18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalstwo wchodzi do naszych domów

wihrura • 2020-06-18, 08:47
Ta reklama jest wyświetlana w ciągu dnia. Myślę, że to jest kolejny etap poszerzania kręgu pedałowania. Kilka razy puszczą reklamę jakiś spocik i wszystko będzie normalne.




IOI

2020-06-18, 08:50
to sie k***a obudziles, juz z tydzien temu albo dluzej byla sraczka o ta reklame, ze tvpis nie chce jej puszczac

abuk

2020-06-18, 08:50
Coraz więcej tego j***nego pedalstwa w reklamach. Od zawsze byli mniejszością i nią będą do usranej śmierci ziemi. ch*j im dupe.

Ce...........00

2020-06-18, 08:55
pedalstwo było jest i będzie. są podzieleni, na takich zwykłych, normalnych co ze sobą żyją i mają wyj***ne co kto sobie o nich myśli i na takich popie**oleńców jak biedroń czy inne barany, co łażą po tych paradach w strojach sadomaso czy innym gównie.

Payan

2020-06-18, 08:56
wihrura napisał/a:

Trochę mnie to przeraża. Dziecko ogląda bajkę a tu takie reklamy.
Tutaj macie petycje żeby to wycofać



Nie oglądam telewizji zbyt często, ale podpiszę, tym bardziej, jeśli dziecko ma takie gówno oglądać.

Halman

2020-06-18, 08:56
petycję podpisałem bo ja prawdziwy polak :jezdziec:
a przy okazji tatusie mogą sie zgadać, wynajać dobrego papugę i jebnać pozew zbiorowy o skrzywienie psychiki ich dzieci przez komercyjne stajcie skoro to leci w każdej dowolnej porze.. ile kasy do podziału by było :)

MrFalken

2020-06-18, 09:10
Pajan napisał/a:

Nie oglądam telewizji zbyt często, ale podpiszę, tym bardziej, jeśli dziecko ma takie gówno oglądać.



Zostawiaj dziecko przed telewizorem i reklamami - na pewno będzie mądrzejsze... Tak moje też ogląda, ale wyłącznie dziecięcego netflixa, bo u mnie w domu nikt nie zdzierży reklamowego gówna i telewizji publicznej, więc zwyczajnie do żadnej anteny podpięci nie jesteśmy.

Poza tym to jednak okazja, żeby dziecku wytłumaczyć to i owo. Tak samo jak tłumaczysz, skąd się biorą złodzieje i to możesz wyjaśnić czym są geje i co o nich myśleć, Córka ma w klasie jedną ciapacką koleżankę - oczywiście zupełnie przypadkiem mała z niej oszustka i cwaniara, nie wspominając o tym, że lubi sobie przywłaszczyć cudze rzeczy - jest u nas w domu przykładem tego, że w życiu nie spotykasz samych porządnych ludzi i na jej przykładzie młody wysłuchała wykładu o oszukiwanie.

Niema co się spinać, trzeba wykorzystać sytuację, bo nasze dzieciaki narażone będą na to to tak, czy inaczej.

naczelny1

2020-06-18, 09:14
Mhm, ale to producent nie ma już prawa kierować swojej reklamy do swoich odbiorców? xD

edmund

2020-06-18, 09:32
i h*j, dobrze że TVP tego gówna nie chce wyświetlać,
niech sie zgłoszą do TVN, tam jedzie oborą więc puszczą

Pedofilek

2020-06-18, 09:35
mmmm pedały Lubie to

SirMajkel

2020-06-18, 09:39
wow i tak Cie to przeraziło? Musisz być strasznie zakompleksiony i mieć małego pindolka, ja tam się cieszę niech promują, więcej kobiet dla mnie.

Ho...........er

2020-06-18, 09:42
ja jebe ale macie problemy 1 z 4 par pokazanych w reklamie w dodatku pokazani w normalny sposób , za dużo się naczytaliście się tego pojeba miczkiewicza i próbujecie znajdować ukryte przekazy tam gdzie ich nie ma


Knipex20

2020-06-18, 09:51
Fajny VW t3 chcial bym takiego