18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pacyfikacja pato Julki

vonYanek • 2020-11-21, 15:26
Kolejna obrończyni wolności bezpodstawnie zatrzymana przez faszystowską policję. :karate:


Rebeliant

2020-11-23, 17:29
Niezwyciężony napisał/a:

Tak, wiem. Ale z drugiej strony trzeba się jakoś odnosić do takiego pie**olenia, prostować trochę.
Żeby nie było że wszystkie komentarze są na jedno prawackie kopyto.
Kto będzie chciał to poczyta i wyciągnie własne wnioski.



Może ci się tylko wydawać, że moje komentarze są prawackie.

Sprzeciwiam się i gardzę głupotą, a tej jest po prostu od zaj***nia w lewactwie oraz w narodowej wersji tego samego lewactwa, czyli w narodowym socjalizmie. Po prostu tylko dureń może popierać socjalizm/komunizm/nazizm.

Moje stanowisko jest bardzo centrowe > wyeliminować z tej planety głupich, niekoniecznie zabijając, ale pozwalając im się zabijać (stop z państwem opiekuńczym), ale przede wszystkim przez edukację.

A już najlepsze jest, że lewactwo, to komuszo-anarchistyczne zwłaszcza, wszędzie widzi faszystów, a sami nimi są, zachowują się identycznie. A prawdziwych faszystów w Polsce nigdy nie było.

Dlatego z mojej strony pozostawię jeszcze wiele razy komentarz normalnego człowieka, który nie wspiera ani lewej strony ani prawej strony lewej strony, tylko jest libertarianinem, który nienawidzi marksiszmu i jego wyznawców. I takich jak ja w Polsce są miliony, tylko jesteśmy zajęci karierą, pracą, edukacją, rodziną, hobby, a nie byciem partyjną pijawką, ścierwem ludzkim wzniecającym zamieszki. Takich jak ja, czyli ludzi jebiących i Antifę i komunistów i Lewicę i Razem i PO i PiS i ONR jest w Polsce jakieś 15-20 milionów, może więcej.

I tego lewackie śmiecie, także te, które i tu bywają, nie mogą tego przełknąć, że każdy normalny, uczciwy i pracowity Polak nimi gardzi jak pie**oloną wszą czy szczurem - normalni ludzie uważają Antifę i ONR za szkodników, za odpad, za ścierwo. Niekoniecznie wyrażają się tak dosadnie jak ja, ale tak myślą, a gdy ich o to spytasz, potwierdzą.

Ni...........ny

2020-11-23, 17:49
Rebeliant napisał/a:

Antifę i komunistów i Lewicę i Razem i PO i PiS i ONR jest w Polsce jakieś 15-20 milionów



No właśnie dlatego uważam że się mylisz :roll: Weź kalkulator i podlicz to sobie jeszcze raz, bo musiałeś się pie**olnąć w obliczeniach jak ci wyszło 15-20 mln
Jak ci może wyjść aż tyle skoro wykluczyłeś 80-90% społeczeństwa ?

Rebeliant

2020-11-23, 18:23
Niezwyciężony napisał/a:

No właśnie dlatego uważam że się mylisz Weź kalkulator i podlicz to sobie jeszcze raz, bo musiałeś się pie**olnąć w obliczeniach jak ci wyszło 15-20 mln
Jak ci może wyjść aż tyle skoro wykluczyłeś 80-90% społeczeństwa ?



Połowa uprawnionych nie głosuje, a połowa z tych co głosuje wybiera mniejsze zło. Do tego jeszcze kilka milionów młodzieży. I dla nich wszystkich gdyby ktoś przyszedł i powiedział: jak poprosisz, to zniknę PiS, PO, Lewicę, Razem, PSL, Antifę, ONR, to każdy z tych milionów by z miejsca powiedział poproszę.


Partyjnego ścierwa z PiS jest kilkaset tysięcy, fanatyków za nimi stojących jest może milion. Podobnie z PO. Za Lewicą połowę tego. PSL też nie jest liczny. Antifa i ONR to margines społeczny, dosłownie i w przenośni, pojawiają się tylko na zadymach, ale są zorganizowani, zatem jak już są, to ich widać, a razem jest ich może milion, pewnie pół. Mamy zatem do 5 baniek, podwajając będzie 10. Pozostaje 30 mających ich wszystkich w dupie.


A jak uważasz, że jak ktoś głosuje za PO czy PiS i jest ich fanem, to masz z deklem poważny problem, bo Polska to kraj, gdzie od dekad głosuje się za tym, kogo nienawidzisz najmniej.

Bartsad

2020-11-23, 19:33
Rebeliant napisał/a:

Ja pie**ole, co za ameba umysłowa. Ojciec tego intelektualnego odpadu powinien popełnić seppuku, zaraz po zutylizowaniu matki w jakimś piecu, bo przecież po połowie dali geny tej sp***olinie.
Łamiesz prawo, to ponoś tego konsekwencje. Tylko i aż tyle. Ciekawe czy to lewacka ameba umysłowa, bo pewne jest tylko, że jest głupsza od lewego trampka.



Jprdl

Ni...........ny

2020-11-23, 19:46
Rebeliant napisał/a:

Połowa uprawnionych nie głosuje, a połowa z tych co głosuje wybiera mniejsze zło. Do tego jeszcze kilka milionów młodzieży. I dla nich wszystkich gdyby ktoś przyszedł i powiedział: jak poprosisz, to zniknę PiS, PO, Lewicę, Razem, PSL, Antifę, ONR, to każdy z tych milionów by z miejsca powiedział poproszę.



Tak ci się tylko wydaje ;-)


Rebeliant napisał/a:

Partyjnego ścierwa z PiS jest kilkaset tysięcy, fanatyków za nimi stojących jest może milion. Podobnie z PO. Za Lewicą połowę tego. PSL też nie jest liczny. Antifa i ONR to margines społeczny, dosłownie i w przenośni,



Liczą się oddane głosy, a wygląda to tak:

PiS - (8 051 935 głosów)

KO - (5 060 355 głosów)

SLD - (2 319 946 głosów)

PSL - (1 578 523 głosy)

Konfederacja - (1 256 953 głosy)

Oddano 18 470 710 ważnych głosów.

Rebeliant napisał/a:

A jak uważasz, że jak ktoś głosuje za PO czy PiS i jest ich fanem, to masz z deklem poważny problem, bo Polska to kraj, gdzie od dekad głosuje się za tym, kogo nienawidzisz najmniej.



Uważam że opierasz swoje opinie na danych wyciągniętych z dupy.

To co piszesz skończyłoby się jak partia Gwiazdowskiego 74 013 głosów ;-)

Rebeliant

2020-11-23, 23:55
Niezwyciężony napisał/a:

Tak ci się tylko wydaje
Liczą się oddane głosy, a wygląda to tak:
PiS - (8 051 935 głosów)
KO - (5 060 355 głosów)
SLD - (2 319 946 głosów)
PSL - (1 578 523 głosy)
Konfederacja - (1 256 953 głosy)
Oddano 18 470 710 ważnych głosów.
Uważam że opierasz swoje opinie na danych wyciągniętych z dupy.
To co piszesz skończyłoby się jak partia Gwiazdowskiego 74 013 głosów



Rozwinę. 18mln zagłosowało. 5mln z pierwszego cytatu, fanatycznych głosujących za swoimi, czyli 1,5mln za PiS, 1,5mln za PO, 0,75mln za SLD, 0,75mln za PSL, 0,5mln fanatyków z Antifa/ONR za swoimi politycznymi mocodawcami. Zostaje ~13,5 mln. I tu masz 6,5mln głosów na PiS, aby tylko k***y z PO/SLD nie wygrały, do tego 3,5mln głosów, aby k***y z PiS nie wygrał, do tego kolejne 1,5mln aby PiS nie wygrał, czyli 11,5mln głosów aby twoi polityczni "wrogowie" nie dorwali się do koryta. Dodaj ze 3/4 tych co nie głosują wcale i tych co jeszcze nie mogą. No jak nic w ch*j milionów ludzi mających wyj***ne praktycznie na wszystkich, bo głosując za kimś wcale go nie popierają, wybrali tego, kogo nienawidzą najmniej.

crus112

2020-11-26, 15:20
A ty jestes pisuarowska prawadzka ameba debilu...

MyNameAlice

2020-11-28, 14:54
Niezły byłby gangbang :3