18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pijani kierowcy - Wielka Nagonka

desperadonbth • 2014-01-08, 10:35
Pijaki za kółkiem... Potrącenia spowodowane przez pijanych kierowców.. Piłeś i bedziesz jechał .. itd. :wodka:

Wszystkie te informacje zalewają niczym tsunami wszystkie nośniki 'infomacji'.

Nie dajmy się zwieść !

W Polsce mamy miliard spraw które są znacznie ważniejsze od kilku osób potrąconych przez 'pijanego kierowce' (w oczach odbiorców każdy kto za kółkiem ma powyżej 0.2 promila to zawzięty alkoholik). Media podają nam informację które są bardzo łatwe do przetworzenia oraz wymagają niskiego nakładu finansowego z ich strony.

Dla wyjaśnienia :

W zeszłym roku odnotowano najniższy wskaźnik pijanych kierowców od 14 lat...
Odnotowano wtedy 2101 wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców. Zginęło w nich 265 osób, a 2726 zostało rannych. W 2013 r. zatrzymano 162 tys. nietrzeźwych kierujących (w 2012 r. - 171 tys., w 2011 r. - 183,5 tys.).

I szybka matematyka, 2101 / 265 = co 8 wypadek spowodowany przez pijanego kierowce jest śmiertelny (nie ma znaczenia czy zginie sam prowadzący pojazdem :ok: czy też ktoś inny... nie mam takich informacji)

Czy to jest temat który wymaga wałkowania przez bite dwa tygodnie, przez wszystkich i wszędzie?

A w międzyczasie :
-Korupcja w Polsce sięga zenitu
-Komorowski ma zostać oskarżony o zdradę Państwa
- USA- zabicie przechodnia na ulicy (bo sobie szedł i osoba czuła się zagrożona) - wyrok uniewiniający ponieważ przechodzień wkroczył w strefę zabójcy
-Protesty Antyunijne w Portugalii i Hiszpanii
-Polityka Camerona dąży do odłączenia się UK od UE
-Narastające poparcie grób skrajnie nacjonalistycznych w wielu krajach UE
-Rozbrajanie Syrii
-Starcia na Ukrainie
-Nawiązuje się gruba nić porozumienia między Chinami a Japonią
i wiele wiele innych

Nie będę poruszał tematu teorii spiskowych jakie to media są sterowane i sprzedane bo o tym większość wie.

To w ramach informacji

:!:
Natomiast jeśli czujecie minimalną potrzebę polepszenia tego kraju, wyślijcie na poniższe adresy email krótką informację o Waszym niezadowoleniu (kopiuj wklej tekstu poniżej też będzie ok) :mikolaj:

wiadomosci@tvp.pl
panorama@tvp.pl
teleexpress@tvp.pl
kontakt24@tvn.pl
dystrybucja@polsat.com.pl
radiozet@radiozet.pl
redakcja@rmf.fm




    Szanowni Państwo,

    Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazywanie informacji istotnych dla społeczeństwa, realnych zagrożeń w Polsce i na Świecie wykluczając albo ograniczając tabloidowe tematy które nie wnoszą nic poza bezsensownymi i do niczego nie prowadzącymi dyskusjami wśród polityków.

    Z wyrazami szacunku,
    Obywatel




Materiał całkowicie własny,
Ave Sadistic ! :jezdziec:


Źródło danych

Szalej

2014-01-08, 14:26
k***a wysłalem górna czesc im tylko ale zaj***ny mulem jestem

WonsatyDrwal

2014-01-08, 14:32
Niech ktoś kto się na tym zna zrobi z tego jakiś ładny obrazek, napisze ładna czcionka kolorowa i wklei na kwejk a, żeby te gimbus i inni ludzie którzy tam siedzą tez trochę się zainteresowali co się wokół nich dzieje .

Jaskier

2014-01-08, 14:44
Jazda po pijanemu to nic innego jak usiłowanie zabójstwa. Typek zabija 13 latka ucieka, łapią go i dostaje tylko 2 lata po tych 2 latach wychodzi znowu kogoś zabija i ucieka. Normalka.

j4bolbp

2014-01-08, 14:45
a za co dokładniej mają komora oskarżyć, ktoś wie i powie ? :)

macicek

2014-01-08, 14:54
-Narastające poparcie grób skrajnie nacjonalistycznych w wielu krajach UE

naprawdę u z kreską i b w słowie grup?
i mam przekazywać dalej wiadomość od osoby która nie umie pisać ?

cybulion

2014-01-08, 14:57
a ja wyslalem tego maila, i powinnismy wszyscy ich zasypac takimi wiadomosciami, moze zaczeli by sie zastanawiac nad tym co pokazuja...

Dżony

2014-01-08, 15:19
Ojej jacy biedni Ci pijani kierowcy, tacy niesłusznie prześladowani :roll:
Idąc dalej tym tropem myślenia może walczmy o powstrzymanie nagonki na pedofili bo pewnie większość gwałtów odbywa się na dorosłych osobach a nie na dzieciach.

POW667

2014-01-08, 15:22
@femi666 Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi, więc ci wyjaśnię (bez osobistych wycieczek, które pozostawiam tobie). Wiem czym jest korupcja i wiem czym się może ona objawiać. Tylko jeśli teraz sięga zenitu, to znaczy, że kiedyś była mniejsza, a z tym bym się nie zgodził. Inna sprawa, że nie da się obiektywnie stwierdzić, że jest większa czy mniejsza. Co najwyżej możesz powiedzieć, że wykrywalność się zwiększyła (a jeśli media o tym cały czas ględzą to tak) lub nie.

Sigonek

2014-01-08, 15:23
W tym kraju nie od dzisiaj istotną funkcją mediów jest wynajdowanie i wałkowanie przeróżnych tematów zastępczych. Afery większe/mniejsze, mama madzi, smoleńsk itd. Teraz pora na pijanych kierowców, bo Kamień. C*uj z tym, że ten kraj z roku na rok przeistacza się w republikę bananową, gdzie gospodarką rządzą układy, a zwykli obywatele mają się coraz gorzej. Wszystko to, czego jesteśmy świadkami dzisiaj było zaplanowane w 89' r., kiedy to bezpieka dogadała się z Solidarnością. Każdy dostał swój kawałeczek tortu. Te k*rewki z Wiejskiej to zwykli zdrajcy kierowani przez obce wpływy. Za ciepłe stołki i łapówy sprzedali kraj.

lejkole

2014-01-08, 15:27
Masz całkowitą racje ileż można słuchać tych pie**olonych wiadomości o jednym i tym samym teraz codziennie są informacje o nowych wypadkach i jaki to mamy k***a wielki problem szlag mnie trafia i szczerze gówno obchodzi co kto robi za kierownicą i kogo zabija, jest milion innych ważniejszych tematów



POLSKO OCKNIJ SIE

xts

2014-01-08, 15:28
Dżony napisał/a:

Ojej jacy biedni Ci pijani kierowcy, tacy niesłusznie prześladowani :roll:
Idąc dalej tym tropem myślenia może walczmy o powstrzymanie nagonki na pedofili bo pewnie większość gwałtów odbywa się na dorosłych osobach a nie na dzieciach.



z tym, że pedofil jebie w dupe dziecko, które jest ducha winne bo nie myśli jak "rozsądny" dorosły i nie rozumie wiadomości, którę do niego powinny docierać, że należy być przezornym.
kobiety w polsce są gwałcone bo:
-albo są bezmyślne, najebie się patola z drugą na imprezie i zgon i ją dymają
-da dupy patola, a później zgłasza gwałt
-rzeczywiście gdzieś poszła w p*zdu nocą ciemną uliczką (chociaż pewnie myślała, że jest niebezpiecznie ale zaryzykowała) i ją zgwałcili ale okazja czyni gwałciciela. Bo gdyby nie poszła nocą na jakimś zadupiu to by nie doszło.

baniako91

2014-01-08, 15:59
Dopisałem 5 zdań od siebie, wiem że maja to w dupie, ale ból mojej dupy został uśnieżony.

kavkaz

2014-01-08, 16:00
desperadonbth piewczko ;)

Pijani kierowcy to temat zastępczy. Dlaczego stacje telewizyjne zamiast reklam alkoholu nie puszczają spotów nawołujących do trzeźwości, bo o ile się takie trafią to sporadycznie. Telewizja publiczna zamiast wydawać pieniądze na kręcenie durnego serialu, mogłaby produkować jakieś pożyteczne filmy dokumentalne, edukacyjne. To jest najlepszy dowód na to, że "pijani kierowcy" to tylko chwilowo modny temat (który zresztą co jakiś czas wraca).

Dalione

2014-01-08, 16:01
baniako91 napisał/a:

Dopisałem 5 zdań od siebie, wiem że maja to w dupie, ale ból mojej dupy został uśnieżony.



A może odśnieżony? Jak już coś to uśmierzony ;-)