18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pacyfikacja pato Julki

vonYanek • 2020-11-21, 15:26
Kolejna obrończyni wolności bezpodstawnie zatrzymana przez faszystowską policję. :karate:


kukasz79

2020-11-21, 22:49
Gmork napisał/a:

Napisałeś też, że: "respekt to szacunek", otóż k***a nie, nie w naszym języku, więc jeśli już się wypowiadasz, to nie rób z siebie idioty. I trafnie kolega zaznaczył, że nikt tego nie będzie czytać, nie po tym pierwszym debilnym zdaniu, więc nikt się nie dowie co chciałeś przekazać i jakie masz poglądy.



Serio? Sjp:
respekt «szacunek w stosunku do jakiejś osoby połączony z onieśmieleniem, czasem też z lękiem»

Wracaj do Call of Duty...

dżonyłojlker

2020-11-21, 23:02
kukasz79 napisał/a:

Serio? Sjp:
respekt «szacunek w stosunku do jakiejś osoby połączony z onieśmieleniem, czasem też z lękiem»

Wracaj do Call of Duty...



To poczytaj coś więcej, aż się dowiesz. W wielu językach występuje tylko słowo "respekt", które oznacza szacunek, ale u nas to nie to samo.

Co do tego "Call of Duty", to musiałem sprawdzić w internetach co to oznacza. Tak się składa, że ostatni raz grałem w gry wideo za gówniaka na Commodore 64, więc nie pajacuj, gimbusie.

kukasz79

2020-11-21, 23:16
Gmork napisał/a:

To poczytaj coś więcej, aż się dowiesz. W wielu językach występuje tylko słowo "respekt", które oznacza szacunek, ale u nas to nie to samo.

Co do tego "Call of Duty", to musiałem sprawdzić w internetach co to oznacza. Tak się składa, że ostatni raz grałem w gry wideo za gówniaka na Commodore 64, więc nie pajacuj, gimbusie.



To sprawdz jeszcze co znaczy SJP szerloku, za nim pekne ze smiechu czytajac Twoje wypociny o polskim znaczeniu slowa respekt. Hehe, mocnys i pewnys jak klasyczny lewak. Tylko merytoryki brak. Koncze ta szermierke, bo widze, ze nie ma z kim. Nie Ty tworzyles jezyk polski by uznaniowo nakazywac jak mamy go rozumiec. Korzystasz z tego jezyka, wiec sie dostosuj lub milcz. SJP.

Gmork napisał/a:

W wielu językach występuje tylko słowo "respekt", które oznacza szacunek, ale u nas to nie to samo.



Jakis ty madry tak swoja droga. Wszedzie znaczy to samo tylko nie u ciebie :) ))))) no no i wszystkie zrodla sie myla , by ty ustalasz co i jak. No skoro juz wiesz co to CoD to czas sie rozwijac. C64 juz sie dawno skonczylo, postepowowcu...

Zeby nie bylo, nie zywie urazy. Ja dzieki tobie dowiedzialem sie, co to gimnazjum :-D

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/respekt

dżonyłojlker

2020-11-21, 23:32
kukasz79 napisał/a:

To sprawdz jeszcze co znaczy SJP szerloku, za nim pekne ze smiechu czytajac Twoje wypociny o polskim znaczeniu slowa respekt. Hehe, mocnys i pewnys jak klasyczny lewak. Tylko merytoryki brak. Koncze ta szermierke, bo widze, ze nie ma z kim. Nie Ty tworzyles jezyk polski by uznaniowo nakazywac jak mamy go rozumiec. Korzystasz z tego jezyka, wiec sie dostosuj lub milcz. SJP.



Widzę, że się zesrałeś, bo piszesz, że kończysz, a nadal coś dopisujesz. Nazywasz mnie lewakiem, a sam podpierasz się zunifikowanym lewackim sjp. Sam jesteś tęczowym, lewackim wyznawcą LPG, skoro nie uznajesz naszego języka.

kukasz79

2020-11-21, 23:42
Gmork napisał/a:

Widzę, że się zesrałeś, bo piszesz, że kończysz, a nadal coś dopisujesz. Nazywasz mnie lewakiem, a sam podpierasz się zunifikowanym lewackim sjp. Sam jesteś tęczowym, lewackim wyznawcą LPG, skoro nie uznajesz naszego języka.



Argumenty sie skonczyly... czekaj ... zadnych argumentow nie bylo.

Zunifikowany lewacki Slownik Jezyka Polskiego, moglbys rozwinac, przytaczajac wiarygodne zrodla? Moze byc ciekawie :-D Bo wiesz, ze Ty uwazasz inaczej, nie wystarcza :lol:

Jesli masz jakies merytoryczne plaszczyzny odniesienia do omawianych problemow, zapraszam na priv, doceniam konstruktywne rozmowy. Tymczasem, tepa pipa zlamala kilka przepisow, stad zatrzymanie. A zatrzymanie ma to do siebie, ze odbywa sie glownie wbrew woli zatrzymywanego, co widac na zalaczonym materiale ;)

PS. Nadal sie ludze ze myslimy podobnie ale piszemy roznie. Jesli tak jest daj mi znak, kotku ;-)

cesarz1982

2020-11-21, 23:44
Insaner napisał/a:

Ja się nie dziwię, że nasz kraj jest taki sp***olony. Bez żadnych podstaw prawnych rząd robi po prostu z Polakami co chce jednocześnie ich gnojąc.
Dzisiaj macie srać na stojąco, albo mandat 1000zł, jutro zakaz wyjeżdżania z województwa albo kara z sanepidu 30k. Pojutrze zakaz aborcji - bo tak. Hotele zamkniemy tylko do połowy stycznia, ale żeby za fajnie nie było to wszystkie ferie zakończą się w jego pierwszej połowie, więc ludzie na południu pójdą z torbami bez klientów. Sklepy z meblami i elektroniką zamkniemy, ale w spożywczym supermarkecie w galerii może sobie hasać 600 osób i robić zakupy bez celu po kilka razy dziennie z nudów. Naturalną rzeczą jest to, że część osób zaczyna strajkować. Niestety osobno.
Julka czy nie julka (kolejne nadużywane już określenie), głupia czy mądra - jakie to ma znaczenie. Komentarze tylko pokazują, że dopóki coś nie dotyczy bezpośrednio Ciebie to masz innych gdzieś. Zamiast wspierać jakiekolwiek protestujące grupy to jedni ujadają na drugich i próbują ich ośmieszać. Kobiety protestują przeciwko zakazowi aborcji - przedsiębiorcy, albo ci co zasuwają na marsze niepodległości siedzą w domach i krytykują.
Wyjdą przedsiębiorcy walczyć o swoje - kobiety i narodowcy siedzą cicho w domach.. itd. itd.
Gdyby ludzie byli solidarni to nagle okazałoby się, że kilkadziesiąt osób straciłoby bezprawną władzę nad 38mln społeczeństwem. Tymczasem wszystkich się dzieli i napuszcza na siebie. Dzięki temu każdy strajk jest o kilka razy mniejszy niż w rzeczywistości mógłby być. Twój post jest kolejnym tego przykładem. Jak Ty stracisz robotę i wszystkie oszczędności i będziesz żarł tynk ze ścian to sam będziesz latał z transparentem po ulicach z żalem zastanawiając się, dlaczego nie towarzyszy Ci kilkaset tysięcy ludzi tylko kilkadziesiąt osób.
A tak na marginesie to pewnie i nasi niedługo podpatrzą jakież to fajne rozwiązania przyszykowała dla swoich obywateli Francja i Niemcy. U tych pierwszych przegłosowano zakaz nagrywania wizerunku policjantów, czyli nie będą już musieli się hamować w swoich pacyfikatorskich zapędach bo z góry każda próba upublicznienia takiego nagrania skończy się dla osoby postronnej rokiem więzienia i 40k euro kary. W Niemczech za to policja będzie miała prawo wchodzić do domu bez nakazu i sprawdzać liczbę osób (np. po zgłoszeniu, że odbywa się impreza lub może przebywać więcej osób niż dopuszczają obecne regulacje). Także manifestacji w Polsce nie zabraknie - niestety nieskutecznych.



Serio?
No to znaczy ,że w Polsce nie są łamane prawa ludzi i Polska nie łamie zasad demokracji

:shock:


Czyli teraz Francja i Niemcy będą nie praworządni??
Super,teraz im zabierzmy budżet

:lol:

Gadozer

2020-11-22, 00:20
Polska policja.. Taka dzielna jestem dumny że dali radę ja obezwładnić/zataszczyć
Trzech na jedna malutka dziewczynę :D Brawo Wy

ntrk

2020-11-22, 00:22
Dokładnie tak jak w opisie.

panzerwafel

2020-11-22, 00:24
Jak ja nienawidzę PiSu za ich komusze podejście to Komusze Julki stwarzają jeszcze większe zagrożenie niż tępaki z PiSostanu. Najpierw byli złodzieje z SLD którzy nawet podatki obniżali(twardogłowe komuchy), potem przyszli PiSowcy z Lepperem i Gertychem a panował nad nimi Leszek i nawet TEŻ podatki obniżyli. Potem tępy naród wybrał Dolana który nakradł i nie dawał ale jakąś klasę miał i sp***olił na saksy. Potem tępaki wybrały grabież innych poprzez 500+ i inne ch*jemuje. Teraz pustogłowie Polactwa wybiera BEZCZELNĄ KOMUNĘ NIEWIERZĄCĄ KTÓRA DOSŁOWNIE CHCE ZAJEBAĆ I UWSPÓLNIĆ WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z CUDZYMI CIAŁAMI i niszczyć WSZELAKIE POWIĄZANIA GOSPODARCZE I MIĘDZYLUDZKIE. To się w głowie niemieści jak naród husarzy upadł tak nisko... niżej niż cyganie czy żymianie...

glidechris

2020-11-22, 00:34
Z władza się k***a nie dyskutuje tylko wykonuje nie pasuje to wypie**alać tam gdzie szuszwole czekają :)

vass

2020-11-22, 01:24
Milicyjne k***y.

adamo4242

2020-11-22, 01:30
palowac te lewackie szmaty i patrzec czy dupy rowno puchna !!!

Tr...........ty

2020-11-22, 01:35
kukasz79 napisał/a:

Stala na srodku trzypasmowej ulicy w miejscu nieprzeznaczonym do przechodzenia przez jezdnie.



Zobacz, jak wg ciebie wygląda środek jezdni. Żółta linia to krawężnik krawędź jezdni.



kukasz79 napisał/a:

2. Uczestniczyla w nielegalnym zgromadzeniu



Na filmie widać ją, jakiegoś człowieka i nagrywającego. Bardzo liczne zgromadzenie. Problemem dla zomowców był transparent, który ona trzymała.

kukasz79 napisał/a:

3. Nie stosowala sie do polecen policji, czyli dazyla otwarcie do zwarcia



Ormowcy jednoznacznie nie potrafili jej wytłumaczyć o co jest problem. Szukali pretekstu, żeby ustalić jej dane, bo polityczna prokuratura będzie ją zaraz nękać jak ostatnio tego czternastolatka, co napisał na FB o marszu kobiet u niego w mieście, to policja mu przylazła do domu i wysłali pismo do szkoły - identycznie jak w PRLu

Jestem przeciwny prowokowaniu policji nawet jak jest tak polityczna jak obecnie w Polsce. Ale policja robi się bardziej bezczelna niż MO


kukasz79 napisał/a:

I juz nie kasuj posta ze niby niezgodny bo tylko oodejrzenia potwierdzasz "sam wiesz kim jestes"



Nie kasuje swoich postów i napisz to jeszcze raz po polsku, bo nie rozumiem.

Voyton

2020-11-22, 02:45
Ateisci to idioci.

bartekc80

2020-11-22, 03:04
takie wychowywanie bez ojca