18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co przepłacać

~Velture • 2019-10-20, 23:58
-Panie ja zamawiałem iphona 11 a nie 10.
-O przepraszam pana najmocniej. Już koryguję zamówienie.


C0C0JUMBO

2019-10-21, 00:26
Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!

sars_80

2019-10-21, 00:52
Cygan robi hajs na telefonach A nie dawno udzielał j***ny wywiadu pt. Bagno. Tak się mnie ta brudna gicz z tombakiem skojarzyła.

gustav665

2019-10-21, 01:48
Ja tam nie czaję tej mody na super telefony. Mnie tam youtube i odcinek serialu na komórce wystarczy, gdyby nie abonament to bym w życiu nawet tych 500zł nie wydał na telefon. Wydawać po 2 koła na komórkę kiedy nie jest się jakimś maklerem giełdowym, który musi mieć na telefonie odpalone aplikacje i do tego robić interesy jest debilizmem.

No-idea

2019-10-21, 02:33
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt,



Czemu hejt. Samą prawdę napisałeś.

Deadlyo

2019-10-21, 04:14
gustav665 napisał/a:

Wydawać po 2 koła na komórkę



Te ajple kosztują nawet 8 000zł



C0C0JUMBO napisał/a:

Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości.



Witamy oświeconego, coś co android ma od lat w apple pojawia się jako nowość.
A lemingi cieszą się, że coś nowego jest.
Niby system fajny bo stawiają na prywatność i wirusów mało.
Ale co z tego, skoro brak jest tam podstawowych części?
Ja tam wolę mieć ładowarkę za 10zł z huawei do samsunga, a nie każdy model nowszy na coraz to inną ładowarkę za 200zł

barni123pl

2019-10-21, 04:32
Dobry ten pajfon
Tyle kasy za zgniłe jabłko :!:

PanKukuruźnik82

2019-10-21, 04:33
Ten filmik to koszmar senny każdego właściciela gejfona . '' kupiem na alledrogo najnowszego amerykańskiego ! gejfona z Chin... k***a ! jestem królem życia !!! ''

SpeedyG

2019-10-21, 06:00
Iphony do 6, powiedzmy do 7 były lepsze od androidów, ale firma poszła w złą stronę. Teraz zamiast większej funkcjonalności to coraz nowsze utrudnienia w normalnym użytkowaniu. Ogólnie najwięcej kupuje tego dzieciaków, które używają głównie do fotek, internetu i ewentualnie gierek, więc nie wykorzystują potencjału telefonu. Dziwię się ludziom, którzy biorą kredyt żeby kupić taki telefon. Sam za dzieciaka nic nie dostawałem i nawet na większy rower sam sobie zarobiłem- teraz telefony dla nastolatków głównie do szpanowania wzięte na kredyt. Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-21, 06:35
SpeedyG napisał/a:

Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.



Upewnij się, że na pewno 15 skończone i wspomóż sąsiadkę.

panta_rhei

2019-10-21, 06:58
SpeedyG napisał/a:

Iphony do 6, powiedzmy do 7 były lepsze od androidów, ale firma poszła w złą stronę. Teraz zamiast większej funkcjonalności to coraz nowsze utrudnienia w normalnym użytkowaniu. Ogólnie najwięcej kupuje tego dzieciaków, które używają głównie do fotek, internetu i ewentualnie gierek, więc nie wykorzystują potencjału telefonu. Dziwię się ludziom, którzy biorą kredyt żeby kupić taki telefon. Sam za dzieciaka nic nie dostawałem i nawet na większy rower sam sobie zarobiłem- teraz telefony dla nastolatków głównie do szpanowania wzięte na kredyt. Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.



Ładna chociaż?

Mrrm

2019-10-21, 07:12
Ja tam używam Xs i nie czuje się wydymany przez Apple, generalnie można o wszystkich flagowcach powiedzieć ze są przepłacone, ale kiedy używasz telefony nie tylko po to aby oglądać sadola to jego wydajność ma znaczenie, a „flagowe” chińczyki tez przerabiałem i moim zdaniem to dopiero jest przepłacanie, każdy pozostawiał wiele do życzenia po dłuższym czasie używania. Kolejna rzecz to system który mi akurat odpowiada bardziej.

krisker

2019-10-21, 07:25
Jeśli ta nakładka będzie kosztowała przynajmniej 500zł, to ajfonowcy na pewno ją kupią.

solltys

2019-10-21, 07:47
SpeedyG napisał/a:

Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.



Myślę jednak że to nie wina telefonu a tego że małolata mentalnie jest zwykłą k***ą. :v I żeby ktoś nie myślał że bronię apple, miałem w życiu jednego iphone'a, nigdy więcej ...