18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijani kierowcy - Wielka Nagonka

desperadonbth • 2014-01-08, 10:35
Pijaki za kółkiem... Potrącenia spowodowane przez pijanych kierowców.. Piłeś i bedziesz jechał .. itd. :wodka:

Wszystkie te informacje zalewają niczym tsunami wszystkie nośniki 'infomacji'.

Nie dajmy się zwieść !

W Polsce mamy miliard spraw które są znacznie ważniejsze od kilku osób potrąconych przez 'pijanego kierowce' (w oczach odbiorców każdy kto za kółkiem ma powyżej 0.2 promila to zawzięty alkoholik). Media podają nam informację które są bardzo łatwe do przetworzenia oraz wymagają niskiego nakładu finansowego z ich strony.

Dla wyjaśnienia :

W zeszłym roku odnotowano najniższy wskaźnik pijanych kierowców od 14 lat...
Odnotowano wtedy 2101 wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców. Zginęło w nich 265 osób, a 2726 zostało rannych. W 2013 r. zatrzymano 162 tys. nietrzeźwych kierujących (w 2012 r. - 171 tys., w 2011 r. - 183,5 tys.).

I szybka matematyka, 2101 / 265 = co 8 wypadek spowodowany przez pijanego kierowce jest śmiertelny (nie ma znaczenia czy zginie sam prowadzący pojazdem :ok: czy też ktoś inny... nie mam takich informacji)

Czy to jest temat który wymaga wałkowania przez bite dwa tygodnie, przez wszystkich i wszędzie?

A w międzyczasie :
-Korupcja w Polsce sięga zenitu
-Komorowski ma zostać oskarżony o zdradę Państwa
- USA- zabicie przechodnia na ulicy (bo sobie szedł i osoba czuła się zagrożona) - wyrok uniewiniający ponieważ przechodzień wkroczył w strefę zabójcy
-Protesty Antyunijne w Portugalii i Hiszpanii
-Polityka Camerona dąży do odłączenia się UK od UE
-Narastające poparcie grób skrajnie nacjonalistycznych w wielu krajach UE
-Rozbrajanie Syrii
-Starcia na Ukrainie
-Nawiązuje się gruba nić porozumienia między Chinami a Japonią
i wiele wiele innych

Nie będę poruszał tematu teorii spiskowych jakie to media są sterowane i sprzedane bo o tym większość wie.

To w ramach informacji

:!:
Natomiast jeśli czujecie minimalną potrzebę polepszenia tego kraju, wyślijcie na poniższe adresy email krótką informację o Waszym niezadowoleniu (kopiuj wklej tekstu poniżej też będzie ok) :mikolaj:

wiadomosci@tvp.pl
panorama@tvp.pl
teleexpress@tvp.pl
kontakt24@tvn.pl
dystrybucja@polsat.com.pl
radiozet@radiozet.pl
redakcja@rmf.fm




    Szanowni Państwo,

    Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazywanie informacji istotnych dla społeczeństwa, realnych zagrożeń w Polsce i na Świecie wykluczając albo ograniczając tabloidowe tematy które nie wnoszą nic poza bezsensownymi i do niczego nie prowadzącymi dyskusjami wśród polityków.

    Z wyrazami szacunku,
    Obywatel




Materiał całkowicie własny,
Ave Sadistic ! :jezdziec:


Źródło danych

mariuszxxxxmariusz

2014-01-08, 12:40
Z manipulowaniem informacjami w 100% prawda, na pierwszy plan wrzucają osłonę, alee z tym że jazda pod wpływem alkoholu powinna zejść na drugi plan? Przede wszystkim dożywotni zakaz prowadzenia auta dla takich ludzi, kary finansowe (baardzo wysokie), to by załatwiło problem, a nie zabiorą na rok czy dwa i mandacik haha śmieszna sprawa :)

mietek_zul

2014-01-08, 12:41
jak już tak operujesz tą matematyką to sobie podziel 2101 przez dni w roku (365), wychodzi prawie 6 wypadkow dziennie wiec na każde 4 dni giną 3 osoby a okolo 35 osob jest rannych bo barany nie potrafia sie kontrolowac i zrozumiec ze k***a prowadzenie po pijaku to najbardziej zidiociala rzecz jaka mozna zrobic, takze k***a skoro to Ci nie wadzi " (nie ma znaczenia czy zginie sam prowadzący pojazdem :ok: czy też ktoś inny...)" to niech Ci w ciagu tygodnia wybija wszystkich bliskich, a cala reszte rodziny okalecza.

Wiadomo ze pie**ola glupoty w tv i nie ma po co tego szajsu ogladac, ale nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc

krzyś1990

2014-01-08, 12:44
Wrzystko zaczeło sie od Kamienia Pomorskiego ,wtedy tylko poczuli k***a ,że mogą mieć z czegoś pożywke to k***a teraz jadą ostro z tematem.

desperadonbth

2014-01-08, 12:50
plejus napisał/a:

jak już tak operujesz tą matematyką to sobie podziel 2101 przez dni w roku (365), wychodzi prawie 6 wypadkow dziennie wiec na każde 4 dni giną 3 osoby a okolo 35 osob jest rannych bo barany nie potrafia sie kontrolowac i zrozumiec ze k***a prowadzenie po pijaku to najbardziej zidiociala rzecz jaka mozna zrobic, takze k***a skoro to Ci nie wadzi " (nie ma znaczenia czy zginie sam prowadzący pojazdem :ok: czy też ktoś inny...)" to niech Ci w ciagu tygodnia wybija wszystkich bliskich, a cala reszte rodziny okalecza.

Wiadomo ze pie**ola glupoty w tv i nie ma po co tego szajsu ogladac, ale nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc



Kolego, co roku jest blisko 35 000 samochodowych w Polsce, wiec... idąc Twoim tokiem rozumowania... lepiej jest wypić kielona przd jazdą bo są mniejsze szanse na wypadek :idzwch*j:

spiepszaj_dzbanie

2014-01-08, 12:51
desperadonbth napisał/a:

grób skrajnie nacjonalistycznych


desperadonbth napisał/a:

grób


Chyba wdał się błont:


Panzerwaffe

2014-01-08, 12:52
A tam marudzicie tylko, ludzie zacznijcie cieszyc sie zyciem.
Z tych wszystkich tematow tylko jeden jest pozytywny
"-Polityka Camerona dąży do odłączenia się UK od UE "
A reszta to samo marudzenie jaki to swiat zly i niesprawiedliwy.
Za malo macie swoich problemow zeby sie cudzymi przejmowac?

kanihaz33

2014-01-08, 12:53
piwko leci ale ''grób" to ci się udało :-D

femi666

2014-01-08, 12:54
Jak dla mnie system ruski jest najwydajniejszy na takie rzeczy jak jazda po pijaku czy mała dilerka amfa czyli putinówka. Gościa np. za małą dilerke wrzucają do łagry na 2 lata, szyje mundury dla policji, tablice rejestracyjne klepie itp. po 2 latach wychodzi i ma nauczke. Polski scenariusz, kolo dostaje kare pieniężną nie ma kasy, bankrutuje, zaczyna pic i po kolesiu. Ale polski budżet jest na ++. Trzeba prostować złe zachowania a nie okradać za złe zachowanie ale co mi tam dla was lepsza kara pieniężna bo pijani etc bo ja głupi etc bo dla mnie ruscy wymyślili coś dobrego etc, hejtujta
P.S piwo leci za dobrą robote ^^

ZwykłySadol

2014-01-08, 12:54
k***a ale o co ten raban, zasada jest prosta piłeś nie jedź i tyle, kolega ma ból dupy bo pewnie osobiście go dotknęło tzn dostał mandat albo ktoś z rodziny za "nieznaczne" przekroczenie normy.

Tak trudno to zrozumieć PIŁEŚ NIE JEDŹ i nie zasłaniaj mi się tutaj statystykami gówno mnie to obchodzi wiadomości nie muszę oglądać. Jak masz rozsądek i wyobraźnie to wiesz że po kieliszku się nie wsiada. Nie chodzi o normy statystyki k***a piłeś nie jedź i tyle.

gin

2014-01-08, 12:57
Ja tam jestem za tym, żeby pijaków za kółkiem karcić jeszcze bardziej. Sam nie wsiadam do samochodu nawet po zjedzeniu cukierka z alko (sprawdzam wszystkie słodycze na zawartość). Coś jest na pewno nie teges skoro tyle o tym w telewizji mówią. Coś mi się wydaje, że próbują jakieś zaciskanie pasa dla obywateli i starają się odwrócić od tego uwagę.


P.S Dla tych naj***nych za kółkiem powinni dodać chłostę w centrum miasta i ozdobić jego ryjem lokalne gazety.

LucaBrasi

2014-01-08, 12:58
Cytat:

-Korupcja w Polsce sięga zenitu
-Komorowski ma zostać oskarżony o zdradę Państwa
- USA- zabicie przechodnia na ulicy (bo sobie szedł i osoba czuła się zagrożona) - wyrok uniewiniający ponieważ przechodzień wkroczył w strefę zabójcy
-Protesty Antyunijne w Portugalii i Hiszpanii
-Polityka Camerona dąży do odłączenia się UK od UE
-Narastające poparcie grób skrajnie nacjonalistycznych w wielu krajach UE
-Rozbrajanie Syrii
-Starcia na Ukrainie
-Nawiązuje się gruba nić porozumienia między Chinami a Japonią



O większości tych tematów napisałbyś to samo, że są zastępcze.

Już widzę ten ból dupy:

"Co mnie obchodzi jakieś morderstwo w USA jak w Polsce przez pijanych kierowców giną ludzie"
"Co mnie obchodzi Cameron jak w Polsce przez pijanych kierowców giną ludzie"
itd.

Wszystko jak zawsze tematy zastępcze serwowane przez wielki układ w wielkiej zmowie przeciwko małemu tobie.

W zależności od punktu widzenia każdy temat można nazwać tematem zastępczym ale takie pie**olenie jak twoje zawsze będzie hipokryzją.

Pozdrawiam 8-)

Ceembe

2014-01-08, 13:00
Ogólnie ludzie są w tych czasach zabawni, żeby nie powiedzieć śmieszni - takich wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców jest mnóstwo, codziennie ktoś w nich ginie, zostaje ranny, ale ludzie zaczynają mieć ból dupy dopiero jak napisze o tym jakaś mega poczytna gazeta typu "Fakt" albo super obiektywna stacja TVN24 bo na co dzień siedzą tylko przed TV i chłoną to gówno emitujące z ekranu a sami nie interesują się niczym co wykracza poza osiedle. Co za problem manipulować niewolnikami żyjącymi od 10 do 10 każdego miesiąca byle doczłapać się do wypłaty i głosującymi na PO bo w telewizji mówią że Tusk ratuje gospodarkę. Jak w tym kraju ma być dobrze?

Old.Mc.Boner

2014-01-08, 13:01
każdy kto wsiada do samochodu za kierownice po alkoholu to j***ny debil

modzgi

2014-01-08, 13:02
Panie i Panowie sadyści.
Otóż jesteśmy tylko mięsem. Mamy płacić podatki i łykać jak to Cichocipek r*cha sie z Ibiszem dobrze wyglądając po 40. Tyle
Reszta nas ch*j obchodzi! o!