18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pacyfikacja pato Julki

vonYanek • 2020-11-21, 15:26
Kolejna obrończyni wolności bezpodstawnie zatrzymana przez faszystowską policję. :karate:


Iszbierra

2020-11-21, 19:57
kukasz79 napisał/a:

Respekt to szacunek. Pewne grupy zawodowe powinny go miec. Milicja zdobyla go sianiem strachu. Policja nadal zdobyc nie moze. No chyba ze NeoJulce sie na chate wlamia to z pewnoscia zmieni perspektywe i czym predzej skontaktuje sie ze znienawidzonymi panami policjantami. To bedzie dla NeoJulki zenujaca sytuacja, bo bedzie musiala udawac przez chwile, ze ma do nich szacunek. Stad NeoJulka jest sp***olina umyslowa, odpadem Foucaulta, szkoly frankfurckiej, czy jak tego scierwa nie nazwiesz.
A jak juz musisz koniecznie porownywac, to szacunek zywi sie do ludzi autentycznych, ktorzy robia to samo co mowia i nie musza podstepem zdobywac pola. NeoJulka tego nie ma i miec nie bedzie. Jest podstepna szmata, ktora udaje i na naiwnosci innych zdobywa wlasne profity. Wykorzystuje zasady innych ludzi przeciwko nim samym, podczas gdy sama nie ma zadnych zasad. Czy ona az taka tempa ameba jest, pewien nie jestem. Jako czlowiek oczywiscie, ze tak. Ale w pzestrzeni publicznej, grajac "niedoinformowanego idiote" zdobywa podstepem pole i osiaga niecne cele. Bo od idioty sie nie wymaga... i tak oto NeoJulka robiac zadyme wymaga od Policji, a od niej nic nie mozna wymagac, no bo przeciez wszyscy juz rozpoznali ze jest dobitnie glupia...
Policja z kolei, tak dlugo jak bedzie poblazac takim p*zdom jak NeoJulka, szacunku nie zdobedzie. Wiec moze, bez kojarzenia z ZOMO, ale tak, jesli nie wykonuje polecen, trzeba ja sprowadzic do stanu w ktorym poslusznie wykona polecenie. Tak dlugo jak umowila sie, ze zyc bedzie w spoleczenstwie ktore chce wykowywac polecenia interweniujacej policji. A jak sie nagle rozmyslila to albo musi najpierw zmienic prawo albo niech wypie**ala do jednej z ukochanych republik bananowych. Tam bedzie jej dobrze.
Mam nadzieje ze ktos ci wyjasni czemu ja paly dopadly. Z filmu wynika ze mieli przynajmniej 3 powody. I nie pie**ol ze nie wiesz za co. Bajki o tym ze juz oddychac nie mozna na ulicy zwin w rulonik i wsadz sobie w dupe. Nieposluszenstwo w systemie w ktorym ludzie umowili sie aktami prawnymi do posluszenstwa w okreslonych sytuacjach nie jest oznaka wolnosci ale rewolucji, debilu...



To są najmądrzejsze słowa jakie w ostatnim czasie czytałem, w końcu głos rozsądku w tym szambie.

rdaneel

2020-11-21, 19:58
wertuqq napisał/a:

pie**olone lewackie bydło. Jeszcze tego pedała co filmował powinni zawinąć.



A wydawało mi się że poziom użytkowników Sadistic jest wyższy od średniej krajowej.

No cóż....

Mycroft

2020-11-21, 20:03
Złośliwa narośl wokół pochwy...

Insaner

2020-11-21, 20:04
rdaneel napisał/a:

A wydawało mi się że poziom użytkowników Sadistic jest wyższy od średniej krajowej.
No cóż....



Nauczanie zdalne w klasach 1-3 zbiera już swoje żniwo :amused:

kukasz79

2020-11-21, 20:07
Dużyku*as napisał/a:

Nie uwierzycie ale kolega na serio pyta o link do fejsa tej malolaty.



Hahahahaha, a masz k***a piwo!

Hollow_Man

2020-11-21, 20:08
Pamiętacie trzy Julki jak nie mogły przejść do domu, tutaj mili policjanci biorą Julkę i próbują ja zanieść do domu żeby się nie męczyła i tez jej nie pasuje. I jak policjanci mają być mili no k***a pałować i jeszcze raz pałować bo Julkom nie dogodzisz.

Tr...........ty

2020-11-21, 20:36
Rebeliant napisał/a:

Łamiesz prawo, to ponoś tego konsekwencje. Tylko i aż tyle. Ciekawe czy to lewacka ameba umysłowa, bo pewne jest tylko, że jest głupsza od lewego trampka.



Nie wierzę, że tak debilny komentarz może napisać ktoś nie będący płatnym trollem. Obejrzałeś debilu film od początku, zrozumiałeś skomplikowane dialogi? Problem wasz, tępe kuce, polega na tym, że ona i pozostali nie złamali prawa w przeciwieństwie do prawicowego bydła dewastującego miasto i rzucającego w policję kamieniami ostatnio. Tylko wtedy policja dostała rozkaz pobłażania, a wszystkie sprawy przeciwko hołocie ukręcił prokurator.

pro_avenger

2020-11-21, 21:08
W ramach rekompensaty powinna po kiełbasie chłopakom zrobić.

kukasz79

2020-11-21, 22:00
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nie wierzę, że tak debilny komentarz może napisać ktoś nie będący płatnym trollem. Obejrzałeś debilu film od początku, zrozumiałeś skomplikowane dialogi? Problem wasz, tępe kuce, polega na tym, że ona i pozostali nie złamali prawa w przeciwieństwie do prawicowego bydła dewastującego miasto i rzucającego w policję kamieniami ostatnio. Tylko wtedy policja dostała rozkaz pobłażania, a wszystkie sprawy przeciwko hołocie ukręcił prokurator.



Stala na srodku trzypasmowej ulicy w miejscu nieprzeznaczonym do przechodzenia przez jezdnie.
2. Uczestniczyla w nielegalnym zgromadzeniu
3. Nie stosowala sie do polecen policji, czyli dazyla otwarcie do zwarcia

I UWAGA!

4. Wiesz co masz zrobic ;-)

I juz nie kasuj posta ze niby niezgodny bo tylko oodejrzenia potwierdzasz "sam wiesz kim jestes" :-P

Rozjebie

2020-11-21, 22:06
OpenStreetMaps napisał/a:

Zapomniałeś jeszcze dodać że grzeczne chodzę w maseczce zawsze zapinam pasy w samochodzie i nigdy nie przechodzę na czerwonym świetle, nawet jeśli nie widać i słychać w okolicy żadnego auta..



Wpływy z mandatów z tych 3 tytułów to drobne, ale jednak zawsze to jakiś pieniądz. Rząd ma wyj***ne w twoje bezpieczeństwo. Masz po prostu płacić, jeśli się dasz złapać.

OpenStreetMaps napisał/a:

Tak kolego daliśmy się wytrasować jak małpki w cyrku bezrefleksyjnie wykonujące wszystkie polecenia. A najgorsi są żandarmi społecznicy tłamszący wszelkie próby niegodzenia się z wprowadzonym terrorem jeśli ktoś próbuje się buntować i wyłamywać.
Pan Kapitan Nogajowi pięknie tłumaczy dlaczego Polaków poskromić się nie da.
A co do podatków to :
"Podatnik "-wierny rządu poddany na telewizyjnej propagandzie ukształtowany .



Te twoje "wszelkie próby niegodzenia się" to wyjście na ulice i pokrzyczenie haseł w stylu "wypie**alać". Rewolucjoniści z przedszkola k***a. Chcesz zmian, to poświęć się temu w pełni, a nie tylko pie**olenie jak eunuch

htp

2020-11-21, 22:11
kukasz79 napisał/a:

Respekt to szacunek. Pewne grupy zawodowe powinny go miec. Milicja zdobyla go sianiem strachu. Policja nadal zdobyc nie moze. No chyba ze NeoJulce sie na chate wlamia to z pewnoscia zmieni perspektywe i czym predzej skontaktuje sie ze znienawidzonymi panami policjantami. To bedzie dla NeoJulki zenujaca sytuacja, bo bedzie musiala udawac przez chwile, ze ma do nich szacunek. Stad NeoJulka jest sp***olina umyslowa, odpadem Foucaulta, szkoly frankfurckiej, czy jak tego scierwa nie nazwiesz.
A jak juz musisz koniecznie porownywac, to szacunek zywi sie do ludzi autentycznych, ktorzy robia to samo co mowia i nie musza podstepem zdobywac pola. NeoJulka tego nie ma i miec nie bedzie. Jest podstepna szmata, ktora udaje i na naiwnosci innych zdobywa wlasne profity. Wykorzystuje zasady innych ludzi przeciwko nim samym, podczas gdy sama nie ma zadnych zasad. Czy ona az taka tempa ameba jest, pewien nie jestem. Jako czlowiek oczywiscie, ze tak. Ale w pzestrzeni publicznej, grajac "niedoinformowanego idiote" zdobywa podstepem pole i osiaga niecne cele. Bo od idioty sie nie wymaga... i tak oto NeoJulka robiac zadyme wymaga od Policji, a od niej nic nie mozna wymagac, no bo przeciez wszyscy juz rozpoznali ze jest dobitnie glupia...
Policja z kolei, tak dlugo jak bedzie poblazac takim p*zdom jak NeoJulka, szacunku nie zdobedzie. Wiec moze, bez kojarzenia z ZOMO, ale tak, jesli nie wykonuje polecen, trzeba ja sprowadzic do stanu w ktorym poslusznie wykona polecenie. Tak dlugo jak umowila sie, ze zyc bedzie w spoleczenstwie ktore chce wykowywac polecenia interweniujacej policji. A jak sie nagle rozmyslila to albo musi najpierw zmienic prawo albo niech wypie**ala do jednej z ukochanych republik bananowych. Tam bedzie jej dobrze.
Mam nadzieje ze ktos ci wyjasni czemu ja paly dopadly. Z filmu wynika ze mieli przynajmniej 3 powody. I nie pie**ol ze nie wiesz za co. Bajki o tym ze juz oddychac nie mozna na ulicy zwin w rulonik i wsadz sobie w dupe. Nieposluszenstwo w systemie w ktorym ludzie umowili sie aktami prawnymi do posluszenstwa w okreslonych sytuacjach nie jest oznaka wolnosci ale rewolucji, debilu...



Milicja nie była szanowana, tylko się jej bano, a to duża różnica. Teraz też zrobiła wiele, żeby ten szacunek stracić. Zaczynasz nielogiczne wywody i w dodatku je rozwijasz. Myślisz, że ktoś to będzie czytał?

kukasz79

2020-11-21, 22:21
htp napisał/a:

Milicja nie była szanowana, tylko się jej bano, a to duża różnica. Teraz też zrobiła wiele, żeby ten szacunek stracić. Zaczynasz nielogiczne wywody i w dodatku je rozwijasz. Myślisz, że ktoś to będzie czytał?



Milicja byla szanowana wlasnie ze wzgledu na strach do niej. Co znie znaczy ze szacunek byl zasluzony. Gdybys umial czytac ze zrozumieniem, nie mialbys watpliwosci.

I tak, bede czytany, bo pisze prawde, ktora tak bardzo boli. Masz cos w zamian czy tylko po lewacku ponarzekasz, ze slabe?

Miecz

2020-11-21, 22:35
***** ***

dżonyłojlker

2020-11-21, 22:43
kukasz79 napisał/a:

Milicja byla szanowana wlasnie ze wzgledu na strach do niej.



Napisałeś też, że: "respekt to szacunek", otóż k***a nie, nie w naszym języku, więc jeśli już się wypowiadasz, to nie rób z siebie idioty. I trafnie kolega zaznaczył, że nikt tego nie będzie czytać, nie po tym pierwszym debilnym zdaniu, więc nikt się nie dowie co chciałeś przekazać i jakie masz poglądy.

AdamBrown

2020-11-21, 22:47
"
- rozmawiam z tym panem, a nie z tamtym(Bo ten jest przystojny, a tamten niekonicznie ale już złapał za ramię, a atencjuszka nie przyzwyczajona do takich pieszczot)
- Ale dlaczego mnie pan niesie? (niesie ją czterech i twierdzą że została poinformowana)


Właśnie patrzę na to społeczeństwo, i świta mi tylko jedna myśl, jak bardzo bym nie chciał się znaleźć wśród tych ludzi.
Obrzydzają mnie ci wszyscy ludzie, rozwalają własny kraj i niszczą ludzi którzy ich utrzymują, Kochają, i mogliby uratować, ale nie Oni wolą robić to co robią, wrzucą do pieca, tych którzy ich utrzymuja, a potem ich wrzuci do pieca jak już nie będą potrzebni, bo sa potomkami tych którzy wykonują rozkazy jakby głupie nie były.