18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalstwo wchodzi do naszych domów

wihrura • 2020-06-18, 08:47
Ta reklama jest wyświetlana w ciągu dnia. Myślę, że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania. Kilka razy puszczą reklamę jakiś spocik i wszystko będzie normalne.




An4lTerror

2020-06-18, 18:01
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



ch*j im w plecy, bo dla nich w dupę to przyjemność ;)

Zi...........in

2020-06-18, 18:02
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



Właśnie na tym uju w dupie im zależy i takich życzeń bym nie składał. Nie martwmy się jednak bo to nie jest dziedziczne w takich przypadkach w przypadku celibatu również :)

mackuu

2020-06-18, 18:02
0_rafiks_0 napisał/a:

Bedziesz moim misiem, kiedy tylko tak zdecyduje A zeby cokolwiek "dostosowac" do mojego poziomu, to musialbys jeszcze duzo, duuuuzo pracowac nad soba
Nawciskal Ci ktos do lba (pewnie nie bylo trudno) czegos, co kazdy normalny, inteligenty czlowiek uznalby za bezsensowne i niewspolgrajace ze zdrowym rozsadkiem a ty sie tym podniecasz jak twoj ojciec, kiedy pierwszy raz dal ci w pysk. Odpusc, bo sie pograzasz z tymi "postepowymi" bredniami.
"Zarządzaniem czasem" ? k***a! Co ty bierzesz?
BTW. Chcialbys zarabaiac tyle co ja



Oczy bolą, jak się czyta ten bełkot. Nie umiesz użyć polskich znaków? Z takimi horyzontami musisz być rzeczywiście człowiekiem "sukcesu". Przestań śmiecić w komentarzach, skoro nie masz nic do powiedzenia.

0_rafiks_0

2020-06-18, 18:18
Do znakow sie przypie**olil! Co za kuc!
Rozbawiles mnie misiu, naprawde :)

tycho

2020-06-18, 18:29
Najszybciej takie firmy za promowanie pedalstwa uczy rozumu bojkot ich produktów. Ja osobiście nie kupie już nigdy durexów i wszystkim proponuje solidarność w tym temacie. Jak obroty im znacząco spadną to zobaczycie jak szybko ta reklama zniknie z telewizji.

mackuu

2020-06-18, 18:56
DrinkingBuddy napisał/a:

Po co gejom gumka?



Jesteś świetnym przykładem na to, że edukacja seksualna jest bardzo potrzebna. Prezerwatywy nie są wyłącznie środkiem antykoncepcyjnym, chronią również przed chorobami. :kawa:

0_rafiks_0 napisał/a:

Do znakow sie przypie**olil! Co za kuc!
Rozbawiles mnie misiu, naprawde



A do czego mam się czepiać pajacu, jeśli nie potrafisz napisać jednego kontrargumentu? Brak umiejętności podstawowej obsługi komputera też sporo mówi o twoim rzekomym statusie finansowym. Stul pysk i nie śmieć w komentarzach, bo do tej pory nie napisałeś NIC na temat. Więcej nie odpiszę na twoje zaczepki.

0_rafiks_0

2020-06-18, 19:13
Strzel focha jeszcze :D


potas666

2020-06-18, 19:49
Chyba wam pedaly wchodzą do domu ameby j***ne. Ładnie wam pranie mózgu pisowcy robią. :lol:

mecenaz

2020-06-18, 19:53
@up dokladnie , jeszcze niech k***a na Dudę głosują.

piotrekt1976

2020-06-18, 21:15
Nie rozumiem o co bol dupy? odnosze wrazenie ze najglosniej krzycza kryptogeje. osobiscie mam to gdzies kto z kim sie r*cha, facet z facetem, kobita z kobita, poki zaden facet mnie proboje mnie wyr*chac dla mnie wszystko jest ok. Swoja droga jak ktos ma dziewczyne// narzeczona czy zone to po prstu niech jego wybranka bierze piguly, nie dosc ze skuteczniejsze to i radocha wieksza, no chyba ze masz puszczalska k***e to wiadomo guma chroni przed syfem. Swoja droga jakim incelem trzeba byc ze dymac puszczalskie k***iszony" bo sa pelne " milosci " do innych ku*asow dajace kazdemu pod " noge." Wszystko jest dla ludzi i odnosze wrazenie ze najwiecej krzycza ci co sami po cichu by chcieli opie**olic peto koledze czy znajomkowi.. osoboscie mam gleboko w ch*ju kto kogo posuwa poki nie proboje sie dobrac do mojej wlasnej dupy...

hitmen

2020-06-18, 21:28
Az się r*chać odechciewa .

toke

2020-06-18, 22:17
Powie mi ktoś po kiego grzyba pedały w reklamie prezerwatyw??? czyżby po to, żeby im się więcej dzieci nie urodziło niż w normalnym związku;-p

Presty

2020-06-18, 23:04
Jak trzeba być zj***nym, by jak Kościół Katolicki, PiS albo niedoj***nie mózgowe trzeba mieć, by zaglądac ludziom pod kołdry?
To a propo`s "najlepszego komentarza"
PS: jestem hetero i mam dwóch synów. Tez hetero.
Zapewne wkrótce zostane dziadkiem.
Szczęśliwym, że żyje w Europie, a nie w jebenej średniowiecznej Bulandii, smierdzącej cebulą i gnojem z obornika.

mackuu

2020-06-18, 23:31
toke napisał/a:

Powie mi ktoś po kiego grzyba pedały w reklamie prezerwatyw??? czyżby po to, żeby im się więcej dzieci nie urodziło niż w normalnym związku;-p



Następna, która manifestuje ograniczenie umysłowe i jest dowodem, że edukacja seksualna powinna być w szkołach obowiązkowa. Powiem ci tępa szczoto po co, ponieważ prezerwatywy chronią przed chorobami.