18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórz Umysł

Boskwiat • 2013-02-28, 00:45
Oczywiście, kiedy gimbom chcieli "zabrać" internet, wyszli na dwór. Jednak dla większości tzw starzejącego się społeczeństwa, wszystko inne niż komuna jest lepsze...



Po tagach nie było.

Artis23

2013-02-28, 10:11
Tworca tego filmiku uzywa tych samych metod z ktorymi chce "walczyc"(mowie o manipulacji), pewnie sie dowartosciowal.

daymaker

2013-02-28, 10:15
ZUS upadnie i na jego miejsce powstanie inny twór ssący portfel...

W Zabrzu wybudowali sobie willę za miliony złotych - Marmury w środku, windy, ozdobna cegła na elewacji - ogółem pie**olny budynek - wtedy zamknęli stary budynek ZUS bo pewnie był im za mały. Teraz ch*je reaktywowali i wyremontowali na elegancko ten stary znowu bo jeszcze im mało miejsca na utrzymywanie urzędasów spośród których 90% zatrudniona jest po znajomości...

Jak mi firma pada to szukam oszczędności - wynajmuje mniejsze biuro, zwalniam pracowników, ale ZUS k***a robi odwrotnie!

marcin101tm

2013-02-28, 10:18
Genialne..wciskać ludziom reklamę strony w rewolucyjnym przesłaniu....bee bee beeee... wracam do paszownika..

zły_chemik

2013-02-28, 10:30
A ja tam ch*j, dołączyłem do tej akcji może coś uda się zmienić a jak nie to przynajmniej coś robiłem a nie tylko siedziałem na dupie i tempo się patrzyłem.




I pewnie niedługo odwiedzi mnie seryjny samobójca jak i twórce filmiku...

WiktorS

2013-02-28, 10:50
Może ktoś podać link ew nazwę do jego kanału na YT? O ile tak owy ma oczywiście.

McMenel

2013-02-28, 10:56
Artis23 napisał/a:

Tworca tego filmiku uzywa tych samych metod z ktorymi chce "walczyc"(mowie o manipulacji), pewnie sie dowartosciowal.


Dzięki tobie uznałem że jeszcze są jacyś myślący ludzie na tym portalu masz piwo. Dałbym i ze 100 gdyby się dało.

neron666@interia.eu

2013-02-28, 11:01
ZUS upada już 20 lat i zapewne będzie ssał pieniądze jeszcze drugie tyle bo to się politykom opłaca , nie to co nowa autostrada za którą budowniczy i tak nie otrzymają wynagrodzenia , w pełni zgadzam się że politycy z PO , SLD , czy ruchu palikota robia wszystko aby takie filmiki i tacy ludzie nie glosili prawdy i oby taki stan rzeczy z jeszcze wiekszym ciemnogrodem trwal nadal , sry za bledy ale mam uszkodzona klawiature

pi...........ka

2013-02-28, 11:12
i nawet tak prosty przykład jak komentarze pod tym filmikiem pokazuje jakie polskie społeczenstwo jest ;) czepiacie sie gowna ze gosc nawrzucał duzo kurew do filmiku bo jak sam powiedzial jest Wk***IONY, ale jak wy opowiadacie swoim kolegom gimbom na przerwach jak zabiliscie smoka w tibi i co drugie slowo to k***a to wszystko jest ok. Wiec o c my tu mamy walczyc? :) o takich własnie idiotów ;) zeby bylo im lepiej xD? jedni maja sobie wypruwac flaki i ryzykowac i poswiecac swoj cenny czas? :) dla polszy? ja wyznaje zasade - z idiotami sie nie walczy, idiotów sie unika. Dlatego eliminuje ze swojego otoczenia zjebów i nie musze sie miedzy nimi obracac i dlatego wyeliminuje tez te j3bane burackie spoleczenstwo na które codziennie musze patrzeć, poprzez wyjazd z tego burdelu. Globalizacja dałny , mowi wam to cos? nie ma jzu krajów nie ma juz patriotyzmu, wszyscy jak owce idziecie za Amerykanskimi trendami, nosicie zaprojektowane przez wlochow ubrania wyprudkowane w chinach, nie macie wlasnej tożsamości. To że raz na rok wasza wiocha zrobi kaszubskie lub góralskie dożynki to nic nie znaczy jak przez caly rok karmicie sie amerykanskim gównem. jestescie nikim , nie jestescie juz nawet polakami. nie ma o co walczyc nie ma naszej ziemi :) wielcy slązacy dowiedzcie sie ile naszego niewykopanego wegla jest w rekach zagranicznych inwestorów? i gdzie byliscie? wielcy waleczni slązacy. Siedzieliscie w barach jedzac ogórki.

Artis23

2013-02-28, 11:13
uwazasz zly_chemik ze jak zadzwonie do kolegi i powiem mu "obudz sie zyjesz w zlym swiecie, jestes tylko szra masa itd.", to moge byc z siebie dumnym? bo jednak cos zrobilem. Chce tak myslec jak ty, ale sorry nie dam rady.

YoogiGoogi

2013-02-28, 11:15
pie**oli, bo chyba sam za dużo tej telewizji sie naoglądał, ale za materiały piwo leci!

Plecionkarz

2013-02-28, 11:26
Ilu jeszcze będzie takich internetowych proroków którzy myślą, że mają olśnioną wiedzę i powinni wskazać ciemnemu ludowi w którą stronę ma iść? Każdy dobrze wie, że jest robiony w ch*ja, co jest grane i co jest nie tak. Ale pojawi się jakiś chłystek który ledwo co wkracza w dorosłe życie i będzie opowiadał innym co mają robić, on jest tym olśnionym bo przeczytał kilka artykułów w internecie. "Obudź się" - co to za hasło? Skąd taki pogląd, że jest się bardziej obudzonym od pozostałych?

zły_chemik

2013-02-28, 11:34
Artis23 jak zadzwonisz do niego i mu to powiesz to pewnie powie tobie żebyś przestał ćpać. A taki manifesty w sieci to są jak strzał w powietrze, i z tego co czytałem na OU to chcą też działać w realu nie tylko w sieci, a samo przystąpienie nic nie daje jak się nie bierze aktywnego udziału i ja chce działać nie tylko gadać.

Tarvil

2013-02-28, 11:35
Wow, kolejny nastoletni bojownik wytykający innym bezczynność, po czym sam płacze że "co on sam może". Paradne :D .

konserwatywnyliberał

2013-02-28, 11:46
Wszystko k***a pięknie tylko weźcie sobie poczytajcie co on chce zrobić, wybudować mieszkania dla wszystkich także menel czy profesor będą mieli schronienie(nie wiem czy takiej samej jakości, nie pisał o tym). Jebie komuną jak od wałęsy.

LICH0

2013-02-28, 11:48
Moreq napisał/a:

Dobrze gada.


legenden napisał/a:

pie**oli od rzeczy




hudziel napisał/a:

Zgadzam się z przedmówcami.




cytat z filmu" "bydło chodzi zakręcone" :ok: