18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co przepłacać

~Velture • 2019-10-20, 23:58
-Panie ja zamawiałem iphona 11 a nie 10.
-O przepraszam pana najmocniej. Już koryguję zamówienie.


muldzio

2019-10-21, 08:12




SpeedyG napisał/a:

Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.





znasz jej nr? ;-)

~Angel

2019-10-21, 08:47
SpeedyG napisał/a:

Moja 15 letnia sąsiadka z biedniejszej rodziny zaczęła dawać dupy, żeby tylko mieć tego iphona.





aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Upewnij się, że na pewno 15 skończone i wspomóż sąsiadkę.



i najważniejsze to podaj namiary na nią.
Pomogliśmy chłopcu choremu na raka więc i dziewczynie pomożemy zarobić na spełnienie marzeń ;-)

sars_80

2019-10-21, 08:49
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



Masz zajebistego hejta PIWAMI

modyf

2019-10-21, 08:59
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!

Nie do końca masz rację, urządzenia nie są jakoś wybitnie doskonałe, ale w odróżnieniu od Androida mają jedną przewagę - dużą liczbę aplikacji za które płacisz gotówką. W przypadku Andka, masz mnóstwo "darmowych" aplikacji za które de facto płacisz prywatnością. Apple dużo bardziej dba o prywatnośd użytkownika. I to dla mnie główna różnica, główny powód dla którego użytkownicy wydają grubą kasę. Acha. Nie jestem użytkownikiem Iphona ;)



ra0mir

2019-10-21, 09:06
C0C0JUMBO napisał/a:

Lemingi



Zgoda we wszystkim co napisałeś ale dajcie spokój już tym lemingom... To mit, że popełniają samobójstwo, są całkiem mądrymi stworzeniami.

stelmix

2019-10-21, 09:13
nie byłem za Iphone do momentu kupna, mam i6 od 5 lat i nadal płynnie pracuje, wśród osób w około mnie nikt nie posiada androida z 5 letnim stażem i na dodatek takiego który by się nie zacinał eloooooo

Misiek_KRK

2019-10-21, 09:15
4 lata na Iphonie. Potem huawei i teraz Xiaomi.
Wydajnościowo różnicy nie widzę, a sporo czasu spędzam pracując na komórce.
Głównie dzwonię, poczta, przeglądanie rysunków w pdfach, jpg, Sprawdzanie kursów walut, 3 apki do banków, oczywiście FB, Instagram i przeglądanie Sadistica :)
Obecnie mam pamięci 4/64 GB i więcej nie potrzeba.

Alonso

2019-10-21, 09:25
Dobry patent na podrywanie lasek w klubach. One lecą na iPhony, na bluzki GUCCI i ARMANI.
Wystarczy, że położysz iPhona na stoliku w loży a na siedzeniach robią się ślady jakby po nich chodziły 50kg ślimaki.

ws...........33

2019-10-21, 09:32
Ja żałuje, że Nokia nie poszła w stronę Linuxa, mieli przecież bardzo udany model nokii n900 (nie jestem pewien). Czyli masz telefon z funkcjonalnością komputera i większością aplikacji linuxowskich.

mygyry

2019-10-21, 09:49
Nie ma to jak kupić tel w lombardzie za pół ceny, bo ci co biorą kredyty żeby być cool nie mają ich za co spłacać :szydera:

jednoręki-ujeżdżacz

2019-10-21, 10:07
Poczytajcie sobie regulamin przy zainstalowaniu każdej aplikacji na androida to zorientujecie się, że odbyt macie spenetrowany lepiej niż Sasha Grey :-)

Goldmann

2019-10-21, 10:13
Nie jestem fanem Iphone'ów - bo drogie. Ale zawsze lepiej kupić coś nie chińskiego niż chinola.
Zanim się obejrzymy, a w Polsce h*jawej i Siajomi zaczną budować fabryki.
I już wtedy nie będziemy pracować za te 700$/m tylko 70$ :D

Dukenstein

2019-10-21, 10:18
Raz w życiu kupiłem nowego srajfona za ciężko uskładany hajs.. i co? Gówno... szajs jak każdy inny telefon, że niby system rewelacyjny, że superwydajny zwykłe pie**olenie lamusów, działa jak telefon powinien działać póki się nie zaczyna pie**olić. Żywota dokonał jak spadł z fotela w aucie na gumową wycieraczkę i się potrzaskał j***ny złom.

gabriel0

2019-10-21, 10:19
Brak funkcjonalności tego telefonu mnie poraża.

Żeby nawet nie można było sobie własnego dzwonka ustawić, tylko wszyscy mają taki sam.
Już nie mówię o przesłaniu jakiejkolwiek piosenki czy zdjęcia.

shiters

2019-10-21, 10:27
beka was sie czyta bo odrazu widac, ze wiekszosc wyzej sie wypowiadajacych nawet iphona nie uzytkowalo a sie wypowiada XD potem czytaja to inni ograniczeni umyslowo i powielaja brednie. problem polaka jest taki, ze powie ze cos jest gownem., bedzie szedl w zaparte ze to jest gowno i zle, a sam nigdy tego nie uzywal i nie umie otworzyc umyslu zeby sie chociaz dac temu szanse. przyklady wyzej.

ps. i tak macie ze wszystkim, z samochodami, elektronika, partiami politycznymi XD nie umiecie dac szansy, zeby na samym sobie przekonac sie czy cos jest dobre czy tak ch*jowe jak wszyscy mowia