18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalstwo wchodzi do naszych domów

wihrura • 2020-06-18, 08:47
Ta reklama jest wyświetlana w ciągu dnia. Myślę, że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania. Kilka razy puszczą reklamę jakiś spocik i wszystko będzie normalne.




Meliver

2020-06-18, 23:34
Chyba sporu chłopców stąd musiało zaliczyć przymusowy anal na ch*ju kolegi. Stąd tyle hejtów do pedałów :D

LB...........BZ

2020-06-18, 23:53
Petycja podpisana. Niech sp***alaja z tym na zachod. k***a mac dzieci to ogladaja. Ludzie nie maja wstydu i moralnosci, ze zgodzili sie na puszczenie czegos takiego.

jayo_20

2020-06-19, 00:39
wole ruchnąć z wazeliną w dupę damę, niż oglądać tą reklamę

CzerstWybut

2020-06-19, 04:18
mackuu napisał/a:

Następna, która manifestuje ograniczenie umysłowe i jest dowodem, że edukacja seksualna powinna być w szkołach obowiązkowa. Powiem ci tępa szczoto po co, ponieważ prezerwatywy chronią przed chorobami.



Jak sie ma stałą partnerkę to sie wie z kim sie sypia bezpiecznie i trzeba używać gumy. Pedały muszą używać gum bo sie pie**olą na lewo i prawo. Nie slyszalem żeby jakiś pedał miał stałego partnera. Wymieniają sie jak poj***ni. k***a co na tego sadistica sie pozłazilo... pedaly byly i są ale na ch*j to cwe*ebrować, w mtv randki pedałów, reklama prezerwatyw z pedalami, na ulicach chcą organizowac imprezy pedalów, knajpy dla pedalów, w bajkach wprowadzają pedałów i jeszcze sie k***a do dzieci przyj***li że pięciolatek nie wie co to pedalstwo i trzeba go edukować że jak martynka słabo się bedzie r*chać to może z maciusiem bedzie lepiej. Japie**ole. Nie mówie o leczeniu pedalow tylko o nie podsówaniu dzieciom pod nos pewnych zachowań. Kiedyś do lat 16 temat sex dla dzieci bylo tematem tabu i jakos rodziny powstawaly normalne teraz k***a chcecie od piatego roku życia dzieciom mówic co niby jest k***a naturalne. Niech sie dorosli pie**olą jak chcą ale od dzieci wypie**alać!

mackuu napisał/a:

Ja piszę o wychowaniu dzieci w normalnych warunkach, a ty o ruskim tarzanie, świetna argumentacja. Popędu seksualnego nie da się narzucić, dlatego fantazje o leczeniu homoseksualizmu to bzdura, podobnie jak zrobienie z dziecka homoseksualisty. Gdyby ciebie wychowano na tolerancyjnego człowieka, perspektywa homoseksualnego dziecka nie byłaby dla ciebie niczym złym. Nie wiem, co ma do tematu Europa, choć widać po twojej wypowiedzi, że jesteś spod znaku walczących ze zgniłym zachodem... Homoseksualizm w społeczeństwach jest obecny od starożytności i to się nie zmieni, więc można walczyć z rzeczywistością jak ty, albo zaakceptować fakty i je przekazywać dzieciom.



Ty mi piszesz o wychowaniu w normalnych warunkach ? Dwoch chlopów wychowuje dziecko i to jest normalne wedlug ciebie ? Ja ci nie napisalem o leczeniu pedziów. Byli są i niech se będą ale k***a nie normalizujcie tego zboczenia w społeczeństwie. Wszystko zrozumie ale od dzieci wypie**alać. Nie będzie jakiś pedał mowil normalnej rodzinie jak ma wychowywać swoje dzieci. Uważasz że wychowanie dziecka w rodzinie homosexualnej nie ma wpływu na nie? A wychowanie dziecka w rodzinie alkoholików ma wpływ na nie? A wychowanie dziecka bez ojca ma wplyw ? A wychowanie bez matki ma wplyw? Jak babcia z dziadkiem wychowują wnuczka to myślisz ma jakiś to wplyw na różnice w jego wychowaniu ? Popęd to jest jedna rzecz u dziecka w zyciu a srodowisko wychowania to jest druga rzecz. I obie te rzeczy mają wplyw na kształtowanie jego osobowości. Marksizm nieźle pierze wam łby.

Kepeszek

2020-06-19, 14:25
Daster napisał/a:

Wiesz dlaczego skrzywiony zjebie ludzi to oburza i nie chcą tego normalizować? Bo myślą o swoich dzieciach. W czym sie wychowasz to bedzie dla ciebie to normalne. Jak dziecku np chłopczykowi bedziesz wciskał do głowy od małego że z chlopcem sobie życie ustawi i ze sie tak kochają i że to naturalne i normalne to mu zrobisz sieke z mózgu i młody będzie myślał żeby w ten sposób rodzine zakladać. Jak stary przyjebie matce to mlody podłapie że to normalne. Jak stary chodzi z pedałem za ręke i go całuje to młody wymarzy sobie taka idealną rodzine bo sie k***a w tym wychowa. Ludzie maja wyj***ne co pedały robią w łózkach. Tu chodzi o wychowanie swoich dzieci cepie. Pedalstwo bylo i będzie tylko w jakimś celu politycznie w europie się dąży do normalizowania i promowania tego zboczenia.



xdd
Ale przecież orientacja to nie wynik wychowania czy środowiska tylko biologiczne uwarunkowanie. To że ktoś to toleruje nie znaczy ze będzie gejem. Nie da się zmienić orientacji! Jeżeli urodziłeś się gejem- to nim zostaniesz. Tak samo w drugą stronę. Więc nie pie**ol mi tu o wychowaniu bo ch*ja wiesz i powinni Ci internet zabrać za propagowanie głupoty

sard

2020-06-19, 16:20
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



miło, że chcesz im zapewnić sporą dozę przyjemności prezentując im swojego c**onga w ich dupale.

onedayoranother

2020-06-19, 18:03
tak, to na pewno właśnie przez reklamy prezerwatyw ludzie zmieniają orientację :P

Od 2:55 :

CzerstWybut

2020-06-19, 18:20
Kepeszek napisał/a:

xdd
Ale przecież orientacja to nie wynik wychowania czy środowiska tylko biologiczne uwarunkowanie. To że ktoś to toleruje nie znaczy ze będzie gejem. Nie da się zmienić orientacji! Jeżeli urodziłeś się gejem- to nim zostaniesz. Tak samo w drugą stronę. Więc nie pie**ol mi tu o wychowaniu bo ch*ja wiesz i powinni Ci internet zabrać za propagowanie głupoty



Co to jest "xd" dzieciaku? Wychowali mnie normalni rodzice przeciwnej płci wiec mam doświadczenie i przykład. Przeżylem w życiu to jak powinna wyglądać normalna rodzina. Nie powiesz mi że rodzina gejowska da dobry przykład dziewczynce lub chłopczykowi jak wyglądają normalne relacje miedzyludzkie. Mnie rodzice nie edukowali o tej całej dzisiejszej pedaliadzie a już tym bardziej nie mówili mi że trzeba ich szkalować. Więc nie mam zamiaru do nich strzelać. Ale oni k***a uważają że powinniśmy edukować od 6 roku życia o tym cyrku. k***a to za pare lat będą może chcieli legalnego współżycia z 10 letnim gejem bo k***a jest przygotowany i wyedukowany do tego? Masz inną orientacje? Sobie miej to twoja sprawa ale na ch*j ci o tym uczyć dzieci co ty lubisz. Jaki masz tego cel ? Wyszukiwać więcej pedalów wsród młodszych ? Albo może żeby z ciekawości częściej sie wymieniali partnerami różnej płci w łóżku. A może edukujmy dzieci też o koprofilii ? Bo dlaczego ci ludzie mają być pominięci i dyskryminowani. Ci ludzie chcą takiej poj***nej lgbt edukacji seksualnej od najmłodszych lat dla dzieci i jeszcze adopcji. No k***a to nie jest normalne. Od pokolen nie bylo waszej pro nowoczesnej niemieckiej edukacji i wytlumacz mi jak to źle wpłynelo na nas ? To że ktoś jest agresywny wobec homosiów to nie ma nic wspólnego z edukacją seksualna a odpowiednim wychowaniem rodziców. Patrzycie na ten zachod europy tak zakochani i widzicie tam raj a na Polske psioczycie bo utrzymuje swoje tradycyjne wartosci. Przypominam że od jakiegoś czasu borykają się tam z problemami zamachow, ostatnio zaostrzających się zamieszek i dzisiaj czytam o aferze wydawania dzieci pedofilom przez niemiecki urzad do spraw dzieci żeby mieć spokój z pedofilami. Japie**ole, idealny zachód czytam a u nas ciemnogród i gówno.

abuk

2020-06-19, 21:45
sard napisał/a:

miło, że chcesz im zapewnić sporą dozę przyjemności prezentując im swojego c**onga w ich dupale.



czytaj ze zrozumieniem p*zdoflecie :)

Coffey

2020-06-20, 16:00
I znowu zlot prawicowych paranoików

banana12462541

2020-06-21, 13:00
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



Uważaj bo im sie spodoba

abuk

2020-06-22, 02:07
banana12462541 napisał/a:

Uważaj bo im sie spodoba



Pies ich j***ł zatem

:mrgreen: