18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalstwo wchodzi do naszych domów

wihrura • 2020-06-18, 08:47
Ta reklama jest wyświetlana w ciągu dnia. Myślę, że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania. Kilka razy puszczą reklamę jakiś spocik i wszystko będzie normalne.




wihrura

2020-06-18, 09:54
SirMajkel napisał/a:

wow i tak Cie to przeraziło? Musisz być strasznie zakompleksiony i mieć małego pindolka, ja tam się cieszę niech promują, więcej kobiet dla mnie.



Jakiego mam takiego pacham.

zbynekmaslanka

2020-06-18, 10:12
Ciekawe czy ludzie którzy nie akceptują homoseksualizmu dalej to kupią

wins89

2020-06-18, 10:19
tych dwóch jak się będą ładowali w dupala to muszą gówno z tego kondoma wycierać albo zlizywać

EvilDog

2020-06-18, 11:00
" że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania."

Jeśli sądzisz że o oglądaniu takich reklam możesz zmienić orientacje seksualną , to jest mi przykro ... już jesteś pedałem tylko potrzebujesz trigera żeby się ujawnić

swampman

2020-06-18, 11:08
to juz wole sluchac o grzybach p*zdy, uplawach, sraczkach i okresach

EvilDog napisał/a:

" że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania."
Jeśli sądzisz że o oglądaniu takich reklam możesz zmienić orientacje seksualną , to jest mi przykro ... już jesteś pedałem tylko potrzebujesz trigera żeby się ujawnić



raczej chodzilo mu o propagande i wciskaniu ich gdzie tylko sie na na sile ;) nigdzie nie napisal tego o czym ty pie**olisz bzdury :lol:

wihrura

2020-06-18, 11:29
EvilDog napisał/a:

" że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania."
Jeśli sądzisz że o oglądaniu takich reklam możesz zmienić orientacje seksualną , to jest mi przykro ... już jesteś pedałem tylko potrzebujesz trigera żeby się ujawnić



Jakoś to się nazywa naukowo. Jak z reklamą jogurtu. Jeśli wyświetlą jakąś reklamę miliard razy do idąc do sklepu kupisz ten produkt bo go znasz. A tu za jakiś czas przestaną Cie bulwersowac sodomici no bo w końcu to normalne.

zbynekmaslanka

2020-06-18, 11:51
wihrura napisał/a:

Jakoś to się nazywa naukowo. Jak z reklamą jogurtu. Jeśli wyświetlą jakąś reklamę miliard razy do idąc do sklepu kupisz ten produkt bo go znasz. A tu za jakiś czas przestaną Cie bulwersowac sodomici no bo w końcu to normalne.



Tez to działą w drugą stronę. Jak przyjdzie jakis kryzys to ludzie się zdenerwują i zaczną szukać winnych ... no a na czym się skupisz jak jesteś wkurzony ? Na tym co znasz na tym co pokazywano i czego nikt nie akceptuje. Chyba juz ktoś na taki pomysł wpadł ze 100 lat temu.

Kepeszek

2020-06-18, 12:11
Ale no ch*j Cie to boli czy ktos sie wali z typem czy nie. To jest jakas kryptogejowska komitywa prawacka; zeby sie interesowac co drugi chłop w łóżku robi i kogo posuwa. To nie propaganda jak niektórzy tu mówią tylko zwyczajna próba normalizacji żeby takich homofobów jak ty-edukować. Ty nie brzydzisz się gejami tylko ich nie rozumiesz i brak elementarnej wiedzy sprawia, że się boisz. I jeszcze te komentarze o jakichś kondomach, piciu spermy, ładowaniu w dupe. Wy typy naprawdę o tym mocno myślicie i chyba was to k***a jara skoro potraficie tyle ciekawych możliwości zabawy z kolegą wymyślić :P wyjątkowo ciekawy fenomen.

p47

2020-06-18, 12:28
To na h*j to tu wrzucasz? W tv nie obejrze, a tu mam ogladac? Sam rozpowszechniasz pedalstwo. :-x

PhantomMask

2020-06-18, 12:35
p47 napisał/a:

To na h*j to tu wrzucasz? W tv nie obejrze, a tu mam ogladac? Sam rozpowszechniasz pedalstwo.



Sam siebie oszukujesz....wiesz, że to prawda ale boisz się sam sobie przyznać ? Wolisz pozostać kryptopedałem ?

CzerstWybut

2020-06-18, 12:36
Kepeszek napisał/a:

Ale no ch*j Cie to boli czy ktos sie wali z typem czy nie. To jest jakas kryptogejowska komitywa prawacka; zeby sie interesowac co drugi chłop w łóżku robi i kogo posuwa. To nie propaganda jak niektórzy tu mówią tylko zwyczajna próba normalizacji żeby takich homofobów jak ty-edukować. Ty nie brzydzisz się gejami tylko ich nie rozumiesz i brak elementarnej wiedzy sprawia, że się boisz. I jeszcze te komentarze o jakichś kondomach, piciu spermy, ładowaniu w dupe. Wy typy naprawdę o tym mocno myślicie i chyba was to k***a jara skoro potraficie tyle ciekawych możliwości zabawy z kolegą wymyślić wyjątkowo ciekawy fenomen.



Wiesz dlaczego skrzywiony zjebie ludzi to oburza i nie chcą tego normalizować? Bo myślą o swoich dzieciach. W czym sie wychowasz to bedzie dla ciebie to normalne. Jak dziecku np chłopczykowi bedziesz wciskał do głowy od małego że z chlopcem sobie życie ustawi i ze sie tak kochają i że to naturalne i normalne to mu zrobisz sieke z mózgu i młody będzie myślał żeby w ten sposób rodzine zakladać. Jak stary przyjebie matce to mlody podłapie że to normalne. Jak stary chodzi z pedałem za ręke i go całuje to młody wymarzy sobie taka idealną rodzine bo sie k***a w tym wychowa. Ludzie maja wyj***ne co pedały robią w łózkach. Tu chodzi o wychowanie swoich dzieci cepie. Pedalstwo bylo i będzie tylko w jakimś celu politycznie w europie się dąży do normalizowania i promowania tego zboczenia.

wihrura

2020-06-18, 13:24
Daster napisał/a:

Wiesz dlaczego skrzywiony zjebie ludzi to oburza i nie chcą tego normalizować? Bo myślą o swoich dzieciach. W czym sie wychowasz to bedzie dla ciebie to normalne. Jak dziecku np chłopczykowi bedziesz wciskał do głowy od małego że z chlopcem sobie życie ustawi i ze sie tak kochają i że to naturalne i normalne to mu zrobisz sieke z mózgu i młody będzie myślał żeby w ten sposób rodzine zakladać. Jak stary przyjebie matce to mlody podłapie że to normalne. Jak stary chodzi z pedałem za ręke i go całuje to młody wymarzy sobie taka idealną rodzine bo sie k***a w tym wychowa. Ludzie maja wyj***ne co pedały robią w łózkach. Tu chodzi o wychowanie swoich dzieci cepie. Pedalstwo bylo i będzie tylko w jakimś celu politycznie w europie się dąży do normalizowania i promowania tego zboczenia.



Możesz se pindolka odciąć i zrobić cycki, ładować hormony i ch*je muje a i tak w genach będziesz miał zapisane ze jesteś facetem. Ktoś próbuje mi wmówić że płeć jest umowna. ch*ja nie umowna. Możesz nawet przed lustrem sobie powtarzać ze jesteś kobietą. Matkę oszukasz, ojca oszukasz ale natury nie oszukasz.

kolosasz

2020-06-18, 14:42
k***a, obejrzałem i poczułem się dziwnie. No to ch*j, myślę, wydaje mi się. Ale nie, k***a, to nie mija.
Co jest k***a? Wyeliminowawszy wszystkie czynniki mogąc e wywoływać dziwne uczucie, pozostał mi ten film.
I ch*j. Drugi raz oglądać nie będę. Głupi nie jestem. Więc ściągnąłem film, wrzuciłem w SonyVegas i , k***a,
oczom nie wierze. W tym filmie jest j***ny przekaz podprogowy. Tego ch*jostwa nie widać tak normalnie jak oglądasz film
ale jak wrzucisz do programu edycji video to w tajmlajnie widać jak na dłoni. Ładnie k***a....

Snowkie

2020-06-18, 15:29
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



nie rzycz im tego co chca xD

yfd

2020-06-18, 15:53
No i stracili stałego klienta.