18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalstwo wchodzi do naszych domów

wihrura • 2020-06-18, 08:47
Ta reklama jest wyświetlana w ciągu dnia. Myślę, że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania. Kilka razy puszczą reklamę jakiś spocik i wszystko będzie normalne.




bakus1233

2020-06-18, 15:55
Na gejach też zarabiają więc musi być taka reklama. Tutaj chodzi tylko o pieniądze.

chorym

2020-06-18, 16:03
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



z tym ch*jem w dupę to możesz ich bardziej zadowolić niż zaszkodzić :D

~Bambi~

2020-06-18, 16:15
Hahah haha. Jacy wszyscy obrońcy gówniaków swoich :szydera: Daję sobie sześć rąk uciąć, że chronicie je przed pedalstwem, ale już nie przed chamstwem, brakiem szacunku dla drugiej osoby, przeklinaniem, chlaniem, ćpaniem, kibolstwem, nienawiścią etc. etc.


mackuu

2020-06-18, 16:21
Daster napisał/a:

Wiesz dlaczego skrzywiony zjebie ludzi to oburza i nie chcą tego normalizować? Bo myślą o swoich dzieciach. W czym sie wychowasz to bedzie dla ciebie to normalne. Jak dziecku np chłopczykowi bedziesz wciskał do głowy od małego że z chlopcem sobie życie ustawi i ze sie tak kochają i że to naturalne i normalne to mu zrobisz sieke z mózgu i młody będzie myślał żeby w ten sposób rodzine zakladać. Jak stary przyjebie matce to mlody podłapie że to normalne. Jak stary chodzi z pedałem za ręke i go całuje to młody wymarzy sobie taka idealną rodzine bo sie k***a w tym wychowa. Ludzie maja wyj***ne co pedały robią w łózkach. Tu chodzi o wychowanie swoich dzieci cepie. Pedalstwo bylo i będzie tylko w jakimś celu politycznie w europie się dąży do normalizowania i promowania tego zboczenia.



Pozostaje współczuć dzieciom takich rodziców jak ty. Możliwość posiadania dzieci powinna być reglamentowana i obostrzona szeregiem wymogów. Dziecko powinno być świadome, że istnieją osoby homoseksualne, należy ten fakt zaakceptować i dać im żyć normalnie. Idąc twoim tokiem "rozumowania", pociąg seksualny zależy od wychowania... Po to właśnie jest potrzebna edukacja seksualna, żeby tacy troglodyci jak ty nie krzywdzili dzieci, wpajając im tego typu herezje.

0_rafiks_0

2020-06-18, 16:29
mackuu napisał/a:

Pozostaje współczuć dzieciom takich rodziców jak ty. Możliwość posiadania dzieci powinna być reglamentowana i obostrzona szeregiem wymogów. Dziecko powinno być świadome, że istnieją osoby homoseksualne, należy ten fakt zaakceptować i dać im żyć normalnie. Idąc twoim tokiem "rozumowania", pociąg seksualny zależy od wychowania... Po to właśnie jest potrzebna edukacja seksualna, żeby tacy troglodyci jak ty nie krzywdzili dzieci, wpajając im tego typu herezje.



Sorry, ale chyba cie poj***lo!

Pitok

2020-06-18, 16:31
abuk napisał/a:

Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.



No i przecież o to im właśnie chodzi :wtf:

Isstred95

2020-06-18, 16:40
Jak dobrze ze nie kupuje tych gównianych dziurexów. Polecam Skyny.

mackuu

2020-06-18, 16:41
0_rafiks_0 napisał/a:

Sorry, ale chyba cie poj***lo!



Srogie argumenty Sebastianie . Powiedz mi erudyto, co z poniższych stwierdzeń , nie jest faktem:
-rodzice powinni być przygotowani do wychowywania dzieci.
-osoby homoseksualne istnieją.
-każdy ma prawo do normalnego życia.
-dzieci powinny być edukowane przez osoby do tego wykwalifikowane.

CzerstWybut

2020-06-18, 16:42
mackuu napisał/a:

Pozostaje współczuć dzieciom takich rodziców jak ty. Możliwość posiadania dzieci powinna być reglamentowana i obostrzona szeregiem wymogów. Dziecko powinno być świadome, że istnieją osoby homoseksualne, należy ten fakt zaakceptować i dać im żyć normalnie. Idąc twoim tokiem "rozumowania", pociąg seksualny zależy od wychowania... Po to właśnie jest potrzebna edukacja seksualna, żeby tacy troglodyci jak ty nie krzywdzili dzieci, wpajając im tego typu herezje.



Już widzę twoje szczęście jak ci syn oznajmia że jest ciepły i że ma zamiar tak spedzić reszte życia. Już widze twoje szczęście na ryju jak sie dowiadujesz że wnuków nie doczekasz bo z zalewania męskiej dupy nic nie będzie. Zresztą z pokoleniami się sami eliminujecie ;) a czemu nie moze być świadome zboczeń w odpowiednim wieku a nie k***a 5 lat jak to wy chcecie. Jaki dajesz przykład otoczenia dziecko to chlonie jak gąbka. Chcesz przykładu? Niechce mi sie tracić czasu na wyszukiwanie dla ciebie tego materialu ale sobie poszukaj tematu na sadiatiku był nawet. Dziecko w rosji wychowywane z psami, jaki był tego efekt? 13 latek biegal na czworaka z gromadą psów i szczekał. Z ludźmi nie do końca skłonny do dluższego przebywania. I k***a mi powiesz że nie mialo wpływu na niego w jakich warunkach wychowywane bylo? Nie chce myśleć co by ten dzieciak robił jak by dorósł i mu w tych warunkach hormony skakaly, myślisz że szukał by dziewczyny w piaskownicy czy w budzie ? k***a ta postępowa europa... zaczęło się od gejoparad w berlinie... a dzisiaj czytam że w tym samym państwie od lat 60 pedofilom dzieci podstawiali. Japie**ole, ch*j z taką postępową europą.

0_rafiks_0

2020-06-18, 16:55
mackuu napisał/a:

Srogie argumenty Sebastianie . Powiedz mi erudyto, co z poniższych stwierdzeń , nie jest faktem:
-rodzice powinni być przygotowani do wychowywania dzieci.
-osoby homoseksualne istnieją.
-każdy ma prawo do normalnego życia.
-dzieci powinny być edukowane przez osoby do tego wykwalifikowane.



Misiu drogi! Nie chce mi sie tlumaczyc tobie gdzie i jakie bledy popelniasz w swojej obserwacji swiata, bo musze jeszcze popracowac, dlatego niestety musze podtrzymac krotka opinie na temat twojej wczesniejszej wypowiedzi (ku przypomnieniu cyt. "Sorry, ale chyba cie poj***lo!"). A lista, ktora mialbym potwierdzic nie do konca zgadza sie w tym co napisales wyzej. To niestety zalatuje manipulacja, choc z drugiej strony nie podejrzewam ciebie o tak wyszukany sposob wplywania na inne osoby, ale.....ch*j wi!
Zycze zdrowia i nie brnij juz. Zostaw, przestan, odpusc...

Wiewór

2020-06-18, 17:06
Reklama dyskryminuje lesbijka. Dlaczego nie ma w niej lesibijek?
Myślę, że trzeba zacząć protest.

mackuu

2020-06-18, 17:13
Daster napisał/a:

Już widzę twoje szczęście jak ci syn oznajmia że jest ciepły i że ma zamiar tak spedzić reszte życia. Już widze twoje szczęście na ryju jak sie dowiadujesz że wnuków nie doczekasz bo z zalewania męskiej dupy nic nie będzie. Zresztą z pokoleniami się sami eliminujecie a czemu nie moze być świadome zboczeń w odpowiednim wieku a nie k***a 5 lat jak to wy chcecie. Jaki dajesz przykład otoczenia dziecko to chlonie jak gąbka. Chcesz przykładu? Niechce mi sie tracić czasu na wyszukiwanie dla ciebie tego materialu ale sobie poszukaj tematu na sadiatiku był nawet. Dziecko w rosji wychowywane z psami, jaki był tego efekt? 13 latek biegal na czworaka z gromadą psów i szczekał. Z ludźmi nie do końca skłonny do dluższego przebywania. I k***a mi powiesz że nie mialo wpływu na niego w jakich warunkach wychowywane bylo? Nie chce myśleć co by ten dzieciak robił jak by dorósł i mu w tych warunkach hormony skakaly, myślisz że szukał by dziewczyny w piaskownicy czy w budzie ? k***a ta postępowa europa... zaczęło się od gejoparad w berlinie... a dzisiaj czytam że w tym samym państwie od lat 60 pedofilom dzieci podstawiali. Japie**ole, ch*j z taką postępową europą.



Ja piszę o wychowaniu dzieci w normalnych warunkach, a ty o ruskim tarzanie, świetna argumentacja. Popędu seksualnego nie da się narzucić, dlatego fantazje o leczeniu homoseksualizmu to bzdura, podobnie jak zrobienie z dziecka homoseksualisty. Gdyby ciebie wychowano na tolerancyjnego człowieka, perspektywa homoseksualnego dziecka nie byłaby dla ciebie niczym złym. Nie wiem, co ma do tematu Europa, choć widać po twojej wypowiedzi, że jesteś spod znaku walczących ze zgniłym zachodem... Homoseksualizm w społeczeństwach jest obecny od starożytności i to się nie zmieni, więc można walczyć z rzeczywistością jak ty, albo zaakceptować fakty i je przekazywać dzieciom.

gerto44

2020-06-18, 17:15
Prawicowe szambo wylewa. Ostatnio bojkot CD Project, a teraz bojkot Durexa. Ciekawe czy troglodyci używają prezerwatyw, czy też może parzą się ze swoją Karyną bez. Jak można być tak zacofanym, żeby stygmatyzować ludzi bo kochają. Kraj z gówna.

mackuu

2020-06-18, 17:22
0_rafiks_0 napisał/a:

Misiu drogi! Nie chce mi sie tlumaczyc tobie gdzie i jakie bledy popelniasz w swojej obserwacji swiata, bo musze jeszcze popracowac, dlatego niestety musze podtrzymac krotka opinie na temat twojej wczesniejszej wypowiedzi (ku przypomnieniu cyt. "Sorry, ale chyba cie poj***lo!"). A lista, ktora mialbym potwierdzic nie do konca zgadza sie w tym co napisales wyzej. To niestety zalatuje manipulacja, choc z drugiej strony nie podejrzewam ciebie o tak wyszukany sposob wplywania na inne osoby, ale.....ch*j wi!
Zycze zdrowia i nie brnij juz. Zostaw, przestan, odpusc...



Słuchaj no "Rafalala" może to być dla ciebie zaskoczeniem, ale nie jestem gejem i twoim misiem. Skoro nie masz czasu, to po co zaśmiecasz wątek, specjalnie dostosowałem moją wypowiedź do twojego poziomu, żeby było ci łatwiej coś sensownego odpowiedzieć, to napisałeś 6 zdań o tym, że nic nie masz do powiedzenia. Pracuj dalej, z takim zarządzaniem czasem raczej nie masz lekko w robocie.

0_rafiks_0

2020-06-18, 17:37
mackuu napisał/a:

Słuchaj no "Rafalala" może to być dla ciebie zaskoczeniem, ale nie jestem gejem i twoim misiem. Skoro nie masz czasu, to po co zaśmiecasz wątek, specjalnie dostosowałem moją wypowiedź do twojego poziomu, żeby było ci łatwiej coś sensownego odpowiedzieć, to napisałeś 6 zdań o tym, że nic nie masz do powiedzenia. Pracuj dalej, z takim zarządzaniem czasem raczej nie masz lekko w robocie.



Bedziesz moim misiem, kiedy tylko tak zdecyduje :D A zeby cokolwiek "dostosowac" do mojego poziomu, to musialbys jeszcze duzo, duuuuzo pracowac nad soba :D
Nawciskal Ci ktos do lba (pewnie nie bylo trudno) czegos, co kazdy normalny, inteligenty czlowiek uznalby za bezsensowne i niewspolgrajace ze zdrowym rozsadkiem a ty sie tym podniecasz jak twoj ojciec, kiedy pierwszy raz dal ci w pysk. Odpusc, bo sie pograzasz z tymi "postepowymi" bredniami.

"Zarządzaniem czasem" ? k***a! Co ty bierzesz?
BTW. Chcialbys zarabaiac tyle co ja ;)