18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co przepłacać

~Velture • 2019-10-20, 23:58
-Panie ja zamawiałem iphona 11 a nie 10.
-O przepraszam pana najmocniej. Już koryguję zamówienie.


AlexUnder

2019-10-22, 00:47
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości.



Akurat sprzęt jest wysokiej jakości. Ale sam sprzęt, każdy inny producent prawie nie używa już śrubek tylko zatrzaski, żeby szybciej a zatem taniej się składało a ogryzki są skręcane na masakryczną wręcz ilość śrub, laminat z wyższej półki, ciężko go przegrzać. Specyfikacja sprzętowa nie najwyższych lotów ale dopasowana do systemu.
Wiem co piszę, kilkanaście lat pracowałem w autoryzowanych serwisach GSM różnych marek.

~Velture

2019-10-22, 00:57
AlexUnder napisał/a:

Akurat sprzęt jest wysokiej jakości. Ale sam sprzęt, każdy inny producent prawie nie używa już śrubek tylko zatrzaski, żeby szybciej a zatem taniej się składało a ogryzki są skręcane na masakryczną wręcz ilość śrub, laminat z wyższej półki, ciężko go przegrzać. Specyfikacja sprzętowa nie najwyższych lotów ale dopasowana do systemu.
Wiem co piszę, kilkanaście lat pracowałem w autoryzowanych serwisach GSM różnych marek.



Co nie zmienia faktu, że apple upośledza swój sprzęt programowo. Nie wiem jak teraz bo dawno temu miałem iphony ale zawsze mnie zadziwiało jak ich sprzęt był w stanie coś fizycznie zrobić ale oprogramowanie nie pozwalało (albo raczej nie oferowało takiej możliwości).
Nie mam bladego pojęcia czy teraz iphony mają funkcję radia FM ale kiedy ja używałem to nie miały pomimo, że fizycznie posiadały moduł FM i nawet robiąc jailbreak'a szło z cydii ściągnąć aplikację aby korzystać z radia. Podobnie kwestia ich umyślnego postarzania produktów poprzez aktualizacje systemu w starszych modelach...

gab.

2019-10-22, 14:22
Emilian89 napisał/a:

To ja ostatnio kupilem pannie Cubota .... GlobalSmartfon Cubot Power 6+128GB 6000mAh DualSIM i ten Isromy moga mu pałe robic ;]




hahahaahahahahahahahhHHhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kepeszek

2019-10-22, 16:39
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



to zes k***a odkryl

Bartsone92

2019-10-23, 08:05
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



Wcześniej miałem Androidy, nowe Samsungi, potem Nokie z WIndowsem. Każdy po kilku- kilkunastu miesiącach odbiegał sprawnością od nowego, zaczynały się "zawieszki" itp. Do Iphone'a byłem sceptycznie nastawiony, że przereklamowany i za drogi. Dwa lata temu kupiłem starego już wtedy 6s , tanio- na próbę.
Mam go do tej pory, działa ciągle jak nowy, poza baterią , której wymiana kosztuje od około 100zł.
Jaki z tego morał?
Następna będzie 11, jak go ludzie trochę wypróbują i nie wyjdą żadne wady fabryczne ;) I to tylko ze względu na parametry, nie problemy z 6s ;)

dziękuję, pozdrawiam

feku2710

2019-10-24, 22:42
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



Dobrze prawi polać mu :wodka:

qmaverickq

2021-02-13, 20:45
C0C0JUMBO napisał/a:

Pewnie za chwilę ruszy na mnie hejt, ale same urządzenia Apple to wg. mnie totalny przepłacony szajs o średniej jakości. Doskonały marketing, glupia moda i "celebryci" stworzyli olbrzymie hordy zombie którzy kupuja to gówno tylko dla "szpanu". Umacniaja się nawzajem w przekonaniu, ze skoro tyle to kosztuje to musi byc zajebiste... Lemingi łykaja jabłka, Apple ma ubaw i gruby hajs. Nic mnie nie przekona do tego gówna a używałem przez półtorej roku służbowego iPada (wtedy najnowszy model) - żenada!



jaki hejt. Mam jakiegoś srajfona z pracy, niby kosztował 2800PLN, a to gniot, że ja pie**ole. Kiedyś próbowałem wysłać maila z załącznikiem. Ja pie**ole co za mało intuicyjny interfejs! ch*j, rozkminiłem po 5 minutach, ale k***a! że 5 minut żeby wysłać maila?! Myślę sobie, powiem kolegom, bo k***a IQ mi spadło jak to w łapie trzymałem, może zgłupiałem. Zważcie na to, że wszyscy informatycy. k***a każdy klnął na to gówno, że ja pie**ole. Poza tym brak przycisku u dołu cofania itd. Wszystko w 1 przycisku?! NO k***A POJEBAŁO ICH. Jak dla starych ludzi. Wcisnij ten przycisk, to wyjdziesz. Jedynie co dobre, to bateria. Trzyma z tydzień, bo nie używam, tylko ładuję jak już padnie. Musiałbym być pie**olonym bezmózgiem, żeby takie gówno, za tyle kasy kupić. ch*j im w dupę, mam androida. Podniesieś każdego, wiesz jak używać. A jobs to pie**olony złodziej i tyle.