18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co przepłacać

~Velture • 2019-10-20, 23:58
-Panie ja zamawiałem iphona 11 a nie 10.
-O przepraszam pana najmocniej. Już koryguję zamówienie.


~Velture

2019-10-21, 13:04
V8ROG napisał/a:

Dobrze gada, Polać mu. Taka prawda, celebryci napędzają rynek gadżetami



Ja przykładowo nigdy nie ogarniałem czemu ludzie kupują coś jak zobaczą w reklamie mordę znaną z jakiegoś serialu albo filmu.
Na mnie to nigdy nie działało i nie był to nigdy argument przemawiający za jakimkolwiek zakupem... ale żyjemy w czasach gdzie ludzie płacą patusom kupę hajsu aby oglądać w internecie jak chlają wódkę.

radek225

2019-10-21, 13:19
Velture napisał/a:

Ja przykładowo nigdy nie ogarniałem czemu ludzie kupują coś jak zobaczą w reklamie mordę znaną z jakiegoś serialu albo filmu.
Na mnie to nigdy nie działało i nie był to nigdy argument przemawiający za jakimkolwiek zakupem... ale żyjemy w czasach gdzie ludzie płacą patusom kupę hajsu aby oglądać w internecie jak chlają wódkę.



Jedyne, co chciałem mieć z filmu to DeLoreana i nadal chcę go mieć.

adi_k0

2019-10-21, 14:10
youzeck1984 napisał/a:

Wyświetlacz... to mistrz mimo tego że telefon ma już 3lata to ekran ma lepsze kolory i ostrość niż najnowsze samsungi.



Kolorowy / IPS TFT
16M kolorów
1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi

vs

Kolorowy / Dynamic AMOLED
16M kolorów
1440 x 3040 px (6.10") 551 ppi

No lepszy w ch*j.

silwerbalk

2019-10-21, 14:20
mygyry napisał/a:

Nie ma to jak kupić tel w lombardzie za pół ceny, bo ci co biorą kredyty żeby być cool nie mają ich za co spłacać



No i tak właśnie działa wolny rynek. Kosisz frajerów na kasie za nie potrzebne im gówno... Tak się robi interesy... Jedyne co bym wzioł z tego iphona to procesor z mechanicznym uczeniem się.... Ale znając życie to będzie to za rok w xaomi i huaweiach....

:lol:

Za 1/3 ceny appla 11

eruaknem

2019-10-21, 14:29
Jestem użytkownikiem iPhone od 4 miesięcy i szczerze powiem, że na androida bym chyba nie wrócił.

wesolyyyy

2019-10-21, 15:02
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości.


Bardziej dziwi mnie to że jak ci "modni" kupią sobie ajfona za 4k, bądź co bądź wydajnościowo średni, parametry średnie, ogólnie dupy nie urywa, to wszystko jest ok. Ale jak ja kupiłem Asusa ROG 2 za 4k, bądź co bądź najmocniejszy telefon na rynku , to wszystkim odpie**oliło. No xd

FaFters

2019-10-21, 16:09
Kurcze, można pie**olić głupoty o tych iphone i applach ogólnie ale sam mam iphone 4 od 8 lat i musiałem aby raz guziczek wymienić poza tym problemów brak. Jeżeli chodzi o MAC jako komputer to np. w składaniu filmów pozostałe piece ssą pałe po same bile. Żaden sprzęt nie ma podjazdu.
Ale i tak najwięcej o apple wiedzą ludzie, którzy tylko na niego patrzyli nawet nie użytkowali dłużej niż miesiąc :D
Wypowiadają się jak prawiczki o r*chaniu...

limitedG

2019-10-21, 16:38
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



Zgadzam się w 100%%%

kreska90

2019-10-21, 18:42
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



„Półtorej roku” , k***a, chyba tylko wieśniaki z androidem tak piszą.


Emilian89

2019-10-21, 18:44
To ja ostatnio kupilem pannie Cubota .... GlobalSmartfon Cubot Power 6+128GB 6000mAh DualSIM i ten Isromy moga mu pałe robic ;]

ManiacGregor

2019-10-21, 19:19
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



No nie wiem. Miałem raz, dawno temu iphona 3.syf jak ch*j. Teraz są duzo, duzo lepsze niz jaki kolwiek inny telefon. Nie zacinaja się. Aparaty mają z gornej półki etc. Siedze w telefonach kupe lat I stanowczo się nie zgadzam kiedy ktos mowi, ze są lepsze telefony od iphonow.

l.rojber

2019-10-21, 19:23
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



ch*ja sie znasz na sprzęcie, telefonu od tabletka nie odróżniasz to czego tu wymagać

bodzio667

2019-10-21, 22:06
Same mądrości... zatem i ja wtrącę swoje 3 grosze. Gówno mnie obchodzi, co kto kupuje, byle mi się pod koła nie wpie**alał, lampiąc się w swój nabytek.

Alkoeko

2019-10-21, 23:19
Lemingi to leminigi tamto... Jak czytam te komentarze, że iphone to gówno bo to tylko marketing itd. to zaczynam się zastanawiać czy niektórzy ludzie na prawdę są k***a specjalistami od wszystkiego.

Osobiście używam sprzętu apple, między innymi iphona nie dlatego, że taka moda tylko dlatego, że ten sprzęt mnie nigdy nie zawiódł. Mógłbym pisać o wadach tych urządzeń ale mogę też pisać o wadach androida, windowsa itd.

Telefon mega stabilny, płynny, szybki itd. System OS na jądrze linuksa mega ułatwia mi pracę (tym bardziej w erze syfiastych akutalizacji w windows). No i jak już się ma kilka urządzeń appla to żadna firma nie oferuje takiej synchornizacji między urządzeniami.

Nie wiem z czego wynika właśnie ten hejt na wiarę która kupuje sprzęty Appla. Jakoś "applowcy" nie hejtują tak "androidowców"... Jak Andek dorówna pewnymi kwestaimi iPhonowi to się z chęcią przżucę :)

ws...........33

2019-10-21, 23:56
A ja miałem używanego Honora 7 i doj***łem wyświetlacz do końca więc zacząłem używać Nokii 3310. Na początek spoko ale zbyt mała skrzynka sms. Wk***iłem się i kupiłem wyświetlacz z dotykiem za 70zł i sam wymieniłem w H7, może nie znam się na ajfonach czy ogólnie telefonach ale dla mnie zaletą zawsze jest dostępność tanich części zamiennych. Z produktem Apple to chyba bym tak nie poszalał?