18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórz Umysł

Boskwiat • 2013-02-28, 00:45
Oczywiście, kiedy gimbom chcieli "zabrać" internet, wyszli na dwór. Jednak dla większości tzw starzejącego się społeczeństwa, wszystko inne niż komuna jest lepsze...



Po tagach nie było.

Moreq

2013-02-28, 00:50
Dobrze gada.

hudziel

2013-02-28, 01:14
Zgadzam się z przedmówcami.

stalin_za_mlodu

2013-02-28, 01:21
@up
krasavchik!
po mojemu powinieneś mieć największą ilość piw w temacie

Undertaker93

2013-02-28, 01:34
Może i dobrze gada ale raczej i tak społeczeństwo polskie jest stare i zbyt nieudolne by zrozumieć to że w tym kraju niema niczego dobrego narazie... Starsze społeczeństwo idzie jak barany z swoimi pasterzami którzy są przeciwni obecnemu stanu rzeczy. Ale czy oni naprawdę są dobrą opcją? Potyczki polityczne PIS PO? czy to naprawdę ma sens? Nie to wybieranie mniejszego zła bo obie drogi prowadzą do nikąd. Czy będziesz lewakiem czy narodowcem coś to zmieni? NIeee... bo i tak to wszystko będzie do nikąd prowadzić. W tym kraju potrzebna jest rewolucja na ogromną skale rząd obalić całkowicie! Wydelegować Ruch Palikota, Pis, Po, Sld i wszystkie inne partie które niczego nowego nie tworzą oprócz opozycji dla innych parti... zamiast tworzyć wspólnie kraj oni tylko walczą między sobą w NARÓD JEST TYLKO PIONKAMI!! Rząd obalić całkowicie obecne systemy zniszczyć i tworzyć nowe systemy które nie były by marnymi kopiami poprzednich systemów bo do niczego to nie doprowadzi...
A Młode społeczeństwo?! W obecnych czasach to obłudna masa debilizmu którzy nie liczą się z niczym są tak tępi że manipulowanie nimi to błahostka. Dzięki tej całej nowoczesnej technologi zepsucie umysłowe przekroczyło próg ostateczny... Cześć tych debili to trzeba było by wytępić bo po za swoimi czterema literami nic nie widzą byle by było im dobrze nie ważne jak będzie źle jak będą przez władze r*chani... wychowali się w takich warunkach i przyzwyczaili się do nich wiec jest im dobrze bo nie widzą że może być lepiej dla wszystkich... ale co tam ważne że im jest dobrze... zwykłe nic nie wnoszące i nie znaczące pionki o które rozgrywa się gra... Jesteśmy niewolnikami tych dla których pracujemy (nie mówię tu o szefach itd) Bo pracujemy dla tego całego organizmu który jest tak zarządzany byśmy robili ponad możliwości a nic nie otrzymywali a podatki? płaćmy płaćmy w końcu luksus naszych panów sam się nie kupi... Niestety ten kraj to jest jak tonąca tratwa ludzie próbujący coś zmienić będą skazani na życie w ubóstwie i w tym syfie choć mają wole walki... tempa obłudna masa dająca się sterować będzie tonąć z tą tratwą ciesząc się jaki to piękny statek mają a ci co przejrzeli i nie dają rady tak żyć porzucili tonącą trawtwe do której nie mają ochoty się przyznawać....

bovski

2013-02-28, 01:49
Piwo za sam opis, też mnie rozpie**ala, że kraj się sypie a ogólnospołeczne protesty zaczęły się dopiero, jak zagrozili idiotom, że nie będą mogli oglądać śmiesznych obrazków w internecie.

Loaloa

2013-02-28, 04:02
k***a, za mało "k***a", k***a. Czy zj***ny polaczek nie potrafi nakręcić kilkuminutowego filmiku bez nieśmiertelnej "k***y"?

Szkoda, że pana od truskawek nie nominowano do oskarów. Przynajmniej jedną statuetkę miałby jak w banku.

McMenel

2013-02-28, 08:17
I co i teraz niby k***a wielcy narodowcy się zbierają popierają PiS i chcą wprowadzać zmiany że niby k***a PiS jest inny aniżeli reszta tej politycznej hołoty. Czy naprawdę mam k***a stawiać się w sytuacji Churchilla z 2 wojny światowej?? Aby pokonać Hitlera mam zawrzeć sojusz ze Stalinem ??
Co do ACTA gówno mnie obchodził internet. Bardziej mnie wk***iło chore rozszerzanie prawa patentowego i wartości intelektualnej. Gdzie wystarczyło by podejrzenia a można było by niszczyć mniejszą konkurencję.

Rabel

2013-02-28, 08:48
Ci idioci, którzy protestowali przeciwko ACTA będą pierwszymi, którzy wyjdą na ulice, razem z kibolami, a Wy ciemnodupce będziecie dalej siedzieć przed kompem. Byłem na protestach i wiem, że niewiele potrzeba żeby ruszyć tą "grupę" w przeciwieństwie do Was - komentatorzy, którzy myślą, że ich zdanie jest coś warte...

Avitus

2013-02-28, 09:03
Ten filmik ze strażą mnie rozj***ł kolesia z truskawkami wielcy rycerze k***a straż do psów się nie dostali jak jakiegoś bandytę k***a co za kraj może ktoś ma linka do całości.

bigosamigos77

2013-02-28, 09:40
Wkurzają mnie takie filmiki sepleniących gimbusów rewolucjonistów. Nic nowego mi nie powiedział. Jak mu się nie podoba niech zbierze trochę podobnie myślących osób wyjdzie na ulicę i zaprotestuje...ma do tego prawo tylko co? każdy to ma w dupie tak samo jak filmik na YT :P

qbann666

2013-02-28, 10:02
jakby ktos nie wiedzial jeszcze: w tym roku zus powinien oglosic upadlosc. dziwne ze jeszcze w tv o tym nie slyszalem btw..

Frostu

2013-02-28, 10:05
Zła straż miejska, zabroniła biednemu handlować w centrum Warszawy! Bo skoro inni płacą za plac targowy, to on przecież nie musi! I może gdzie chce sprzedawać owoce.