18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pacyfikacja pato Julki

vonYanek • 2020-11-21, 15:26
Kolejna obrończyni wolności bezpodstawnie zatrzymana przez faszystowską policję. :karate:


tills

2020-11-22, 03:08
grandl napisał/a:

Przy pierwszym zdaniu powinna wyłapać pałe na pysk i 48 bez wody. Wytrzeźwiałaby w moment




To że starzy Cię tak karali to nie znaczy że każdy musi być tak traktowany.

Rebeliant

2020-11-22, 04:38
Niezwyciężony napisał/a:

Ale wiecie że cisnąc po protestujących stajecie po stronie jebiącej was w dupska władzy ?
Zastanówcie się czy ten gang olsena jest wart tego żeby ujadać w jego obronie.



A biorąc udział w protestach stoisz po stronie jawnych komunistów walczących o koryto z władzą.

W obecnej sytuacji, mając tylko te dwie rzeczy do wyboru, tylko ameby umysłowe dadzą się zmanipulować i pójdą protestować łamiąc przy tym prawo.

Chcą oderwać PiS od koryta? Niech się przygotują do wyborów. Dla mnie jest oczywiste, czemu wybrano taką drogę.


Taki przygłup Lempart nie jest w stanie zrobić tego, co zrobił chociażby Kukiz, a za nim nie stoją wielkie pieniądze, jest wręcz przeciw establishmentowi, ale udało mu się wejść do Parlamentu w ciągu jednej kadencji. Komuniści są po pierwsze za głupi, a po drugie nikt średnio inteligentny ich nie poprze.

Oni potrafią dojść do władzy tylko i wyłącznie za pomocą krwawej rewolucji lub na bagnetach i z czołgami. Tylko.


Wyj***ne mam na PiS, ale jeszcze bardziej nienawidzę komunistów. Tych bym sadystycznie z miejsca zabijał, w odwecie za lata 1917-1956, gdzie zabijali Polaków z miejsca. Tylko za to, bo są jeszcze lata 1939-1944 w szczególności, a także 1944-1993, czyli okupacja Polski przez sowieckie ścierwo. Jest od ch*ja powodów aby mordować komunistów z miejsca i tylko jeden, aby tego nie robić > nie jestem takim sk***ysynem jak oni i nikogo nie zamierzam zabijać, dla wyrównania ciśnienia pie**olnę sobie komentarz na Sadolu, bo mogę.

Gadozer napisał/a:

Polska policja.. Taka dzielna jestem dumny że dali radę ja obezwładnić/zataszczyć
Trzech na jedna malutka dziewczynę Brawo Wy



Widać od razu, że jesteś przygłupem, który mało w życiu widział, ale dostał internet i wylewa swój imbecylizm dalej niż wioskowa droga sięga.


Sam moment zatrzymania jest niemal podręcznikowym sposobem aby zrobić to w sposób jak najbezpieczniejszy dla zatrzymanego i dla policjantów. Tu nie chodzi o to, czy sobie poradzą, czy nie, bo jeden by sobie poradził, wydałby polecenie 3x, bez skutku, środki przymusu bezpośredniego, czyli chwyt obezwładniający, gleba, skucie, podniesienie za ręce i zaciągnięcie do radiowozu. Wolałbyś ten wariant?


Te wszystkie pedryle w rurkach i głupie siksy z błyskawicą nie rozumieją życia. Są za młodzi i za głupi. Nie czytają książek, nie rozmawiają ze starszymi, żyją w swoim świecie, gdzie co chwila wstrzykuje się im przez internet propagandę z USA, a tam przeważają neomarksistowskie kierunki prania mózgu.

Też chodziłem na demonstracje, w trakcie ich obowiązywania jak i po. Nauczyłem się za młodu aby nie chodzić na nie, bo zawsze znajdują się tam elementy prowokujące eskalację konfliktu, ale co ważniejsze, nauczyłem się, że za protestami stoi zaplecze polityczne walczące o koryto, a także, że za większością manifestacji stoją czerwoni.


----------


Jest zajebisty utwór - Metallica - Fight fire with fire

Jego sednem, dla mnie, jest, że rewolucja i wojna to nie odpowiedź na zwyczajne wydarzenia na scenie politycznej, bo to nie ten sam ogień. Walcz z ogniem ogniem to nie rewolucja aby oderwać PiS czy PO od koryta, a wzięcie udział w tej wojnie na zasadach jakie obowiązują, nieważne jakie by one nie były. Czyli startujesz w wyborach i ich pokonujesz. W przeciwnym razie nie zostanie kamień na kamieniu, nie będzie też Polski. Komunistom to akurat nigdy nie przeszkadzało, bo oni nie mają szacunku do własności prywatnej, własności publicznej, ani, a raczej z zwłaszcza, do Polski. Popieranie komunistycznego zrywu zmanipulowanego w mediach do postaci strajku zwykłych kobiet to oznaka ogromnej głupoty. To nie jest strajk zwykłych kobiet. Te pracują, opiekują się swoimi dziećmi, uczą się. Nie tracą czasu na bycie zmanipulowanym przez komunistów. Te głupie kobiety natomiast się zmanipulować dały. Ale jest ich coraz mniej.


Do unto others as they have done unto you
But what in the hell is this world coming to?
Blow the universe into nothingness
Nuclear warfare shall lay us to rest

[chorus:]
Fight fire with fire
Ending is near
Fight fire with fire
Bursting with fear
We all shall die

Time is like a fuse, short and burning fast
Armageddon is here, like said in the past

[chorus:]

Soon to fill our lungs the hot winds of death
The gods are laughing, so take your last breath




Insaner napisał/a:

Ja się nie dziwię, że nasz kraj jest taki sp***olony. Bez żadnych podstaw prawnych rząd robi po prostu z Polakami co chce jednocześnie ich gnojąc.
Dzisiaj macie srać na stojąco, albo mandat 1000zł, jutro zakaz wyjeżdżania z województwa albo kara z sanepidu 30k. Pojutrze zakaz aborcji - bo tak. Hotele zamkniemy tylko do połowy stycznia, ale żeby za fajnie nie było to wszystkie ferie zakończą się w jego pierwszej połowie, więc ludzie na południu pójdą z torbami bez klientów. Sklepy z meblami i elektroniką zamkniemy, ale w spożywczym supermarkecie w galerii może sobie hasać 600 osób i robić zakupy bez celu po kilka razy dziennie z nudów. Naturalną rzeczą jest to, że część osób zaczyna strajkować. Niestety osobno.
Julka czy nie julka (kolejne nadużywane już określenie), głupia czy mądra - jakie to ma znaczenie. Komentarze tylko pokazują, że dopóki coś nie dotyczy bezpośrednio Ciebie to masz innych gdzieś. Zamiast wspierać jakiekolwiek protestujące grupy to jedni ujadają na drugich i próbują ich ośmieszać. Kobiety protestują przeciwko zakazowi aborcji - przedsiębiorcy, albo ci co zasuwają na marsze niepodległości siedzą w domach i krytykują.
Wyjdą przedsiębiorcy walczyć o swoje - kobiety i narodowcy siedzą cicho w domach.. itd. itd.
Gdyby ludzie byli solidarni to nagle okazałoby się, że kilkadziesiąt osób straciłoby bezprawną władzę nad 38mln społeczeństwem. Tymczasem wszystkich się dzieli i napuszcza na siebie. Dzięki temu każdy strajk jest o kilka razy mniejszy niż w rzeczywistości mógłby być. Twój post jest kolejnym tego przykładem. Jak Ty stracisz robotę i wszystkie oszczędności i będziesz żarł tynk ze ścian to sam będziesz latał z transparentem po ulicach z żalem zastanawiając się, dlaczego nie towarzyszy Ci kilkaset tysięcy ludzi tylko kilkadziesiąt osób.
A tak na marginesie to pewnie i nasi niedługo podpatrzą jakież to fajne rozwiązania przyszykowała dla swoich obywateli Francja i Niemcy. U tych pierwszych przegłosowano zakaz nagrywania wizerunku policjantów, czyli nie będą już musieli się hamować w swoich pacyfikatorskich zapędach bo z góry każda próba upublicznienia takiego nagrania skończy się dla osoby postronnej rokiem więzienia i 40k euro kary. W Niemczech za to policja będzie miała prawo wchodzić do domu bez nakazu i sprawdzać liczbę osób (np. po zgłoszeniu, że odbywa się impreza lub może przebywać więcej osób niż dopuszczają obecne regulacje). Także manifestacji w Polsce nie zabraknie - niestety nieskutecznych.




Teraz zauważyłeś, że w 3. RP rząd robi co chce? A co się działo z twoim mózgiem w latach 1991-2015? Ile razy zagłosowałeś za bandą czworga aby sp***olić nam wszystkim życie? Ile razy wierzyłeś wraz z większością Polaków, że tym razem to będzie to (choćby ten raz, gdy prawie wszyscy wierzyliśmy w POPiS, a wcześniej w Solidarność)? Niepraworządność władzy w Polsce trwa co najmniej od 1944 roku. Ciężko mi się wypowiedzieć o latach 1918-1939, za dużo "faktów" z ręki aparatu partyjnej cenzury i za dużo "profesorów z nadania" im służących aby mieć własne zdanie. Ogólnie można chyba przyjąć, że praworządność się w Polsce skończyła w 1505. Tak już mamy i trzeba się z tym nauczyć żyć.


Poparłbym Strajk Kobiet, gdyby nie był to ruch sterowany przez jawnych komunistów i z postulatami głoszonymi przez nich od dekad. To było łatwe do rozpoznania w pierwsze 3 dni strajku, a potem wystrzelili z postulatami i było to 100% pewne dla każdego, kto interesuje się polską polityką i nie jest przygłupem. Poparłbym, gdyby chodziło o poprawkę do Konstytucji RP i o napisanie porządnej ustawy o planowaniu w rodzinie. O to nie walczą wcale.

Poparłbym przedsiębiorców, gdyby nie fakt, że to nic innego jak strajk górników czy pielęgniarek ze zjedzonymi przez socjalizm mózgami, zdolni tylko krzyczeć "daj, mi się należy". Protest przedsiębiorców z socjalizmem na transparentach to strzał w stopę. To tylko oznacza, że chcą jeszcze większych podatków, przerzucanych na konsumentów. Poza tym to też nie oddolny protest. Tananjo jest jego twarzą. Poparłbym, gdyby walczyli o abolicję podatkową, a nie o "daj".

Protesty przeciw "plandemi". Poparłbym, gdyby polegał na zgłaszaniu lepszych rozwiązań systemowych, a nie głoszeniu kłamstw. Braun, w ostatnich 3 miesiącach całkowicie się zaorał robiąc nic innego niż to co zawsze - teorie spiskowe, pociągnął na dno Konfederację, która już powyżej progu nie będzie nigdy.


3 typy protestów i mamy 3 upolitycznione twarze. Żadna nie jest zdroworozsądkowa. Jak chcesz aby myślący ludzie to w pełni poparli?

Zwróć uwagę, że ludzie, którzy mają łeb na karku nie protestują, tylko zajmują się swoimi rodzinami, swoimi interesami, swoim samodoskonaleniem i zarabiają tyle, że ich stać na domy, samochody, podróże, na mieszkania dla dzieci, samochody dla dzieci. Do tego trzeba dążyć, a nie k***a "daj, mi się należy". Nic nikomu poza śmiercią się nie należy, na wszystko trzeba zapracować. Wszystko zależy od twojej ambicji i tego czy chcesz zarabiać 3000, 5000, 10000, 15000, 20000, 1000000+. Zatrzymuje cię tylko ambicja i poziom, w którym uznasz, że tyle jest OK. Jak marudzisz i nic z tym nie robisz, to albo jesteś debilem, albo się nie nadajesz aby zarabiać więcej, a nie każdy się nadaje, tylko komuniści twierdzą inaczej, że byle robol może zarządzać fabryką.

yoyobart

2020-11-22, 04:51
k***a twa,nie po to walczyłem w komunie,tak walczyłem, bo w przeciwienstwie do kaczora i innych ch*jograjców,kilka pał na dupę dostałem,żeby nie można było wyjść na ulicę?wisi mnie czy to kobitki.pedały,lewica,prawica,obrońcy zwierząt czy ufolodzy,każdy ma prawo manifestować swe zdanie i ch*jjjjjj
https://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4

NolaanX

2020-11-22, 10:11
W obowiązującym prawie, funkcjonariusz policji ma prawo wylegitymować każdego bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, jeżeli osoba nie współpracuje może zostać zatrzymana. TO JEST pie**olONA PODSTAWA o której gówniaki , potocznie zwanyne "GIMBAMI" nie mają pojęcia i w takiej sytuacji zawsze strzelają słowami "na jakiej podstawie" mysląc że są przez wypowiadanie tych słów "inteligentni". Policja zazwyczaj nie odpowiada na to pytanie z racji że jest ono debilne...

Strielok1

2020-11-22, 10:30
Gadozer napisał/a:

Polska policja.. Taka dzielna jestem dumny że dali radę ja obezwładnić/zataszczyć
Trzech na jedna malutka dziewczynę Brawo Wy



Serio? We trzech ją złapali i zaniesli jak worek ziemniaków, bez szkody dla niej. Jeden założyby jej dźwignie i z bólu potulnie poszła by sama... tyle że przy szarpaninie mógłby niechcący zrobić jej krzywdę i wtedy byłby płacz o brutalności policji... nawet kiedy policja nie chcę was za bardzo uszkodzić (nie mam pojęcia dlaczego) to się z nich śmiejecie obnazajac swoją głupotę. Sprawa powimma być prosta, nie chcesz się wylegitymować, szarpiesz się, nie wykonujesz poleceń? Gazem po oczach, pałą przez plecy, gleba ,dźwignia i do suki. Tyczy lewaków, rycerzy ortalionu, szalikowcow czy zwykłego Janka na ulicy. Żadnych wyjątków.

Ni...........ny

2020-11-22, 10:48
Rebeliant napisał/a:

Poparłbym przedsiębiorców, gdyby nie fakt, że to nic innego jak strajk górników czy pielęgniarek ze zjedzonymi przez socjalizm mózgami,



Miałem olać te twoje wypociny ale nie mogę. Od pielęgniarek to ty się odpie**ol kmiocie :karate:
W UE jesteśmy na trzecim miejscu od końca w ich liczbie na 1000 mieszkańców. Mają ch*jową pracę która polega na wycieraniu obsranej dupy, zarzyganej mordy i użeraniu się z takimi burakami jak ty za ch*jowe pieniądze.
I jeżeli komuś w tym kraju należy się podwyżka to właśnie pielęgniarkom.

Autor

2020-11-22, 10:59
@Rebeliant, szkoda fatygi z komunistami tylko jeden argument działa...

KrystekKrystek napisał/a:

Tęsknisz za czasami kiedy Twój tato budził 'respekt' na dzielni czy jesteś aż taki głupi, by porównywać mo z tamtych czasów do dzisiejszej policji?
Autor- w sumie wydaje mi się, że obie opcje wchodzą w grę. Twój szanowany tato milicjant i Ty głupi ciul, co babe, która ma faceta nazywa obleśną i obrzydliwą lesbą. Ryja nie widać, ale figure ma fajną, jednak mózg do wymiany. I to dla Ciebie od razu obleśna?! Dziwny jesteś Autor.



KrystekKrystek masz miesiączkę? Boś nerwowy...

Rebeliant

2020-11-22, 11:31
Autor napisał/a:

@Rebeliant, szkoda fatygi z komunistami tylko jeden argument działa...
KrystekKrystek masz miesiączkę? Boś nerwowy...



Wiem, im tylko kula w łeb, rów i zasypać wapnem. Ale takie to ścierwo jest od zawsze i trzeba sobie jakoś radzić, gdy rozleje się to szambo w komentarzach.

Niezwyciężony napisał/a:

Od pielęgniarek to ty się odpie**ol



Bo co? Bo im wolno być socjalistycznym sp***oleniem i krzyczeć "daj"? Właśnie udowodniłeś, po raz kolejny, jak sp***olony jesteś i jak sp***olony jest socjalizm. Stopniowanie komu się należy bardziej to efekt tylko i wyłącznie istnienia socjalizmu. Każdy w nim krzyczy daj, daj daj, mi się należy, innym nie. Pielęgniarki robiąc to samo zasługują na brudnego ch*ja w dupę, jak każdy jęczybuła wyciągający rękę do partii aby sypnęła groszem, czyli ukradła mniej krzyczącym i wszystkim płacącym podatki, im większe, tym więcej.

Nie uważam, że mają dobrze, mają ch*jowo jak każda budżetówka, od nauczycieli, przez lekarzy, policję, straż pożarną kończąc na wojsku. Ale jednocześnie nie uważam, że powinno się strajkować po kolejne przywileje, i że ylko sk***iele tak robią, czyli od piguł po górników, przez wszystkich po drodze.

Chcesz lepiej? Walcz o zmiany ustrojowe aby partia gówno mogła, aby nie było państwowych zakładów i aby państwo nie wpie**alało się tam, gdzie nie jest jego rolą się wpie**alać > w skrócie bądź anty socjalistą, bo każdy socjalista to ścierwo chcące cudzego i jak wypadnie w danym miesiącu na piguł, to będę o nich się wypowiadał jak o ścierwie, bo tym będą/były podczas strajków o kolejne przywileje.


I tak tego nie zrozumiesz, bo zostałeś wychowany na ścierwo i łasisz się na cudze, byś chętnie każdemu rozdawał ukradzione ciężko pracującym ludziom pieniądze - jak każdy j***ny socjalista, czyli bandyta i złodziej. Swoje rozdawaj i odpie**ol się od cudzych.

kukasz79

2020-11-22, 11:41
1.NeoJulka stoi na jezdni, nie powinna tam stac. Z lewej strony kadru ktory sam wrzuciles sa dodatkowo barierki, by ludzie i zwierzeta majace trud z rozpoznaniem jezdni i znakow, zatrzymaly sie. Jak znalazla sie w miejscu w ktorym stoi? Przeleciala tam czy translokacja?
2. Przez takich jak NeoJulka wylaczona jest cala jezdnia. W tle widzisz paly. I nie bede dyskutowal o tym dokladnie przez kogo ta jezdnie zamkneli bo nie mam takich danych. Jezdnia jest jednak zamknieta, a jeden z powodow ku temu zostal uwieczniony na wideo.

3.Przez to, inni uczestnicy przestrzeni publicznej maja utrudnienia w swobodnym przemieszczaniu sie, choc nic wspolnego z checia NeoJulki do aborcji nie maja. Oczywiscie zakladajac ze w tamtym momencie babsko demonstrowalo nieudolnie z dykta za aborcja, a nie przeciwko narodowcom czy tez kosciolowi..znamienne jest, ze ostatnimi dniami sie nie mogly zdecydowac i w finale im wyszlo ze zlikwiduja wszystko, chca wszystkiego i wszyscy maja wypie**alac. Wiec co ta NeoJulka wogole tam robi? Bedziemy walic sciemy lewackie ze nie demonstruje nielegalnie, ze nie stoi na jezdni i ze wykonuje polecenia policji - pomimo, ze kazdy to widzi, a Ty probujesz wycinkami i wnikliwa analiza znalezc sekundy w ktorych zabraklo detalu by znalezc dla niej usprawiedliwienie?
4. Pelna zgoda, ze paly byly bardzo amatorskie i same sie wyslowic nie potrafily. Pisalem o tym, Policja nie cieszy sie szacunkiem i nie potrafi go zdobyc czy tez zasluzyc na niego. Dodatkowo takie amatorskie akcje im nie pomagaja.
5. Nie zmienia to faktu, ze w kazdym panstwie prawa, NeoJulka bez wzgledu na to jaka opcje reprezentuje i za czym protestuje, zostalaby szybko zdjeta bez zbednych dyskusji. Ma prawo do wolnosci i protestu w takim stopniu w jakim tej wolnosci nie ogranicza innym.

Zwaz tez ze film jest wycinkiem. Co by jednak nie bylo, NeoJulka nie mogla sie znalezc tam gdzie byla bez zlamania przepisow.

Wtret o kasowaniu posta byl do moderatora, ktory skasowal moj poprzedni, w ktorym to kazalem Ci jakze popularnym ostatnio staropolskim "wypie**alac". Tak wiec, luz

To powyzej, to odpowiedz na:
TranzystorWyklęty napisał/a:

Zobacz, jak wg ciebie wygląda środek jezdni. Żółta linia to krawężnik krawędź jezdni.
Na filmie widać ją, jakiegoś człowieka i nagrywającego. Bardzo liczne zgromadzenie. Problemem dla zomowców był transparent, który ona trzymała.
Ormowcy jednoznacznie nie potrafili jej wytłumaczyć o co jest problem. Szukali pretekstu, żeby ustalić jej dane, bo polityczna prokuratura będzie ją zaraz nękać jak ostatnio tego czternastolatka, co napisał na FB o marszu kobiet u niego w mieście, to policja mu przylazła do domu i wysłali pismo do szkoły - identycznie jak w PRLu
Jestem przeciwny prowokowaniu policji nawet jak jest tak polityczna jak obecnie w Polsce. Ale policja robi się bardziej bezczelna niż MO
Nie kasuje swoich postów i napisz to jeszcze raz po polsku, bo nie rozumiem.


Ni...........ny

2020-11-22, 11:57
Rebeliant napisał/a:

Bo co? Bo im wolno być socjalistycznym sp***oleniem i krzyczeć "daj"? Właśnie udowodniłeś, po raz kolejny, jak sp***olony jesteś i jak sp***olony jest socjalizm. Stopniowanie komu się należy bardziej to efekt tylko i wyłącznie istnienia socjalizmu. Każdy w nim krzyczy daj, daj daj, mi się należy, innym nie. Pielęgniarki robiąc to samo zasługują na brudnego ch*ja w dupę, jak każdy jęczybuła wyciągający rękę do partii aby sypnęła groszem, czyli ukradła mniej krzyczącym i wszystkim płacącym podatki, im większe, tym więcej.
Nie uważam, że mają dobrze, mają ch*jowo jak każda budżetówka, od nauczycieli, przez lekarzy, policję, straż pożarną kończąc na wojsku. Ale jednocześnie nie uważam, że powinno się strajkować po kolejne przywileje, i że ylko sk***iele tak robią, czyli od piguł po górników, przez wszystkich po drodze.
Chcesz lepiej? Walcz o zmiany ustrojowe aby partia gówno mogła, aby nie było państwowych zakładów i aby państwo nie wpie**alało się tam, gdzie nie jest jego rolą się wpie**alać > w skrócie bądź anty socjalistą, bo każdy socjalista to ścierwo chcące cudzego i jak wypadnie w danym miesiącu na piguł, to będę o nich się wypowiadał jak o ścierwie, bo tym będą/były podczas strajków o kolejne przywileje.
I tak tego nie zrozumiesz, bo zostałeś wychowany na ścierwo i łasisz się na cudze, byś chętnie każdemu rozdawał ukradzione ciężko pracującym ludziom pieniądze - jak każdy j***ny socjalista, czyli bandyta i złodziej. Swoje rozdawaj i odpie**ol się od cudzych.




Ale ty jesteś j***nym niedorozwojem :amused:
To właśnie kapitalistyczny wolny rynek kretynie jest przyczyną niedoboru pielęgniarek. I podniesieniem płac można to zmienić.
Nie chodzi idioto o żaden komunizm i dawanie czegoś bo się należy. Wyjeżdżają za granice bo tam więcej płacą, żeby ich za trzymać musimy im więcej płacić.
Proste jak konstrukcja cepa, i kapitalistyczne w ch*j. A ty się tu popie**oleńcu doszukujesz komunizmu ? No k***a debil :facepalm3:

notak

2020-11-22, 11:59
j***ć lewatctwo, tą też ale na komisariacie
oni są tacy otwarci i tolerancyjni

htp

2020-11-22, 11:59
kukasz79 napisał/a:

Milicja byla szanowana wlasnie ze wzgledu na strach do niej. Co znie znaczy ze szacunek byl zasluzony. Gdybys umial czytac ze zrozumieniem, nie mialbys watpliwosci.
I tak, bede czytany, bo pisze prawde, ktora tak bardzo boli. Masz cos w zamian czy tylko po lewacku ponarzekasz, ze slabe?



Kolejny bełkot z "lewackim" argumentem.



Strielok1

2020-11-22, 12:13
Rebeliant napisał/a:

Wiem, im tylko kula w łeb, rów i zasypać wapnem. Ale takie to ścierwo jest od zawsze i trzeba sobie jakoś radzić, gdy rozleje się to szambo w komentarzach.
Bo co? Bo im wolno być socjalistycznym sp***oleniem i krzyczeć "daj"? Właśnie udowodniłeś, po raz kolejny, jak sp***olony jesteś i jak sp***olony jest socjalizm. Stopniowanie komu się należy bardziej to efekt tylko i wyłącznie istnienia socjalizmu. Każdy w nim krzyczy daj, daj daj, mi się należy, innym nie. Pielęgniarki robiąc to samo zasługują na brudnego ch*ja w dupę, jak każdy jęczybuła wyciągający rękę do partii aby sypnęła groszem, czyli ukradła mniej krzyczącym i wszystkim płacącym podatki, im większe, tym więcej.
Nie uważam, że mają dobrze, mają ch*jowo jak każda budżetówka, od nauczycieli, przez lekarzy, policję, straż pożarną kończąc na wojsku. Ale jednocześnie nie uważam, że powinno się strajkować po kolejne przywileje, i że ylko sk***iele tak robią, czyli od piguł po górników, przez wszystkich po drodze.
Chcesz lepiej? Walcz o zmiany ustrojowe aby partia gówno mogła, aby nie było państwowych zakładów i aby państwo nie wpie**alało się tam, gdzie nie jest jego rolą się wpie**alać > w skrócie bądź anty socjalistą, bo każdy socjalista to ścierwo chcące cudzego i jak wypadnie w danym miesiącu na piguł, to będę o nich się wypowiadał jak o ścierwie, bo tym będą/były podczas strajków o kolejne przywileje.
I tak tego nie zrozumiesz, bo zostałeś wychowany na ścierwo i łasisz się na cudze, byś chętnie każdemu rozdawał ukradzione ciężko pracującym ludziom pieniądze - jak każdy j***ny socjalista, czyli bandyta i złodziej. Swoje rozdawaj i odpie**ol się od cudzych.



Z większością Twoich wypowiedzi się zgadzam... ale stawianie w jednym szeregu pielęgniarek (czy ogólnie służby zdrowia), mundorowki i górników jest chybione... o ile kopalnie można i powinno się sprywatyzować (vide Czechy) bez szkody dla państwa i obywateli o tyle skoro już płacę podatki(nie małe) to chciałbym żeby te pielegniarki, lekarze, strażacy czy policjanci jednak dobrze zarabiali, mieli porządny sprzęt i byli dobrze wyszkoleni. Mundórwki sprywatyzować nie można , a co do służby zdrowia to nie chciałbym płacić rachunków za pobyt w szpitalu jak w usa... Już teraz żebśmy ja, żona czy dzieci nie musieli czekac na specjalistę kilka czy kilkanaście miesięcy płacę kilkaset zl rocznie za prywatne wizyty, jestem w stanie się jakoś z tym pogodzić. Ale gdybym , odpukać, miał wypadek nie chciałbym dostać faktury na kilkaset tys za karetkę i pomoc medyczną. Płacę podatki więc niech te pieniądze idą na to co dla nas, obywateli jest niezbędne: służbę zdrowia, edukację, policję czy straż pożarną. Kopalnie po prywatyzacji sobie poradzą, górnicy faktycznie pracujący też, płakać będą oczywiście związki w których pieniądze bierze się za to że poprostu sie jest a do tego jest sie prakrycznie nieusuwalnym. Nie chcę tego finansować z moich ciężko zarobionych pieniędzy, podobnie jak finansowania kościoła czy rydzyka, mają tyle pieniedzy zeby utrzymać się sami. Parę innych grup jeszcze by się znalazło ale już i tak się rozpisalem a i tak nikogo to nie interesuje

:mrgreen:

Rebeliant

2020-11-22, 12:36
Niezwyciężony napisał/a:

Ale ty jesteś j***nym niedorozwojem
To właśnie kapitalistyczny wolny rynek kretynie jest przyczyną niedoboru pielęgniarek. I podniesieniem płac można to zmienić.
Nie chodzi idioto o żaden komunizm i dawanie czegoś bo się należy. Wyjeżdżają za granice bo tam więcej płacą, żeby ich za trzymać musimy im więcej płacić.
Proste jak konstrukcja cepa, i kapitalistyczne w ch*j. A ty się tu popie**oleńcu doszukujesz komunizmu ? No k***a debil



Nie no k***a mać. Jaki kapitalistyczny womny rynek jak w Polsce nigdy nie było kapitalizmu? No może za czasów Piastów był, ale od ponad stu lat nie ma i nie było w Polsce kapitalizmu. Cały czas żyjemy w socjalizmie.

Przyczyną niedoboru pielęgniarek jest socjalizm, a właściwie to partyjny etatyzm i marnowanie pieniędzy na urzędników i koszty istnienia partyjnego państwa jak i partii (te przejadają setki milionów rocznie).

Nie ma tylu piguł co trzeba, bo nie zarabiają w Polsce tyle kasy, jaką by chciały, choć i tak zarabiają więcej niż jakieś 70-80% społeczeństwa, sam zarabiam lepiej niż 70-80% społeczeństwa, a jestem biedny w ch*j. A co robią aby poprawić swój los? Idą do prywatnych klinik, gdzie zarabiają więcej i nie muszą j***ć tylu dyżurów. Idą tam, gdzie im płacą więcej za mniej. Emigrują. W szpitalach zostają te najgorsze - stare k***y ze zrytą psychiką, których nikt już nie zatrudni i te, co pokończyły studia słabo i się nie przykładały. Tylko takie mają prawdziwą ch*jnie, ale kij im w oko. Każda obrotna piguła zarabia 2-3x tyle co robol, ale zapie**ala 2x tyle co robol na nadgodzinach, bo dyma budżetówkę ile wlezie i dorabia prywatnie.

I powyższe nie ma nic wspólnego z kapitalizmem, bo go k***a nie ma w Polsce, nawet w Europie go k***a nie ma. Rynek jest socjalistyczny, z nacjonalizacją wielu gałęzi gospodarki, w szczególności branży medycznej. Jest ich mało, bo za podstawową wypłatę z budżetówki nie muszą się użerać ze sk***ysynami psioczącymi jakie to one są wolne i ch*jowe. Ich wypłaty nie mają nic wspólnego z kapitalizmem, a wynikają jedynie z ustawowych stawek określonych przez socjalistyczne państwo jakim jesteśmy.


Kapitalizm pie**olony debil gdzieś w Polsce widział, ja pie**ole, co za cymbał...

Ni...........ny

2020-11-22, 12:42
Rebeliant napisał/a:

Nie no k***a mać. Jaki kapitalistyczny womny rynek jak w Polsce nigdy nie było kapitalizmu? No może za czasów Piastów był, ale od ponad stu lat nie ma i nie było w Polsce kapitalizmu. Cały czas żyjemy w socjalizmie.
Przyczyną niedoboru pielęgniarek jest socjalizm, a właściwie to partyjny etatyzm i marnowanie pieniędzy na urzędników i koszty istnienia partyjnego państwa jak i partii (te przejadają setki milionów rocznie).
Nie ma tylu piguł co trzeba, bo nie zarabiają w Polsce tyle kasy, jaką by chciały, choć i tak zarabiają więcej niż jakieś 70-80% społeczeństwa, sam zarabiam lepiej niż 70-80% społeczeństwa, a jestem biedny w ch*j. A co robią aby poprawić swój los? Idą do prywatnych klinik, gdzie zarabiają więcej i nie muszą j***ć tylu dyżurów. Idą tam, gdzie im płacą więcej za mniej. Emigrują. W szpitalach zostają te najgorsze - stare k***y ze zrytą psychiką, których nikt już nie zatrudni i te, co pokończyły studia słabo i się nie przykładały. Tylko takie mają prawdziwą ch*jnie, ale kij im w oko. Każda obrotna piguła zarabia 2-3x tyle co robol, ale zapie**ala 2x tyle co robol na nadgodzinach, bo dyma budżetówkę ile wlezie i dorabia prywatnie.
I powyższe nie ma nic wspólnego z kapitalizmem, bo go k***a nie ma w Polsce, nawet w Europie go k***a nie ma. Rynek jest socjalistyczny, z nacjonalizacją wielu gałęzi gospodarki, w szczególności branży medycznej. Jest ich mało, bo za podstawową wypłatę z budżetówki nie muszą się użerać ze sk***ysynami psioczącymi jakie to one są wolne i ch*jowe. Ich wypłaty nie mają nic wspólnego z kapitalizmem, a wynikają jedynie z ustawowych stawek określonych przez socjalistyczne państwo jakim jesteśmy.
Kapitalizm pie**olony debil gdzieś w Polsce widział, ja pie**ole, co za cymbał...



Jesteś j***nym kretynem, piszesz o socjalizmie a opisujesz czysto kapitalistyczny mechanizm na rynku pracy debilu.

I nie zarzucaj mi zjebie komunistycznych czy socjalistycznych poglądów, bo na etacie pracowałem ostatni raz prawie 10 lat temu.
Od tamtej pory pracuje na swoim. I utrzymuję się na wolnym rynku samodzielnie zdobywając klientów.
Więc stul tą swoją parszywą mordę bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. A z tego co piszesz wynika też że gówno wiesz frajerze ;-)