:

duda cos pie**olnął rząd sie z tym nie zgadza a onuce sie produkują i pie**ola na lewo i prawo że Polska bedzie % z PKB oddawac ukrom. pie**olnij sie w cymbał razem z innymi i zacznij k***a informacji szukać a nie cos przeczytasz i pie**olisz wszedzie gdzie sie da, na Fb juz wj***łeś 10 postów dzis? nie ? to wypie**alaj stąd i weź sie do roboty.



Sporo tych onuc w takim razie. Onuce w MSN, PAP.
Jakieś tabletki może zacznij brać jak się osaczony czujesz? I gwint w dupie przesmaruj, bo ewidentnie się zaciera, a za moment zerwany będziesz miał.

Low- napisał/a:

weź sie do roboty.



- filozoficznie doradził bezużyteczny pasożyt żywicielowi <skoro już mam się wpasować poziomem wypowiedzi, abyś był w stanie zrozumieć przekaz>

psotny_fiutek

2024-04-14, 15:38
xv89 napisał/a:

Sporo tych onuc w takim razie. Onuce w MSN, PAP.
Jakieś tabletki może zacznij brać jak się osaczony czujesz?
- filozoficznie doradził bezużyteczny pasożyt żywicielowi <skoro już mam się wpasować poziomem wypowiedzi, abyś był w stanie zrozumieć przekaz>



To nie do ciebie miało być to co zamieściłem z tym memem, pomyłka.

mun66

2024-04-14, 15:42
"Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona."
Białoruś czeka na ciebie. Polacy nie zdają sobie sprawy z tego co wygadują.

Jakoś rolnicy nie protestowali gdy Morawiecki wprowadzał zielony ład. ruska agentura.

Tulkas napisał/a:

może nie zniszczona, a obecna władza powinna polecieć sprawdzić czy jej nie ma z drugiej strony księżyca



zielony ład wprowadził PIS.

mam nadzieję, ze ten gówno-rolnik zapłąci za wszystko. bydlę.

Veni_Vidi

2024-04-14, 15:52
gr*cha85 napisał/a:

A może byś wypie**alal na wschód skoro w Polsce ci źle j***na parowo?



Doopy ukrom lizać a nie komentarze wypisujesz.
Zero honoru, zero ambicji !!! Zawsze będziecie tylko sługusami

M800 napisał/a:

Zawsze mozesz wypie**alaj do swoich smoluchów tylko załóż oponę po drodze.



Niedługo się doczekasz, będziesz mieć ich za sąsiadów. Tfusk już ci to załatwił...

Sadusek

2024-04-14, 15:52
GeorgeHarvey1 j***ć PiS!

smc

2024-04-14, 16:00
Położyli go mordą w tej gnojówce. Zawsze to pocieszenie ;-)

A protesty alkoholików mnie nie interesują.

corpo_kills_me

2024-04-14, 16:02
ch*j z rolnikami jak myślą, że zmiana władzy im cokolwiek pomoże. Powinni być j***ni i r*chani przez pisowcow, którzy im to załatwili. Niech oddadzą kasę z dopłat unijnych a potem niech wypie**alają na swoją wieś wylewać tam szambo.